Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
17. kolo
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.----
VK Moravská Slávia Brno, z.s.2:3Orel jednota Pozořice(-21, 16, -24, 22, -12)
Slovácký sportovní klub Břeclav3:0TJ Útěchov z.s.(22, 10, 17)
Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s.3:0Tělocvičná jednota Sokol Střelice(12, 23, 15)
TJ Minerva Boskovice2:3VK Tišnov, z.s.(20, 23, -22, -22, -9)
Příští kolo
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.----SO20.10.13:00
VK Moravská Slávia Brno, z.s.0:3Orel jednota PozořiceSO20.10.13:00
Slovácký sportovní klub Břeclav3:0TJ Útěchov z.s.SO20.10.13:00
Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s.3:0Tělocvičná jednota Sokol StřeliceSO13.4.13:00
TJ Minerva Boskovice1:3VK Tišnov, z.s.SO13.4.13:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK Tišnov, z.s.3229201 94:1691
2 TJ Útěchov z.s.3219229 71:4263
3 TJ Minerva Boskovice3218158 71:4961
4 Slovácký sportovní klub Břeclav32182012 66:4858
5 Orel jednota Pozořice32153113 63:5352
6 VK Moravská Slávia Brno, z.s.32114215 57:6343
7 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s.3291418 42:7233
8 Tělocvičná jednota Sokol Střelice3264319 45:7929
9 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.3200230 9:962
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Bořivoj Kobylka, E: kobylkabora@seznam.cz, M: 603158765
1. kolo
2 2. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-16,-16,-25)
3 25. 8. 2018, 10:00 TJ Útěchov z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:0 (15,16,17)
4 4. 11. 2018, 10:00 Orel jednota Pozořice - Slovácký sportovní klub Břeclav ZŠ tělocvična Sivice 0:3 (-17,-18,-19)
5 25. 8. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 0:3 (-18,-22,-19)
2. kolo
7 2. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - TJ Minerva Boskovice 1:3 (-13,23,-22,-20)
8 25. 8. 2018, 13:00 TJ Útěchov z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:1 (19,21,-18,20)
9 4. 11. 2018, 13:00 Orel jednota Pozořice - Slovácký sportovní klub Břeclav ZŠ tělocvična Sivice 0:3 (-12,-26,-16)
10 25. 8. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 2:3 (-21,21,-20,23,-4)
3. kolo
12 1. 9. 2018, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (22,9,13)
13 27. 10. 2018, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Orel jednota Pozořice 1:3 (26,-20,-23,-18)
14 26. 5. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Útěchov z.s. 3:1 (18,-21,20,11)
15 1. 9. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 3:1 (14,-22,17,20)
4. kolo
17 1. 9. 2018, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (14,10,16)
18 27. 10. 2018, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Orel jednota Pozořice 0:3 (-18,-18,-14)
19 26. 5. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Útěchov z.s. 2:3 (201,-21,-16,12,-11)
20 1. 9. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 3:1 (11,18,-22,15)
5. kolo
22 11. 5. 2019, 10:00 TJ Útěchov z.s. - VK Tišnov, z.s. 1:3 (-22,-23,16,-20)
23 9. 9. 2018, 10:00 Orel jednota Pozořice - TJ Minerva Boskovice 3:0 (21,15,16)
24 8. 9. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 2:3 (-21,16,-21,17,-11)
25 8. 9. 2018, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 2:3 (-14,14,23,-20,-17)
6. kolo
27 11. 5. 2019, 13:00 TJ Útěchov z.s. - VK Tišnov, z.s. 0:3 (-21,-32,-22)
28 9. 9. 2018, 13:00 Orel jednota Pozořice - TJ Minerva Boskovice 3:1 (-14,20,17,19)
29 8. 9. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 1:3 (-20,21,-17,-17)
30 8. 9. 2018, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:0 (24,27,25)
7. kolo
32 15. 9. 2018, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 0:3 (-14,-12,-23)
33 15. 9. 2018, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (20,20,15)
34 15. 9. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - Orel jednota Pozořice Hala SSK Tišnov, Drbalova 274 3:0 (21,18,18)
35 15. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - TJ Útěchov z.s. 0:3 (-9,-24,-23)
8. kolo
37 15. 9. 2018, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 3:1 (21,-15,23,23)
38 15. 9. 2018, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (14,10,16)
39 15. 9. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - Orel jednota Pozořice Hala SSK Tišnov, Drbalova 274 3:0 (21,18,21)
40 15. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - TJ Útěchov z.s. 0:3 (-22,-20,-20)
9. kolo
42 23. 9. 2018, 10:00 Orel jednota Pozořice - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 2:3 (-19,13,27,-16,-9)
43 22. 9. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Tišnov, z.s. 0:3 (-21,-11,-10)
44 22. 9. 2018, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Minerva Boskovice 3:2 (-18,-21,18,21,11)
45 22. 9. 2018, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:0 (22,20,18)
10. kolo
47 23. 9. 2018, 13:00 Orel jednota Pozořice - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 3:1 (-23,22,19,22)
48 22. 9. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Tišnov, z.s. 0:3 (-18,-16,-16)
49 22. 9. 2018, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Minerva Boskovice 3:0 (17,21,22)
50 22. 9. 2018, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:0 (16,16,9)
11. kolo
52 29. 9. 2018, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Slovácký sportovní klub Břeclav 1:3 (23,-15,-17,-20)
53 29. 9. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. tělocvična ZŠ Drásov 167 3:1 (-21,18,18,20)
54 29. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (17,19,21)
55 30. 9. 2018, 10:00 TJ Útěchov z.s. - Orel jednota Pozořice 2:3 (-15,23,-26,21,-11)
12. kolo
57 29. 9. 2018, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Slovácký sportovní klub Břeclav 2:3 (25,11,-13,-23,-14)
58 29. 9. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. tělocvična ZŠ Drásov 167 3:1 (18,22,-18,19)
59 29. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:1 (18,18,-23,17)
60 30. 9. 2018, 13:00 TJ Útěchov z.s. - Orel jednota Pozořice 3:0 (19,21,12)
13. kolo
62 6. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Útěchov z.s. 0:3 (-16,-24,-22)
63 8. 6. 2019, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 3:2 (22,-19,19,-23,12)
64 6. 10. 2018, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Tišnov, z.s. 0:3 (-18,-27,-17)
65 6. 10. 2018, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - TJ Minerva Boskovice 2:3 (19,12,-32,-18,-8)
14. kolo
67 6. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Útěchov z.s. 0:3 (-19,-9,-16)
68 8. 6. 2019, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 1:3 (17,-19,-19,-20)
69 6. 10. 2018, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Tišnov, z.s. 1:3 (21,-20,-20,-18)
70 6. 10. 2018, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-20,-12,-17)
15. kolo
72 13. 10. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. tělocvična ZŠ Lomnice, Tišnovská 362 3:0 (10,17,14)
73 7. 4. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Slovácký sportovní klub Břeclav 1:3 (-25,-18,22,-16)
74 13. 10. 2018, 10:00 TJ Útěchov z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 3:0 (12,21,19)
75 14. 10. 2018, 10:00 Orel jednota Pozořice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (19,17,22)
16. kolo
77 13. 10. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. tělocvična ZŠ Lomnice, Tišnovská 362 3:0 (17,19,16)
78 7. 4. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:1 (-20,21,21,21)
79 13. 10. 2018, 13:00 TJ Útěchov z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 1:3 (-15,20,-14,-22)
80 14. 10. 2018, 13:00 Orel jednota Pozořice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (16,15,20)
17. kolo
82 20. 10. 2018, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Orel jednota Pozořice 2:3 (-21,16,-24,22,-12)
83 20. 10. 2018, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - TJ Útěchov z.s. 3:0 (22,10,17)
84 13. 4. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 3:0 (12,23,15)
85 13. 4. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Tišnov, z.s. 2:3 (20,23,-22,-22,-9)
18. kolo
87 20. 10. 2018, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Orel jednota Pozořice 0:3 (-17,-22,-16)
88 20. 10. 2018, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - TJ Útěchov z.s. 3:0 (16,20,22)
89 13. 4. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 3:0 (13,21,15)
90 13. 4. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Tišnov, z.s. 1:3 (-21,-23,20,-18)
19. kolo
92 27. 4. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 3:0 (22,29,22)
93 27. 4. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - TJ Útěchov z.s. 2:3 (-17,-16,18,24,-7)
94 27. 4. 2019, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Orel jednota Pozořice 3:1 (-21,19,18,22)
95 27. 4. 2019, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (10,20,18)
20. kolo
97 27. 4. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 2:3 (-17,-14,20,19,-11)
98 27. 4. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - TJ Útěchov z.s. 0:3 (-20,-21,-18)
99 27. 4. 2019, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Orel jednota Pozořice 3:1 (-18,19,16,19)
100 27. 4. 2019, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (16,15,16)
21. kolo
102 4. 5. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 0:3 (-11,-9,-16)
103 5. 5. 2019, 10:00 Orel jednota Pozořice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:0 (9,18,20)
104 1. 9. 2018, 10:00 TJ Útěchov z.s. - TJ Minerva Boskovice 1:3 (-18,18,-23,-18)
105 4. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VK Tišnov, z.s. 1:3 (-30,-18,23,-15)
22. kolo
107 4. 5. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 0:3 (-13,-11,-9)
108 5. 5. 2019, 13:00 Orel jednota Pozořice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 1:3 (-22,-19,14,-23)
109 1. 9. 2018, 13:00 TJ Útěchov z.s. - TJ Minerva Boskovice 3:0 (12,25,22)
110 4. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VK Tišnov, z.s. 2:3 (-17,20,26,-16,-11)
23. kolo
112 8. 9. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - TJ Útěchov z.s. 3:0 (22,12,12)
113 11. 5. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Pozořice 3:1 (14,22,-19,27)
114 11. 5. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (13,16,17)
115 11. 5. 2019, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 1:3 (-19,-23,15,-14)
24. kolo
117 8. 9. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - TJ Útěchov z.s. 3:0 (16,23,23)
118 11. 5. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Pozořice 3:1 (-25,19,21,12)
119 11. 5. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (12,14,20)
120 11. 5. 2019, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 3:1 (26,13,-22,22)
25. kolo
122 18. 5. 2019, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:1 (-20,18,22,23)
123 18. 5. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-14,-11,-19)
124 19. 5. 2019, 10:00 Orel jednota Pozořice - VK Tišnov, z.s. 0:3 (-15,-20,-20)
125 18. 5. 2019, 10:00 TJ Útěchov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 3:1 (-22,14,19,12)
26. kolo
127 18. 5. 2019, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:1 (-16,13,18,22)
128 18. 5. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-19,-16,-18)
129 19. 5. 2019, 13:00 Orel jednota Pozořice - VK Tišnov, z.s. 1:3 (23,-17,-18,-17)
130 18. 5. 2019, 13:00 TJ Útěchov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 3:0 (16,18,13)
27. kolo
132 25. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Orel jednota Pozořice 0:3 (-15,-2,-0)
133 25. 5. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Tišnov, z.s. změna pořadatele 0:3 (-12,-15,-18)
134 25. 5. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 3:1 (25,13,-22,19)
135 25. 5. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:0 (23,24,20)
28. kolo
137 25. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Orel jednota Pozořice 0:3 (-1,-0,-0)
138 25. 5. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Tišnov, z.s. změna pořadele 0:3 (-18,-17,-13)
139 25. 5. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 3:0 (15,16,24)
140 25. 5. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:1 (-20,19,23,26)
29. kolo
142 1. 6. 2019, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - TJ Minerva Boskovice 3:1 (19,18,-15,17)
143 11. 4. 2019, 18:30 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VK Tišnov, z.s. 0:3 (-14,-19,-17)
144 1. 6. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 1:3 (-14,-14,23,-15)
145 1. 6. 2019, 10:00 Orel jednota Pozořice - TJ Útěchov z.s. 1:3 (24,-17,-18,-20)
30. kolo
147 1. 6. 2019, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - TJ Minerva Boskovice 1:3 (-18,-33,18,-18)
148 11. 4. 2019, 20:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VK Tišnov, z.s. 0:3 (-17,-21,-17)
149 1. 6. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 1:3 (-15,20,-21,-27)
150 1. 6. 2019, 13:00 Orel jednota Pozořice - TJ Útěchov z.s. 3:2 (15,13,-18,-18,9)
31. kolo
152 8. 6. 2019, 10:00 TJ Útěchov z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (10,19,13)
153 6. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 2:3
154 8. 6. 2019, 09:00 VK Tišnov, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:0 (19,21,17)
155 8. 6. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:0 (22,27,20)
32. kolo
157 8. 6. 2019, 13:00 TJ Útěchov z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:1 (10,-20,8,15)
158 6. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 0:3
159 8. 6. 2019, 11:00 VK Tišnov, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:0 (20,14,13)
160 8. 6. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:0 (16,15,18)
33. kolo
162 15. 6. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VK Tišnov, z.s. 0:3 (-17,-16,-15)
163 16. 6. 2019, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 3:1 (18,21,-23,19)
164 15. 6. 2019, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Útěchov z.s. 0:3 (-21,-20,-21)
165 15. 6. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Pozořice 0:3 (-21,-22,-17)
34. kolo
167 15. 6. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VK Tišnov, z.s. 0:3 (-22,-24,-15)
168 16. 6. 2019, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 3:1 (24,-19,18,16)
169 15. 6. 2019, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Útěchov z.s. 0:3 (-23,-19,-18)
170 15. 6. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Pozořice 0:3 (-23,-14,-17)
35. kolo
172 23. 6. 2019, 10:00 Orel jednota Pozořice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 3:1 (16,-16,20,22)
173 22. 6. 2019, 10:00 TJ Útěchov z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:1 (12,-23,23,14)
174 2. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:2 (-16,19,-23,17,8)
175 22. 6. 2019, 10:00 VK Tišnov, z.s. - TJ Minerva Boskovice 1:3 (-18,18,-24,-22)
36. kolo
177 23. 6. 2019, 13:00 Orel jednota Pozořice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 3:1 (12,-23,20,16)
178 22. 6. 2019, 13:00 TJ Útěchov z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:0 (15,20,20)
179 2. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:2 (21,17,-18,-18,17)
180 22. 6. 2019, 13:00 VK Tišnov, z.s. - TJ Minerva Boskovice 3:0 (15,20,16)
© ČVS 2015-2018