8. kolo
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.1:3VK Žabovřesky(20, -23, -20, -22)
Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B0:3TJ SOKOL LETOVICE, z.s.(-20, -20, -13)
Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih0:3Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.(-20, -18, -19)
TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A3:0VK PFN Znojmo(21, 22, 16)
Příští kolo
VK PFN Znojmo-VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.SO17.11.10:00
Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.-TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. ASO17.11.10:00
TJ SOKOL LETOVICE, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Brno - jihSO17.11.10:00
VK Žabovřesky-Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna BSO17.11.10:00
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Štěpán Říha, E: riha@bts.cz, M: 602766605
1. kolo
1 13. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 2:3 (21,20,-23,-21,-13)
2 13. 10. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (16,19,17)
3 13. 10. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - VK Žabovřesky 2:3 (21,-23,20,-21,-7)
4 13. 10. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 3:0 (20,20,23)
2. kolo
5 13. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (22,25,24)
6 13. 10. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (-28,16,13,16)
7 13. 10. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - VK Žabovřesky 0:3 (-13,-10,-15)
8 13. 10. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 3:0 (21,23,17)
3. kolo
9 20. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 3:1 (20,22,-24,22)
10 20. 10. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0:3 (-20,-23,-23)
11 21. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VK PFN Znojmo 0:3 (-21,-19,-18)
12 20. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A 3:2 (-20,24,-22,23,7)
4. kolo
13 20. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 3:1 (16,-18,21,20)
14 20. 10. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0:3 (-22,-23,-16)
15 21. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VK PFN Znojmo 1:3 (-18,19,-25,-27)
16 20. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A 3:1 (-25,25,25,19)
5. kolo
17 3. 11. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:2 (-20,-20,15,21,22)
18 3. 11. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 0:3 (-21,-20,-19)
19 3. 11. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B 3:1 (23,20,-25,16)
20 4. 11. 2018, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VK Žabovřesky 1:3 (23,-19,-17,-14)
6. kolo
21 3. 11. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:1 (17,16,-15,22)
22 3. 11. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 3:1 (15,21,-25,17)
23 3. 11. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B 3:0 (15,14,16)
24 4. 11. 2018, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VK Žabovřesky 2:3 (19,-14,29,-17,-14)
7. kolo
25 10. 11. 2018, 09:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Žabovřesky 2:3 (25,15,-22,-23,-14)
26 11. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 2:3 (24,25,-20,-15,-13)
27 10. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 2:3 (21,-24,21,-20,-13)
28 10. 11. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - VK PFN Znojmo 1:3 (19,-25,-23,-18)
8. kolo
29 10. 11. 2018, 12:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Žabovřesky 1:3 (20,-23,-20,-22)
30 11. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 0:3 (-20,-20,-13)
31 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0:3 (-20,-18,-19)
32 10. 11. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - VK PFN Znojmo 3:0 (21,22,16)
9. kolo
33 17. 11. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. Musil K.
34 17. 11. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A Přibyl L.
35 17. 11. 2018, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih Všetečka K.
36 17. 11. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B Pavelka J.
10. kolo
37 17. 11. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. Musil K.
38 17. 11. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A Přibyl L.
39 17. 11. 2018, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih Všetečka K.
40 17. 11. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B Pavelka J.
11. kolo
41 24. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B Konečný L.
42 24. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - VK Žabovřesky Pavelka J.
43 24. 11. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. Všetečka K.
44 24. 11. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. Smrčka L.
12. kolo
45 24. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B Konečný L.
46 24. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - VK Žabovřesky Pavelka J.
47 24. 11. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. Všetečka K.
48 24. 11. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. Smrčka L.
13. kolo
49 1. 12. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. Všetečka K.
50 2. 12. 2018, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VK PFN Znojmo Souček M.
51 1. 12. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A Grym J.
52 2. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih Herosch V.
14. kolo
53 1. 12. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. Všetečka K.
54 2. 12. 2018, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VK PFN Znojmo Souček M.
55 1. 12. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A Grym J.
56 2. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih Herosch V.
15. kolo
57 12. 1. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
58 13. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
59 12. 1. 2019, 10:00 VK Žabovřesky - VK PFN Znojmo .
60 5. 1. 2019, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
16. kolo
61 12. 1. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
62 13. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
63 12. 1. 2019, 13:00 VK Žabovřesky - VK PFN Znojmo .
64 5. 1. 2019, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
17. kolo
65 20. 1. 2019, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
66 19. 1. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Žabovřesky .
67 19. 1. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
68 19. 1. 2019, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
18. kolo
69 20. 1. 2019, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
70 19. 1. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Žabovřesky .
71 19. 1. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
72 19. 1. 2019, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
19. kolo
73 26. 1. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
74 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - VK PFN Znojmo .
75 27. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
76 26. 1. 2019, 10:00 VK Žabovřesky - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. .
20. kolo
77 26. 1. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
78 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - VK PFN Znojmo .
79 27. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
80 26. 1. 2019, 13:00 VK Žabovřesky - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. .
21. kolo
81 9. 2. 2019, 10:00 VK Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
82 9. 2. 2019, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
83 9. 2. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
84 2. 2. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
22. kolo
85 9. 2. 2019, 13:00 VK Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
86 9. 2. 2019, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
87 9. 2. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
88 2. 2. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
23. kolo
89 23. 2. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK PFN Znojmo .
90 23. 2. 2019, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
91 14. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 3:1 (-28,24,15,19)
92 24. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VK Žabovřesky .
24. kolo
93 23. 2. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK PFN Znojmo .
94 23. 2. 2019, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
95 14. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. 3:0 (13,23,16)
96 24. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VK Žabovřesky .
25. kolo
97 3. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
98 2. 3. 2019, 10:00 VK Žabovřesky - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
99 2. 3. 2019, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
100 2. 3. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK PFN Znojmo .
26. kolo
101 3. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
102 2. 3. 2019, 13:00 VK Žabovřesky - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
103 2. 3. 2019, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
104 2. 3. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK PFN Znojmo .
27. kolo
105 9. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
106 9. 3. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. .
107 9. 3. 2019, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - VK Žabovřesky .
108 9. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
28. kolo
109 9. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
110 9. 3. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. .
111 9. 3. 2019, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - VK Žabovřesky .
112 9. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
© ČVS 2015-2018