12. kolo
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B
Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih-VK Žabovřesky
TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A-TJ SOKOL LETOVICE, z.s.
VK PFN Znojmo-Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.
Příští kolo
Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.-VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.SO1.12.10:00
TJ SOKOL LETOVICE, z.s.-VK PFN ZnojmoNE2.12.10:00
VK Žabovřesky-TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. ASO1.12.10:00
Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B-Tělocvičná jednota Sokol Brno - jihNE2.12.9:00
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Štěpán Říha, E: riha@bts.cz, M: 602766605
1. kolo
1 13. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. Všetečka P.
2 13. 10. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B Všetečka K.
3 13. 10. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - VK Žabovřesky Tobolák J.
4 13. 10. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. Pavelka J.
2. kolo
5 13. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. Všetečka P.
6 13. 10. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B Všetečka K.
7 13. 10. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - VK Žabovřesky Tobolák J.
8 13. 10. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. Pavelka J.
3. kolo
9 20. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. Herosch V.
10 20. 10. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. Konečný L.
11 21. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VK PFN Znojmo Zelený P.
12 20. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A Všetečka K.
4. kolo
13 20. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. Herosch V.
14 20. 10. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. Konečný L.
15 21. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VK PFN Znojmo Zelený P.
16 20. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A Všetečka K.
5. kolo
17 3. 11. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
18 3. 11. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
19 3. 11. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
20 4. 11. 2018, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VK Žabovřesky .
6. kolo
21 3. 11. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
22 3. 11. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
23 3. 11. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
24 4. 11. 2018, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VK Žabovřesky .
7. kolo
25 10. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Žabovřesky .
26 11. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. .
27 10. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
28 10. 11. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - VK PFN Znojmo .
8. kolo
29 10. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Žabovřesky .
30 11. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. .
31 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
32 10. 11. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - VK PFN Znojmo .
9. kolo
33 17. 11. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
34 17. 11. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
35 17. 11. 2018, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
36 17. 11. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
10. kolo
37 17. 11. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
38 17. 11. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
39 17. 11. 2018, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
40 17. 11. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
11. kolo
41 24. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
42 24. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - VK Žabovřesky .
43 24. 11. 2018, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. .
44 24. 11. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
12. kolo
45 24. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
46 24. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - VK Žabovřesky .
47 24. 11. 2018, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. .
48 24. 11. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
13. kolo
49 1. 12. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
50 2. 12. 2018, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VK PFN Znojmo .
51 1. 12. 2018, 10:00 VK Žabovřesky - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
52 2. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
14. kolo
53 1. 12. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
54 2. 12. 2018, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VK PFN Znojmo .
55 1. 12. 2018, 13:00 VK Žabovřesky - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
56 2. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
15. kolo
57 12. 1. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
58 13. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
59 12. 1. 2019, 10:00 VK Žabovřesky - VK PFN Znojmo .
60 12. 1. 2019, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
16. kolo
61 12. 1. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
62 13. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
63 12. 1. 2019, 13:00 VK Žabovřesky - VK PFN Znojmo .
64 12. 1. 2019, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
17. kolo
65 19. 1. 2019, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
66 19. 1. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Žabovřesky .
67 19. 1. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
68 19. 1. 2019, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
18. kolo
69 19. 1. 2019, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
70 19. 1. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Žabovřesky .
71 19. 1. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
72 19. 1. 2019, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
19. kolo
73 26. 1. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
74 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - VK PFN Znojmo .
75 27. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
76 26. 1. 2019, 10:00 VK Žabovřesky - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. .
20. kolo
77 26. 1. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
78 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - VK PFN Znojmo .
79 27. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
80 26. 1. 2019, 13:00 VK Žabovřesky - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. .
21. kolo
81 9. 2. 2019, 10:00 VK Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
82 9. 2. 2019, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
83 9. 2. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
84 9. 2. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
22. kolo
85 9. 2. 2019, 13:00 VK Žabovřesky - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
86 9. 2. 2019, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
87 9. 2. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
88 9. 2. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
23. kolo
89 23. 2. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK PFN Znojmo .
90 23. 2. 2019, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
91 14. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. Všetečka K.
92 24. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VK Žabovřesky .
24. kolo
93 23. 2. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK PFN Znojmo .
94 23. 2. 2019, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
95 14. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. Všetečka K.
96 24. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VK Žabovřesky .
25. kolo
97 3. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
98 2. 3. 2019, 10:00 VK Žabovřesky - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
99 2. 3. 2019, 10:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
100 2. 3. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK PFN Znojmo .
26. kolo
101 3. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
102 2. 3. 2019, 13:00 VK Žabovřesky - Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih .
103 2. 3. 2019, 13:00 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A .
104 2. 3. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK PFN Znojmo .
27. kolo
105 9. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
106 9. 3. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. .
107 9. 3. 2019, 10:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - VK Žabovřesky .
108 9. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
28. kolo
109 9. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
110 9. 3. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. .
111 9. 3. 2019, 13:00 TJ Lokomotiva - Ingstav, z.s. A - VK Žabovřesky .
112 9. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
© ČVS 2015-2018