Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

JM - krajský přebor žen 2.třídy skupina A

28. kolo
Univerzita Brno1:3VK PFN Znojmo(-21, -24, 23, -14)
VK Křenovice B1:3Kometa Brno(-23, -18, 16, -19)
Hodonín2:3TJ Sokol Brno - Starý Lískovec(-26, -13, 24, 19, -9)
VK Psycho Rosice0:3SK Duhovka Břeclav, z.s.(-18, -22, -24)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Duhovka Břeclav, z.s. 28 23 2 2 1 79:26 2501:2037 75
2 VK PFN Znojmo 28 19 1 3 5 70:31 2339:1984 62
3 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 26 13 3 2 8 58:43 2232:2127 47
4 Hodonín 28 12 4 3 9 59:50 2388:2343 47
5 Kometa Brno 26 8 3 5 10 47:55 2149:2123 35
6 VK Křenovice B 28 6 3 2 17 39:67 2168:2450 26
7 VK Psycho Rosice 26 5 1 3 17 30:65 1890:2206 20
8 Univerzita Brno 26 2 3 0 21 25:70 1852:2249 12
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Bořivoj Kobylka, E: kobylkabora@seznam.cz, M: 603158765
1. kolo
1 6. 10. 2019, 10:00 VK Psycho Rosice - Univerzita Brno 3:1 (22,21,-23,18)
2 6. 10. 2019, 10:00 Hodonín - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (23,-14,-22,-22)
3 5. 10. 2019, 10:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (-16,-29,19,-23)
4 6. 10. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - Kometa Brno 2:3 (-7,21,-17,24,-12)
2. kolo
5 6. 10. 2019, 13:00 VK Psycho Rosice - Univerzita Brno 3:1 (22,-23,23,25)
6 6. 10. 2019, 13:00 Hodonín - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (20,-19,-23,-13)
7 5. 10. 2019, 13:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (-24,11,-26,-19)
8 6. 10. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - Kometa Brno 3:1 (11,16,-22,21)
3. kolo
9 13. 10. 2019, 10:00 Kometa Brno - Univerzita Brno 2:3 (13,22,-21,-19,-11)
10 13. 10. 2019, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK PFN Znojmo 1:3 (17,-20,-21,-14)
11 13. 10. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VK Křenovice B 3:0 (18,14,21)
12 13. 10. 2019, 10:00 VK Psycho Rosice - Hodonín 0:3 (-26,-24,-21)
4. kolo
13 13. 10. 2019, 13:00 Kometa Brno - Univerzita Brno 3:0 (16,15,11)
14 13. 10. 2019, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK PFN Znojmo 1:3 (-15,20,-23,-22)
15 13. 10. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VK Křenovice B 3:1 (-23,10,15,17)
16 13. 10. 2019, 13:00 VK Psycho Rosice - Hodonín 0:3 (-14,-22,-18)
5. kolo
17 20. 10. 2019, 10:00 Hodonín - Univerzita Brno 2:3 (23,11,-20,-21,-12)
18 19. 10. 2019, 10:00 VK Křenovice B - VK Psycho Rosice 3:1 (21,22,-22,22)
19 1. 12. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-20,25,-22,-17)
20 20. 10. 2019, 10:00 Kometa Brno - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 2:3 (14,-22,-13,21,-10)
6. kolo
21 20. 10. 2019, 13:00 Hodonín - Univerzita Brno 3:0 (22,19,22)
22 19. 10. 2019, 13:00 VK Křenovice B - VK Psycho Rosice 3:2 (19,-23,24,-17,12)
23 1. 12. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - SK Duhovka Břeclav, z.s. 0:3 (-25,-14,-23)
24 20. 10. 2019, 13:00 Kometa Brno - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:2 (13,-21,17,-22,13)
7. kolo
25 3. 11. 2019, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Univerzita Brno 3:1 (18,17,-18,23)
26 3. 11. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Kometa Brno 3:0 (13,22,19)
27 3. 11. 2019, 10:00 VK Psycho Rosice - VK PFN Znojmo 0:3 (-10,-16,-24)
28 3. 11. 2019, 10:00 Hodonín - VK Křenovice B 3:2 (18,-22,-22,19,4)
8. kolo
29 3. 11. 2019, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Univerzita Brno 3:0 (5,15,27)
30 3. 11. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Kometa Brno 3:1 (24,18,-19,17)
31 3. 11. 2019, 13:00 VK Psycho Rosice - VK PFN Znojmo 0:3 (-16,-29,-20)
32 3. 11. 2019, 13:00 Hodonín - VK Křenovice B 3:0 (22,23,17)
9. kolo
33 26. 10. 2019, 10:00 VK Křenovice B - Univerzita Brno 3:1 (23,-24,20,20)
34 10. 11. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - Hodonín 1:3 (-15,-23,19,-19)
35 10. 11. 2019, 10:00 Kometa Brno - VK Psycho Rosice 3:0 (19,10,18)
36 10. 11. 2019, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-12,-18,21,-13)
10. kolo
37 26. 10. 2019, 13:00 VK Křenovice B - Univerzita Brno 3:0 (22,20,15)
38 10. 11. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - Hodonín 1:3 (-21,-24,20,-22)
39 10. 11. 2019, 13:00 Kometa Brno - VK Psycho Rosice 3:1 (18,-21,19,20)
40 10. 11. 2019, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-17,22,-17,-6)
11. kolo
41 8. 12. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Univerzita Brno hrát se bude v Hodoníně org.pracovník upřesní adresu 3:0 (15,10,12)
42 16. 11. 2019, 10:00 VK Psycho Rosice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:0 (21,24,23)
43 17. 11. 2019, 10:00 Hodonín - Kometa Brno 3:0 (22,21,21)
44 16. 11. 2019, 10:00 VK Křenovice B - VK PFN Znojmo 3:1 (-18,23,18,23)
12. kolo
45 8. 12. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Univerzita Brno hrát se bude v Hodoníně 3:0 (13,20,16)
46 16. 11. 2019, 13:00 VK Psycho Rosice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (-24,-20,14,-9)
47 17. 11. 2019, 13:00 Hodonín - Kometa Brno 3:2 (-21,-14,22,17,10)
48 16. 11. 2019, 13:00 VK Křenovice B - VK PFN Znojmo 0:3 (-17,-23,-18)
13. kolo
49 24. 11. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - Univerzita Brno 3:0 (20,12,19)
50 24. 11. 2019, 10:00 Kometa Brno - VK Křenovice B 3:1 (20,21,-21,16)
51 24. 11. 2019, 12:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Hodonín 3:1 (-17,17,12,14)
52 24. 11. 2019, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VK Psycho Rosice 3:0 (20,10,14)
14. kolo
53 24. 11. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - Univerzita Brno 3:1 (13,19,-18,23)
54 24. 11. 2019, 13:00 Kometa Brno - VK Křenovice B 2:3 (17,-24,-23,22,-11)
55 24. 11. 2019, 15:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Hodonín 3:0 (21,25,29)
56 24. 11. 2019, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VK Psycho Rosice 3:0 (12,17,20)
15. kolo
57 15. 3. 2020, 10:00 Univerzita Brno - VK Psycho Rosice .
58 12. 1. 2020, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Hodonín 3:0 (25,22,21)
59 12. 1. 2020, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Křenovice B 3:0 (14,8,22)
60 12. 1. 2020, 10:00 Kometa Brno - VK PFN Znojmo 0:3 (-12,-21,-20)
16. kolo
61 15. 3. 2020, 13:00 Univerzita Brno - VK Psycho Rosice .
62 12. 1. 2020, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - Hodonín 3:1 (13,16,-18,22)
63 12. 1. 2020, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Křenovice B 3:0 (13,18,22)
64 12. 1. 2020, 13:00 Kometa Brno - VK PFN Znojmo 0:3 (-12,-15,-17)
17. kolo
65 19. 1. 2020, 10:00 Univerzita Brno - Kometa Brno 1:3 (-11,-16,19,-13)
66 19. 1. 2020, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 2:3 (19,19,-21,-24,-11)
67 18. 1. 2020, 10:00 VK Křenovice B - SK Duhovka Břeclav, z.s. 0:3 (-23,-8,-22)
68 19. 1. 2020, 10:00 Hodonín - VK Psycho Rosice 3:1 (-19,16,22,17)
18. kolo
69 19. 1. 2020, 13:00 Univerzita Brno - Kometa Brno 0:3 (-18,-10,-19)
70 19. 1. 2020, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:0 (12,21,17)
71 18. 1. 2020, 13:00 VK Křenovice B - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-15,32,-16,-12)
72 19. 1. 2020, 13:00 Hodonín - VK Psycho Rosice 3:2 (9,-17,11,-23,13)
19. kolo
73 2. 2. 2020, 10:00 Univerzita Brno - Hodonín 1:3 (-28,-21,20,-17)
74 26. 1. 2020, 10:00 VK Psycho Rosice - VK Křenovice B 3:2 (17,-26,18,-20,10)
75 26. 1. 2020, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VK PFN Znojmo 2:3 (14,18,-20,-17,-12)
76 15. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Kometa Brno .
20. kolo
77 2. 2. 2020, 13:00 Univerzita Brno - Hodonín 0:3 (-16,-15,-14)
78 26. 1. 2020, 13:00 VK Psycho Rosice - VK Křenovice B 3:1 (22,-16,19,12)
79 26. 1. 2020, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - VK PFN Znojmo 3:2 (23,-20,-22,20,11)
80 15. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Kometa Brno .
21. kolo
81 9. 2. 2020, 10:00 Univerzita Brno - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-24,-14,-23)
82 9. 2. 2020, 10:00 Kometa Brno - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:0 (22,18,22)
83 9. 2. 2020, 10:00 VK PFN Znojmo - VK Psycho Rosice 3:0 (16,20,15)
84 8. 2. 2020, 10:00 VK Křenovice B - Hodonín 3:1 (18,17,-22,22)
22. kolo
85 9. 2. 2020, 13:00 Univerzita Brno - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (-18,-21,20,-16)
86 9. 2. 2020, 13:00 Kometa Brno - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-17,17,-22,-17)
87 9. 2. 2020, 13:00 VK PFN Znojmo - VK Psycho Rosice 3:0 (14,14,16)
88 8. 2. 2020, 13:00 VK Křenovice B - Hodonín 3:2 (12,-23,20,-21,16)
23. kolo
89 16. 2. 2020, 10:00 Univerzita Brno - VK Křenovice B 3:1 (19,-20,17,18)
90 23. 2. 2020, 10:00 Hodonín - VK PFN Znojmo 0:3 (-20,-11,-19)
91 16. 2. 2020, 10:00 VK Psycho Rosice - Kometa Brno 2:3 (17,-20,-12,27,-7)
92 16. 2. 2020, 10:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:2 (17,24,-14,-25,13)
24. kolo
93 16. 2. 2020, 13:00 Univerzita Brno - VK Křenovice B 3:0 (28,17,19)
94 23. 2. 2020, 13:00 Hodonín - VK PFN Znojmo 0:3 (-23,-22,-18)
95 16. 2. 2020, 13:00 VK Psycho Rosice - Kometa Brno 3:0 (18,23,14)
96 16. 2. 2020, 13:00 SK Duhovka Břeclav, z.s. - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:1 (-27,21,25,21)
25. kolo
97 1. 3. 2020, 10:00 Univerzita Brno - SK Duhovka Břeclav, z.s. 3:2 (24,24,-20,-23,9)
98 1. 3. 2020, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Psycho Rosice 3:0 (15,11,8)
99 1. 3. 2020, 10:00 Kometa Brno - Hodonín 2:3 (20,-13,-16,21,-11)
100 1. 3. 2020, 10:00 VK PFN Znojmo - VK Křenovice B 3:0 (13,12,24)
26. kolo
101 1. 3. 2020, 13:00 Univerzita Brno - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-10,19,-21,-15)
102 1. 3. 2020, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Psycho Rosice 3:1 (14,20,-20,18)
103 1. 3. 2020, 13:00 Kometa Brno - Hodonín 1:3 (-17,-21,18,-18)
104 1. 3. 2020, 13:00 VK PFN Znojmo - VK Křenovice B 3:0 (11,12,6)
27. kolo
105 8. 3. 2020, 10:00 Univerzita Brno - VK PFN Znojmo 0:3 (-14,-16,-15)
106 7. 3. 2020, 10:00 VK Křenovice B - Kometa Brno 3:0 (23,23,17)
107 8. 3. 2020, 10:00 Hodonín - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:1 (22,-17,18,23)
108 8. 3. 2020, 10:00 VK Psycho Rosice - SK Duhovka Břeclav, z.s. 1:3 (-17,-19,22,-17)
28. kolo
109 8. 3. 2020, 13:00 Univerzita Brno - VK PFN Znojmo 1:3 (-21,-24,23,-14)
110 7. 3. 2020, 13:00 VK Křenovice B - Kometa Brno 1:3 (-23,-18,16,-19)
111 8. 3. 2020, 13:00 Hodonín - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 2:3 (-26,-13,24,19,-9)
112 8. 3. 2020, 13:00 VK Psycho Rosice - SK Duhovka Břeclav, z.s. 0:3 (-18,-22,-24)
© ČVS 2015-2018