Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
2. kolo
VK Tišnov, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol Hodonín
Tělocvičná jednota Sokol Střelice-TJ Minerva Boskovice
TJ Útěchov z.s.-Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s.
Orel jednota Pozořice-Slovácký sportovní klub Břeclav
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.-VK Moravská Slávia Brno, z.s.
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Hodonín -VK Moravská Slávia Brno, z.s.SO1.9.10:00
Slovácký sportovní klub Břeclav-VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.SO1.9.10:00
Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s.-Orel jednota PozořiceSO1.9.10:00
TJ Minerva Boskovice-TJ Útěchov z.s.SO1.9.10:00
VK Tišnov, z.s.-Tělocvičná jednota Sokol StřeliceSO1.9.10:00
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Bořivoj Kobylka, E: kobylkabora@seznam.cz, M: 603158765
1. kolo
1 25. 8. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
2 25. 8. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - TJ Minerva Boskovice .
3 25. 8. 2018, 10:00 TJ Útěchov z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
4 26. 8. 2018, 10:00 Orel jednota Pozořice - Slovácký sportovní klub Břeclav .
5 25. 8. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
2. kolo
6 25. 8. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
7 25. 8. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - TJ Minerva Boskovice .
8 25. 8. 2018, 13:00 TJ Útěchov z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
9 26. 8. 2018, 13:00 Orel jednota Pozořice - Slovácký sportovní klub Břeclav .
10 25. 8. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
3. kolo
11 1. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
12 1. 9. 2018, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
13 1. 9. 2018, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Orel jednota Pozořice .
14 1. 9. 2018, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Útěchov z.s. .
15 1. 9. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
4. kolo
16 1. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
17 1. 9. 2018, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
18 1. 9. 2018, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Orel jednota Pozořice .
19 1. 9. 2018, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Útěchov z.s. .
20 1. 9. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
5. kolo
21 8. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
22 8. 9. 2018, 10:00 TJ Útěchov z.s. - VK Tišnov, z.s. .
23 9. 9. 2018, 10:00 Orel jednota Pozořice - TJ Minerva Boskovice .
24 8. 9. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
25 8. 9. 2018, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
6. kolo
26 8. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
27 8. 9. 2018, 13:00 TJ Útěchov z.s. - VK Tišnov, z.s. .
28 9. 9. 2018, 13:00 Orel jednota Pozořice - TJ Minerva Boskovice .
29 8. 9. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
30 8. 9. 2018, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
7. kolo
31 15. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Slovácký sportovní klub Břeclav .
32 15. 9. 2018, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
33 15. 9. 2018, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
34 15. 9. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - Orel jednota Pozořice .
35 15. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - TJ Útěchov z.s. .
8. kolo
36 15. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Slovácký sportovní klub Břeclav .
37 15. 9. 2018, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
38 15. 9. 2018, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
39 15. 9. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - Orel jednota Pozořice .
40 15. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - TJ Útěchov z.s. .
9. kolo
41 22. 9. 2018, 10:00 TJ Útěchov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
42 23. 9. 2018, 10:00 Orel jednota Pozořice - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
43 22. 9. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Tišnov, z.s. .
44 22. 9. 2018, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
45 22. 9. 2018, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
10. kolo
46 22. 9. 2018, 13:00 TJ Útěchov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
47 23. 9. 2018, 13:00 Orel jednota Pozořice - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
48 22. 9. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Tišnov, z.s. .
49 22. 9. 2018, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
50 22. 9. 2018, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
11. kolo
51 29. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
52 29. 9. 2018, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Slovácký sportovní klub Břeclav .
53 29. 9. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
54 29. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
55 29. 9. 2018, 10:00 TJ Útěchov z.s. - Orel jednota Pozořice .
12. kolo
56 29. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
57 29. 9. 2018, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Slovácký sportovní klub Břeclav .
58 29. 9. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
59 29. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
60 29. 9. 2018, 13:00 TJ Útěchov z.s. - Orel jednota Pozořice .
13. kolo
61 7. 10. 2018, 10:00 Orel jednota Pozořice - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
62 6. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Útěchov z.s. .
63 6. 10. 2018, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
64 6. 10. 2018, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Tišnov, z.s. .
65 6. 10. 2018, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
14. kolo
66 7. 10. 2018, 13:00 Orel jednota Pozořice - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
67 6. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Útěchov z.s. .
68 6. 10. 2018, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
69 6. 10. 2018, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Tišnov, z.s. .
70 6. 10. 2018, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
15. kolo
71 13. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - TJ Minerva Boskovice .
72 13. 10. 2018, 10:00 VK Tišnov, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
73 13. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Slovácký sportovní klub Břeclav .
74 13. 10. 2018, 10:00 TJ Útěchov z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
75 14. 10. 2018, 10:00 Orel jednota Pozořice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
16. kolo
76 13. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - TJ Minerva Boskovice .
77 13. 10. 2018, 13:00 VK Tišnov, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
78 13. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Slovácký sportovní klub Břeclav .
79 13. 10. 2018, 13:00 TJ Útěchov z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
80 14. 10. 2018, 13:00 Orel jednota Pozořice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
17. kolo
81 20. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
82 20. 10. 2018, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Orel jednota Pozořice .
83 20. 10. 2018, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - TJ Útěchov z.s. .
84 20. 10. 2018, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
85 20. 10. 2018, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Tišnov, z.s. .
18. kolo
86 20. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
87 20. 10. 2018, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Orel jednota Pozořice .
88 20. 10. 2018, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - TJ Útěchov z.s. .
89 20. 10. 2018, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
90 20. 10. 2018, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Tišnov, z.s. .
19. kolo
91 27. 4. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - VK Tišnov, z.s. .
92 27. 4. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
93 27. 4. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - TJ Útěchov z.s. .
94 27. 4. 2019, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Orel jednota Pozořice .
95 27. 4. 2019, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
20. kolo
96 27. 4. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - VK Tišnov, z.s. .
97 27. 4. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
98 27. 4. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - TJ Útěchov z.s. .
99 27. 4. 2019, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Orel jednota Pozořice .
100 27. 4. 2019, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
21. kolo
101 4. 5. 2019, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
102 4. 5. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
103 5. 5. 2019, 10:00 Orel jednota Pozořice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
104 4. 5. 2019, 10:00 TJ Útěchov z.s. - TJ Minerva Boskovice .
105 4. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VK Tišnov, z.s. .
22. kolo
106 4. 5. 2019, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
107 4. 5. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
108 5. 5. 2019, 13:00 Orel jednota Pozořice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
109 4. 5. 2019, 13:00 TJ Útěchov z.s. - TJ Minerva Boskovice .
110 4. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VK Tišnov, z.s. .
23. kolo
111 11. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
112 11. 5. 2019, 10:00 VK Tišnov, z.s. - TJ Útěchov z.s. .
113 11. 5. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Pozořice .
114 11. 5. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
115 11. 5. 2019, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
24. kolo
116 11. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
117 11. 5. 2019, 13:00 VK Tišnov, z.s. - TJ Útěchov z.s. .
118 11. 5. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Pozořice .
119 11. 5. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
120 11. 5. 2019, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
25. kolo
121 18. 5. 2019, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
122 18. 5. 2019, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
123 18. 5. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
124 19. 5. 2019, 10:00 Orel jednota Pozořice - VK Tišnov, z.s. .
125 18. 5. 2019, 10:00 TJ Útěchov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
26. kolo
126 18. 5. 2019, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
127 18. 5. 2019, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
128 18. 5. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
129 19. 5. 2019, 13:00 Orel jednota Pozořice - VK Tišnov, z.s. .
130 18. 5. 2019, 13:00 TJ Útěchov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
27. kolo
131 25. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - TJ Útěchov z.s. .
132 25. 5. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Orel jednota Pozořice .
133 25. 5. 2019, 10:00 VK Tišnov, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
134 25. 5. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
135 25. 5. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
28. kolo
136 25. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - TJ Útěchov z.s. .
137 25. 5. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Orel jednota Pozořice .
138 25. 5. 2019, 13:00 VK Tišnov, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
139 25. 5. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
140 25. 5. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
29. kolo
141 1. 6. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
142 1. 6. 2019, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - TJ Minerva Boskovice .
143 1. 6. 2019, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VK Tišnov, z.s. .
144 1. 6. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
145 2. 6. 2019, 10:00 Orel jednota Pozořice - TJ Útěchov z.s. .
30. kolo
146 1. 6. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
147 1. 6. 2019, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - TJ Minerva Boskovice .
148 1. 6. 2019, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VK Tišnov, z.s. .
149 1. 6. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
150 2. 6. 2019, 13:00 Orel jednota Pozořice - TJ Útěchov z.s. .
31. kolo
151 8. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Orel jednota Pozořice .
152 8. 6. 2019, 10:00 TJ Útěchov z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
153 8. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
154 8. 6. 2019, 10:00 VK Tišnov, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
155 8. 6. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
32. kolo
156 8. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - Orel jednota Pozořice .
157 8. 6. 2019, 13:00 TJ Útěchov z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
158 8. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
159 8. 6. 2019, 13:00 VK Tišnov, z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
160 8. 6. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
33. kolo
161 15. 6. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
162 15. 6. 2019, 10:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VK Tišnov, z.s. .
163 15. 6. 2019, 10:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
164 15. 6. 2019, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Útěchov z.s. .
165 15. 6. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Pozořice .
34. kolo
166 15. 6. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Hodonín .
167 15. 6. 2019, 13:00 Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. - VK Tišnov, z.s. .
168 15. 6. 2019, 13:00 Slovácký sportovní klub Břeclav - Tělocvičná jednota Sokol Střelice .
169 15. 6. 2019, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Útěchov z.s. .
170 15. 6. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Pozořice .
35. kolo
171 22. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
172 23. 6. 2019, 10:00 Orel jednota Pozořice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
173 22. 6. 2019, 10:00 TJ Útěchov z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
174 22. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
175 22. 6. 2019, 10:00 VK Tišnov, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
36. kolo
176 22. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
177 23. 6. 2019, 13:00 Orel jednota Pozořice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
178 22. 6. 2019, 13:00 TJ Útěchov z.s. - Slovácký sportovní klub Břeclav .
179 22. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Střelice - Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. .
180 22. 6. 2019, 13:00 VK Tišnov, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
© ČVS 2015-2018