Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
5. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna3:0DDM Kuřim(12, 21, 11)
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B3:0SK Duhovka Břeclav, z.s.(22, 12, 9)
Lokomotiva FOSFA Břeclav 3:0Předklášteří(2, 7, 24)
Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A----
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna3:0DDM KuřimNE21.10.15:00
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B1:3SK Duhovka Břeclav, z.s.NE21.10.13:00
Lokomotiva FOSFA Břeclav 3:0PředklášteříNE21.10.13:00
Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A----NE21.10.13:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna2827100 84:683
2 Lokomotiva FOSFA Břeclav 2621113 69:2166
3 DDM Kuřim2618008 56:2654
4 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A28140014 46:4642
5 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B28120115 45:5037
6 Předklášteří2841122 21:7215
7 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A2621023 11:728
8 SK Duhovka Břeclav, z.s.224019 18:575
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Petr Veselý, E: jmvspv@seznam.cz, M: 606400381
1. kolo
2 7. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:1 (20,-22,14,21)
3 7. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Předklášteří 3:0 (5,11,12)
5 7. 10. 2018, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (9,14,21)
2. kolo
7 7. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-25,-20,16,-22)
8 7. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Předklášteří 3:0 (15,7,15)
10 7. 10. 2018, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (18,9,9)
3. kolo
13 14. 10. 2018, 10:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 0:3 (-15,-16,-15)
14 14. 10. 2018, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Gymnázium Břeclav (sady 28. října 674/1, 690 21 Břeclav). 1:3 (-21,26,-13,-16)
15 14. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - DDM Kuřim 0:3 (-8,-12,-12)
4. kolo
18 14. 10. 2018, 13:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 1:3 (-19,-21,26,-19)
19 14. 10. 2018, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Gymnázium Břeclav (sady 28. října 674/1, 690 21 Břeclav). 0:3 (-19,-7,-19)
20 14. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - DDM Kuřim 0:3 (-13,-12,-19)
5. kolo
22 21. 10. 2018, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - DDM Kuřim 3:0 (12,21,11)
23 21. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:0 (22,12,9)
24 21. 10. 2018, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Předklášteří 3:0 (2,7,24)
6. kolo
27 21. 10. 2018, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - DDM Kuřim 3:0 (17,23,22)
28 21. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-22,18,-17,-22)
29 21. 10. 2018, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Předklášteří 3:0 (21,11,9)
7. kolo
32 4. 11. 2018, 10:00 Předklášteří - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 2:3 (14,22,-18,-21,-11)
33 4. 11. 2018, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Lokomotiva FOSFA Břeclav Gymnázium Břeclav (sady 28. října 674/1, 690 21 Břeclav). 0:3 (-12,-16,-28)
34 4. 11. 2018, 10:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:0 (14,15,12)
35 4. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-14,-21,-23)
8. kolo
37 4. 11. 2018, 13:00 Předklášteří - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (18,24,19)
38 4. 11. 2018, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Lokomotiva FOSFA Břeclav Gymnázium Břeclav (sady 28. října 674/1, 690 21 Břeclav). 1:3 (22,-15,-11,-24)
39 4. 11. 2018, 13:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:1 (22,12,-24,16)
40 4. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-14,-14,-15)
9. kolo
42 11. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 1:3 (-18,17,-13,-8)
43 11. 11. 2018, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - DDM Kuřim 3:1 (-23,11,15,17)
44 11. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-16,-15,13,-20)
10. kolo
47 11. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 0:3 (-19,-16,-22)
48 11. 11. 2018, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - DDM Kuřim 3:0 (19,12,16)
49 11. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - SK Duhovka Břeclav, z.s. 0:3 (-12,-10,-20)
11. kolo
53 18. 11. 2018, 10:00 DDM Kuřim - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (5,10,16)
54 18. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Lokomotiva FOSFA Břeclav 0:3 (-22,-16,-20)
55 28. 11. 2018, 18:20 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:1 (21,-22,18,12)
12. kolo
58 18. 11. 2018, 13:00 DDM Kuřim - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (15,13,12)
59 18. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Lokomotiva FOSFA Břeclav 1:3 (-20,21,-11,-16)
60 3. 3. 2019, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:0 (14,14,24)
13. kolo
62 25. 11. 2018, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-21,-15,-20)
63 25. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 0:3 (-22,-6,-23)
65 25. 11. 2018, 10:00 Předklášteří - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:2 (28,-22,18,-17,4)
14. kolo
67 25. 11. 2018, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-9,-18,-13)
68 25. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 1:3 (-14,18,-18,-17)
70 25. 11. 2018, 13:00 Předklášteří - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:1 (-22,15,19,23)
15. kolo
72 2. 12. 2018, 10:00 DDM Kuřim - Předklášteří 3:1 (-20,18,13,18)
74 2. 12. 2018, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (6,13,19)
75 2. 12. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Lokomotiva FOSFA Břeclav 1:3 (-23,-14,23,-17)
16. kolo
77 2. 12. 2018, 13:00 DDM Kuřim - Předklášteří 3:0 (21,19,17)
79 2. 12. 2018, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (11,17,7)
80 2. 12. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Lokomotiva FOSFA Břeclav 1:3 (-27,-23,22,-18)
17. kolo
82 31. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 0:3 (-19,-11,-19)
84 9. 12. 2018, 10:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 0:3 (-17,-22,-24)
85 9. 12. 2018, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - DDM Kuřim Gymnázium Břeclav (sady 28. října 674/1, 690 21 Břeclav). 0:3 (-12,-18,-18)
18. kolo
87 31. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 0:3 (-9,-18,-13)
89 9. 12. 2018, 13:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 1:3 (-21,23,-19,-24)
90 9. 12. 2018, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - DDM Kuřim Gymnázium Břeclav (sady 28. října 674/1, 690 21 Břeclav). 0:3 (-18,-6,-21)
19. kolo
92 13. 1. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A X:3
93 13. 1. 2019, 10:00 Předklášteří - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-17,-14,-19)
95 13. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Lokomotiva FOSFA Břeclav 0:3 (-12,-18,-16)
20. kolo
97 13. 1. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A X:3
98 13. 1. 2019, 13:00 Předklášteří - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-9,-17,-11)
100 13. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Lokomotiva FOSFA Břeclav 0:3 (-11,-6,-13)
21. kolo
103 20. 1. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Předklášteří 3:0 (7,13,12)
104 20. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:X
105 3. 2. 2019, 10:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 3:0 (17,16,18)
22. kolo
108 20. 1. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Předklášteří 3:0 (11,22,12)
109 20. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:X
110 3. 2. 2019, 13:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 3:0 (18,7,23)
23. kolo
112 27. 1. 2019, 10:00 DDM Kuřim - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-11,-23,-23)
113 27. 1. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B X:3
114 27. 1. 2019, 10:00 Předklášteří - Lokomotiva FOSFA Břeclav 0:3 (-4,-14,-15)
24. kolo
117 27. 1. 2019, 13:00 DDM Kuřim - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-8,-16,-11)
118 27. 1. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B X:3
119 27. 1. 2019, 13:00 Předklášteří - Lokomotiva FOSFA Břeclav 0:3 (-14,-6,-26)
25. kolo
122 2. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Předklášteří 3:1 (14,-23,17,11)
123 10. 2. 2019, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
124 10. 2. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - DDM Kuřim 0:3 (-22,-16,-17)
125 18. 2. 2019, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 3:0 (10,14,15)
26. kolo
127 2. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Předklášteří 3:0 (23,22,22)
128 10. 2. 2019, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
129 10. 2. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - DDM Kuřim 0:3 (-19,-17,-20)
130 25. 2. 2019, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 3:0 (22,17,15)
27. kolo
132 24. 2. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 1:3 (-18,-17,22,-16)
133 24. 2. 2019, 10:00 DDM Kuřim - Lokomotiva FOSFA Břeclav 0:3 (-15,-16,-18)
134 24. 2. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
28. kolo
137 24. 2. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:0 (28,17,16)
138 24. 2. 2019, 13:00 DDM Kuřim - Lokomotiva FOSFA Břeclav 1:3 (-21,24,-13,-22)
139 24. 2. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
29. kolo
143 3. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - DDM Kuřim 0:3 (-9,-15,-11)
144 3. 3. 2019, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 3:1 (14,-21,25,22)
145 3. 3. 2019, 09:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 1:3 (17,-20,-10,-14)
30. kolo
148 3. 3. 2019, 16:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - DDM Kuřim 0:3 (-19,-20,-16)
149 3. 3. 2019, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 3:0 (13,17,18)
150 3. 3. 2019, 11:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-18,-18,-21)
31. kolo
152 10. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva FOSFA Břeclav 3:1 (-21,21,7,20)
153 10. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (15,23,11)
155 10. 3. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Předklášteří X:3
32. kolo
157 10. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva FOSFA Břeclav 3:2 (15,-14,24,-20,10)
158 10. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (14,18,19)
160 10. 3. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Předklášteří X:3
33. kolo
162 17. 3. 2019, 10:00 Předklášteří - DDM Kuřim 0:3 (-10,-12,-7)
164 17. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-12,-12,-10)
165 17. 3. 2019, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:0 (16,8,15)
34. kolo
167 17. 3. 2019, 13:00 Předklášteří - DDM Kuřim 0:3 (-12,-8,-19)
169 17. 3. 2019, 16:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-9,-11,-8)
170 17. 3. 2019, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:2 (-22,8,-22,14,7)
35. kolo
172 24. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (2,9,18)
174 24. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Předklášteří 3:0 (19,26,21)
175 24. 3. 2019, 10:00 DDM Kuřim - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
36. kolo
177 24. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (20,11,17)
179 24. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Předklášteří 3:0 (20,18,19)
180 24. 3. 2019, 13:00 DDM Kuřim - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
© ČVS 2015-2018