14. kolo
VK Znojmo - Přímětice1:3VK Psycho Rosice(-17, 15, -18, -19)
TJ Minerva Boskovice3:2VK Křenovice B(23, 15, -24, -15, 11)
VK Lužánky - SVČ3:0Orel jednota Brno - Židenice(22, 20, 23)
TJ Sokol Hodonín3:1Orel jednota Brno - Obřany (-20, 16, 14, 23)
SKP Kometa Brno0:3TJ Sokol Brno - Starý Lískovec(-17, -19, -20)
Příští kolo
VK Psycho Rosice0:3TJ Sokol Brno - Starý LískovecNE3.12.10:00
Orel jednota Brno - Obřany 0:3SKP Kometa BrnoNE3.12.10:00
Orel jednota Brno - Židenice3:0TJ Sokol HodonínNE3.12.10:00
VK Křenovice B3:2VK Lužánky - SVČSO2.12.10:00
VK Znojmo - Přímětice-TJ Minerva BoskoviceNE18.3.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK Psycho Rosice2822222 76:2572
2 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec2820413 74:2669
3 VK Znojmo - Přímětice2819234 73:3064
4 SKP Kometa Brno2812529 60:4948
5 TJ Minerva Boskovice2811548 59:5247
6 VK Křenovice B28103411 52:5440
7 VK Lužánky - SVČ2872514 43:6430
8 Orel jednota Brno - Židenice2842121 25:7217
9 Orel jednota Brno - Obřany 2841320 30:7417
10 TJ Sokol Hodonín2841221 28:7416
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Bořivoj Kobylka, Větrná 18a, 635 00 Brno, M: 603158765, E: kobylkabora@seznam.cz
1. kolo
1 29. 10. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Psycho Rosice 0:3 (-17,-12,-14)
2 29. 10. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-18,-13,-10)
3 30. 9. 2017, 11:00 VK Křenovice B - SKP Kometa Brno 0:3 (-19,-19,-15)
4 1. 10. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Hodonín 3:1 (17,-22,12,11)
5 1. 10. 2017, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Lužánky - SVČ 2:3 (-22,22,22,-22,-12)
2. kolo
6 29. 10. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Psycho Rosice 1:3 (-11,21,-12,-12)
7 29. 10. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-14,-16,-21)
8 30. 9. 2017, 13:00 VK Křenovice B - SKP Kometa Brno 0:3 (-15,-6,-21)
9 1. 10. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Hodonín 3:1 (-16,27,11,12)
10 1. 10. 2017, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Lužánky - SVČ 3:1 (20,-19,23,24)
3. kolo
11 8. 10. 2017, 10:00 VK Psycho Rosice - VK Lužánky - SVČ 3:1 (30,-15,14,12)
12 7. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Minerva Boskovice 1:3 (-19,22,-19,-20)
13 17. 12. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-19,-13,-22)
14 8. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Křenovice B 3:1 (-24,21,14,20)
15 8. 10. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Orel jednota Brno - Židenice 3:2 (-16,22,-22,22,10)
4. kolo
16 8. 10. 2017, 13:00 VK Psycho Rosice - VK Lužánky - SVČ 3:0 (18,16,11)
17 7. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Minerva Boskovice 2:3 (-12,23,22,-13,-6)
18 17. 12. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-15,-20,-11)
19 8. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Křenovice B 3:0 (10,23,16)
20 8. 10. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Orel jednota Brno - Židenice 1:3 (-13,20,-21,-24)
5. kolo
21 15. 10. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Psycho Rosice 0:3 (-26,-19,-23)
22 12. 10. 2017, 18:00 VK Křenovice B - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (18,24,22)
23 15. 10. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:2 (15,16,-18,-14,11)
24 15. 10. 2017, 10:00 TJ Minerva Boskovice - SKP Kometa Brno 0:3 (-18,-12,-23)
25 15. 10. 2017, 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Hodonín 3:0 (12,16,21)
6. kolo
26 15. 10. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Psycho Rosice 0:3 (-13,-21,-25)
27 12. 10. 2017, 20:00 VK Křenovice B - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (22,23,13)
28 15. 10. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (23,-14,-14,-20)
29 15. 10. 2017, 13:00 TJ Minerva Boskovice - SKP Kometa Brno 3:2 (21,22,-25,-18,13)
30 15. 10. 2017, 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Hodonín 3:2 (19,-22,10,-20,8)
7. kolo
31 22. 10. 2017, 10:00 VK Psycho Rosice - TJ Sokol Hodonín 3:0 (18,14,10)
32 22. 10. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Lužánky - SVČ 3:1 (23,21,-23,15)
33 22. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Minerva Boskovice 3:2 (10,12,-24,-17,10)
34 22. 10. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-12,-19,-21)
35 22. 10. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Křenovice B 1:3 (-18,-9,22,-11)
8. kolo
36 22. 10. 2017, 13:00 VK Psycho Rosice - TJ Sokol Hodonín 3:0 (16,21,23)
37 22. 10. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Lužánky - SVČ 1:3 (-17,-15,27,-13)
38 22. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Minerva Boskovice 3:1 (-24,11,20,20)
39 22. 10. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Znojmo - Přímětice 3:1 (21,23,-21,12)
40 22. 10. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Křenovice B 0:3 (-21,-10,-18)
9. kolo
41 4. 11. 2017, 10:00 VK Křenovice B - VK Psycho Rosice 0:3 (-12,-16,-18)
42 25. 11. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel jednota Brno - Židenice 3:0 (20,29,19)
43 5. 11. 2017, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (13,20,19)
44 5. 11. 2017, 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (19,-17,-23,-13)
45 4. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Hodonín - SKP Kometa Brno 0:3 (-16,-20,-15)
10. kolo
46 4. 11. 2017, 13:00 VK Křenovice B - VK Psycho Rosice 3:2 (-20,-22,27,21,13)
47 25. 11. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel jednota Brno - Židenice 3:0 (19,15,13)
48 5. 11. 2017, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (22,22,14)
49 5. 11. 2017, 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 2:3 (23,-20,-16,24,-9)
50 4. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Hodonín - SKP Kometa Brno 1:3 (21,-18,-9,-17)
11. kolo
51 12. 11. 2017, 10:00 VK Psycho Rosice - SKP Kometa Brno 3:1 (19,-19,12,14)
52 12. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Hodonín 3:0 (16,19,20)
53 12. 11. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ 0:3 (-20,-19,-21)
54 12. 11. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - TJ Minerva Boskovice 3:0 (13,18,24)
55 11. 11. 2017, 10:00 VK Křenovice B - VK Znojmo - Přímětice 2:3 (-19,15,-18,15,-12)
12. kolo
56 12. 11. 2017, 13:00 VK Psycho Rosice - SKP Kometa Brno 2:3 (-21,20,20,-17,-10)
57 12. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Hodonín 3:0 (21,12,22)
58 12. 11. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ 3:1 (22,25,-14,21)
59 12. 11. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - TJ Minerva Boskovice 3:1 (-21,10,16,15)
60 11. 11. 2017, 13:00 VK Křenovice B - VK Znojmo - Přímětice 3:2 (21,-20,-22,19,13)
13. kolo
61 26. 11. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Psycho Rosice 2:3 (19,-23,24,-16,-11)
62 26. 11. 2017, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Křenovice B 3:2 (22,-26,18,-13,12)
63 26. 11. 2017, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Židenice 3:0 (18,14,22)
64 26. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany 1:3 (-26,12,-13,-20)
65 26. 11. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-8,-19,-15)
14. kolo
66 26. 11. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Psycho Rosice 1:3 (-17,15,-18,-19)
67 26. 11. 2017, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Křenovice B 3:2 (23,15,-24,-15,11)
68 26. 11. 2017, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Židenice 3:0 (22,20,23)
69 26. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (-20,16,14,23)
70 26. 11. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-17,-19,-20)
15. kolo
71 3. 12. 2017, 10:00 VK Psycho Rosice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-23,-23,-20)
72 3. 12. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - SKP Kometa Brno 0:3 (-20,-18,-15)
73 3. 12. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - TJ Sokol Hodonín 3:0 (18,19,19)
74 2. 12. 2017, 10:00 VK Křenovice B - VK Lužánky - SVČ 3:2 (21,-15,-22,17,8)
75 18. 3. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Minerva Boskovice Dvořák L.
16. kolo
76 3. 12. 2017, 13:00 VK Psycho Rosice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:0 (14,15,19)
77 3. 12. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - SKP Kometa Brno 2:3 (22,-16,-9,17,-9)
78 3. 12. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - TJ Sokol Hodonín 1:3 (-25,19,-21,-24)
79 2. 12. 2017, 13:00 VK Křenovice B - VK Lužánky - SVČ 3:0 (10,20,23)
80 18. 3. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Minerva Boskovice Dvořák L.
17. kolo
81 19. 11. 2017, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Psycho Rosice 1:3 (-19,-19,21,-25)
82 10. 12. 2017, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-16,-21,-19)
83 9. 12. 2017, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Křenovice B 3:1 (-21,18,17,23)
84 10. 12. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - Orel jednota Brno - Židenice 3:1 (-23,21,18,16)
85 10. 12. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (20,10,-19,21)
18. kolo
86 19. 11. 2017, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Psycho Rosice 0:3 (-19,-19,-21)
87 10. 12. 2017, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VK Znojmo - Přímětice 3:1 (26,-12,25,9)
88 9. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Křenovice B 3:0 (12,10,21)
89 10. 12. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - Orel jednota Brno - Židenice 2:3 (-19,19,-22,13,-11)
90 10. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (7,10,11)
19. kolo
91 14. 1. 2018, 10:00 VK Psycho Rosice - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (20,-23,18,20)
92 14. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Židenice 3:0 (18,21,20)
93 14. 1. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Křenovice B 3:1 (28,-25,13,19)
94 13. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-19,-19,-17)
95 14. 1. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Minerva Boskovice 0:3 (-22,-17,-17)
20. kolo
96 14. 1. 2018, 13:00 VK Psycho Rosice - Orel jednota Brno - Obřany 3:2 (23,-22,-24,19,8)
97 14. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Židenice 3:1 (22,17,-20,21)
98 14. 1. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Křenovice B 3:1 (17,-25,14,21)
99 13. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-20,-25,-13)
100 14. 1. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Minerva Boskovice 1:3 (-18,-19,20,-16)
21. kolo
101 21. 1. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VK Psycho Rosice 0:3 (-17,-19,-16)
102 21. 1. 2018, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Hodonín 3:0 (13,15,15)
103 20. 1. 2018, 09:00 VK Znojmo - Přímětice - SKP Kometa Brno 3:1 (19,23,-20,18)
104 21. 1. 2018, 10:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 2:3 (-22,19,17,-14,-8)
105 21. 1. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - Orel jednota Brno - Obřany 0:3 (-21,-20,-20)
22. kolo
106 21. 1. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VK Psycho Rosice 0:3 (-18,-15,-21)
107 21. 1. 2018, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Hodonín 3:0 (11,23,12)
108 20. 1. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - SKP Kometa Brno 3:1 (18,24,-17,15)
109 21. 1. 2018, 13:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-21,-13,-21)
110 21. 1. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - Orel jednota Brno - Obřany 3:2 (23,-22,-14,22,10)
23. kolo
111 11. 2. 2018, 10:00 VK Psycho Rosice - Orel jednota Brno - Židenice 3:0 (18,14,19)
112 28. 1. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Křenovice B 0:3 (-20,-16,-13)
113 28. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-22,-22,-24)
114 28. 1. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Minerva Boskovice 3:2 (22,-19,20,-21,6)
115 27. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Lužánky - SVČ 1:3 (17,-24,-16,-21)
24. kolo
116 11. 2. 2018, 13:00 VK Psycho Rosice - Orel jednota Brno - Židenice 3:0 (11,22,19)
117 28. 1. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Křenovice B 1:3 (-18,23,-20,-18)
118 28. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-20,-24,-22)
119 28. 1. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Minerva Boskovice 1:3 (-18,-18,19,-24)
120 27. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Lužánky - SVČ 3:2 (-17,22,21,-19,10)
25. kolo
121 17. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Psycho Rosice 1:3 (-21,22,-17,-19)
122 18. 2. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - SKP Kometa Brno 2:3 (13,-13,11,-24,-10)
123 18. 2. 2018, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 2:3 (23,-20,16,-15,-8)
124 18. 2. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (20,-22,21,14)
125 18. 2. 2018, 09:00 VK Křenovice B - Orel jednota Brno - Židenice 3:0 (17,11,13)
26. kolo
126 17. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Psycho Rosice 1:3 (-20,23,-22,-18)
127 18. 2. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - SKP Kometa Brno 2:3 (18,-18,-18,18,-11)
128 18. 2. 2018, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-19,-25,-21)
129 18. 2. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (10,26,12)
130 18. 2. 2018, 12:00 VK Křenovice B - Orel jednota Brno - Židenice 3:1 (-19,21,16,16)
27. kolo
131 25. 2. 2018, 10:00 VK Psycho Rosice - VK Křenovice B 3:1 (-23,15,18,24)
132 25. 2. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-21,-19,-10)
133 25. 2. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Minerva Boskovice 1:3 (-15,-23,26,-23)
134 25. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Lužánky - SVČ 3:0 (20,20,15)
135 25. 2. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Hodonín 3:1 (23,18,-22,22)
28. kolo
136 25. 2. 2018, 13:00 VK Psycho Rosice - VK Křenovice B 0:3 (-22,-15,-25)
137 25. 2. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-14,-16,-15)
138 25. 2. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Minerva Boskovice 1:3 (14,-23,-17,-20)
139 25. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Lužánky - SVČ 3:0 (26,18,13)
140 25. 2. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Hodonín 3:0 (21,14,19)
29. kolo
141 4. 3. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Psycho Rosice Vondráčková A.
142 3. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec Tesař M.
143 4. 3. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Obřany Flajšingerová K.
144 4. 3. 2018, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Brno - Židenice Mach R.
145 4. 3. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Křenovice B Dvořák L.
30. kolo
146 4. 3. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Psycho Rosice Vondráčková A.
147 3. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec Tesař M.
148 4. 3. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Obřany Flajšingerová K.
149 4. 3. 2018, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Brno - Židenice Mach R.
150 4. 3. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Křenovice B Dvořák L.
31. kolo
151 11. 3. 2018, 10:00 VK Psycho Rosice - VK Znojmo - Přímětice Všetečka K.
152 11. 3. 2018, 10:00 VK Křenovice B - TJ Minerva Boskovice Veselý J.
153 11. 3. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Lužánky - SVČ Přikryl H.
154 11. 3. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Hodonín Mika M.
155 11. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - SKP Kometa Brno Řezáč M.
32. kolo
156 11. 3. 2018, 13:00 VK Psycho Rosice - VK Znojmo - Přímětice Všetečka K.
157 11. 3. 2018, 13:00 VK Křenovice B - TJ Minerva Boskovice Veselý J.
158 11. 3. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Lužánky - SVČ Přikryl H.
159 11. 3. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Hodonín Mika M.
160 11. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - SKP Kometa Brno Řezáč M.
33. kolo
161 18. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Psycho Rosice Tesáčková R.
162 18. 3. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - Orel jednota Brno - Obřany Vondráčková A.
163 17. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Židenice Obr P.
164 18. 3. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VK Křenovice B Musil J.
165 2. 12. 2017, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Znojmo - Přímětice 3:2 (-23,8,18,-24,5)
34. kolo
166 18. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Psycho Rosice Tesáčková R.
167 18. 3. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - Orel jednota Brno - Obřany Vondráčková A.
168 17. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Židenice Obr P.
169 18. 3. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VK Křenovice B Musil J.
170 2. 12. 2017, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-25,-15,-25)
35. kolo
171 25. 3. 2018, 10:00 VK Psycho Rosice - TJ Minerva Boskovice Bajer B.
172 25. 3. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Lužánky - SVČ Dvořák L.
173 24. 3. 2018, 10:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Hodonín Julínek B.
174 25. 3. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - SKP Kometa Brno Říha jr. .
175 25. 3. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec Bohatec J.
36. kolo
176 25. 3. 2018, 13:00 VK Psycho Rosice - TJ Minerva Boskovice Bajer B.
177 25. 3. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Lužánky - SVČ Dvořák L.
178 24. 3. 2018, 13:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Hodonín Julínek B.
179 25. 3. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - SKP Kometa Brno Říha jr. .
180 25. 3. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec Bohatec J.
© ČVS 2015