JM - krajský přebor žen 1.třídy

1. kolo
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.-TJ Sokol Jehnice
TJ JUNIOR Brno-VK Moravská Slávia Brno, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna-Tělocvičná jednota Sokol Bučovice
Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B-TJ Minerva Boskovice
VK Křenovice-Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice
Příští kolo
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.-TJ Sokol JehniceSO3.10.13:00
TJ JUNIOR Brno-VK Moravská Slávia Brno, z.s.SO3.10.13:00
Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna-Tělocvičná jednota Sokol BučoviceSO3.10.13:00
Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B-TJ Minerva BoskoviceSO3.10.13:00
VK Křenovice-Školní sportovní klub při Gymnáziu ŠlapaniceSO3.10.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ JUNIOR Brno, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 VTK Křenovice, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 TJ Minerva Boskovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 VK Moravská Slávia Brno, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 TJ Sokol Jehnice, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Štěpán Říha, E: riha@bts.cz, M: 602766605
1. kolo
1 3. 10. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Jehnice .
2 3. 10. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
3 3. 10. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
4 3. 10. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Minerva Boskovice .
5 3. 10. 2020, 10:00 VK Křenovice - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
2. kolo
6 3. 10. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Jehnice .
7 3. 10. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
8 3. 10. 2020, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
9 3. 10. 2020, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Minerva Boskovice .
10 3. 10. 2020, 13:00 VK Křenovice - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
3. kolo
11 10. 10. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
12 10. 10. 2020, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Křenovice .
13 10. 10. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
14 10. 10. 2020, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
15 10. 10. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ JUNIOR Brno .
4. kolo
16 10. 10. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
17 10. 10. 2020, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Křenovice .
18 10. 10. 2020, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
19 10. 10. 2020, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
20 10. 10. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ JUNIOR Brno .
5. kolo
21 17. 10. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Jehnice .
22 17. 10. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
23 17. 10. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
24 17. 10. 2020, 10:00 VK Křenovice - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
25 17. 10. 2020, 10:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - TJ Minerva Boskovice .
6. kolo
26 17. 10. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Sokol Jehnice .
27 17. 10. 2020, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
28 17. 10. 2020, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
29 17. 10. 2020, 13:00 VK Křenovice - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
30 17. 10. 2020, 13:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - TJ Minerva Boskovice .
7. kolo
31 24. 10. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice - TJ Minerva Boskovice .
32 24. 10. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
33 24. 10. 2020, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VK Křenovice .
34 24. 10. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
35 24. 10. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
8. kolo
36 24. 10. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice - TJ Minerva Boskovice .
37 24. 10. 2020, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
38 24. 10. 2020, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VK Křenovice .
39 24. 10. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
40 24. 10. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
9. kolo
41 7. 11. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Jehnice .
42 7. 11. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - TJ JUNIOR Brno .
43 7. 11. 2020, 10:00 VK Křenovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
44 7. 11. 2020, 10:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
45 7. 11. 2020, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
10. kolo
46 7. 11. 2020, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Jehnice .
47 7. 11. 2020, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - TJ JUNIOR Brno .
48 7. 11. 2020, 13:00 VK Křenovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
49 7. 11. 2020, 13:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
50 7. 11. 2020, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
11. kolo
51 14. 11. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
52 14. 11. 2020, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
53 14. 11. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
54 14. 11. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno - VK Křenovice .
55 14. 11. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
12. kolo
56 14. 11. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
57 14. 11. 2020, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
58 14. 11. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
59 14. 11. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno - VK Křenovice .
60 14. 11. 2020, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
13. kolo
61 21. 11. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Sokol Jehnice .
62 21. 11. 2020, 10:00 VK Křenovice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
63 21. 11. 2020, 10:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - TJ JUNIOR Brno .
64 21. 11. 2020, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
65 21. 11. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
14. kolo
66 21. 11. 2020, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - TJ Sokol Jehnice .
67 21. 11. 2020, 13:00 VK Křenovice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
68 21. 11. 2020, 13:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - TJ JUNIOR Brno .
69 21. 11. 2020, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
70 21. 11. 2020, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
15. kolo
71 28. 11. 2020, 10:00 TJ Sokol Jehnice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
72 28. 11. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
73 28. 11. 2020, 10:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Minerva Boskovice .
74 28. 11. 2020, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
75 28. 11. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VK Křenovice .
16. kolo
76 28. 11. 2020, 13:00 TJ Sokol Jehnice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
77 28. 11. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
78 28. 11. 2020, 13:00 TJ JUNIOR Brno - TJ Minerva Boskovice .
79 28. 11. 2020, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
80 28. 11. 2020, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VK Křenovice .
17. kolo
81 5. 12. 2020, 10:00 VK Křenovice - TJ Sokol Jehnice .
82 5. 12. 2020, 10:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
83 5. 12. 2020, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
84 5. 12. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - TJ JUNIOR Brno .
85 5. 12. 2020, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
18. kolo
86 5. 12. 2020, 13:00 VK Křenovice - TJ Sokol Jehnice .
87 5. 12. 2020, 13:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
88 5. 12. 2020, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
89 5. 12. 2020, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - TJ JUNIOR Brno .
90 5. 12. 2020, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
19. kolo
91 9. 1. 2021, 10:00 TJ Sokol Jehnice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
92 9. 1. 2021, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ JUNIOR Brno .
93 9. 1. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
94 9. 1. 2021, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
95 9. 1. 2021, 10:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - VK Křenovice .
20. kolo
96 9. 1. 2021, 13:00 TJ Sokol Jehnice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
97 9. 1. 2021, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ JUNIOR Brno .
98 9. 1. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
99 9. 1. 2021, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
100 9. 1. 2021, 13:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - VK Křenovice .
21. kolo
101 16. 1. 2021, 10:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Jehnice .
102 16. 1. 2021, 10:00 VK Křenovice - TJ Minerva Boskovice .
103 16. 1. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
104 16. 1. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
105 16. 1. 2021, 10:00 TJ JUNIOR Brno - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
22. kolo
106 16. 1. 2021, 13:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - TJ Sokol Jehnice .
107 16. 1. 2021, 13:00 VK Křenovice - TJ Minerva Boskovice .
108 16. 1. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
109 16. 1. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
110 16. 1. 2021, 13:00 TJ JUNIOR Brno - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
23. kolo
111 23. 1. 2021, 10:00 TJ Sokol Jehnice - TJ JUNIOR Brno .
112 23. 1. 2021, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
113 23. 1. 2021, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
114 23. 1. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - VK Křenovice .
115 23. 1. 2021, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
24. kolo
116 23. 1. 2021, 13:00 TJ Sokol Jehnice - TJ JUNIOR Brno .
117 23. 1. 2021, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
118 23. 1. 2021, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
119 23. 1. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - VK Křenovice .
120 23. 1. 2021, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
25. kolo
121 6. 2. 2021, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Jehnice .
122 6. 2. 2021, 10:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
123 6. 2. 2021, 10:00 VK Křenovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
124 6. 2. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
125 6. 2. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ JUNIOR Brno .
26. kolo
126 6. 2. 2021, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Jehnice .
127 6. 2. 2021, 13:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
128 6. 2. 2021, 13:00 VK Křenovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
129 6. 2. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
130 6. 2. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ JUNIOR Brno .
27. kolo
131 13. 2. 2021, 10:00 TJ Sokol Jehnice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
132 13. 2. 2021, 10:00 TJ JUNIOR Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
133 13. 2. 2021, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Křenovice .
134 13. 2. 2021, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
135 13. 2. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - TJ Minerva Boskovice .
28. kolo
136 13. 2. 2021, 13:00 TJ Sokol Jehnice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
137 13. 2. 2021, 13:00 TJ JUNIOR Brno - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
138 13. 2. 2021, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Křenovice .
139 13. 2. 2021, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
140 13. 2. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - TJ Minerva Boskovice .
29. kolo
141 6. 3. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - TJ Sokol Jehnice .
142 6. 3. 2021, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
143 6. 3. 2021, 10:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
144 6. 3. 2021, 10:00 VK Křenovice - TJ JUNIOR Brno .
145 6. 3. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
30. kolo
146 6. 3. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - TJ Sokol Jehnice .
147 6. 3. 2021, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
148 6. 3. 2021, 13:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
149 6. 3. 2021, 13:00 VK Křenovice - TJ JUNIOR Brno .
150 6. 3. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
31. kolo
151 13. 3. 2021, 10:00 TJ Sokol Jehnice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
152 13. 3. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - VK Křenovice .
153 13. 3. 2021, 10:00 TJ JUNIOR Brno - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
154 13. 3. 2021, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
155 13. 3. 2021, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
32. kolo
156 13. 3. 2021, 13:00 TJ Sokol Jehnice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
157 13. 3. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - VK Křenovice .
158 13. 3. 2021, 13:00 TJ JUNIOR Brno - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
159 13. 3. 2021, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Minerva Boskovice .
160 13. 3. 2021, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
33. kolo
161 20. 3. 2021, 10:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Sokol Jehnice .
162 20. 3. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
163 20. 3. 2021, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ JUNIOR Brno .
164 20. 3. 2021, 10:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
165 20. 3. 2021, 10:00 VK Křenovice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
34. kolo
166 20. 3. 2021, 13:00 VK Moravská Slávia Brno, z.s. - TJ Sokol Jehnice .
167 20. 3. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Bučovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
168 20. 3. 2021, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ JUNIOR Brno .
169 20. 3. 2021, 13:00 Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice - Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna .
170 20. 3. 2021, 13:00 VK Křenovice - Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B .
35. kolo
171 27. 3. 2021, 10:00 TJ Sokol Jehnice - VK Křenovice .
172 27. 3. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
173 27. 3. 2021, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ Minerva Boskovice .
174 27. 3. 2021, 10:00 TJ JUNIOR Brno - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
175 27. 3. 2021, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
36. kolo
176 27. 3. 2021, 13:00 TJ Sokol Jehnice - VK Křenovice .
177 27. 3. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna B - Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice .
178 27. 3. 2021, 13:00 Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna - TJ Minerva Boskovice .
179 27. 3. 2021, 13:00 TJ JUNIOR Brno - Tělocvičná jednota Sokol Bučovice .
180 27. 3. 2021, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Moravská Slávia Brno, z.s. .
© ČVS 2015-2018