44. kolo
Žabiny 2:3TJ Sokol Hodonín(18, 22, -19, -22, -13)
Boskovice3:0VK Lužánky - SVČ(17, 12, 22)
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.1:3Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.(-11, 22, -12, -17)
VK Křenovice B3:0TJ Sokol Jehnice, z.s. B(19, 18, 8)
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec1:3VK PFN Znojmo (-15, -18, 24, -16)
Orel jednota Brno - Obřany3:0Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice (19, 8, 21)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Boskovice4436332 123:32117
2 VK PFN Znojmo 4436314 121:32115
3 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec4429438 110:4898
4 TJ Sokol Hodonín4428349 106:5494
5 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.44187514 93:7473
6 VK Křenovice B44184517 84:7867
7 Orel jednota Brno - Obřany44166517 85:8265
8 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.44162422 70:8656
9 VK Lužánky - SVČ44153026 58:9451
10 Žabiny 4491529 47:10834
11 TJ Sokol Jehnice, z.s. B4451236 31:11819
12 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 4401142 9:1313
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Bořivoj Kobylka, E: kobylkabora@seznam.cz, M: 603158765
1. kolo
1 14. 10. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Žabiny 3:0 (20,22,16)
2 22. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (12,11,17)
3 23. 9. 2018, 10:00 VK Křenovice B - VK PFN Znojmo 2:3 (20,18,-11,-14,-12)
4 22. 9. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:1 (17,-18,14,21)
5 22. 9. 2018, 10:00 Boskovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 2:3 (26,19,-21,-19,-7)
6 23. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Lužánky - SVČ 3:1 (15,-23,17,19)
2. kolo
7 14. 10. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Žabiny 3:0 (15,17,11)
8 22. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (6,7,6)
9 23. 9. 2018, 13:00 VK Křenovice B - VK PFN Znojmo 0:3 (-20,-26,-21)
10 22. 9. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (21,14,18)
11 22. 9. 2018, 13:00 Boskovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:1 (-25,15,15,25)
12 23. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Lužánky - SVČ 3:1 (19,-21,15,19)
3. kolo
13 4. 11. 2018, 10:00 Žabiny - VK Lužánky - SVČ ZŠ Masárova 1:3 (-17,18,-18,-21)
14 13. 4. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Hodonín 3:2 (-18,23,25,-19,10)
15 29. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Boskovice 1:3 (-7,-13,25,-10)
16 30. 9. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:1 (15,12,-23,21)
17 13. 9. 2018, 18:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK Křenovice B 0:3 (-4,-13,-11)
18 16. 12. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-17,-10,-23)
4. kolo
19 4. 11. 2018, 13:00 Žabiny - VK Lužánky - SVČ ZŠ Masárova 1:3 (-19,11,-18,-22)
20 13. 4. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Hodonín 1:3 (23,-23,-20,-12)
21 29. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Boskovice 0:3 (-18,-18,-12)
22 30. 9. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (17,14,12)
23 13. 9. 2018, 20:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK Křenovice B 0:3 (-17,-11,-8)
24 16. 12. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-20,-22,-21)
5. kolo
25 5. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Žabiny 3:0 (23,10,10)
26 6. 10. 2018, 16:00 VK Křenovice B - Orel jednota Brno - Obřany 2:3 (-17,16,-22,22,-5)
27 6. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (11,14,11)
28 7. 10. 2018, 10:00 Boskovice - VK PFN Znojmo 2:3 (14,23,-20,-21,-14)
29 7. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:1 (19,8,-17,19)
30 6. 10. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:1 (-23,20,23,16)
6. kolo
31 5. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Žabiny 3:0 (16,17,22)
32 6. 10. 2018, 19:00 VK Křenovice B - Orel jednota Brno - Obřany 1:3 (-20,-17,18,-16)
33 6. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (12,23,23)
34 7. 10. 2018, 13:00 Boskovice - VK PFN Znojmo 3:0 (15,23,20)
35 7. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (16,22,17)
36 6. 10. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 1:3 (18,-17,-15,-23)
7. kolo
37 13. 10. 2018, 10:00 Žabiny - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. ZŠ Jungmannova, Kuřim 0:3 (-17,-19,-22)
38 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK Lužánky - SVČ 1:3 (26,-15,-13,-21)
39 14. 10. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Hodonín 0:3 (-21,-16,-14)
40 13. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Boskovice 0:3 (-12,-12,-14)
41 13. 10. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (16,18,23)
42 14. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Křenovice B 0:3 (-26,-17,-17)
8. kolo
43 13. 10. 2018, 13:00 Žabiny - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. ZŠ Jungmannova, Kuřim 0:3 (-12,-9,-9)
44 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK Lužánky - SVČ 2:3 (18,-16,22,-21,-6)
45 14. 10. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Hodonín 2:3 (-24,-21,17,6,-15)
46 13. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Boskovice 0:3 (-16,-14,-10)
47 13. 10. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 1:3 (-15,21,-13,-23)
48 14. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Křenovice B 3:1 (-24,13,23,14)
9. kolo
49 18. 10. 2018, 18:00 VK Křenovice B - Žabiny 3:1 (22,14,-24,19)
50 27. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 2:3 (18,-15,15,-16,-20)
51 20. 10. 2018, 10:00 Boskovice - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (14,21,16)
52 21. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (9,8,18)
53 21. 10. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VK PFN Znojmo 0:3 (-22,-14,-11)
54 20. 10. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (12,18,16)
10. kolo
55 18. 10. 2018, 20:00 VK Křenovice B - Žabiny 3:0 (25,23,8)
56 27. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-18,-20,-23)
57 20. 10. 2018, 13:00 Boskovice - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (10,-19,10,19)
58 21. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (17,17,23)
59 21. 10. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VK PFN Znojmo 0:3 (-14,-11,-19)
60 20. 10. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (17,23,12)
11. kolo
61 24. 3. 2019, 10:00 Žabiny - TJ Sokol Jehnice, z.s. B ZŠ Jungmannova, Kuřim 3:1 (18,-26,11,17)
62 4. 11. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:0 (14,21,10)
63 3. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK Lužánky - SVČ 1:3 (14,-12,-11,-19)
64 3. 11. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Hodonín 0:3 (-17,-19,-24)
65 4. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Boskovice 3:0 (23,17,12)
66 3. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Křenovice B 1:3 (-13,19,-9,-18)
12. kolo
67 24. 3. 2019, 13:00 Žabiny - TJ Sokol Jehnice, z.s. B ZŠ Jungmannova, Kuřim 3:0 (17,21,12)
68 4. 11. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:1 (17,-23,19,11)
69 3. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK Lužánky - SVČ 0:3 (-16,-17,-15)
70 3. 11. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Hodonín 0:3 (-22,-20,-21)
71 4. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Boskovice 3:2 (10,-24,-24,15,6)
72 3. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Křenovice B 1:3 (-22,21,-22,-21)
13. kolo
73 15. 11. 2018, 19:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Žabiny 3:0 (28,18,12)
74 10. 11. 2018, 10:00 VK Křenovice B - Boskovice 0:3 (-17,-18,-13)
75 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 3:1 (14,21,-11,18)
76 10. 11. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (-20,19,18,20)
77 10. 11. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (15,20,19)
78 11. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK PFN Znojmo 0:3 (-8,-3,-12)
14. kolo
79 29. 11. 2018, 20:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Žabiny 3:0 (9,22,10)
80 10. 11. 2018, 13:00 VK Křenovice B - Boskovice 1:3 (13,-17,-16,-15)
81 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (-18,22,-20,-10)
82 10. 11. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (16,-23,19,19)
83 10. 11. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (18,15,10)
84 11. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK PFN Znojmo 0:3 (-8,-14,-15)
15. kolo
85 18. 11. 2018, 10:00 Žabiny - VK PFN Znojmo ZŠ Jungmannova, Kuřim 1:3 (-22,-15,19,-12)
86 17. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 0:3 (-11,-11,-19)
87 17. 11. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 2:3 (24,-18,22,-13,-10)
88 17. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Lužánky - SVČ 3:0 (11,19,15)
89 17. 11. 2018, 10:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Hodonín 1:3 (-20,-23,23,-14)
90 17. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Boskovice 1:3 (-16,-21,23,-21)
16. kolo
91 18. 11. 2018, 13:00 Žabiny - VK PFN Znojmo ZŠ Jungmannova, Kuřim 0:3 (-18,-22,-11)
92 17. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 1:3 (22,-9,-21,-14)
93 17. 11. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:0 (19,14,24)
94 17. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Lužánky - SVČ 3:1 (14,14,-18,14)
95 17. 11. 2018, 13:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Hodonín 1:3 (-22,-27,22,-12)
96 17. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Boskovice 0:3 (-7,-18,-26)
17. kolo
97 24. 11. 2018, 09:00 Boskovice - Žabiny 3:0 (5,20,19)
98 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:1 (-23,21,20,11)
99 18. 11. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VK Křenovice B 3:2 (9,15,-22,-20,11)
100 24. 11. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 2:3 (-17,22,22,-20,-12)
101 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Orel jednota Brno - Obřany 2:3 (-22,19,13,-18,-11)
102 25. 11. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (14,7,18)
18. kolo
103 24. 11. 2018, 12:00 Boskovice - Žabiny 3:0 (17,18,20)
104 24. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (21,21,21)
105 18. 11. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VK Křenovice B 3:1 (21,-18,19,20)
106 24. 11. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 3:1 (10,19,-22,19)
107 24. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Orel jednota Brno - Obřany 1:3 (26,-19,-20,-23)
108 25. 11. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (14,11,12)
19. kolo
109 1. 12. 2018, 10:00 Žabiny - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice tělocvična Husovice 3:0 (9,13,14)
110 2. 12. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK PFN Znojmo 1:3 (-15,22,-19,-13)
111 1. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (13,16,21)
112 1. 12. 2018, 10:00 VK Křenovice B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:2 (-22,-18,26,19,13)
113 1. 12. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Lužánky - SVČ 3:0 (16,16,22)
114 1. 12. 2018, 10:00 Boskovice - TJ Sokol Hodonín 3:0 (17,15,12)
20. kolo
115 1. 12. 2018, 13:00 Žabiny - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice tělocvična Dukelská ul. Husovice 3:0 (20,7,4)
116 2. 12. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK PFN Znojmo 1:3 (-22,22,-23,-11)
117 1. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (21,23,23)
118 1. 12. 2018, 13:00 VK Křenovice B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0:3 (-17,-10,-16)
119 1. 12. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Lužánky - SVČ 3:0 (29,16,20)
120 1. 12. 2018, 13:00 Boskovice - TJ Sokol Hodonín 3:1 (-24,17,11,24)
21. kolo
121 9. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Žabiny 3:0 (15,17,18)
122 5. 1. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Boskovice 0:3 (-15,-23,-15)
123 8. 12. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (10,17,14)
124 8. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK Křenovice B těl ZŠ Jungmanova Kuřim 0:3 (-21,-11,-16)
125 9. 12. 2018, 10:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (17,-24,-21,-22)
126 8. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Orel jednota Brno - Obřany 0:3 (-10,-13,-14)
22. kolo
127 9. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Žabiny 3:0 (17,13,19)
128 5. 1. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Boskovice 0:3 (-16,-9,-16)
129 8. 12. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:2 (-24,9,19,-23,11)
130 8. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK Křenovice B ZŠ Jungmanova Kuřim 0:3 (-25,-14,-20)
131 9. 12. 2018, 13:00 VK PFN Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 3:1 (20,19,-20,18)
132 8. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Orel jednota Brno - Obřany 0:3 (-19,-17,-15)
23. kolo
133 12. 1. 2019, 10:00 Žabiny - Orel jednota Brno - Obřany 2:3 (-9,25,-10,15,-18)
134 12. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-9,-8,-3)
135 13. 1. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - VK Křenovice B 3:0 (16,11,17)
136 12. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 0:3 (-23,-16,-9)
137 12. 1. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Boskovice 1:3 (-13,-18,23,-15)
138 12. 1. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Hodonín 0:3 (-22,-21,-20)
24. kolo
139 12. 1. 2019, 13:00 Žabiny - Orel jednota Brno - Obřany 1:3 (-22,20,-20,-19)
140 12. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-14,-7,-13)
141 13. 1. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - VK Křenovice B 3:0 (20,17,17)
142 12. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 0:3 (-17,-21,-23)
143 12. 1. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Boskovice 1:3 (16,-25,-10,-13)
144 12. 1. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Hodonín 0:3 (-20,-17,-18)
25. kolo
145 7. 4. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Žabiny 3:2 (-21,29,14,-21,10)
146 20. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:0 (17,21,24)
147 19. 1. 2019, 10:00 Boskovice - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (9,16,16)
148 20. 1. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK PFN Znojmo 0:3 (-22,-10,-20)
149 20. 1. 2019, 10:00 VK Křenovice B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (13,11,8)
150 19. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Obřany 2:3 (17,17,-22,-18,-8)
26. kolo
151 7. 4. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Žabiny 3:0 (17,14,16)
152 20. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 2:3 (-13,-22,21,21,-8)
153 19. 1. 2019, 13:00 Boskovice - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (14,14,11)
154 20. 1. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK PFN Znojmo 0:3 (-12,-15,-20)
155 20. 1. 2019, 13:00 VK Křenovice B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (22,16,8)
156 19. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Obřany 2:3 (23,-18,-16,23,-7)
27. kolo
157 26. 1. 2019, 10:00 Žabiny - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-19,-14,-8)
158 26. 1. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Křenovice B 0:3 (-17,-16,-15)
159 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 0:3 (-17,-18,-13)
160 27. 1. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - Boskovice 3:0 (17,26,18)
161 26. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - TJ Sokol Hodonín 0:3 (-18,-11,-13)
162 26. 1. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Lužánky - SVČ 3:0 (19,18,12)
28. kolo
163 26. 1. 2019, 13:00 Žabiny - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-12,-14,-10)
164 26. 1. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Křenovice B 2:3 (-17,16,-17,20,-13)
165 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 0:3 (-18,-10,-14)
166 27. 1. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - Boskovice 1:3 (-19,-23,15,-22)
167 26. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - TJ Sokol Hodonín 0:3 (-15,-17,-21)
168 26. 1. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Lužánky - SVČ 3:0 (16,12,10)
29. kolo
169 10. 2. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Žabiny 3:0 (11,20,22)
170 9. 12. 2018, 09:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (18,24,16)
171 17. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK PFN Znojmo 1:3 (21,-21,-11,-20)
172 9. 2. 2019, 10:00 Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (20,18,8)
173 9. 2. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Brno - Obřany 3:2 (-13,-21,20,23,14)
174 9. 2. 2019, 10:00 VK Křenovice B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (-17,-21,23,-9)
30. kolo
175 10. 2. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Žabiny 3:0 (12,23,13)
176 9. 12. 2018, 12:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:1 (21,24,-21,8)
177 17. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK PFN Znojmo 1:3 (-18,20,-15,-14)
178 9. 2. 2019, 13:00 Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (14,20,2)
179 9. 2. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Brno - Obřany 3:2 (23,-18,-18,20,11)
180 9. 2. 2019, 13:00 VK Křenovice B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 3:1 (21,-11,22,23)
31. kolo
181 23. 2. 2019, 10:00 Žabiny - VK Křenovice B 2:3 (-22,21,19,-17,-7)
182 23. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:1 (11,-19,16,15)
183 23. 2. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Boskovice 0:3 (-24,-13,-14)
184 2. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - TJ Sokol Hodonín 0:3 (-23,-8,-13)
185 24. 2. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - VK Lužánky - SVČ 3:0 (11,9,21)
186 23. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. ZŠ Milénova Brno 3:0 (24,16,24)
32. kolo
187 23. 2. 2019, 13:00 Žabiny - VK Křenovice B 2:3 (-18,-26,24,20,-12)
188 23. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (13,15,27)
189 23. 2. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Boskovice 1:3 (23,-11,-22,-10)
190 2. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - TJ Sokol Hodonín 0:3 (-11,-23,-10)
191 24. 2. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - VK Lužánky - SVČ 3:0 (23,12,18)
192 23. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. ZŠ Milénova Brno 0:3 (-16,-21,-13)
33. kolo
193 2. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Žabiny 1:3 (-25,-18,21,-13)
194 3. 3. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK PFN Znojmo 2:3 (-19,21,20,-13,-6)
195 10. 3. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:1 (17,-23,16,12)
196 3. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (21,-14,18,23)
197 2. 3. 2019, 10:00 Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 3:0 (11,23,13)
198 2. 3. 2019, 10:00 VK Křenovice B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 1:3 (21,-20,-24,-21)
34. kolo
199 2. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Žabiny 1:3 (-14,21,-15,-20)
200 3. 3. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK PFN Znojmo 0:3 (-10,-9,-4)
201 10. 3. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (23,23,17)
202 3. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany 0:3 (-23,-19,-18)
203 2. 3. 2019, 13:00 Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 3:2 (14,25,-23,-17,7)
204 2. 3. 2019, 13:00 VK Křenovice B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (17,15,21)
35. kolo
205 9. 3. 2019, 10:00 Žabiny - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (22,16,18)
206 9. 3. 2019, 10:00 Boskovice - VK Křenovice B 3:0 (17,16,18)
207 9. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Hodonín 3:2 (17,26,-23,-16,12)
208 9. 3. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ 3:0 (25,19,15)
209 9. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:2 (-12,13,-19,22,10)
210 10. 3. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (21,11,16)
36. kolo
211 9. 3. 2019, 13:00 Žabiny - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 1:3 (-17,10,-19,-22)
212 9. 3. 2019, 13:00 Boskovice - VK Křenovice B 3:2 (11,-23,16,-23,7)
213 9. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Hodonín 3:0 (21,22,17)
214 9. 3. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ 3:0 (17,13,13)
215 9. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0:3 (-13,-14,-19)
216 10. 3. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (13,22,19)
37. kolo
217 17. 3. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - Žabiny 3:1 (8,10,-22,13)
218 16. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (19,15,16)
219 16. 3. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Brno - Obřany 2:3 (-17,20,23,-19,-13)
220 16. 3. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-17,-18,-17)
221 17. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Křenovice B 3:0 (23,16,19)
222 16. 3. 2019, 10:00 Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:1 (-24,17,13,14)
38. kolo
223 17. 3. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - Žabiny 3:0 (9,19,12)
224 16. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:1 (23,-21,22,5)
225 16. 3. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Brno - Obřany 1:3 (18,-11,-22,-19)
226 16. 3. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-15,-18,-21)
227 17. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Křenovice B 3:0 (14,24,17)
228 16. 3. 2019, 13:00 Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (14,14,17)
39. kolo
229 23. 3. 2019, 10:00 Žabiny - Boskovice 0:3 (-13,-15,-6)
230 23. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Hodonín 2:3 (16,-19,-19,18,-14)
231 23. 3. 2019, 10:00 VK Křenovice B - VK Lužánky - SVČ 3:0 (21,18,7)
232 26. 3. 2019, 19:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:0 (22,23,20)
233 23. 3. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 2:3 (-25,17,-12,20,-14)
234 24. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK PFN Znojmo 0:3 (-7,-14,-19)
40. kolo
235 23. 3. 2019, 13:00 Žabiny - Boskovice 0:3 (-12,-18,-22)
236 23. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Hodonín 0:3 (-25,-17,-24)
237 23. 3. 2019, 13:00 VK Křenovice B - VK Lužánky - SVČ 3:0 (14,13,15)
238 4. 4. 2019, 19:30 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3:1 (16,26,-15,27)
239 23. 3. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (20,18,21)
240 24. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK PFN Znojmo 0:3 (-13,-5,-12)
41. kolo
241 30. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Žabiny 0:3 (-21,-8,-15)
242 31. 3. 2019, 10:00 VK PFN Znojmo - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (18,20,-23,19)
243 30. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-13,-22,-25)
244 30. 3. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Křenovice B 3:2 (-21,15,-23,24,5)
245 31. 3. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 0:3 (-16,-23,-27)
246 31. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Boskovice 2:3 (-11,19,-19,23,-16)
42. kolo
247 30. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Žabiny 2:3 (15,-17,25,-16,-12)
248 31. 3. 2019, 13:00 VK PFN Znojmo - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (9,23,10)
249 30. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-10,-14,-19)
250 30. 3. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Křenovice B 3:0 (20,23,9)
251 31. 3. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. 3:0 (10,15,21)
252 31. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Boskovice 0:3 (-17,-18,-21)
43. kolo
253 6. 4. 2019, 10:00 Žabiny - TJ Sokol Hodonín 3:1 (-25,16,18,25)
254 6. 4. 2019, 10:00 Boskovice - VK Lužánky - SVČ 3:0 (14,20,15)
255 14. 3. 2019, 18:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 2:3 (-18,18,23,-7,-13)
256 7. 4. 2019, 10:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (19,9,17)
257 7. 4. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK PFN Znojmo 0:3 (-13,-18,-23)
258 7. 4. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (20,13,16)
44. kolo
259 6. 4. 2019, 13:00 Žabiny - TJ Sokol Hodonín 2:3 (18,22,-19,-22,-13)
260 6. 4. 2019, 13:00 Boskovice - VK Lužánky - SVČ 3:0 (17,12,22)
261 14. 3. 2019, 20:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 1:3 (-11,22,-12,-17)
262 7. 4. 2019, 13:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Jehnice, z.s. B 3:0 (19,18,8)
263 7. 4. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK PFN Znojmo 1:3 (-15,-18,24,-16)
264 7. 4. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice 3:0 (19,8,21)
© ČVS 2015-2018