JM - krajský přebor juniorek, skupina B

20. kolo
Lokomotiva Fosfa Břeclav-Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.-TJ JUNIOR Brno B
TJ Sokol Jehnice-Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Lokomotiva Fosfa Břeclav 8 8 0 0 0 24:1 622:403 24
2 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 8 7 1 0 0 24:8 745:590 23
3 TJ JUNIOR Brno B 8 3 0 1 4 13:17 611:668 10
4 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 8 2 1 0 5 12:18 603:667 8
5 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 8 0 1 2 5 10:23 612:739 4
6 TJ Sokol Jehnice, z.s. 8 0 1 1 6 7:23 566:692 3
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Petr Pavlica, E: pavlica@vkkpbrno.cz, M: 737925149
1. kolo
1 13. 9. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-8,-14,-17)
2 13. 9. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 1:3 (-18,-22,14,-16)
3 13. 9. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ JUNIOR Brno B 3:1 (16,22,-23,15)
2. kolo
4 13. 9. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-22,-14,-20)
5 13. 9. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 2:3 (-14,-19,20,23,-8)
6 13. 9. 2020, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ JUNIOR Brno B 3:2 (13,-17,16,-19,15)
3. kolo
7 20. 9. 2020, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno B 3:1 (13,19,-22,22)
8 20. 9. 2020, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 1:3 (17,-17,-14,-14)
9 20. 9. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:2 (-21,21,-15,17,10)
4. kolo
10 20. 9. 2020, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - TJ JUNIOR Brno B 3:0 (14,9,18)
11 20. 9. 2020, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 1:3 (-22,21,-20,-18)
12 20. 9. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 2:3 (-24,18,-19,24,-14)
5. kolo
13 4. 10. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-16,-14,-21)
14 4. 10. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Jehnice 3:1 (17,-23,17,8)
15 4. 10. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno B - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3:1 (11,25,-19,21)
6. kolo
16 4. 10. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Lokomotiva Fosfa Břeclav 0:3 (-8,-20,-15)
17 4. 10. 2020, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Jehnice 3:0 (18,23,16)
18 4. 10. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno B - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 0:3 (-19,-22,-20)
7. kolo
19 11. 10. 2020, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3:0 (21,9,20)
20 11. 10. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice - TJ JUNIOR Brno B 1:3 (12,-16,-17,-20)
21 11. 10. 2020, 09:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 1:3 (20,-21,-15,-10)
8. kolo
22 11. 10. 2020, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 3:0 (8,17,19)
23 11. 10. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice - TJ JUNIOR Brno B 0:3 (-20,-19,-21)
24 11. 10. 2020, 12:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 1:3 (-12,-19,13,-12)
17. kolo
49 6. 12. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
50 6. 12. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno B - TJ Sokol Jehnice .
51 6. 12. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
18. kolo
52 6. 12. 2020, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna - Lokomotiva Fosfa Břeclav .
53 6. 12. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno B - TJ Sokol Jehnice .
54 6. 12. 2020, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
19. kolo
55 10. 1. 2021, 10:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
56 10. 1. 2021, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ JUNIOR Brno B .
57 10. 1. 2021, 10:00 TJ Sokol Jehnice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
20. kolo
58 10. 1. 2021, 13:00 Lokomotiva Fosfa Břeclav - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
59 10. 1. 2021, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ JUNIOR Brno B .
60 10. 1. 2021, 13:00 TJ Sokol Jehnice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna .
© ČVS 2015-2018