Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Lokomotiva Fosfa Břeclav | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 24:1 | 622:403 | 24 | |
2 | Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna | 8 | 7 | 1 | 0 | 0 | 24:8 | 745:590 | 23 | |
3 | TJ JUNIOR Brno B | 8 | 3 | 0 | 1 | 4 | 13:17 | 611:668 | 10 | |
4 | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | 8 | 2 | 1 | 0 | 5 | 12:18 | 603:667 | 8 | |
5 | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | 8 | 0 | 1 | 2 | 5 | 10:23 | 612:739 | 4 | |
6 | TJ Sokol Jehnice, z.s. | 8 | 0 | 1 | 1 | 6 | 7:23 | 566:692 | 3 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13. 9. 2020, 10:00 | TJ Sokol Jehnice | - | Lokomotiva Fosfa Břeclav | 0:3 (-8,-14,-17) | ||
2 | 13. 9. 2020, 10:00 | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | 1:3 (-18,-22,14,-16) | ||
3 | 13. 9. 2020, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna | - | TJ JUNIOR Brno B | 3:1 (16,22,-23,15) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 13. 9. 2020, 13:00 | TJ Sokol Jehnice | - | Lokomotiva Fosfa Břeclav | 0:3 (-22,-14,-20) | ||
5 | 13. 9. 2020, 13:00 | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | - | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | 2:3 (-14,-19,20,23,-8) | ||
6 | 13. 9. 2020, 13:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna | - | TJ JUNIOR Brno B | 3:2 (13,-17,16,-19,15) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 20. 9. 2020, 10:00 | Lokomotiva Fosfa Břeclav | - | TJ JUNIOR Brno B | 3:1 (13,19,-22,22) | ||
8 | 20. 9. 2020, 11:00 | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | - | Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna | 1:3 (17,-17,-14,-14) | ||
9 | 20. 9. 2020, 10:00 | TJ Sokol Jehnice | - | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | 3:2 (-21,21,-15,17,10) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 20. 9. 2020, 13:00 | Lokomotiva Fosfa Břeclav | - | TJ JUNIOR Brno B | 3:0 (14,9,18) | ||
11 | 20. 9. 2020, 15:00 | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | - | Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna | 1:3 (-22,21,-20,-18) | ||
12 | 20. 9. 2020, 13:00 | TJ Sokol Jehnice | - | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | 2:3 (-24,18,-19,24,-14) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 4. 10. 2020, 10:00 | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | - | Lokomotiva Fosfa Břeclav | 0:3 (-16,-14,-21) | ||
14 | 4. 10. 2020, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna | - | TJ Sokol Jehnice | 3:1 (17,-23,17,8) | ||
15 | 4. 10. 2020, 10:00 | TJ JUNIOR Brno B | - | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | 3:1 (11,25,-19,21) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 4. 10. 2020, 13:00 | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | - | Lokomotiva Fosfa Břeclav | 0:3 (-8,-20,-15) | ||
17 | 4. 10. 2020, 13:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna | - | TJ Sokol Jehnice | 3:0 (18,23,16) | ||
18 | 4. 10. 2020, 13:00 | TJ JUNIOR Brno B | - | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | 0:3 (-19,-22,-20) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 11. 10. 2020, 10:00 | Lokomotiva Fosfa Břeclav | - | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | 3:0 (21,9,20) | ||
20 | 11. 10. 2020, 10:00 | TJ Sokol Jehnice | - | TJ JUNIOR Brno B | 1:3 (12,-16,-17,-20) | ||
21 | 11. 10. 2020, 09:00 | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna | 1:3 (20,-21,-15,-10) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 11. 10. 2020, 13:00 | Lokomotiva Fosfa Břeclav | - | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | 3:0 (8,17,19) | ||
23 | 11. 10. 2020, 13:00 | TJ Sokol Jehnice | - | TJ JUNIOR Brno B | 0:3 (-20,-19,-21) | ||
24 | 11. 10. 2020, 12:00 | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | - | Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna | 1:3 (-12,-19,13,-12) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 6. 12. 2020, 10:00 | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | - | Lokomotiva Fosfa Břeclav | . | ||
50 | 6. 12. 2020, 10:00 | TJ JUNIOR Brno B | - | TJ Sokol Jehnice | . | ||
51 | 6. 12. 2020, 10:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna | - | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | 6. 12. 2020, 13:00 | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | - | Lokomotiva Fosfa Břeclav | . | ||
53 | 6. 12. 2020, 13:00 | TJ JUNIOR Brno B | - | TJ Sokol Jehnice | . | ||
54 | 6. 12. 2020, 13:00 | Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna | - | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | . |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
55 | 10. 1. 2021, 10:00 | Lokomotiva Fosfa Břeclav | - | Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna | . | ||
56 | 10. 1. 2021, 10:00 | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | - | TJ JUNIOR Brno B | . | ||
57 | 10. 1. 2021, 10:00 | TJ Sokol Jehnice | - | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | . |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
58 | 10. 1. 2021, 13:00 | Lokomotiva Fosfa Břeclav | - | Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna | . | ||
59 | 10. 1. 2021, 13:00 | VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. | - | TJ JUNIOR Brno B | . | ||
60 | 10. 1. 2021, 13:00 | TJ Sokol Jehnice | - | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | . |