Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 28 | 23 | 2 | 2 | 1 | 79:26 | 2501:2037 | 75 | |
2 | Volejbalový klub PFN Znojmo | 28 | 19 | 1 | 3 | 5 | 70:31 | 2339:1984 | 62 | |
3 | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec | 26 | 13 | 3 | 2 | 8 | 58:43 | 2232:2127 | 47 | |
4 | Tělocvičná jednota Sokol Hodonín | 28 | 12 | 4 | 3 | 9 | 59:50 | 2388:2343 | 47 | |
5 | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 26 | 8 | 3 | 5 | 10 | 47:55 | 2149:2123 | 35 | |
6 | VTK Křenovice, z.s. | 28 | 6 | 3 | 2 | 17 | 39:67 | 2168:2450 | 26 | |
7 | Volejbalový klub Psycho Rosice | 26 | 5 | 1 | 3 | 17 | 30:65 | 1890:2206 | 20 | |
8 | Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno | 26 | 2 | 3 | 0 | 21 | 25:70 | 1852:2249 | 12 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6. 10. 2019, 10:00 | VK Psycho Rosice | - | Univerzita Brno | 3:1 (22,21,-23,18) | ||
2 | 6. 10. 2019, 10:00 | Hodonín | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 1:3 (23,-14,-22,-22) | ||
3 | 5. 10. 2019, 10:00 | VK Křenovice B | - | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | 1:3 (-16,-29,19,-23) | ||
4 | 6. 10. 2019, 10:00 | VK PFN Znojmo | - | Kometa Brno | 2:3 (-7,21,-17,24,-12) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 6. 10. 2019, 13:00 | VK Psycho Rosice | - | Univerzita Brno | 3:1 (22,-23,23,25) | ||
6 | 6. 10. 2019, 13:00 | Hodonín | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 1:3 (20,-19,-23,-13) | ||
7 | 5. 10. 2019, 13:00 | VK Křenovice B | - | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | 1:3 (-24,11,-26,-19) | ||
8 | 6. 10. 2019, 13:00 | VK PFN Znojmo | - | Kometa Brno | 3:1 (11,16,-22,21) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 13. 10. 2019, 10:00 | Kometa Brno | - | Univerzita Brno | 2:3 (13,22,-21,-19,-11) | ||
10 | 13. 10. 2019, 10:00 | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | - | VK PFN Znojmo | 1:3 (17,-20,-21,-14) | ||
11 | 13. 10. 2019, 10:00 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | VK Křenovice B | 3:0 (18,14,21) | ||
12 | 13. 10. 2019, 10:00 | VK Psycho Rosice | - | Hodonín | 0:3 (-26,-24,-21) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 13. 10. 2019, 13:00 | Kometa Brno | - | Univerzita Brno | 3:0 (16,15,11) | ||
14 | 13. 10. 2019, 13:00 | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | - | VK PFN Znojmo | 1:3 (-15,20,-23,-22) | ||
15 | 13. 10. 2019, 13:00 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | VK Křenovice B | 3:1 (-23,10,15,17) | ||
16 | 13. 10. 2019, 13:00 | VK Psycho Rosice | - | Hodonín | 0:3 (-14,-22,-18) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 20. 10. 2019, 10:00 | Hodonín | - | Univerzita Brno | 2:3 (23,11,-20,-21,-12) | ||
18 | 19. 10. 2019, 10:00 | VK Křenovice B | - | VK Psycho Rosice | 3:1 (21,22,-22,22) | ||
19 | 1. 12. 2019, 10:00 | VK PFN Znojmo | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 1:3 (-20,25,-22,-17) | ||
20 | 20. 10. 2019, 10:00 | Kometa Brno | - | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | 2:3 (14,-22,-13,21,-10) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 20. 10. 2019, 13:00 | Hodonín | - | Univerzita Brno | 3:0 (22,19,22) | ||
22 | 19. 10. 2019, 13:00 | VK Křenovice B | - | VK Psycho Rosice | 3:2 (19,-23,24,-17,12) | ||
23 | 1. 12. 2019, 13:00 | VK PFN Znojmo | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 0:3 (-25,-14,-23) | ||
24 | 20. 10. 2019, 13:00 | Kometa Brno | - | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | 3:2 (13,-21,17,-22,13) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 3. 11. 2019, 10:00 | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | - | Univerzita Brno | 3:1 (18,17,-18,23) | ||
26 | 3. 11. 2019, 10:00 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | Kometa Brno | 3:0 (13,22,19) | ||
27 | 3. 11. 2019, 10:00 | VK Psycho Rosice | - | VK PFN Znojmo | 0:3 (-10,-16,-24) | ||
28 | 3. 11. 2019, 10:00 | Hodonín | - | VK Křenovice B | 3:2 (18,-22,-22,19,4) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 3. 11. 2019, 13:00 | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | - | Univerzita Brno | 3:0 (5,15,27) | ||
30 | 3. 11. 2019, 13:00 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | Kometa Brno | 3:1 (24,18,-19,17) | ||
31 | 3. 11. 2019, 13:00 | VK Psycho Rosice | - | VK PFN Znojmo | 0:3 (-16,-29,-20) | ||
32 | 3. 11. 2019, 13:00 | Hodonín | - | VK Křenovice B | 3:0 (22,23,17) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 26. 10. 2019, 10:00 | VK Křenovice B | - | Univerzita Brno | 3:1 (23,-24,20,20) | ||
34 | 10. 11. 2019, 10:00 | VK PFN Znojmo | - | Hodonín | 1:3 (-15,-23,19,-19) | ||
35 | 10. 11. 2019, 10:00 | Kometa Brno | - | VK Psycho Rosice | 3:0 (19,10,18) | ||
36 | 10. 11. 2019, 10:00 | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 1:3 (-12,-18,21,-13) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 26. 10. 2019, 13:00 | VK Křenovice B | - | Univerzita Brno | 3:0 (22,20,15) | ||
38 | 10. 11. 2019, 13:00 | VK PFN Znojmo | - | Hodonín | 1:3 (-21,-24,20,-22) | ||
39 | 10. 11. 2019, 13:00 | Kometa Brno | - | VK Psycho Rosice | 3:1 (18,-21,19,20) | ||
40 | 10. 11. 2019, 13:00 | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 1:3 (-17,22,-17,-6) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 8. 12. 2019, 10:00 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | Univerzita Brno | hrát se bude v Hodoníně org.pracovník upřesní adresu | 3:0 (15,10,12) | |
42 | 16. 11. 2019, 10:00 | VK Psycho Rosice | - | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | 3:0 (21,24,23) | ||
43 | 17. 11. 2019, 10:00 | Hodonín | - | Kometa Brno | 3:0 (22,21,21) | ||
44 | 16. 11. 2019, 10:00 | VK Křenovice B | - | VK PFN Znojmo | 3:1 (-18,23,18,23) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 8. 12. 2019, 13:00 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | Univerzita Brno | hrát se bude v Hodoníně | 3:0 (13,20,16) | |
46 | 16. 11. 2019, 13:00 | VK Psycho Rosice | - | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | 1:3 (-24,-20,14,-9) | ||
47 | 17. 11. 2019, 13:00 | Hodonín | - | Kometa Brno | 3:2 (-21,-14,22,17,10) | ||
48 | 16. 11. 2019, 13:00 | VK Křenovice B | - | VK PFN Znojmo | 0:3 (-17,-23,-18) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 24. 11. 2019, 10:00 | VK PFN Znojmo | - | Univerzita Brno | 3:0 (20,12,19) | ||
50 | 24. 11. 2019, 10:00 | Kometa Brno | - | VK Křenovice B | 3:1 (20,21,-21,16) | ||
51 | 24. 11. 2019, 12:00 | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | - | Hodonín | 3:1 (-17,17,12,14) | ||
52 | 24. 11. 2019, 10:00 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | VK Psycho Rosice | 3:0 (20,10,14) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | 24. 11. 2019, 13:00 | VK PFN Znojmo | - | Univerzita Brno | 3:1 (13,19,-18,23) | ||
54 | 24. 11. 2019, 13:00 | Kometa Brno | - | VK Křenovice B | 2:3 (17,-24,-23,22,-11) | ||
55 | 24. 11. 2019, 15:00 | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | - | Hodonín | 3:0 (21,25,29) | ||
56 | 24. 11. 2019, 13:00 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | VK Psycho Rosice | 3:0 (12,17,20) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
57 | 15. 3. 2020, 10:00 | Univerzita Brno | - | VK Psycho Rosice | . | ||
58 | 12. 1. 2020, 10:00 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | Hodonín | 3:0 (25,22,21) | ||
59 | 12. 1. 2020, 10:00 | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | - | VK Křenovice B | 3:0 (14,8,22) | ||
60 | 12. 1. 2020, 10:00 | Kometa Brno | - | VK PFN Znojmo | 0:3 (-12,-21,-20) |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 15. 3. 2020, 13:00 | Univerzita Brno | - | VK Psycho Rosice | . | ||
62 | 12. 1. 2020, 13:00 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | Hodonín | 3:1 (13,16,-18,22) | ||
63 | 12. 1. 2020, 13:00 | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | - | VK Křenovice B | 3:0 (13,18,22) | ||
64 | 12. 1. 2020, 13:00 | Kometa Brno | - | VK PFN Znojmo | 0:3 (-12,-15,-17) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
65 | 19. 1. 2020, 10:00 | Univerzita Brno | - | Kometa Brno | 1:3 (-11,-16,19,-13) | ||
66 | 19. 1. 2020, 10:00 | VK PFN Znojmo | - | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | 2:3 (19,19,-21,-24,-11) | ||
67 | 18. 1. 2020, 10:00 | VK Křenovice B | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 0:3 (-23,-8,-22) | ||
68 | 19. 1. 2020, 10:00 | Hodonín | - | VK Psycho Rosice | 3:1 (-19,16,22,17) |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
69 | 19. 1. 2020, 13:00 | Univerzita Brno | - | Kometa Brno | 0:3 (-18,-10,-19) | ||
70 | 19. 1. 2020, 13:00 | VK PFN Znojmo | - | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | 3:0 (12,21,17) | ||
71 | 18. 1. 2020, 13:00 | VK Křenovice B | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 1:3 (-15,32,-16,-12) | ||
72 | 19. 1. 2020, 13:00 | Hodonín | - | VK Psycho Rosice | 3:2 (9,-17,11,-23,13) |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
73 | 2. 2. 2020, 10:00 | Univerzita Brno | - | Hodonín | 1:3 (-28,-21,20,-17) | ||
74 | 26. 1. 2020, 10:00 | VK Psycho Rosice | - | VK Křenovice B | 3:2 (17,-26,18,-20,10) | ||
75 | 26. 1. 2020, 10:00 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | VK PFN Znojmo | 2:3 (14,18,-20,-17,-12) | ||
76 | 15. 3. 2020, 10:00 | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | - | Kometa Brno | . |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
77 | 2. 2. 2020, 13:00 | Univerzita Brno | - | Hodonín | 0:3 (-16,-15,-14) | ||
78 | 26. 1. 2020, 13:00 | VK Psycho Rosice | - | VK Křenovice B | 3:1 (22,-16,19,12) | ||
79 | 26. 1. 2020, 13:00 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | VK PFN Znojmo | 3:2 (23,-20,-22,20,11) | ||
80 | 15. 3. 2020, 13:00 | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | - | Kometa Brno | . |
21. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 9. 2. 2020, 10:00 | Univerzita Brno | - | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | 0:3 (-24,-14,-23) | ||
82 | 9. 2. 2020, 10:00 | Kometa Brno | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 3:0 (22,18,22) | ||
83 | 9. 2. 2020, 10:00 | VK PFN Znojmo | - | VK Psycho Rosice | 3:0 (16,20,15) | ||
84 | 8. 2. 2020, 10:00 | VK Křenovice B | - | Hodonín | 3:1 (18,17,-22,22) |
22. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
85 | 9. 2. 2020, 13:00 | Univerzita Brno | - | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | 1:3 (-18,-21,20,-16) | ||
86 | 9. 2. 2020, 13:00 | Kometa Brno | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 1:3 (-17,17,-22,-17) | ||
87 | 9. 2. 2020, 13:00 | VK PFN Znojmo | - | VK Psycho Rosice | 3:0 (14,14,16) | ||
88 | 8. 2. 2020, 13:00 | VK Křenovice B | - | Hodonín | 3:2 (12,-23,20,-21,16) |
23. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
89 | 16. 2. 2020, 10:00 | Univerzita Brno | - | VK Křenovice B | 3:1 (19,-20,17,18) | ||
90 | 23. 2. 2020, 10:00 | Hodonín | - | VK PFN Znojmo | 0:3 (-20,-11,-19) | ||
91 | 16. 2. 2020, 10:00 | VK Psycho Rosice | - | Kometa Brno | 2:3 (17,-20,-12,27,-7) | ||
92 | 16. 2. 2020, 10:00 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | 3:2 (17,24,-14,-25,13) |
24. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
93 | 16. 2. 2020, 13:00 | Univerzita Brno | - | VK Křenovice B | 3:0 (28,17,19) | ||
94 | 23. 2. 2020, 13:00 | Hodonín | - | VK PFN Znojmo | 0:3 (-23,-22,-18) | ||
95 | 16. 2. 2020, 13:00 | VK Psycho Rosice | - | Kometa Brno | 3:0 (18,23,14) | ||
96 | 16. 2. 2020, 13:00 | SK Duhovka Břeclav, z.s. | - | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | 3:1 (-27,21,25,21) |
25. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
97 | 1. 3. 2020, 10:00 | Univerzita Brno | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 3:2 (24,24,-20,-23,9) | ||
98 | 1. 3. 2020, 10:00 | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | - | VK Psycho Rosice | 3:0 (15,11,8) | ||
99 | 1. 3. 2020, 10:00 | Kometa Brno | - | Hodonín | 2:3 (20,-13,-16,21,-11) | ||
100 | 1. 3. 2020, 10:00 | VK PFN Znojmo | - | VK Křenovice B | 3:0 (13,12,24) |
26. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 1. 3. 2020, 13:00 | Univerzita Brno | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 1:3 (-10,19,-21,-15) | ||
102 | 1. 3. 2020, 13:00 | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | - | VK Psycho Rosice | 3:1 (14,20,-20,18) | ||
103 | 1. 3. 2020, 13:00 | Kometa Brno | - | Hodonín | 1:3 (-17,-21,18,-18) | ||
104 | 1. 3. 2020, 13:00 | VK PFN Znojmo | - | VK Křenovice B | 3:0 (11,12,6) |
27. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
105 | 8. 3. 2020, 10:00 | Univerzita Brno | - | VK PFN Znojmo | 0:3 (-14,-16,-15) | ||
106 | 7. 3. 2020, 10:00 | VK Křenovice B | - | Kometa Brno | 3:0 (23,23,17) | ||
107 | 8. 3. 2020, 10:00 | Hodonín | - | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | 3:1 (22,-17,18,23) | ||
108 | 8. 3. 2020, 10:00 | VK Psycho Rosice | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 1:3 (-17,-19,22,-17) |
28. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
109 | 8. 3. 2020, 13:00 | Univerzita Brno | - | VK PFN Znojmo | 1:3 (-21,-24,23,-14) | ||
110 | 7. 3. 2020, 13:00 | VK Křenovice B | - | Kometa Brno | 1:3 (-23,-18,16,-19) | ||
111 | 8. 3. 2020, 13:00 | Hodonín | - | TJ Sokol Brno - Starý Lískovec | 2:3 (-26,-13,24,19,-9) | ||
112 | 8. 3. 2020, 13:00 | VK Psycho Rosice | - | SK Duhovka Břeclav, z.s. | 0:3 (-18,-22,-24) |