SK Rájec - Jestřebí | 0:3 | VK Moravská Slavia | (-17, -18, -20) |
VS Drásov | 2:3 | VK Znojmo - Přímětice "B" | (-21, 14, -20, 21, -12) |
Slovácký sportovní klub Břeclav | - | ||
Orel jednota Pozořice | 3:2 | Sokol Šlapanice C | (16, -18, -23, 15, 12) |
SK Rájec - Jestřebí | 0:3 | VK Moravská Slavia | SO | 23.9. | 13:00 |
VS Drásov | 3:1 | VK Znojmo - Přímětice "B" | SO | 23.9. | 13:00 |
Slovácký sportovní klub Břeclav | - | SO | 23.9. | 13:00 | |
Orel jednota Pozořice | 3:0 | Sokol Šlapanice C | SO | 23.9. | 13:00 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | VK PFN Znojmo "B" | 14 | 7 | 3 | 1 | 3 | 34:20 | 1203:1063 | 28 | |
2 | VK Moravská Slávia Brno, z.s. | 12 | 4 | 4 | 3 | 1 | 30:21 | 1086:999 | 23 | |
3 | Orel jednota Pozořice | 12 | 4 | 4 | 0 | 4 | 25:21 | 996:986 | 20 | |
4 | Slovácký sportovní klub Břeclav | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 25:21 | 1018:1008 | 20 | |
5 | Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna | 14 | 3 | 3 | 4 | 4 | 28:31 | 1187:1261 | 19 | |
6 | Volejbalové sdružení Drásov | 12 | 4 | 1 | 5 | 2 | 26:26 | 1133:1077 | 19 | |
7 | Sportovní klub Rájec - Jestřebí, z.s. | 12 | 0 | 1 | 1 | 10 | 7:35 | 773:1002 | 3 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10. 9. 2023, 10:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | SK Rájec - Jestřebí | 3:0 (20,11,24) | ||
2 | 29. 10. 2023, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | VS Drásov | 3:1 (21,23,-16,21) | ||
3 | 2. 9. 2023, 10:00 | Sokol Šlapanice C | - | VK Moravská Slavia | 2:3 (-18,-13,15,23,-9) | ||
4 | 2. 9. 2023, 10:00 | - | VK Znojmo - Přímětice "B" | . |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 10. 9. 2023, 13:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | SK Rájec - Jestřebí | 3:0 (13,24,22) | ||
6 | 29. 10. 2023, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | VS Drásov | 3:2 (22,-20,22,-22,10) | ||
7 | 2. 9. 2023, 13:00 | Sokol Šlapanice C | - | VK Moravská Slavia | 1:3 (-17,21,-18,-22) | ||
8 | 2. 9. 2023, 13:00 | - | VK Znojmo - Přímětice "B" | . |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 9. 9. 2023, 10:00 | VK Znojmo - Přímětice "B" | - | SK Rájec - Jestřebí | 3:1 (12,-19,14,14) | ||
10 | 9. 9. 2023, 10:00 | VK Moravská Slavia | - | . | |||
11 | 10. 9. 2023, 10:00 | VS Drásov | - | Sokol Šlapanice C | 2:3 (-25,-22,13,17,-9) | ||
12 | 21. 10. 2023, 10:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | Orel jednota Pozořice | 3:1 (-18,18,20,22) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 9. 9. 2023, 13:00 | VK Znojmo - Přímětice "B" | - | SK Rájec - Jestřebí | 3:0 (21,28,13) | ||
14 | 9. 9. 2023, 13:00 | VK Moravská Slavia | - | . | |||
15 | 10. 9. 2023, 13:00 | VS Drásov | - | Sokol Šlapanice C | 3:2 (-23,16,-19,22,9) | ||
16 | 21. 10. 2023, 13:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | Orel jednota Pozořice | 3:0 (24,24,24) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 17. 9. 2023, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | SK Rájec - Jestřebí | 3:0 (17,22,22) | ||
18 | 16. 9. 2023, 10:00 | Sokol Šlapanice C | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | 1:3 (-9,-23,23,-19) | ||
19 | 16. 9. 2023, 10:00 | - | VS Drásov | . | |||
20 | 16. 9. 2023, 10:00 | VK Znojmo - Přímětice "B" | - | VK Moravská Slavia | 3:0 (13,15,13) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 17. 9. 2023, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | SK Rájec - Jestřebí | 3:0 (21,15,10) | ||
22 | 16. 9. 2023, 13:00 | Sokol Šlapanice C | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | 3:1 (8,20,-26,23) | ||
23 | 16. 9. 2023, 13:00 | - | VS Drásov | . | |||
24 | 16. 9. 2023, 13:00 | VK Znojmo - Přímětice "B" | - | VK Moravská Slavia | 3:2 (-17,18,18,-14,12) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 23. 9. 2023, 10:00 | SK Rájec - Jestřebí | - | VK Moravská Slavia | 0:3 (-17,-18,-20) | ||
26 | 23. 9. 2023, 10:00 | VS Drásov | - | VK Znojmo - Přímětice "B" | 2:3 (-21,14,-20,21,-12) | ||
27 | 23. 9. 2023, 10:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | . | |||
28 | 23. 9. 2023, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | Sokol Šlapanice C | 3:2 (16,-18,-23,15,12) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 23. 9. 2023, 13:00 | SK Rájec - Jestřebí | - | VK Moravská Slavia | 0:3 (-18,-16,-16) | ||
30 | 23. 9. 2023, 13:00 | VS Drásov | - | VK Znojmo - Přímětice "B" | 3:1 (-23,22,23,16) | ||
31 | 23. 9. 2023, 13:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | . | |||
32 | 23. 9. 2023, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | Sokol Šlapanice C | 3:0 (23,23,18) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 26. 9. 2023, 17:00 | Sokol Šlapanice C | - | SK Rájec - Jestřebí | 3:2 (-20,-18,14,18,7) | ||
34 | 30. 9. 2023, 10:00 | - | Orel jednota Pozořice | . | |||
35 | 30. 9. 2023, 10:00 | VK Znojmo - Přímětice "B" | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | 3:1 (15,18,-20,20) | ||
36 | 1. 10. 2023, 10:00 | VK Moravská Slavia | - | VS Drásov | 3:0 (23,19,20) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 26. 9. 2023, 18:30 | Sokol Šlapanice C | - | SK Rájec - Jestřebí | 3:0 (21,18,18) | ||
38 | 30. 9. 2023, 13:00 | - | Orel jednota Pozořice | . | |||
39 | 30. 9. 2023, 13:00 | VK Znojmo - Přímětice "B" | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | 1:3 (23,-21,-18,-18) | ||
40 | 1. 10. 2023, 13:00 | VK Moravská Slavia | - | VS Drásov | 3:2 (-22,16,-16,14,14) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 5. 10. 2023, 17:00 | SK Rájec - Jestřebí | - | VS Drásov | 3:2 (17,22,-20,-13,11) | ||
42 | 7. 10. 2023, 10:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | VK Moravská Slavia | 2:3 (-19,25,23,-19,-7) | ||
43 | 8. 10. 2023, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | VK Znojmo - Přímětice "B" | 0:3 (-20,-19,-22) | ||
44 | 7. 10. 2023, 10:00 | Sokol Šlapanice C | - | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 5. 10. 2023, 18:00 | SK Rájec - Jestřebí | - | VS Drásov | 1:3 (-15,-19,23,-17) | ||
46 | 7. 10. 2023, 13:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | VK Moravská Slavia | 2:3 (-18,16,-22,18,-9) | ||
47 | 8. 10. 2023, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | VK Znojmo - Přímětice "B" | 0:3 (-21,-14,-15) | ||
48 | 7. 10. 2023, 13:00 | Sokol Šlapanice C | - | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 14. 10. 2023, 10:00 | - | SK Rájec - Jestřebí | . | |||
50 | 14. 10. 2023, 10:00 | VK Znojmo - Přímětice "B" | - | Sokol Šlapanice C | 2:3 (-20,22,13,-21,-12) | ||
51 | 14. 10. 2023, 10:00 | VK Moravská Slavia | - | Orel jednota Pozořice | 2:3 (-23,-23,22,23,-12) | ||
52 | 15. 10. 2023, 10:00 | VS Drásov | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | 3:1 (18,25,-19,20) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | 14. 10. 2023, 13:00 | - | SK Rájec - Jestřebí | . | |||
54 | 14. 10. 2023, 13:00 | VK Znojmo - Přímětice "B" | - | Sokol Šlapanice C | 3:0 (11,17,14) | ||
55 | 14. 10. 2023, 13:00 | VK Moravská Slavia | - | Orel jednota Pozořice | 2:3 (-19,-17,8,16,-13) | ||
56 | 15. 10. 2023, 13:00 | VS Drásov | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | 3:0 (13,22,23) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
57 | 4. 5. 2024, 10:00 | SK Rájec - Jestřebí | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | Všetečka P. | ||
58 | 4. 5. 2024, 10:00 | VS Drásov | - | Orel jednota Pozořice | Veselý J. | ||
59 | 4. 5. 2024, 10:00 | VK Moravská Slavia | - | Sokol Šlapanice C | Řezáč M. | ||
60 | 4. 5. 2024, 10:00 | VK Znojmo - Přímětice "B" | - | . |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 4. 5. 2024, 13:00 | SK Rájec - Jestřebí | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | Všetečka P. | ||
62 | 4. 5. 2024, 13:00 | VS Drásov | - | Orel jednota Pozořice | Veselý J. | ||
63 | 4. 5. 2024, 13:00 | VK Moravská Slavia | - | Sokol Šlapanice C | Řezáč M. | ||
64 | 4. 5. 2024, 13:00 | VK Znojmo - Přímětice "B" | - | . |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
65 | 11. 5. 2024, 10:00 | SK Rájec - Jestřebí | - | VK Znojmo - Přímětice "B" | Všetečka P. | ||
66 | 11. 5. 2024, 10:00 | - | VK Moravská Slavia | . | |||
67 | 11. 5. 2024, 10:00 | Sokol Šlapanice C | - | VS Drásov | Všetečka K. | ||
68 | 12. 5. 2024, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | Herosch V. |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
69 | 11. 5. 2024, 13:00 | SK Rájec - Jestřebí | - | VK Znojmo - Přímětice "B" | Všetečka P. | ||
70 | 11. 5. 2024, 13:00 | - | VK Moravská Slavia | . | |||
71 | 11. 5. 2024, 13:00 | Sokol Šlapanice C | - | VS Drásov | Všetečka K. | ||
72 | 12. 5. 2024, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | Herosch V. |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
73 | 27. 4. 2024, 10:00 | SK Rájec - Jestřebí | - | Orel jednota Pozořice | Herosch V. | ||
74 | 18. 5. 2024, 10:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | Sokol Šlapanice C | Peťura Z. | ||
75 | 18. 5. 2024, 10:00 | VS Drásov | - | . | |||
76 | 18. 5. 2024, 10:00 | VK Moravská Slavia | - | VK Znojmo - Přímětice "B" | Řezáč M. |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
77 | 27. 4. 2024, 13:00 | SK Rájec - Jestřebí | - | Orel jednota Pozořice | Herosch V. | ||
78 | 18. 5. 2024, 13:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | Sokol Šlapanice C | Peťura Z. | ||
79 | 18. 5. 2024, 13:00 | VS Drásov | - | . | |||
80 | 18. 5. 2024, 13:00 | VK Moravská Slavia | - | VK Znojmo - Přímětice "B" | Řezáč M. |
21. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 26. 5. 2024, 11:00 | VK Moravská Slavia | - | SK Rájec - Jestřebí | Řezáč M. | ||
82 | 25. 5. 2024, 10:00 | VK Znojmo - Přímětice "B" | - | VS Drásov | Dvořák L. | ||
83 | 25. 5. 2024, 10:00 | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | . | |||
84 | 25. 5. 2024, 10:00 | Sokol Šlapanice C | - | Orel jednota Pozořice | Hirsch R. |
22. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
85 | 26. 5. 2024, 13:00 | VK Moravská Slavia | - | SK Rájec - Jestřebí | Řezáč M. | ||
86 | 25. 5. 2024, 13:00 | VK Znojmo - Přímětice "B" | - | VS Drásov | Dvořák L. | ||
87 | 25. 5. 2024, 13:00 | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | . | |||
88 | 25. 5. 2024, 13:00 | Sokol Šlapanice C | - | Orel jednota Pozořice | Hirsch R. |
23. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
89 | 1. 6. 2024, 10:00 | SK Rájec - Jestřebí | - | Sokol Šlapanice C | . | ||
90 | 2. 6. 2024, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | . | |||
91 | 1. 6. 2024, 10:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | VK Znojmo - Přímětice "B" | . | ||
92 | 1. 6. 2024, 10:00 | VS Drásov | - | VK Moravská Slavia | . |
24. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
93 | 1. 6. 2024, 13:00 | SK Rájec - Jestřebí | - | Sokol Šlapanice C | . | ||
94 | 2. 6. 2024, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | . | |||
95 | 1. 6. 2024, 13:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | VK Znojmo - Přímětice "B" | . | ||
96 | 1. 6. 2024, 13:00 | VS Drásov | - | VK Moravská Slavia | . |
25. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
97 | 8. 6. 2024, 10:00 | VS Drásov | - | SK Rájec - Jestřebí | . | ||
98 | 8. 6. 2024, 10:00 | VK Moravská Slavia | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | Všetečka K. | ||
99 | 8. 6. 2024, 10:00 | VK Znojmo - Přímětice "B" | - | Orel jednota Pozořice | . | ||
100 | 8. 6. 2024, 10:00 | - | Sokol Šlapanice C | . |
26. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 8. 6. 2024, 13:00 | VS Drásov | - | SK Rájec - Jestřebí | . | ||
102 | 8. 6. 2024, 13:00 | VK Moravská Slavia | - | Slovácký sportovní klub Břeclav | Všetečka K. | ||
103 | 8. 6. 2024, 13:00 | VK Znojmo - Přímětice "B" | - | Orel jednota Pozořice | . | ||
104 | 8. 6. 2024, 13:00 | - | Sokol Šlapanice C | . |
27. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
105 | 15. 6. 2024, 10:00 | SK Rájec - Jestřebí | - | . | |||
106 | 13. 4. 2024, 10:00 | Sokol Šlapanice C | - | VK Znojmo - Přímětice "B" | 3:0 (23,22,23) | ||
107 | 16. 6. 2024, 10:00 | Orel jednota Pozořice | - | VK Moravská Slavia | Všetečka K. | ||
108 | 15. 6. 2024, 10:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | VS Drásov | . |
28. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
109 | 15. 6. 2024, 13:00 | SK Rájec - Jestřebí | - | . | |||
110 | 13. 4. 2024, 13:00 | Sokol Šlapanice C | - | VK Znojmo - Přímětice "B" | 2:3 (19,-17,15,-12,-13) | ||
111 | 16. 6. 2024, 13:00 | Orel jednota Pozořice | - | VK Moravská Slavia | Všetečka K. | ||
112 | 15. 6. 2024, 13:00 | Slovácký sportovní klub Břeclav | - | VS Drásov | . |