JM - krajský přebor žen 2.třídy skupina B

20. kolo
Sokol Husovice A-VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec-DDM Kuřim
Žabiny-Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Žabiny 4 3 0 0 1 10:4 321:275 9
2 DDM Kuřim 4 1 2 0 1 10:7 379:350 7
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 4 2 0 0 2 6:7 292:281 6
4 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 2 1 0 1 0 5:4 197:196 4
5 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 2 1 0 0 1 3:3 133:141 3
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 4 0 0 1 3 3:12 277:356 1
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Bořivoj Kobylka, E: kobylkabora@seznam.cz, M: 603158765, Daniel Weiser, E: d.weiser@seznam.cz, M: 728622735
1. kolo
1 4. 10. 2020, 10:00 Žabiny - Sokol Husovice A 3:0 (22,13,19)
2 4. 10. 2020, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec Bauerova 321 Brno - Pisárky 3:0 (18,26,22)
3 4. 10. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - DDM Kuřim 3:1 (-19,19,24,22)
2. kolo
4 4. 10. 2020, 13:00 Žabiny - Sokol Husovice A 3:1 (-23,13,19,13)
5 4. 10. 2020, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec Bauerova 321 Brno - Pisárky 0:3 (-19,-15,-21)
6 4. 10. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - DDM Kuřim 2:3 (18,-19,23,-21,-12)
3. kolo
7 11. 10. 2020, 10:00 Sokol Husovice A - DDM Kuřim 2:3 (17,-18,22,-24,-4)
9 11. 10. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Žabiny 3:1 (17,13,-20,18)
4. kolo
10 11. 10. 2020, 13:00 Sokol Husovice A - DDM Kuřim 0:3 (-17,-14,-26)
12 11. 10. 2020, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Žabiny 0:3 (-13,-22,-21)
17. kolo
49 6. 12. 2020, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Sokol Husovice A .
50 6. 12. 2020, 10:00 DDM Kuřim - Žabiny .
51 6. 12. 2020, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
18. kolo
52 6. 12. 2020, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Sokol Husovice A .
53 6. 12. 2020, 13:00 DDM Kuřim - Žabiny .
54 6. 12. 2020, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
19. kolo
55 13. 12. 2020, 10:00 Sokol Husovice A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
56 13. 12. 2020, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - DDM Kuřim .
57 13. 12. 2020, 10:00 Žabiny - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
20. kolo
58 13. 12. 2020, 13:00 Sokol Husovice A - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
59 13. 12. 2020, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - DDM Kuřim .
60 13. 12. 2020, 13:00 Žabiny - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
© ČVS 2015-2018