8. kolo
Předklášteří3:0Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A(18, 24, 19)
SK Duhovka Břeclav, z.s.1:3Lokomotiva FOSFA Břeclav (25, -15, -11, -24)
DDM Kuřim3:1VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B(22, 12, -24, 16)
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A0:3Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna(-14, -14, -15)
Příští kolo
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B1:3VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. ANE11.11.10:00
Lokomotiva FOSFA Břeclav 3:1DDM KuřimNE11.11.10:00
Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A1:3SK Duhovka Břeclav, z.s.NE11.11.10:00
Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno-PředklášteříNE11.11.10:00
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Petr Veselý, E: jmvspv@seznam.cz, M: 606400381
1. kolo
2 7. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:1 (20,-22,14,21)
3 7. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Předklášteří 3:0 (5,11,12)
4 16. 12. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno Muranyi K.
5 7. 10. 2018, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (9,14,21)
2. kolo
7 7. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-25,-20,16,-22)
8 7. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Předklášteří 3:0 (15,7,15)
9 16. 12. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno Muranyi K.
10 7. 10. 2018, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (18,9,9)
3. kolo
12 14. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Lokomotiva FOSFA Břeclav Herosch V.
13 14. 10. 2018, 10:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 0:3 (-15,-16,-15)
14 14. 10. 2018, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Gymnázium Břeclav (sady 28. října 674/1, 690 21 Břeclav). 1:3 (-21,26,-13,-16)
15 14. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - DDM Kuřim 0:3 (-8,-12,-12)
4. kolo
17 14. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Lokomotiva FOSFA Břeclav 0:3 (-12,-5,-19)
18 14. 10. 2018, 13:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 1:3 (-19,-21,26,-19)
19 14. 10. 2018, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Gymnázium Břeclav (sady 28. října 674/1, 690 21 Břeclav). 0:3 (-19,-7,-19)
20 14. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - DDM Kuřim 0:3 (-13,-12,-19)
5. kolo
22 21. 10. 2018, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - DDM Kuřim 3:0 (12,21,11)
23 21. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:0 (22,12,9)
24 21. 10. 2018, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Předklášteří 3:0 (2,7,24)
25 21. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno 3:0 (16,14,17)
6. kolo
27 21. 10. 2018, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - DDM Kuřim 3:0 (17,23,22)
28 21. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-22,18,-17,-22)
29 21. 10. 2018, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Předklášteří 3:0 (21,11,9)
30 21. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno 3:0 (16,18,14)
7. kolo
32 4. 11. 2018, 10:00 Předklášteří - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 2:3 (14,22,-18,-21,-11)
33 4. 11. 2018, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Lokomotiva FOSFA Břeclav Gymnázium Břeclav (sady 28. října 674/1, 690 21 Břeclav). 0:3 (-12,-16,-28)
34 4. 11. 2018, 10:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:0 (14,15,12)
35 4. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-14,-21,-23)
8. kolo
37 4. 11. 2018, 13:00 Předklášteří - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A 3:0 (18,24,19)
38 4. 11. 2018, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Lokomotiva FOSFA Břeclav Gymnázium Břeclav (sady 28. října 674/1, 690 21 Břeclav). 1:3 (25,-15,-11,-24)
39 4. 11. 2018, 13:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B 3:1 (22,12,-24,16)
40 4. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-14,-14,-15)
9. kolo
42 11. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 1:3 (-18,17,-13,-8)
43 11. 11. 2018, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - DDM Kuřim 3:1 (-23,11,15,17)
44 11. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-16,-15,13,-20)
45 11. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Předklášteří Kosík M.
10. kolo
47 11. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A 0:3 (-19,-16,-22)
48 11. 11. 2018, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - DDM Kuřim 3:0 (19,12,16)
49 11. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - SK Duhovka Břeclav, z.s. 0:3 (-12,-10,-20)
50 11. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Předklášteří Kosík M.
11. kolo
52 18. 11. 2018, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno Gymnázium Břeclav (sady 28. října 674/1, 690 21 Břeclav). Tesař M.
53 18. 11. 2018, 10:00 DDM Kuřim - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A Staněk O.
54 18. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Lokomotiva FOSFA Břeclav Muranyi K.
55 18. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B Šikralová V.
12. kolo
57 18. 11. 2018, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno Gymnázium Břeclav (sady 28. října 674/1, 690 21 Břeclav). Tesař M.
58 18. 11. 2018, 13:00 DDM Kuřim - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A Staněk O.
59 18. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Lokomotiva FOSFA Břeclav Muranyi K.
60 18. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B Šikralová V.
13. kolo
62 25. 11. 2018, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Tesař M.
63 25. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A Ryšavý I.
64 25. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - DDM Kuřim Kalášková L.
65 25. 11. 2018, 10:00 Předklášteří - SK Duhovka Břeclav, z.s. Friedelová V.
14. kolo
67 25. 11. 2018, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Tesař M.
68 25. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A Ryšavý I.
69 25. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - DDM Kuřim Kalášková L.
70 25. 11. 2018, 13:00 Předklášteří - SK Duhovka Břeclav, z.s. Friedelová V.
15. kolo
72 2. 12. 2018, 10:00 DDM Kuřim - Předklášteří Vondráčková A.
73 2. 12. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno Julínek B.
74 2. 12. 2018, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A Šikralová V.
75 2. 12. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Lokomotiva FOSFA Břeclav Přikryl H.
16. kolo
77 2. 12. 2018, 13:00 DDM Kuřim - Předklášteří Vondráčková A.
78 2. 12. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno Julínek B.
79 2. 12. 2018, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A Šikralová V.
80 2. 12. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Lokomotiva FOSFA Břeclav Přikryl H.
17. kolo
82 9. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B Cásková J.
83 9. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Friedelová V.
84 9. 12. 2018, 10:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A Staněk O.
85 9. 12. 2018, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - DDM Kuřim Gymnázium Břeclav (sady 28. října 674/1, 690 21 Břeclav). Vinklárek K.
18. kolo
87 9. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B Cásková J.
88 9. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Friedelová V.
89 9. 12. 2018, 13:00 Předklášteří - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A Staněk O.
90 9. 12. 2018, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - DDM Kuřim Gymnázium Břeclav (sady 28. října 674/1, 690 21 Břeclav). Vinklárek K.
19. kolo
92 13. 1. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
93 13. 1. 2019, 10:00 Předklášteří - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
94 13. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
95 13. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
20. kolo
97 13. 1. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
98 13. 1. 2019, 13:00 Předklášteří - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
99 13. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
100 13. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
21. kolo
102 20. 1. 2019, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
103 20. 1. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Předklášteří .
104 20. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
105 20. 1. 2019, 10:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
22. kolo
107 20. 1. 2019, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
108 20. 1. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Předklášteří .
109 20. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
110 20. 1. 2019, 13:00 DDM Kuřim - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
23. kolo
112 27. 1. 2019, 10:00 DDM Kuřim - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
113 27. 1. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
114 27. 1. 2019, 10:00 Předklášteří - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
115 27. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
24. kolo
117 27. 1. 2019, 13:00 DDM Kuřim - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
118 27. 1. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
119 27. 1. 2019, 13:00 Předklášteří - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
120 27. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
25. kolo
122 10. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Předklášteří .
123 10. 2. 2019, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
124 10. 2. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - DDM Kuřim .
125 10. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
26. kolo
127 10. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Předklášteří .
128 10. 2. 2019, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
129 10. 2. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - DDM Kuřim .
130 10. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
27. kolo
132 24. 2. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
133 24. 2. 2019, 10:00 DDM Kuřim - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
134 24. 2. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
135 24. 2. 2019, 10:00 Předklášteří - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
28. kolo
137 24. 2. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
138 24. 2. 2019, 13:00 DDM Kuřim - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
139 24. 2. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
140 24. 2. 2019, 13:00 Předklášteří - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
29. kolo
142 3. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
143 3. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - DDM Kuřim .
144 3. 3. 2019, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
145 3. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
30. kolo
147 3. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
148 3. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - DDM Kuřim .
149 3. 3. 2019, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
150 3. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
31. kolo
152 10. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
153 10. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
154 10. 3. 2019, 10:00 DDM Kuřim - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
155 10. 3. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Předklášteří .
32. kolo
157 10. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva FOSFA Břeclav .
158 10. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
159 10. 3. 2019, 13:00 DDM Kuřim - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
160 10. 3. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Předklášteří .
33. kolo
162 17. 3. 2019, 10:00 Předklášteří - DDM Kuřim .
163 17. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
164 17. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
165 17. 3. 2019, 10:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
34. kolo
167 17. 3. 2019, 13:00 Předklášteří - DDM Kuřim .
168 17. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A .
169 17. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
170 17. 3. 2019, 13:00 Lokomotiva FOSFA Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B .
35. kolo
172 24. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
173 24. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
174 24. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Předklášteří .
175 24. 3. 2019, 10:00 DDM Kuřim - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
36. kolo
177 24. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna A .
178 24. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Tělovýchovná jednota Dům dětí a mládeže Brno .
179 24. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. A - Předklášteří .
180 24. 3. 2019, 13:00 DDM Kuřim - SK Duhovka Břeclav, z.s. .
© ČVS 2015-2018