JM - krajský přebor žen 1.třídy

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 32 26 2 1 3 88:27 2732:2219 83
2 VK Moravská Slávia Brno, z.s. 32 22 5 2 3 88:34 2820:2335 78
3 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 32 16 4 2 10 70:47 2586:2401 58
4 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 32 12 3 3 14 58:64 2585:2530 45
5 VTK Křenovice, z.s. 32 10 5 4 13 61:65 2699:2744 44
6 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 32 13 1 2 16 55:62 2499:2580 43
7 Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 32 12 3 1 14 52:66 2432:2653 41
8 TJ Minerva Boskovice 32 8 4 5 15 50:73 2558:2757 37
9 TJ JUNIOR Brno, z.s. 32 7 1 4 20 40:77 2378:2659 27
10 TJ Sokol Jehnice, z.s. 32 5 1 5 21 35:82 2309:2720 22
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Štěpán Říha, E: riha@bts.cz, M: 602766605
1. kolo
1 5. 10. 2019, 10:00 VK Moravská Slavia - TJ JUNIOR Brno 3:1 (-23,17,15,19)
2 5. 10. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice A - TJ Sokol Šlapanice 0:3 (-12,-15,-22)
3 5. 10. 2019, 10:00 VTK Křenovice A - ŠSK Gymnázium Šlapanice 3:2 (20,-20,-22,20,7)
4 5. 10. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Újezd u Brna 3:1 (24,24,-21,20)
5 20. 10. 2019, 10:00 VK Královo Pole - TJ Minerva Boskovice 3:2 (26,23,-22,-22,11)
2. kolo
6 5. 10. 2019, 13:00 VK Moravská Slavia - TJ JUNIOR Brno 3:1 (-14,14,21,12)
7 5. 10. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice A - TJ Sokol Šlapanice 0:3 (-19,-25,-25)
8 5. 10. 2019, 13:00 VTK Křenovice A - ŠSK Gymnázium Šlapanice 1:3 (-22,-20,19,-9)
9 5. 10. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Újezd u Brna 0:3 (-12,-22,-20)
10 20. 10. 2019, 13:00 VK Královo Pole - TJ Minerva Boskovice 3:1 (-18,20,17,27)
3. kolo
11 12. 10. 2019, 10:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Minerva Boskovice ZŠ Bzenecká 23, Brno 2:3 (23,-20,22,-21,-13)
12 16. 1. 2020, 19:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK Královo Pole hala SG Botanická 70, Brno 1:3 (23,-15,-14,-23)
13 12. 10. 2019, 10:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - VOLEJBAL VYŠKOV 2:3 (-19,22,13,-9,-11)
14 12. 10. 2019, 09:00 TJ Sokol Šlapanice - VTK Křenovice A 3:1 (-23,25,21,16)
15 12. 10. 2019, 10:00 VK Moravská Slavia - TJ Sokol Jehnice A 3:0 (7,18,14)
4. kolo
16 12. 10. 2019, 13:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Minerva Boskovice ZŠ Bzenecká 23, Brno 3:0 (17,21,21)
17 30. 1. 2020, 19:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK Královo Pole hala SG Botanická 70, Brno 3:0 (20,19,21)
18 12. 10. 2019, 13:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - VOLEJBAL VYŠKOV 3:2 (24,-15,19,-13,7)
19 12. 10. 2019, 12:00 TJ Sokol Šlapanice - VTK Křenovice A 3:2 (-18,17,19,-13,11)
20 12. 10. 2019, 13:00 VK Moravská Slavia - TJ Sokol Jehnice A 3:1 (12,-20,13,16)
5. kolo
21 19. 10. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice A - TJ JUNIOR Brno 1:3 (-17,22,-18,-15)
22 19. 10. 2019, 10:00 VTK Křenovice A - VK Moravská Slavia 2:3 (23,-21,-20,23,-13)
23 19. 10. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Šlapanice 3:1 (18,20,-17,24)
24 30. 10. 2019, 19:30 VK Královo Pole - ŠSK Gymnázium Šlapanice 1:3 (-24,-20,23,-20)
25 19. 10. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Újezd u Brna 2:3 (-22,20,-20,15,-12)
6. kolo
26 19. 10. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice A - TJ JUNIOR Brno 2:3 (19,-15,-16,21,-14)
27 19. 10. 2019, 13:00 VTK Křenovice A - VK Moravská Slavia 1:3 (-17,-17,20,-14)
28 19. 10. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Šlapanice 1:3 (-19,16,-16,-11)
29 11. 12. 2019, 19:30 VK Královo Pole - ŠSK Gymnázium Šlapanice 3:1 (21,19,-18,17)
30 19. 10. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Újezd u Brna 1:3 (-15,28,-20,-21)
7. kolo
31 2. 11. 2019, 10:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Újezd u Brna 1:3 (23,-14,-22,-21)
32 2. 11. 2019, 10:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - TJ Minerva Boskovice 3:2 (23,-24,-23,18,11)
33 2. 11. 2019, 10:00 TJ Sokol Šlapanice - VK Královo Pole 3:0 (20,24,16)
34 2. 11. 2019, 10:00 VK Moravská Slavia - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (14,20,22)
35 2. 11. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice A - VTK Křenovice A 2:3 (-22,-17,17,22,-6)
8. kolo
36 2. 11. 2019, 13:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Újezd u Brna 3:1 (-13,21,22,15)
37 2. 11. 2019, 13:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - TJ Minerva Boskovice 3:0 (20,18,12)
38 2. 11. 2019, 13:00 TJ Sokol Šlapanice - VK Královo Pole 3:1 (19,-23,19,22)
39 2. 11. 2019, 13:00 VK Moravská Slavia - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (21,18,16)
40 2. 11. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice A - VTK Křenovice A 3:1 (15,-18,20,25)
9. kolo
41 26. 10. 2019, 10:00 VTK Křenovice A - TJ JUNIOR Brno 3:0 (20,20,14)
42 9. 11. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Jehnice A 3:0 (23,19,15)
43 10. 11. 2019, 10:00 VK Královo Pole - VK Moravská Slavia 1:3 (-11,-22,20,-8)
44 9. 11. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Šlapanice 0:3 (-21,-13,-17)
45 9. 11. 2019, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - ŠSK Gymnázium Šlapanice 0:3 (-23,-17,-15)
10. kolo
46 26. 10. 2019, 13:00 VTK Křenovice A - TJ JUNIOR Brno 3:1 (23,-19,22,22)
47 9. 11. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Sokol Jehnice A 2:3 (-22,17,9,-25,-18)
48 10. 11. 2019, 13:00 VK Královo Pole - VK Moravská Slavia 0:3 (-22,-22,-20)
49 9. 11. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Šlapanice 1:3 (-10,-21,18,-19)
50 9. 11. 2019, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - ŠSK Gymnázium Šlapanice 0:3 (-18,-14,-21)
11. kolo
51 16. 11. 2019, 10:00 TJ JUNIOR Brno - ŠSK Gymnázium Šlapanice 0:3 (-17,-14,-16)
52 29. 2. 2020, 09:00 TJ Sokol Šlapanice - TJ Sokol Újezd u Brna 3:0 (12,12,23)
53 16. 11. 2019, 10:00 VK Moravská Slavia - TJ Minerva Boskovice 3:0 (14,21,20)
54 29. 2. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice A - VK Královo Pole 3:0 (13,20,17)
55 16. 11. 2019, 10:00 VTK Křenovice A - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (24,23,-25,15)
12. kolo
56 16. 11. 2019, 13:00 TJ JUNIOR Brno - ŠSK Gymnázium Šlapanice 0:3 (-20,-16,-16)
57 29. 2. 2020, 12:00 TJ Sokol Šlapanice - TJ Sokol Újezd u Brna 3:0 (20,18,23)
58 16. 11. 2019, 13:00 VK Moravská Slavia - TJ Minerva Boskovice 3:0 (19,23,13)
59 29. 2. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice A - VK Královo Pole 1:3 (-25,19,-19,-16)
60 16. 11. 2019, 13:00 VTK Křenovice A - VOLEJBAL VYŠKOV 1:3 (-23,17,-19,-14)
13. kolo
61 23. 11. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ JUNIOR Brno 3:1 (17,22,-22,22)
62 20. 11. 2019, 18:30 VK Královo Pole - VTK Křenovice A 1:3 (23,-19,-20,-14)
63 23. 11. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Jehnice A 0:3 (-19,-23,-22)
64 7. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK Moravská Slavia ZŠ Komenského 585, Střelice 3:1 (-15,20,22,23)
65 23. 11. 2019, 10:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - TJ Sokol Šlapanice 3:0 (23,17,17)
14. kolo
66 23. 11. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ JUNIOR Brno 3:0 (18,11,19)
67 20. 11. 2019, 20:00 VK Královo Pole - VTK Křenovice A 3:0 (14,22,18)
68 23. 11. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Jehnice A 3:2 (-22,-21,19,11,12)
69 7. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VK Moravská Slavia ZŠ Komenského 585, Střelice 2:3 (19,-21,-22,15,-5)
70 23. 11. 2019, 13:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - TJ Sokol Šlapanice 3:2 (-13,-19,22,24,7)
15. kolo
71 30. 11. 2019, 10:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Šlapanice 0:3 (-20,-20,-18)
72 30. 11. 2019, 10:00 VK Moravská Slavia - ŠSK Gymnázium Šlapanice 3:1 (-16,14,11,24)
73 28. 11. 2019, 17:30 TJ Sokol Jehnice A - TJ Sokol Újezd u Brna 0:3 (-20,-21,-23)
74 1. 12. 2019, 15:30 VTK Křenovice A - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-19,-22,-23)
75 30. 11. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Královo Pole 3:X
16. kolo
76 30. 11. 2019, 13:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Šlapanice 1:3 (22,-8,-18,-13)
77 30. 11. 2019, 13:00 VK Moravská Slavia - ŠSK Gymnázium Šlapanice 3:0 (19,21,18)
78 28. 11. 2019, 19:30 TJ Sokol Jehnice A - TJ Sokol Újezd u Brna 0:3 (-8,-12,-22)
79 1. 12. 2019, 18:30 VTK Křenovice A - TJ Minerva Boskovice 3:0 (20,18,19)
80 30. 11. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Královo Pole 3:X
17. kolo
81 4. 12. 2019, 19:00 VK Královo Pole - TJ JUNIOR Brno 3:1 (23,23,-15,23)
82 7. 12. 2019, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (-19,21,17,18)
83 7. 12. 2019, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VTK Křenovice A 2:3 (21,15,-17,-19,-13)
84 7. 12. 2019, 10:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - TJ Sokol Jehnice A 3:0 (20,13,17)
85 7. 12. 2019, 11:00 TJ Sokol Šlapanice - VK Moravská Slavia 3:2 (-24,-23,15,13,11)
18. kolo
86 11. 12. 2019, 19:00 VK Královo Pole - TJ JUNIOR Brno 3:2 (-20,22,24,-22,13)
87 7. 12. 2019, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (20,-19,18,21)
88 7. 12. 2019, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VTK Křenovice A 3:0 (12,18,18)
89 7. 12. 2019, 13:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - TJ Sokol Jehnice A 3:0 (11,9,16)
90 7. 12. 2019, 15:00 TJ Sokol Šlapanice - VK Moravská Slavia 3:1 (17,16,-23,27)
19. kolo
91 12. 1. 2020, 14:00 TJ JUNIOR Brno - VK Moravská Slavia 0:3 (-17,-19,-21)
92 11. 1. 2020, 10:00 TJ Sokol Šlapanice - TJ Sokol Jehnice A 3:0 (18,23,18)
93 11. 1. 2020, 10:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - VTK Křenovice A 0:3 (-22,-24,-22)
94 11. 1. 2020, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (19,23,16)
95 11. 1. 2020, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Královo Pole 2:3 (21,-20,-22,19,-13)
20. kolo
96 12. 1. 2020, 17:00 TJ JUNIOR Brno - VK Moravská Slavia 0:3 (-22,-12,-20)
97 11. 1. 2020, 13:00 TJ Sokol Šlapanice - TJ Sokol Jehnice A 3:1 (-17,13,20,21)
98 11. 1. 2020, 13:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - VTK Křenovice A 3:2 (21,-17,-23,18,13)
99 11. 1. 2020, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (19,22,-20,23)
100 11. 1. 2020, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Královo Pole 3:2 (24,19,-22,-19,12)
21. kolo
101 18. 1. 2020, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ JUNIOR Brno 0:3 (-23,-13,-22)
102 16. 10. 2019, 19:00 VK Královo Pole - TJ Sokol Újezd u Brna 3:1 (17,-22,25,22)
103 22. 2. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - ŠSK Gymnázium Šlapanice 3:1 (12,-19,19,20)
104 18. 1. 2020, 10:00 VTK Křenovice A - TJ Sokol Šlapanice 0:3 (-19,-19,-22)
105 18. 1. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice A - VK Moravská Slavia 1:3 (-20,-12,23,-20)
22. kolo
106 18. 1. 2020, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ JUNIOR Brno 3:2 (21,-15,-19,19,12)
107 24. 10. 2019, 19:00 VK Královo Pole - TJ Sokol Újezd u Brna 3:1 (24,11,-23,11)
108 22. 2. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - ŠSK Gymnázium Šlapanice 3:0 (23,15,21)
109 18. 1. 2020, 13:00 VTK Křenovice A - TJ Sokol Šlapanice 3:1 (22,-20,21,20)
110 18. 1. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice A - VK Moravská Slavia 2:3 (-12,-22,24,24,-12)
23. kolo
111 25. 1. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Jehnice A 3:1 (-25,18,23,18)
112 25. 1. 2020, 10:00 VK Moravská Slavia - VTK Křenovice A 3:0 (17,17,23)
113 25. 1. 2020, 09:00 TJ Sokol Šlapanice - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (16,13,14)
114 25. 1. 2020, 10:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - VK Královo Pole 3:0 (13,21,19)
115 25. 1. 2020, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Minerva Boskovice hraje se na SOU André Citroena, nám.9.května, Boskovice 1:3 (-17,-20,23,-21)
24. kolo
116 25. 1. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Jehnice A 0:3 (-21,-22,-18)
117 25. 1. 2020, 13:00 VK Moravská Slavia - VTK Křenovice A 2:3 (-22,-24,26,21,-7)
118 25. 1. 2020, 12:00 TJ Sokol Šlapanice - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (11,20,18)
119 25. 1. 2020, 13:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - VK Královo Pole 3:0 (23,19,20)
120 25. 1. 2020, 13:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Minerva Boskovice hraje se na SOU André Citroena, nám.9.května, Boskovice 1:3 (17,-19,-22,-16)
25. kolo
121 8. 2. 2020, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ JUNIOR Brno Hraje se na ZŠ Holzova 1, Brno - Líšeň 3:1 (17,-24,23,19)
122 8. 2. 2020, 10:00 TJ Minerva Boskovice - ŠSK Gymnázium Šlapanice 3:1 (17,-10,15,25)
123 8. 2. 2020, 10:00 VK Královo Pole - TJ Sokol Šlapanice 0:3 (-18,-22,-23)
124 8. 2. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Moravská Slavia 1:3 (-9,-17,16,-19)
125 8. 2. 2020, 10:00 VTK Křenovice A - TJ Sokol Jehnice A 3:2 (-23,-14,21,12,14)
26. kolo
126 8. 2. 2020, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ JUNIOR Brno Hraje se na ZŠ Holzova 1, Brno - Líšeň 3:0 (14,6,15)
127 8. 2. 2020, 13:00 TJ Minerva Boskovice - ŠSK Gymnázium Šlapanice 1:3 (-19,23,-18,-23)
128 8. 2. 2020, 13:00 VK Královo Pole - TJ Sokol Šlapanice 0:3 (-15,-19,-18)
129 8. 2. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VK Moravská Slavia 2:3 (-9,20,-9,22,-10)
130 8. 2. 2020, 13:00 VTK Křenovice A - TJ Sokol Jehnice A 3:0 (18,20,20)
27. kolo
131 15. 2. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno - VTK Křenovice A 0:3 (-17,-20,-13)
132 15. 2. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice A - VOLEJBAL VYŠKOV 3:1 (-17,20,16,22)
133 15. 2. 2020, 10:00 VK Moravská Slavia - VK Královo Pole 3:0 (21,17,20)
134 15. 2. 2020, 10:00 TJ Sokol Šlapanice - TJ Minerva Boskovice 3:0 (22,18,12)
135 15. 2. 2020, 10:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - TJ Sokol Újezd u Brna 3:0 (11,22,15)
28. kolo
136 15. 2. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno - VTK Křenovice A 0:3 (-21,-15,-24)
137 15. 2. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice A - VOLEJBAL VYŠKOV 1:3 (18,-22,-26,-19)
138 15. 2. 2020, 13:00 VK Moravská Slavia - VK Královo Pole 3:1 (22,14,-20,14)
139 15. 2. 2020, 13:00 TJ Sokol Šlapanice - TJ Minerva Boskovice 3:0 (13,12,15)
140 15. 2. 2020, 13:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - TJ Sokol Újezd u Brna 3:0 (17,27,18)
29. kolo
141 29. 2. 2020, 10:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - TJ JUNIOR Brno 0:3 (-22,-23,-16)
142 16. 11. 2019, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Šlapanice 1:3 (23,-10,-19,-19)
143 29. 2. 2020, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Moravská Slavia 2:3 (22,20,-19,-16,-12)
144 14. 12. 2019, 11:00 VK Královo Pole - TJ Sokol Jehnice A 3:0 (16,20,22)
145 29. 2. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VTK Křenovice A 3:2 (-21,23,15,-14,11)
30. kolo
146 29. 2. 2020, 13:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - TJ JUNIOR Brno 3:0 (15,17,19)
147 16. 11. 2019, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Šlapanice 1:3 (-24,19,-18,-11)
148 29. 2. 2020, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Moravská Slavia 0:3 (-15,-16,-18)
149 14. 12. 2019, 13:30 VK Královo Pole - TJ Sokol Jehnice A 3:0 (18,17,20)
150 29. 2. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - VTK Křenovice A 3:1 (-28,18,17,22)
31. kolo
151 7. 3. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno - VOLEJBAL VYŠKOV 2:3 (17,-17,-20,24,-6)
152 7. 3. 2020, 10:00 VTK Křenovice A - VK Královo Pole 1:3 (-18,17,-11,-16)
153 7. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice A - TJ Minerva Boskovice ZŠ Slovákova, Boskovice 0:3 (-22,-15,-23)
154 23. 11. 2019, 10:00 VK Moravská Slavia - TJ Sokol Újezd u Brna 1:3 (-18,-23,18,-23)
155 7. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Šlapanice - ŠSK Gymnázium Šlapanice 3:1 (24,-21,15,21)
32. kolo
156 7. 3. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno - VOLEJBAL VYŠKOV 3:0 (19,15,22)
157 7. 3. 2020, 13:00 VTK Křenovice A - VK Královo Pole 1:3 (-21,23,-18,-23)
158 7. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice A - TJ Minerva Boskovice ZŠ Slovákova, Boskovice 0:3 (-22,-22,-22)
159 23. 11. 2019, 13:00 VK Moravská Slavia - TJ Sokol Újezd u Brna 3:0 (15,16,13)
160 7. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Šlapanice - ŠSK Gymnázium Šlapanice 3:1 (12,-21,21,18)
33. kolo
161 14. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Šlapanice - TJ JUNIOR Brno hala Podolí 470 .
162 14. 3. 2020, 10:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - VK Moravská Slavia .
163 14. 3. 2020, 09:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Jehnice A .
164 14. 3. 2020, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VTK Křenovice A .
165 14. 3. 2020, 10:00 VK Královo Pole - VOLEJBAL VYŠKOV .
34. kolo
166 14. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Šlapanice - TJ JUNIOR Brno hala Podolí 470 .
167 14. 3. 2020, 13:00 ŠSK Gymnázium Šlapanice - VK Moravská Slavia .
168 14. 3. 2020, 12:00 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Jehnice A .
169 14. 3. 2020, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VTK Křenovice A .
170 14. 3. 2020, 13:00 VK Královo Pole - VOLEJBAL VYŠKOV .
35. kolo
171 21. 3. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno - VK Královo Pole .
172 21. 3. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Minerva Boskovice .
173 21. 3. 2020, 10:00 VTK Křenovice A - TJ Sokol Újezd u Brna .
174 21. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice A - ŠSK Gymnázium Šlapanice .
175 21. 3. 2020, 10:00 VK Moravská Slavia - TJ Sokol Šlapanice .
36. kolo
176 21. 3. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno - VK Královo Pole .
177 21. 3. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV - TJ Minerva Boskovice .
178 21. 3. 2020, 13:00 VTK Křenovice A - TJ Sokol Újezd u Brna .
179 21. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice A - ŠSK Gymnázium Šlapanice .
180 21. 3. 2020, 13:00 VK Moravská Slavia - TJ Sokol Šlapanice .
© ČVS 2015-2018