JM - krajský přebor mužů 2.třídy

14. kolo
Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s.-
Slovácký sportovní klub Břeclav-VS Drásov
Šlapanice C1:3Start B6(-13, -17, 22, -17)
VK Moravská Slávia Brno, z.s.1:3Orel jednota Pozořice(-19, -23, 11, -15)
Příští kolo
-Orel jednota PozořiceSO8.5.10:00
VK Moravská Slávia Brno, z.s.-Start B6SO8.5.10:00
Šlapanice C-VS DrásovSO8.5.10:00
Slovácký sportovní klub Břeclav-Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s.SO8.5.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 START B6, z.s. 10 7 3 0 0 30:7 878:686 27
2 Orel jednota Pozořice 10 7 1 2 0 28:11 895:779 25
3 Slovácký sportovní klub Břeclav 8 5 0 2 1 19:9 613:551 17
4 VK Moravská Slávia Brno, z.s. 10 4 1 0 5 16:19 755:714 14
5 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 10 2 2 0 6 14:23 737:851 10
6 Volejbalové sdružení Drásov 10 2 0 1 7 9:25 682:790 7
7 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 10 0 0 2 8 8:30 711:900 2
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Bořivoj Kobylka, E: kobylkabora@seznam.cz, M: 603158765, Daniel Weiser, E: d.weiser@seznam.cz, M: 728622735
1. kolo
1 29. 8. 2020, 10:00 Orel jednota Pozořice - .
2 29. 8. 2020, 10:00 Start B6 - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 3:0 (15,12,26)
3 29. 8. 2020, 10:00 VS Drásov - Šlapanice C 1:3 (23,-21,-20,-16)
4 29. 8. 2020, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 0:3 (-20,-13,-23)
2. kolo
5 29. 8. 2020, 13:00 Orel jednota Pozořice - .
6 29. 8. 2020, 13:00 Start B6 - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 3:0 (14,21,15)
7 29. 8. 2020, 13:00 VS Drásov - Šlapanice C 0:3 (-22,-22,-17)
8 29. 8. 2020, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 0:3 (-12,-20,-17)
3. kolo
9 5. 9. 2020, 10:00 - Slovácký sportovní klub Břeclav .
10 5. 9. 2020, 10:00 Šlapanice C - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:2 (-21,-21,23,20,11)
11 5. 9. 2020, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VS Drásov 3:0 (24,15,12)
12 6. 9. 2020, 10:00 Orel jednota Pozořice - Start B6 2:3 (-22,22,23,-16,-13)
4. kolo
13 5. 9. 2020, 13:00 - Slovácký sportovní klub Břeclav .
14 5. 9. 2020, 13:00 Šlapanice C - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:2 (21,-21,-18,26,12)
15 5. 9. 2020, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VS Drásov 3:0 (14,22,12)
16 6. 9. 2020, 13:00 Orel jednota Pozořice - Start B6 2:3 (24,-19,22,-20,-15)
5. kolo
17 12. 9. 2020, 10:00 Start B6 - .
18 12. 9. 2020, 10:00 VS Drásov - Orel jednota Pozořice 2:3 (-23,14,24,-19,-12)
19 12. 9. 2020, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 1:3 (-15,23,-21,-14)
20 12. 9. 2020, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Šlapanice C 3:0 (23,11,10)
6. kolo
21 12. 9. 2020, 13:00 Start B6 - .
22 12. 9. 2020, 13:00 VS Drásov - Orel jednota Pozořice 0:3 (-21,-25,-20)
23 12. 9. 2020, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 1:3 (23,-10,-15,-18)
24 12. 9. 2020, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Šlapanice C 3:0 (20,22,18)
7. kolo
25 19. 9. 2020, 10:00 - Šlapanice C .
26 19. 9. 2020, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 0:3 (-21,-16,-21)
27 20. 9. 2020, 10:00 Orel jednota Pozořice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:1 (13,-23,19,15)
28 19. 9. 2020, 10:00 Start B6 - VS Drásov 3:0 (16,11,19)
8. kolo
29 19. 9. 2020, 13:00 - Šlapanice C .
30 19. 9. 2020, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:2 (-18,11,-21,15,5)
31 20. 9. 2020, 13:00 Orel jednota Pozořice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:0 (17,9,16)
32 19. 9. 2020, 13:00 Start B6 - VS Drásov 3:0 (16,19,21)
9. kolo
33 26. 9. 2020, 10:00 VS Drásov - .
34 23. 5. 2021, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Start B6 Musil J.
36 27. 3. 2021, 10:00 Šlapanice C - VK Moravská Slávia Brno, z.s. Kobylka B.
10. kolo
37 26. 9. 2020, 13:00 VS Drásov - .
38 23. 5. 2021, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Start B6 Musil J.
40 27. 3. 2021, 13:00 Šlapanice C - VK Moravská Slávia Brno, z.s. Kobylka B.
11. kolo
41 3. 10. 2020, 10:00 - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
42 4. 10. 2020, 10:00 Orel jednota Pozořice - Šlapanice C 3:0 (16,16,18)
43 3. 10. 2020, 10:00 Start B6 - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:2 (17,24,-23,-16,9)
44 3. 10. 2020, 10:00 VS Drásov - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:1 (15,-17,20,18)
12. kolo
45 3. 10. 2020, 13:00 - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
46 4. 10. 2020, 13:00 Orel jednota Pozořice - Šlapanice C 3:1 (-23,17,21,15)
47 3. 10. 2020, 13:00 Start B6 - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:0 (19,23,15)
48 3. 10. 2020, 13:00 VS Drásov - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:0 (22,16,20)
13. kolo
49 10. 10. 2020, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - .
50 1. 5. 2021, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VS Drásov Cásková J.
51 10. 10. 2020, 09:00 Šlapanice C - Start B6 0:3 (-11,-16,-19)
52 10. 10. 2020, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Orel jednota Pozořice 0:3 (-16,-20,-25)
14. kolo
53 10. 10. 2020, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - .
54 1. 5. 2021, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VS Drásov Cásková J.
55 10. 10. 2020, 13:00 Šlapanice C - Start B6 1:3 (-13,-17,22,-17)
56 10. 10. 2020, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Orel jednota Pozořice 1:3 (-19,-23,11,-15)
15. kolo
57 8. 5. 2021, 10:00 - Orel jednota Pozořice .
58 8. 5. 2021, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Start B6 .
59 8. 5. 2021, 10:00 Šlapanice C - VS Drásov .
60 8. 5. 2021, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
16. kolo
61 8. 5. 2021, 13:00 - Orel jednota Pozořice .
62 8. 5. 2021, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Start B6 .
63 8. 5. 2021, 13:00 Šlapanice C - VS Drásov .
64 8. 5. 2021, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
17. kolo
65 15. 5. 2021, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - .
66 15. 5. 2021, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Šlapanice C .
67 15. 5. 2021, 10:00 VS Drásov - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
68 15. 5. 2021, 10:00 Start B6 - Orel jednota Pozořice .
18. kolo
69 15. 5. 2021, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - .
70 15. 5. 2021, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Šlapanice C .
71 15. 5. 2021, 13:00 VS Drásov - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
72 15. 5. 2021, 13:00 Start B6 - Orel jednota Pozořice .
19. kolo
73 22. 5. 2021, 10:00 - Start B6 .
75 22. 5. 2021, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
76 22. 5. 2021, 10:00 Šlapanice C - Slovácký sportovní klub Břeclav .
20. kolo
77 22. 5. 2021, 13:00 - Start B6 .
79 22. 5. 2021, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
80 22. 5. 2021, 13:00 Šlapanice C - Slovácký sportovní klub Břeclav .
21. kolo
81 29. 5. 2021, 10:00 Šlapanice C - .
82 29. 5. 2021, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
83 29. 5. 2021, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Orel jednota Pozořice .
84 29. 5. 2021, 10:00 VS Drásov - Start B6 .
22. kolo
85 29. 5. 2021, 13:00 Šlapanice C - .
86 29. 5. 2021, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
87 29. 5. 2021, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Orel jednota Pozořice .
88 29. 5. 2021, 13:00 VS Drásov - Start B6 .
23. kolo
89 5. 6. 2021, 10:00 - VS Drásov .
90 5. 6. 2021, 10:00 Start B6 - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
91 6. 6. 2021, 10:00 Orel jednota Pozořice - Slovácký sportovní klub Břeclav .
92 5. 6. 2021, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Šlapanice C .
24. kolo
93 5. 6. 2021, 13:00 - VS Drásov .
94 5. 6. 2021, 13:00 Start B6 - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
95 6. 6. 2021, 13:00 Orel jednota Pozořice - Slovácký sportovní klub Břeclav .
96 5. 6. 2021, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Šlapanice C .
25. kolo
97 12. 6. 2021, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - .
98 12. 6. 2021, 10:00 Šlapanice C - Orel jednota Pozořice .
99 12. 6. 2021, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Start B6 .
100 12. 6. 2021, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VS Drásov .
26. kolo
101 12. 6. 2021, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - .
102 12. 6. 2021, 13:00 Šlapanice C - Orel jednota Pozořice .
103 12. 6. 2021, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Start B6 .
104 12. 6. 2021, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VS Drásov .
27. kolo
105 19. 6. 2021, 10:00 - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
106 19. 6. 2021, 10:00 VS Drásov - Slovácký sportovní klub Břeclav .
107 19. 6. 2021, 10:00 Start B6 - Šlapanice C .
108 20. 6. 2021, 10:00 Orel jednota Pozořice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
28. kolo
109 19. 6. 2021, 13:00 - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
110 19. 6. 2021, 13:00 VS Drásov - Slovácký sportovní klub Břeclav .
111 19. 6. 2021, 13:00 Start B6 - Šlapanice C .
112 20. 6. 2021, 13:00 Orel jednota Pozořice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
© ČVS 2015-2018