Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

JM - krajský přebor mužů 1.třídy

28. kolo
TJ Sokol Brno - jih B1:3VOLEJBAL VYŠKOV(-23, -23, 24, -23)
VK Žabovřesky3:0TJ Sokol Šlapanice B(18, 18, 12)
TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s.3:2VK PFN Znojmo(-21, -15, 25, 18, 14)
SKP KOMETA BRNO B3:0TJ SOKOL LETOVICE, z.s.(23, 19, 22)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 28 20 1 1 6 69:31 2348:2065 63
2 VK Žabovřesky 26 17 1 2 6 60:31 2072:1876 55
3 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. 26 13 3 6 4 61:41 2286:2052 51
4 VOLEJBAL VYŠKOV 28 11 6 1 10 60:51 2417:2389 46
5 VK PFN Znojmo 28 9 4 4 11 51:59 2427:2444 39
6 TJ Sokol Brno - jih B 24 10 2 1 11 45:45 2009:1956 35
7 TJ Sokol Šlapanice B 26 5 2 3 16 36:63 2072:2227 22
8 SKP KOMETA BRNO B 26 1 1 2 22 13:74 1475:2097 7
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Štěpán Říha, E: riha@bts.cz, M: 602766605
1. kolo
1 6. 10. 2019, 10:00 SKP KOMETA BRNO B - TJ Sokol Brno - jih B 0:3 (-17,-14,-19)
2 12. 10. 2019, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 3:1 (27,17,-23,24)
3 12. 10. 2019, 10:00 VK Žabovřesky - VK PFN Znojmo 3:0 (22,17,19)
4 12. 10. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Šlapanice B 1:3 (-10,23,-21,-23)
2. kolo
5 6. 10. 2019, 13:00 SKP KOMETA BRNO B - TJ Sokol Brno - jih B 0:3 (-14,-16,-8)
6 12. 10. 2019, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 1:3 (-14,30,-25,-22)
7 12. 10. 2019, 13:00 VK Žabovřesky - VK PFN Znojmo 3:1 (-21,26,22,21)
8 12. 10. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (18,23,23)
3. kolo
9 19. 10. 2019, 09:00 TJ Sokol Brno - jih B - TJ Sokol Šlapanice B 3:1 (21,-20,18,22)
10 19. 10. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - VOLEJBAL VYŠKOV 2:3 (20,-15,23,-21,-10)
11 19. 10. 2019, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VK Žabovřesky 3:1 (19,-12,19,21)
12 14. 12. 2019, 10:00 SKP KOMETA BRNO B - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. 0:3 (-17,-16,-10)
4. kolo
13 19. 10. 2019, 13:00 TJ Sokol Brno - jih B - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (16,22,16)
14 19. 10. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (21,-20,22,17)
15 19. 10. 2019, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VK Žabovřesky 1:3 (-23,11,-20,-12)
16 14. 12. 2019, 13:00 SKP KOMETA BRNO B - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. 0:3 (-17,-23,-11)
5. kolo
17 2. 11. 2019, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. - TJ Sokol Brno - jih B 3:1 (20,23,-23,19)
18 2. 11. 2019, 10:00 VK Žabovřesky - SKP KOMETA BRNO B 3:0 (18,21,15)
19 2. 11. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 1:3 (-13,19,-15,-23)
20 3. 11. 2019, 09:00 TJ Sokol Šlapanice B - VK PFN Znojmo 1:3 (19,-23,-22,-20)
6. kolo
21 2. 11. 2019, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. - TJ Sokol Brno - jih B 3:1 (15,-13,16,17)
22 2. 11. 2019, 13:00 VK Žabovřesky - SKP KOMETA BRNO B 3:0 (8,15,15)
23 2. 11. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 0:3 (-20,-25,-17)
24 3. 11. 2019, 13:00 TJ Sokol Šlapanice B - VK PFN Znojmo 1:3 (-18,-25,21,-22)
7. kolo
25 9. 11. 2019, 09:00 TJ Sokol Brno - jih B - VK PFN Znojmo 2:3 (29,-20,22,-16,-11)
26 9. 11. 2019, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - TJ Sokol Šlapanice B 2:3 (19,-17,-22,18,-8)
27 7. 12. 2019, 10:00 SKP KOMETA BRNO B - VOLEJBAL VYŠKOV 3:2 (18,22,-24,-18,11)
28 9. 11. 2019, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. - VK Žabovřesky 3:0 (18,21,16)
8. kolo
29 9. 11. 2019, 13:00 TJ Sokol Brno - jih B - VK PFN Znojmo 3:2 (-22,-22,28,18,12)
30 9. 11. 2019, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (25,17,16)
31 7. 12. 2019, 13:00 SKP KOMETA BRNO B - VOLEJBAL VYŠKOV 0:3 (-16,-14,-21)
32 9. 11. 2019, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. - VK Žabovřesky 2:3 (19,-22,23,-19,-11)
9. kolo
33 16. 11. 2019, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Brno - jih B 1:3 (22,-22,-19,-19)
34 16. 11. 2019, 09:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. 3:0 (27,15,13)
35 17. 11. 2019, 10:00 TJ Sokol Šlapanice B - SKP KOMETA BRNO B 3:0 (19,14,21)
36 16. 11. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 1:3 (-26,14,-20,-19)
10. kolo
37 16. 11. 2019, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Brno - jih B 3:0 (23,16,24)
38 16. 11. 2019, 12:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. 3:2 (-18,-23,17,20,8)
39 17. 11. 2019, 13:00 TJ Sokol Šlapanice B - SKP KOMETA BRNO B 3:0 (14,12,20)
40 16. 11. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 0:3 (-16,-19,-27)
11. kolo
41 14. 12. 2019, 09:00 TJ Sokol Brno - jih B - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 0:3 (-25,-20,-20)
42 23. 11. 2019, 10:00 SKP KOMETA BRNO B - VK PFN Znojmo 2:3 (17,-21,20,-14,-16)
43 23. 11. 2019, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. - TJ Sokol Šlapanice B 3:2 (-23,-17,17,14,9)
44 23. 11. 2019, 10:00 VK Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (-22,14,10,19)
12. kolo
45 14. 12. 2019, 13:00 TJ Sokol Brno - jih B - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 0:3 (-16,-19,-13)
46 23. 11. 2019, 13:00 SKP KOMETA BRNO B - VK PFN Znojmo 0:3 (-10,-16,-23)
47 23. 11. 2019, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (17,11,15)
48 23. 11. 2019, 13:00 VK Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (15,21,22)
13. kolo
49 7. 3. 2020, 09:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Brno - jih B 3:1 (-16,21,22,18)
50 1. 12. 2019, 09:00 TJ Sokol Šlapanice B - VK Žabovřesky 3:0 (16,19,23)
51 30. 11. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. 0:3 (-13,-22,-14)
52 1. 12. 2019, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - SKP KOMETA BRNO B 3:0 (18,18,19)
14. kolo
53 7. 3. 2020, 12:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Brno - jih B 1:3 (19,-20,-21,-20)
54 1. 12. 2019, 13:00 TJ Sokol Šlapanice B - VK Žabovřesky 1:3 (-17,21,-23,-20)
55 30. 11. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. 3:2 (-21,23,18,-21,13)
56 1. 12. 2019, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - SKP KOMETA BRNO B 3:1 (23,-19,10,14)
15. kolo
57 11. 1. 2020, 11:00 TJ Sokol Brno - jih B - SKP KOMETA BRNO B 3:0 (17,21,12)
58 12. 1. 2020, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. 1:3 (-26,23,-18,-17)
59 11. 1. 2020, 10:00 VK PFN Znojmo - VK Žabovřesky 0:3 (-18,-20,-22)
60 12. 1. 2020, 10:00 TJ Sokol Šlapanice B - VOLEJBAL VYŠKOV 1:3 (-22,9,-22,-19)
16. kolo
61 11. 1. 2020, 15:00 TJ Sokol Brno - jih B - SKP KOMETA BRNO B 3:0 (13,17,15)
62 12. 1. 2020, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. 3:0 (11,21,18)
63 11. 1. 2020, 13:00 VK PFN Znojmo - VK Žabovřesky 0:3 (-19,-23,-25)
64 12. 1. 2020, 13:00 TJ Sokol Šlapanice B - VOLEJBAL VYŠKOV 2:3 (23,13,-17,-14,-10)
17. kolo
65 19. 1. 2020, 09:00 TJ Sokol Šlapanice B - TJ Sokol Brno - jih B 3:1 (18,23,-22,20)
66 18. 1. 2020, 09:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK PFN Znojmo 3:1 (17,21,-13,18)
67 18. 1. 2020, 10:00 VK Žabovřesky - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 0:3 (-17,-20,-23)
68 18. 1. 2020, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. - SKP KOMETA BRNO B 3:0 (11,18,18)
18. kolo
69 19. 1. 2020, 13:00 TJ Sokol Šlapanice B - TJ Sokol Brno - jih B 1:3 (27,-23,-21,-17)
70 18. 1. 2020, 12:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK PFN Znojmo 3:0 (20,26,16)
71 18. 1. 2020, 13:00 VK Žabovřesky - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 3:0 (21,22,14)
72 18. 1. 2020, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. - SKP KOMETA BRNO B 3:1 (-24,10,16,13)
19. kolo
73 14. 3. 2020, 09:00 TJ Sokol Brno - jih B - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. .
74 26. 1. 2020, 10:00 SKP KOMETA BRNO B - VK Žabovřesky hala Bauerova 5 Pisárky 0:3 (-17,-10,-15)
75 1. 2. 2020, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV 1:3 (-23,-23,18,-20)
76 25. 1. 2020, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Šlapanice B 3:1 (-28,24,16,23)
20. kolo
77 14. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Brno - jih B - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. .
78 26. 1. 2020, 13:00 SKP KOMETA BRNO B - VK Žabovřesky hala Bauerova 5 Pisárky 0:3 (-19,-19,-12)
79 1. 2. 2020, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (21,22,23)
80 25. 1. 2020, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Šlapanice B 3:1 (18,-23,23,18)
21. kolo
81 8. 2. 2020, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Brno - jih B 3:1 (16,-22,32,20)
82 9. 2. 2020, 09:00 TJ Sokol Šlapanice B - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 2:3 (18,-20,-20,22,-14)
83 8. 2. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - SKP KOMETA BRNO B 3:0 (12,17,13)
84 8. 2. 2020, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. 0:3 (-19,-13,-17)
22. kolo
85 8. 2. 2020, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Brno - jih B 2:3 (-12,17,-16,15,-10)
86 9. 2. 2020, 13:00 TJ Sokol Šlapanice B - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 1:3 (-9,23,-17,-16)
87 8. 2. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - SKP KOMETA BRNO B 3:1 (20,-23,11,8)
88 8. 2. 2020, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. 2:3 (23,20,-16,-13,-10)
23. kolo
89 21. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Brno - jih B - VK Žabovřesky .
90 24. 2. 2020, 19:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV sportovní hala Vyškov, Mlýnská 2:3 (17,-22,-23,15,-13)
91 15. 3. 2020, 10:00 SKP KOMETA BRNO B - TJ Sokol Šlapanice B .
92 7. 12. 2019, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VK PFN Znojmo 3:0 (22,22,20)
24. kolo
93 21. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Brno - jih B - VK Žabovřesky .
94 24. 2. 2020, 21:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV sportovní hala Vyškov, Mlýnská 2:3 (22,-23,19,-17,-14)
95 15. 3. 2020, 13:00 SKP KOMETA BRNO B - TJ Sokol Šlapanice B .
96 7. 12. 2019, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VK PFN Znojmo 3:1 (17,-22,21,18)
25. kolo
97 29. 2. 2020, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - TJ Sokol Brno - jih B 3:1 (-19,22,18,17)
98 29. 2. 2020, 10:00 VK PFN Znojmo - SKP KOMETA BRNO B 3:2 (20,-23,-22,17,8)
99 1. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Šlapanice B - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. 3:2 (23,19,-22,-22,7)
100 29. 2. 2020, 09:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Žabovřesky 1:3 (19,-23,-21,-21)
26. kolo
101 29. 2. 2020, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - TJ Sokol Brno - jih B 3:0 (14,16,24)
102 29. 2. 2020, 13:00 VK PFN Znojmo - SKP KOMETA BRNO B 3:0 (21,17,16)
103 1. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Šlapanice B - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. 0:3 (-19,-22,-13)
104 29. 2. 2020, 12:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Žabovřesky 3:2 (21,22,-20,-19,17)
27. kolo
105 30. 11. 2019, 09:00 TJ Sokol Brno - jih B - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (-24,24,14,19)
106 7. 3. 2020, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (22,22,18)
107 7. 3. 2020, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. - VK PFN Znojmo 0:3 (-25,-22,-23)
108 8. 3. 2020, 10:00 SKP KOMETA BRNO B - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 0:3 (-15,-13,-9)
28. kolo
109 30. 11. 2019, 13:00 TJ Sokol Brno - jih B - VOLEJBAL VYŠKOV 1:3 (-23,-23,24,-23)
110 7. 3. 2020, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Sokol Šlapanice B 3:0 (18,18,12)
111 7. 3. 2020, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. - VK PFN Znojmo 3:2 (-21,-15,25,18,14)
112 8. 3. 2020, 13:00 SKP KOMETA BRNO B - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 3:0 (23,19,22)
© ČVS 2015-2018