18. kolo
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.----
VK Moravská Slávia Brno, z.s.-Orel jednota Pozořice
Slovácký sportovní klub Břeclav-TJ Útěchov z.s.
Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Střelice
TJ Minerva Boskovice-VK Tišnov, z.s.
Příští kolo
----VK Tišnov, z.s.SO27.4.10:00
TJ Minerva Boskovice-Tělocvičná jednota Sokol StřeliceSO27.4.10:00
Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s.-TJ Útěchov z.s.SO27.4.10:00
Slovácký sportovní klub Břeclav-Orel jednota PozořiceSO27.4.10:00
VK Moravská Slávia Brno, z.s.-VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.SO27.4.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK Tišnov, z.s.1414000 42:542
2 TJ Útěchov z.s.149014 31:1628
3 VK Moravská Slávia Brno, z.s.146314 32:2225
4 TJ Minerva Boskovice146125 27:2522
5 Slovácký sportovní klub Břeclav105203 22:1419
6 Orel jednota Pozořice105113 20:1618
7 Tělocvičná jednota Sokol Střelice122118 15:309
8 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s.122118 12:319
9 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.1600214 6:482
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Bořivoj Kobylka, E: kobylkabora@seznam.cz, M: 603158765
1. kolo
2 2. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-16,-16,-25)
3 25. 8. 2018, 10:00 TJ Útěchov z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:0 (15,16,17)
4 4. 11. 2018, 10:00 Orel jednota Pozořice - Slovácký sportovní klub Břeclav Vondráčková A.
5 25. 8. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 0:3 (-18,-22,-19)
2. kolo
7 2. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - TJ Minerva Boskovice 1:3 (-13,23,-22,-20)
8 25. 8. 2018, 13:00 TJ Útěchov z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:1 (19,21,-18,20)
9 4. 11. 2018, 13:00 Orel jednota Pozořice - Slovácký sportovní klub Břeclav Vondráčková A.
10 25. 8. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 2:3 (-21,21,-20,23,-4)
3. kolo
12 1. 9. 2018, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (22,9,13)
13 27. 10. 2018, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Orel jednota Pozořice Řezáč M.
14 4. 5. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Útěchov z.s. Kobylka B.
15 1. 9. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 3:1 (14,-22,17,20)
4. kolo
17 1. 9. 2018, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (14,10,16)
18 27. 10. 2018, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Orel jednota Pozořice Řezáč M.
19 4. 5. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Útěchov z.s. Kobylka B.
20 1. 9. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 3:1 (11,18,-22,15)
5. kolo
22 11. 5. 2019, 10:00 TJ Útěchov z.s. - VK Tišnov, z.s. Říha .
23 9. 9. 2018, 10:00 Orel jednota Pozořice - TJ Minerva Boskovice 3:0 (21,15,16)
24 8. 9. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 2:3 (-21,16,-21,17,-11)
25 8. 9. 2018, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 2:3 (-14,14,23,-20,-17)
6. kolo
27 11. 5. 2019, 13:00 TJ Útěchov z.s. - VK Tišnov, z.s. Říha .
28 9. 9. 2018, 13:00 Orel jednota Pozořice - TJ Minerva Boskovice 3:1 (-14,20,17,19)
29 8. 9. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 1:3 (-20,21,-17,-17)
30 8. 9. 2018, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav 3:0 (24,27,25)
7. kolo
32 15. 9. 2018, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 0:3 (-14,-12,-23)
33 15. 9. 2018, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (20,20,15)
34 15. 9. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - Orel jednota Pozořice Hala SSK Tišnov, Drbalova 274 3:0 (21,18,18)
35 15. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - TJ Útěchov z.s. 0:3 (-9,-24,-23)
8. kolo
37 15. 9. 2018, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 3:1 (21,-15,23,23)
38 15. 9. 2018, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (14,10,16)
39 15. 9. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - Orel jednota Pozořice Hala SSK Tišnov, Drbalova 274 3:0 (21,18,21)
40 15. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - TJ Útěchov z.s. 0:3 (-22,-20,-20)
9. kolo
42 23. 9. 2018, 10:00 Orel jednota Pozořice - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 2:3 (-19,13,27,-16,-9)
43 22. 9. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Tišnov, z.s. 0:3 (-21,-11,-10)
44 22. 9. 2018, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Minerva Boskovice 3:2 (-18,-21,18,21,11)
45 22. 9. 2018, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:0 (22,20,18)
10. kolo
47 23. 9. 2018, 13:00 Orel jednota Pozořice - Tělocvičná jednota Sokol Střelice 3:1 (-23,22,19,22)
48 22. 9. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Tišnov, z.s. 0:3 (-18,-16,-16)
49 22. 9. 2018, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Minerva Boskovice 3:0 (17,21,22)
50 22. 9. 2018, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. 3:0 (16,16,9)
11. kolo
52 29. 9. 2018, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Slovácký sportovní klub Břeclav 1:3 (23,-15,-17,-20)
53 29. 9. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. tělocvična ZŠ Drásov 167 3:1 (-21,18,18,20)
54 29. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (17,19,21)
55 30. 9. 2018, 10:00 TJ Útěchov z.s. - Orel jednota Pozořice 2:3 (-15,23,-26,21,-11)
12. kolo
57 29. 9. 2018, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Slovácký sportovní klub Břeclav 2:3 (25,11,-13,-23,-14)
58 29. 9. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. tělocvična ZŠ Drásov 167 3:1 (18,22,-18,19)
59 29. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:1 (18,18,-23,17)
60 30. 9. 2018, 13:00 TJ Útěchov z.s. - Orel jednota Pozořice 3:0 (19,21,12)
13. kolo
62 6. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Útěchov z.s. 0:3 (-16,-24,-22)
63 8. 6. 2019, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
64 6. 10. 2018, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Tišnov, z.s. 0:3 (-18,-27,-17)
65 6. 10. 2018, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - TJ Minerva Boskovice 2:3 (19,12,-32,-18,-8)
14. kolo
67 6. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Útěchov z.s. 0:3 (-19,-9,-16)
68 8. 6. 2019, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
69 6. 10. 2018, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Tišnov, z.s. 1:3 (21,-20,-20,-18)
70 6. 10. 2018, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-20,-12,-17)
15. kolo
72 13. 10. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. tělocvična ZŠ Lomnice, Tišnovská 362 3:0 (10,17,14)
73 6. 4. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Slovácký sportovní klub Břeclav .
74 13. 10. 2018, 10:00 TJ Útěchov z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 3:0 (12,21,19)
75 14. 10. 2018, 10:00 Orel jednota Pozořice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (19,17,22)
16. kolo
77 13. 10. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. tělocvična ZŠ Lomnice, Tišnovská 362 3:0 (17,19,16)
78 6. 4. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Slovácký sportovní klub Břeclav .
79 13. 10. 2018, 13:00 TJ Útěchov z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 1:3 (-15,20,-14,-22)
80 14. 10. 2018, 13:00 Orel jednota Pozořice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (16,15,20)
17. kolo
82 20. 10. 2018, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Orel jednota Pozořice Přikryl H.
83 20. 10. 2018, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - TJ Útěchov z.s. Obr P.
84 13. 4. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice Mach R.
85 13. 4. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Tišnov, z.s. .
18. kolo
87 20. 10. 2018, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Orel jednota Pozořice Přikryl H.
88 20. 10. 2018, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - TJ Útěchov z.s. Obr P.
89 13. 4. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice Mach R.
90 13. 4. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Tišnov, z.s. .
19. kolo
92 27. 4. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
93 27. 4. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - TJ Útěchov z.s. .
94 27. 4. 2019, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Orel jednota Pozořice .
95 27. 4. 2019, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
20. kolo
97 27. 4. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
98 27. 4. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - TJ Útěchov z.s. .
99 27. 4. 2019, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Orel jednota Pozořice .
100 27. 4. 2019, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
21. kolo
102 4. 5. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
103 5. 5. 2019, 10:00 Orel jednota Pozořice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
104 1. 9. 2018, 10:00 TJ Útěchov z.s. - TJ Minerva Boskovice 1:3 (-18,18,-23,-18)
105 4. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VK Tišnov, z.s. .
22. kolo
107 4. 5. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
108 5. 5. 2019, 13:00 Orel jednota Pozořice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
109 1. 9. 2018, 13:00 TJ Útěchov z.s. - TJ Minerva Boskovice 3:0 (12,25,22)
110 4. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VK Tišnov, z.s. .
23. kolo
112 8. 9. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - TJ Útěchov z.s. 3:0 (22,12,12)
113 11. 5. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Pozořice .
114 11. 5. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
115 11. 5. 2019, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
24. kolo
117 8. 9. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - TJ Útěchov z.s. 3:0 (16,23,23)
118 11. 5. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Pozořice .
119 11. 5. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
120 11. 5. 2019, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
25. kolo
122 18. 5. 2019, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
123 18. 5. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
124 19. 5. 2019, 10:00 Orel jednota Pozořice - VK Tišnov, z.s. .
125 18. 5. 2019, 10:00 TJ Útěchov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
26. kolo
127 18. 5. 2019, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
128 18. 5. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
129 19. 5. 2019, 13:00 Orel jednota Pozořice - VK Tišnov, z.s. .
130 18. 5. 2019, 13:00 TJ Útěchov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
27. kolo
132 25. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Orel jednota Pozořice .
133 25. 5. 2019, 10:00 VK Tišnov, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
134 25. 5. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
135 25. 5. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
28. kolo
137 25. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Orel jednota Pozořice .
138 25. 5. 2019, 13:00 VK Tišnov, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
139 25. 5. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
140 25. 5. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
29. kolo
142 1. 6. 2019, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - TJ Minerva Boskovice .
143 1. 6. 2019, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VK Tišnov, z.s. .
144 1. 6. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
145 2. 6. 2019, 10:00 Orel jednota Pozořice - TJ Útěchov z.s. .
30. kolo
147 1. 6. 2019, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - TJ Minerva Boskovice .
148 1. 6. 2019, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VK Tišnov, z.s. .
149 1. 6. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
150 2. 6. 2019, 13:00 Orel jednota Pozořice - TJ Útěchov z.s. .
31. kolo
152 8. 6. 2019, 10:00 TJ Útěchov z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
153 6. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 2:3
154 8. 6. 2019, 10:00 VK Tišnov, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
155 8. 6. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
32. kolo
157 8. 6. 2019, 13:00 TJ Útěchov z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
158 6. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. 0:3
159 8. 6. 2019, 13:00 VK Tišnov, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
160 8. 6. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
33. kolo
162 15. 6. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VK Tišnov, z.s. .
163 15. 6. 2019, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
164 15. 6. 2019, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Útěchov z.s. .
165 15. 6. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Pozořice .
34. kolo
167 15. 6. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VK Tišnov, z.s. .
168 15. 6. 2019, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
169 15. 6. 2019, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Útěchov z.s. .
170 15. 6. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Pozořice .
35. kolo
172 23. 6. 2019, 10:00 Orel jednota Pozořice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
173 22. 6. 2019, 10:00 TJ Útěchov z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
174 22. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
175 22. 6. 2019, 10:00 VK Tišnov, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
36. kolo
177 23. 6. 2019, 13:00 Orel jednota Pozořice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
178 22. 6. 2019, 13:00 TJ Útěchov z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
179 22. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
180 22. 6. 2019, 13:00 VK Tišnov, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
© ČVS 2015-2018