Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

JM - krajský přebor juniorek

4. kolo
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B0:3VS Drásov(-16, -18, -22)
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.3:0TJ JUNIOR Brno, z.s.(20, 23, 15)
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C1:3Kuřim(-11, 19, -17, -13)
Volejbalový klub Královo Pole, z.s.3:0TJ Sokol Šlapanice B(20, 16, 12)
TJ Sokol Jehnice, z.s.2:3Předklášteří(-18, 25, 25, -23, -8)
Příští kolo
Předklášteří3:2VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.BNE13.10.10:00
TJ Sokol Šlapanice B0:3TJ Sokol Jehnice, z.s.NE13.10.10:00
Kuřim1:3Volejbalový klub Královo Pole, z.s.NE13.10.11:00
TJ JUNIOR Brno, z.s.3:0VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.CNE26.1.10:00
VS Drásov3:2VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.NE13.10.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 32 28 1 1 2 90:20 2631:2003 87
2 TJ Sokol Jehnice, z.s. 32 26 1 2 3 87:22 2591:1948 82
3 VS Drásov 32 22 4 1 5 82:35 2661:2222 75
4 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 30 14 4 2 10 63:48 2439:2287 52
5 Kuřim 30 14 0 1 15 51:54 2204:2217 43
6 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 32 12 1 3 16 52:64 2480:2450 41
7 TJ JUNIOR Brno, z.s. 32 12 1 1 18 48:61 2249:2368 39
8 Předklášteří 30 10 2 3 15 51:62 2421:2411 37
9 TJ Sokol Šlapanice B 32 3 1 0 28 15:89 1697:2517 11
10 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 30 0 0 1 29 6:90 1409:2359 1
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Petr Pavlica, E: pavlica@vkkpbrno.cz, M: 737925149
1. kolo
1 22. 9. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 3:0 (10,18,9)
2 22. 9. 2019, 10:00 Předklášteří - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 0:3 (-21,-24,-16)
3 22. 9. 2019, 10:00 TJ Sokol Šlapanice B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:1 (21,15,-19,24)
4 22. 9. 2019, 10:00 Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 0:3 (-13,-21,-15)
5 12. 1. 2020, 09:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - VS Drásov 1:3 (-18,23,-17,-10)
2. kolo
6 22. 9. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 3:0 (22,16,15)
7 22. 9. 2019, 13:00 Předklášteří - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 1:3 (-21,14,-14,-24)
8 22. 9. 2019, 13:00 TJ Sokol Šlapanice B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:1 (17,21,-20,23)
9 22. 9. 2019, 13:00 Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 0:3 (-21,-23,-11)
10 12. 1. 2020, 12:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - VS Drásov 2:3 (23,21,-20,-15,-5)
3. kolo
11 29. 9. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - VS Drásov 0:3 (-14,-16,-14)
12 29. 9. 2019, 11:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ JUNIOR Brno, z.s. 3:0 (17,23,23)
13 29. 9. 2019, 09:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - Kuřim 0:3 (-15,-17,-17)
14 29. 9. 2019, 10:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (18,13,15)
15 29. 9. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - Předklášteří 3:0 (21,15,13)
4. kolo
16 29. 9. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - VS Drásov 0:3 (-16,-18,-22)
17 29. 9. 2019, 15:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ JUNIOR Brno, z.s. 3:0 (20,23,15)
18 29. 9. 2019, 15:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - Kuřim 1:3 (-11,19,-17,-13)
19 29. 9. 2019, 13:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (20,16,12)
20 29. 9. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - Předklášteří 2:3 (-18,25,25,-23,-8)
5. kolo
21 13. 10. 2019, 10:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 3:2 (-16,19,-20,21,10)
22 13. 10. 2019, 10:00 TJ Sokol Šlapanice B - TJ Sokol Jehnice, z.s. 0:3 (-7,-16,-13)
23 13. 10. 2019, 11:00 Kuřim - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 1:3 (-20,18,-19,-10)
24 26. 1. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:0 (10,17,13)
25 13. 10. 2019, 10:00 VS Drásov - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:2 (-21,-24,13,16,6)
6. kolo
26 13. 10. 2019, 13:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 3:1 (24,18,-20,19)
27 13. 10. 2019, 13:00 TJ Sokol Šlapanice B - TJ Sokol Jehnice, z.s. 0:3 (-16,-9,-6)
28 13. 10. 2019, 15:00 Kuřim - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 0:3 (-17,-15,-17)
29 26. 1. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:0 (8,12,19)
30 13. 10. 2019, 13:00 VS Drásov - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (22,23,19)
7. kolo
31 20. 10. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 2:3 (22,-24,15,-11,-11)
32 20. 10. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - VS Drásov 0:3 (-17,-18,-8)
33 16. 11. 2019, 10:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - TJ JUNIOR Brno, z.s. 3:0 (16,16,14)
34 24. 11. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - Kuřim 3:1 (15,16,-22,14)
35 20. 10. 2019, 10:00 Předklášteří - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (22,12,23)
8. kolo
36 20. 10. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 1:3 (-14,22,-24,-24)
37 20. 10. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - VS Drásov 0:3 (-11,-4,-17)
38 16. 11. 2019, 13:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - TJ JUNIOR Brno, z.s. 3:0 (8,18,11)
39 24. 11. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - Kuřim 0:3 (-19,-23,-17)
40 20. 10. 2019, 13:00 Předklášteří - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (6,12,14)
9. kolo
41 3. 11. 2019, 11:00 TJ Sokol Šlapanice B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 0:3 (-26,-22,-12)
42 3. 11. 2019, 10:00 Kuřim - Předklášteří 3:1 (24,22,-20,23)
43 3. 11. 2019, 10:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. 0:3 (-15,-20,-12)
44 3. 11. 2019, 10:00 VS Drásov - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 1:3 (-23,-6,21,-15)
45 3. 11. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:0 (16,20,17)
10. kolo
46 3. 11. 2019, 15:00 TJ Sokol Šlapanice B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 1:3 (-15,-16,23,-24)
47 3. 11. 2019, 13:00 Kuřim - Předklášteří 3:0 (25,22,16)
48 3. 11. 2019, 13:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. 0:3 (-10,-21,-16)
49 3. 11. 2019, 13:00 VS Drásov - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 1:3 (-19,22,-21,-12)
50 3. 11. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:0 (21,29,11)
11. kolo
51 10. 11. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:0 (22,16,10)
52 10. 11. 2019, 10:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:2 (20,-19,16,-22,6)
53 10. 11. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - VS Drásov 3:0 (18,20,13)
54 10. 11. 2019, 10:00 Předklášteří - TJ JUNIOR Brno, z.s. 1:3 (17,-12,-23,-23)
55 10. 11. 2019, 10:00 TJ Sokol Šlapanice B - Kuřim 1:3 (-12,-19,18,-19)
12. kolo
56 10. 11. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:0 (11,12,19)
57 10. 11. 2019, 13:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (15,22,25)
58 10. 11. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - VS Drásov 3:2 (15,-20,-24,16,13)
59 10. 11. 2019, 13:00 Předklášteří - TJ JUNIOR Brno, z.s. 2:3 (14,-20,15,-21,-11)
60 10. 11. 2019, 13:00 TJ Sokol Šlapanice B - Kuřim 0:3 (-9,-24,-26)
13. kolo
61 17. 11. 2019, 10:00 Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 1:3 (25,-19,-12,-16)
62 17. 11. 2019, 10:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (14,13,18)
63 17. 11. 2019, 10:00 VS Drásov - Předklášteří 3:1 (18,15,-22,15)
64 17. 11. 2019, 09:30 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. 0:3 (-14,-14,-21)
65 17. 11. 2019, 08:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 0:3 (-11,-12,-9)
14. kolo
66 17. 11. 2019, 13:00 Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 1:3 (22,-19,-16,-12)
67 17. 11. 2019, 13:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (13,6,12)
68 17. 11. 2019, 13:00 VS Drásov - Předklášteří 3:0 (24,23,13)
69 17. 11. 2019, 14:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. 1:3 (-20,26,-13,-22)
70 17. 11. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 0:3 (-11,-23,-20)
15. kolo
71 1. 12. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 0:3 (-14,-18,-17)
72 1. 12. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:0 (4,8,9)
73 1. 12. 2019, 10:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 2:3 (16,-21,-17,22,-9)
74 1. 12. 2019, 11:00 TJ Sokol Šlapanice B - VS Drásov 0:3 (-15,-16,-21)
75 1. 12. 2019, 10:00 Kuřim - TJ JUNIOR Brno, z.s. 3:0 (20,18,23)
16. kolo
76 1. 12. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 1:3 (-17,-21,21,-20)
77 1. 12. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:0 (10,13,7)
78 1. 12. 2019, 13:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 1:3 (18,-18,-16,-18)
79 1. 12. 2019, 15:00 TJ Sokol Šlapanice B - VS Drásov 0:3 (-20,-18,-10)
80 1. 12. 2019, 13:00 Kuřim - TJ JUNIOR Brno, z.s. 3:1 (-24,17,14,10)
17. kolo
81 8. 12. 2019, 10:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 3:0 (21,13,20)
82 8. 12. 2019, 09:00 VS Drásov - Kuřim 3:1 (-21,17,12,15)
83 8. 12. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (6,12,6)
84 8. 12. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - Předklášteří 0:3 (-16,-13,-7)
85 8. 12. 2019, 10:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. 0:3 (-18,-21,-20)
18. kolo
86 8. 12. 2019, 13:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 3:0 (23,19,27)
87 8. 12. 2019, 13:00 VS Drásov - Kuřim 3:1 (19,-24,19,21)
88 8. 12. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (14,13,12)
89 8. 12. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - Předklášteří 0:3 (-17,-15,-22)
90 8. 12. 2019, 13:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. 3:1 (15,15,-20,21)
19. kolo
91 12. 1. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - TJ Sokol Jehnice, z.s. 1:3 (-16,24,-21,-12)
92 12. 1. 2020, 10:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - Předklášteří 3:1 (-25,30,15,18)
93 12. 1. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - TJ Sokol Šlapanice B 2:3 (-18,-20,23,13,-14)
94 12. 1. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Kuřim 3:0 (12,19,14)
95 22. 9. 2019, 10:00 VS Drásov - TJ JUNIOR Brno, z.s. 3:1 (-22,15,16,19)
20. kolo
96 12. 1. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - TJ Sokol Jehnice, z.s. 0:3 (-18,-22,-18)
97 12. 1. 2020, 13:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - Předklášteří 3:0 (12,21,23)
98 12. 1. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - TJ Sokol Šlapanice B 1:3 (-13,17,-23,-13)
99 12. 1. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Kuřim 1:3 (19,-20,-20,-15)
100 22. 9. 2019, 13:00 VS Drásov - TJ JUNIOR Brno, z.s. 3:0 (16,20,23)
21. kolo
101 19. 1. 2020, 10:00 VS Drásov - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 3:1 (-23,23,15,9)
102 19. 1. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 1:3 (-19,23,-16,-19)
103 19. 1. 2020, 09:00 Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:0 (9,8,5)
104 19. 1. 2020, 11:00 TJ Sokol Šlapanice B - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 0:3 (-11,-8,-18)
105 19. 1. 2020, 10:00 Předklášteří - TJ Sokol Jehnice, z.s. 0:3 (-21,-20,-20)
22. kolo
106 19. 1. 2020, 13:00 VS Drásov - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 3:0 (17,23,22)
107 19. 1. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:1 (21,-23,23,14)
108 19. 1. 2020, 12:00 Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:0 (14,10,4)
109 19. 1. 2020, 15:00 TJ Sokol Šlapanice B - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 0:3 (-19,-16,-14)
110 19. 1. 2020, 13:00 Předklášteří - TJ Sokol Jehnice, z.s. 1:3 (22,-16,-19,-16)
23. kolo
111 26. 1. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - Předklášteří 1:3 (-23,-22,20,-21)
112 26. 1. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (14,18,16)
113 26. 1. 2020, 09:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - Kuřim 3:0 (22,23,19)
114 13. 10. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - TJ JUNIOR Brno, z.s. 0:3 (-19,-18,-11)
115 26. 1. 2020, 09:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VS Drásov 3:0 (20,20,18)
24. kolo
116 26. 1. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - Předklášteří 3:1 (19,19,-13,16)
117 26. 1. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (12,16,13)
118 26. 1. 2020, 13:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - Kuřim 3:0 (9,15,16)
119 13. 10. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - TJ JUNIOR Brno, z.s. 0:3 (-20,-22,-12)
120 26. 1. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VS Drásov 0:3 (-16,-21,-19)
25. kolo
121 9. 2. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 3:1 (-15,24,18,19)
122 9. 2. 2020, 10:00 VS Drásov - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:0 (4,8,7)
123 9. 2. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 0:3 (-17,-20,-11)
124 9. 2. 2020, 13:00 Kuřim - TJ Sokol Jehnice, z.s. 0:3 (-15,-17,-15)
125 9. 2. 2020, 11:00 TJ Sokol Šlapanice B - Předklášteří 0:3 (-16,-14,-6)
26. kolo
126 9. 2. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 3:2 (18,-20,17,-21,14)
127 9. 2. 2020, 13:00 VS Drásov - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:0 (13,15,12)
128 9. 2. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 1:3 (18,-21,-21,-18)
129 9. 2. 2020, 15:00 Kuřim - TJ Sokol Jehnice, z.s. 0:3 (-20,-17,-19)
130 9. 2. 2020, 15:00 TJ Sokol Šlapanice B - Předklášteří 0:3 (-8,-12,-23)
27. kolo
131 23. 2. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (14,14,10)
132 29. 3. 2020, 10:00 Předklášteří - Kuřim .
133 13. 2. 2020, 16:45 TJ Sokol Jehnice, z.s. - TJ JUNIOR Brno, z.s. 3:0 (15,17,22)
134 3. 3. 2020, 19:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - VS Drásov 1:3 (19,-22,-17,-22)
135 13. 3. 2020, 16:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
28. kolo
136 23. 2. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (12,22,12)
137 29. 3. 2020, 13:00 Předklášteří - Kuřim .
138 13. 2. 2020, 19:45 TJ Sokol Jehnice, z.s. - TJ JUNIOR Brno, z.s. 3:0 (23,23,15)
139 10. 3. 2020, 19:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - VS Drásov 3:0 (19,12,20)
140 13. 3. 2020, 18:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
29. kolo
141 1. 3. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 0:3 (-14,-14,-10)
142 28. 2. 2020, 17:30 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 3:2 (-22,15,-23,15,9)
143 1. 3. 2020, 10:00 VS Drásov - TJ Sokol Jehnice, z.s. 3:2 (-13,19,-12,23,9)
144 1. 3. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - Předklášteří 1:3 (-20,-18,21,-18)
145 1. 3. 2020, 13:00 Kuřim - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (14,17,13)
30. kolo
146 1. 3. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B 0:3 (-5,-10,-16)
147 28. 2. 2020, 19:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 1:3 (-20,-23,21,-15)
148 1. 3. 2020, 13:00 VS Drásov - TJ Sokol Jehnice, z.s. 3:1 (17,22,-22,20)
149 1. 3. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - Předklášteří 1:3 (-22,19,-21,-14)
150 1. 3. 2020, 15:00 Kuřim - TJ Sokol Šlapanice B 3:1 (5,13,-20,14)
31. kolo
151 8. 3. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - Kuřim 3:2 (19,15,-23,-21,7)
152 8. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Šlapanice B - TJ JUNIOR Brno, z.s. 0:3 (-17,-19,-18)
153 8. 3. 2020, 10:00 Předklášteří - VS Drásov 1:3 (-20,15,-12,-18)
154 8. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:1 (23,15,-15,23)
155 8. 3. 2020, 09:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:0 (15,13,17)
32. kolo
156 8. 3. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - Kuřim 3:1 (15,22,-27,21)
157 8. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Šlapanice B - TJ JUNIOR Brno, z.s. 0:3 (-24,-10,-23)
158 8. 3. 2020, 13:00 Předklášteří - VS Drásov 2:3 (20,-21,-18,24,-4)
159 8. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (17,19,19)
160 8. 3. 2020, 12:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C 3:0 (9,9,19)
33. kolo
161 15. 3. 2020, 10:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B .
162 15. 3. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - TJ Sokol Jehnice, z.s. .
163 15. 3. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Předklášteří .
164 15. 3. 2020, 10:00 VS Drásov - TJ Sokol Šlapanice B .
165 15. 3. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - Kuřim .
34. kolo
166 15. 3. 2020, 13:00 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B .
167 15. 3. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C - TJ Sokol Jehnice, z.s. .
168 15. 3. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Předklášteří .
169 15. 3. 2020, 13:00 VS Drásov - TJ Sokol Šlapanice B .
170 15. 3. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno, z.s. - Kuřim .
35. kolo
171 22. 3. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - TJ JUNIOR Brno, z.s. .
172 22. 3. 2020, 10:00 Kuřim - VS Drásov .
173 22. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Šlapanice B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
174 22. 3. 2020, 10:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C .
175 22. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. .
36. kolo
176 22. 3. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.B - TJ JUNIOR Brno, z.s. .
177 22. 3. 2020, 13:00 Kuřim - VS Drásov .
178 22. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Šlapanice B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
179 22. 3. 2020, 13:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.C .
180 22. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. - Volejbalový klub Královo Pole, z.s. .
© ČVS 2015-2018