15. kolo
VK Psycho Rosice0:3TJ Sokol Brno - Starý Lískovec(-23, -23, -20)
Orel jednota Brno - Obřany 0:3SKP Kometa Brno(-20, -18, -15)
Orel jednota Brno - Židenice3:0TJ Sokol Hodonín(18, 19, 19)
VK Křenovice B3:2VK Lužánky - SVČ(21, -15, -22, 17, 8)
VK Znojmo - Přímětice-TJ Minerva Boskovice
Příští kolo
VK Psycho Rosice3:0TJ Sokol Brno - Starý LískovecNE3.12.13:00
Orel jednota Brno - Obřany 2:3SKP Kometa BrnoNE3.12.13:00
Orel jednota Brno - Židenice1:3TJ Sokol HodonínNE3.12.13:00
VK Křenovice B3:0VK Lužánky - SVČSO2.12.13:00
VK Znojmo - Přímětice-TJ Minerva BoskoviceNE18.3.13:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec1814211 50:1547
2 VK Psycho Rosice1814121 49:1646
3 SKP Kometa Brno168224 36:2530
4 VK Znojmo - Přímětice167234 37:2728
5 TJ Minerva Boskovice184527 34:3924
6 VK Lužánky - SVČ186228 33:3624
7 VK Křenovice B185337 32:3724
8 Orel jednota Brno - Židenice1841112 20:4315
9 TJ Sokol Hodonín1840212 21:4514
10 Orel jednota Brno - Obřany 1831113 18:4712
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Bořivoj Kobylka, Větrná 18a, 635 00 Brno, M: 603158765, E: kobylkabora@seznam.cz
1. kolo
1 29. 10. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Psycho Rosice 0:3 (-17,-12,-14)
2 29. 10. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-18,-13,-10)
3 30. 9. 2017, 11:00 VK Křenovice B - SKP Kometa Brno 0:3 (-19,-19,-15)
4 1. 10. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Hodonín 3:1 (17,-22,12,11)
5 1. 10. 2017, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Lužánky - SVČ 2:3 (-22,22,22,-22,-12)
2. kolo
6 29. 10. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Psycho Rosice 1:3 (-11,21,-12,-12)
7 29. 10. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-14,-16,-21)
8 30. 9. 2017, 13:00 VK Křenovice B - SKP Kometa Brno 0:3 (-15,-6,-21)
9 1. 10. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Hodonín 3:1 (-16,27,11,12)
10 1. 10. 2017, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Lužánky - SVČ 3:1 (20,-19,23,24)
3. kolo
11 8. 10. 2017, 10:00 VK Psycho Rosice - VK Lužánky - SVČ 3:1 (30,-15,14,12)
12 7. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Minerva Boskovice 1:3 (-19,22,-19,-20)
13 17. 12. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Znojmo - Přímětice Cásková J.
14 8. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Křenovice B 3:1 (-24,21,14,20)
15 8. 10. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Orel jednota Brno - Židenice 3:2 (-16,22,-22,22,10)
4. kolo
16 8. 10. 2017, 13:00 VK Psycho Rosice - VK Lužánky - SVČ 3:0 (18,16,11)
17 7. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Minerva Boskovice 2:3 (-12,23,22,-13,-6)
18 17. 12. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Znojmo - Přímětice Cásková J.
19 8. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Křenovice B 3:0 (10,23,16)
20 8. 10. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Orel jednota Brno - Židenice 1:3 (-13,20,-21,-24)
5. kolo
21 15. 10. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Psycho Rosice 0:3 (-26,-19,-23)
22 12. 10. 2017, 18:00 VK Křenovice B - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (18,24,22)
23 15. 10. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:2 (15,16,-18,-14,11)
24 15. 10. 2017, 10:00 TJ Minerva Boskovice - SKP Kometa Brno 0:3 (-18,-12,-23)
25 15. 10. 2017, 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Hodonín 3:0 (12,16,21)
6. kolo
26 15. 10. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Psycho Rosice 0:3 (-13,-21,-25)
27 12. 10. 2017, 20:00 VK Křenovice B - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (22,23,13)
28 15. 10. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (23,-14,-14,-20)
29 15. 10. 2017, 13:00 TJ Minerva Boskovice - SKP Kometa Brno 3:2 (21,22,-25,-18,13)
30 15. 10. 2017, 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Hodonín 3:2 (19,-22,10,-20,8)
7. kolo
31 22. 10. 2017, 10:00 VK Psycho Rosice - TJ Sokol Hodonín 3:0 (18,14,10)
32 22. 10. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Lužánky - SVČ 3:1 (23,21,-23,15)
33 22. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Minerva Boskovice 3:2 (10,12,-24,-17,10)
34 22. 10. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-12,-19,-21)
35 22. 10. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Křenovice B 1:3 (-18,-9,22,-11)
8. kolo
36 22. 10. 2017, 13:00 VK Psycho Rosice - TJ Sokol Hodonín 3:0 (16,21,23)
37 22. 10. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Lužánky - SVČ 1:3 (-17,-15,27,-13)
38 22. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Minerva Boskovice 3:1 (-24,11,20,20)
39 22. 10. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Znojmo - Přímětice 3:1 (21,23,-21,12)
40 22. 10. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Křenovice B 0:3 (-21,-10,-18)
9. kolo
41 4. 11. 2017, 10:00 VK Křenovice B - VK Psycho Rosice 0:3 (-12,-16,-18)
42 25. 11. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel jednota Brno - Židenice 3:0 (20,29,19)
43 5. 11. 2017, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (13,20,19)
44 5. 11. 2017, 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 1:3 (19,-17,-23,-13)
45 4. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Hodonín - SKP Kometa Brno 0:3 (-16,-20,-15)
10. kolo
46 4. 11. 2017, 13:00 VK Křenovice B - VK Psycho Rosice 3:2 (-20,-22,27,21,13)
47 25. 11. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel jednota Brno - Židenice 3:0 (19,15,13)
48 5. 11. 2017, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (22,22,14)
49 5. 11. 2017, 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 2:3 (23,-20,-16,24,-9)
50 4. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Hodonín - SKP Kometa Brno 1:3 (21,-18,-9,-17)
11. kolo
51 12. 11. 2017, 10:00 VK Psycho Rosice - SKP Kometa Brno 3:1 (19,-19,12,14)
52 12. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Hodonín 3:0 (16,19,20)
53 12. 11. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ 0:3 (-20,-19,-21)
54 12. 11. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - TJ Minerva Boskovice 3:0 (13,18,24)
55 11. 11. 2017, 10:00 VK Křenovice B - VK Znojmo - Přímětice 2:3 (-19,15,-18,15,-12)
12. kolo
56 12. 11. 2017, 13:00 VK Psycho Rosice - SKP Kometa Brno 2:3 (-21,20,20,-17,-10)
57 12. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Hodonín 3:0 (21,12,22)
58 12. 11. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ 3:1 (22,25,-14,21)
59 12. 11. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - TJ Minerva Boskovice 3:1 (-21,10,16,15)
60 11. 11. 2017, 13:00 VK Křenovice B - VK Znojmo - Přímětice 3:2 (21,-20,-22,19,13)
13. kolo
61 26. 11. 2017, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Psycho Rosice 2:3 (19,-23,24,-16,-11)
62 26. 11. 2017, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Křenovice B 3:2 (22,-26,18,-13,12)
63 26. 11. 2017, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Židenice 3:0 (18,14,22)
64 26. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany 1:3 (-26,12,-13,-20)
65 26. 11. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-8,-19,-15)
14. kolo
66 26. 11. 2017, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Psycho Rosice 1:3 (-17,15,-18,-19)
67 26. 11. 2017, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Křenovice B 3:2 (23,15,-24,-15,11)
68 26. 11. 2017, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Židenice 3:0 (22,20,23)
69 26. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (-20,16,14,23)
70 26. 11. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-17,-19,-20)
15. kolo
71 3. 12. 2017, 10:00 VK Psycho Rosice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 0:3 (-23,-23,-20)
72 3. 12. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - SKP Kometa Brno 0:3 (-20,-18,-15)
73 3. 12. 2017, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - TJ Sokol Hodonín 3:0 (18,19,19)
74 2. 12. 2017, 10:00 VK Křenovice B - VK Lužánky - SVČ 3:2 (21,-15,-22,17,8)
75 18. 3. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Minerva Boskovice Dvořák L.
16. kolo
76 3. 12. 2017, 13:00 VK Psycho Rosice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec 3:0 (14,15,19)
77 3. 12. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - SKP Kometa Brno 2:3 (22,-16,-9,17,-9)
78 3. 12. 2017, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - TJ Sokol Hodonín 1:3 (-25,19,-21,-24)
79 2. 12. 2017, 13:00 VK Křenovice B - VK Lužánky - SVČ 3:0 (10,20,23)
80 18. 3. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - TJ Minerva Boskovice Dvořák L.
17. kolo
81 19. 11. 2017, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Psycho Rosice 1:3 (-19,-19,21,-25)
82 10. 12. 2017, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-16,-21,-19)
83 9. 12. 2017, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Křenovice B 3:1 (-21,18,17,23)
84 10. 12. 2017, 10:00 SKP Kometa Brno - Orel jednota Brno - Židenice 3:1 (-23,21,18,16)
85 10. 12. 2017, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Obřany 3:1 (20,10,-19,21)
18. kolo
86 19. 11. 2017, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Psycho Rosice 0:3 (-19,-19,-21)
87 10. 12. 2017, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VK Znojmo - Přímětice 3:1 (26,-12,25,9)
88 9. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Křenovice B 3:0 (12,10,21)
89 10. 12. 2017, 13:00 SKP Kometa Brno - Orel jednota Brno - Židenice 2:3 (-19,19,-22,13,-11)
90 10. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Obřany 3:0 (7,10,11)
19. kolo
91 14. 1. 2018, 10:00 VK Psycho Rosice - Orel jednota Brno - Obřany .
92 14. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Židenice .
93 14. 1. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Křenovice B .
94 13. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Znojmo - Přímětice .
95 14. 1. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Minerva Boskovice .
20. kolo
96 14. 1. 2018, 13:00 VK Psycho Rosice - Orel jednota Brno - Obřany .
97 14. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Židenice .
98 14. 1. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Křenovice B .
99 13. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Znojmo - Přímětice .
100 14. 1. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Minerva Boskovice .
21. kolo
101 21. 1. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VK Psycho Rosice .
102 21. 1. 2018, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Hodonín .
103 20. 1. 2018, 09:00 VK Znojmo - Přímětice - SKP Kometa Brno .
104 21. 1. 2018, 10:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec .
105 21. 1. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - Orel jednota Brno - Obřany .
22. kolo
106 21. 1. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VK Psycho Rosice .
107 21. 1. 2018, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Hodonín .
108 20. 1. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - SKP Kometa Brno .
109 21. 1. 2018, 13:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec .
110 21. 1. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - Orel jednota Brno - Obřany .
23. kolo
111 28. 1. 2018, 10:00 VK Psycho Rosice - Orel jednota Brno - Židenice .
112 28. 1. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Křenovice B .
113 28. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Znojmo - Přímětice .
114 28. 1. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Minerva Boskovice .
115 27. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Lužánky - SVČ .
24. kolo
116 28. 1. 2018, 13:00 VK Psycho Rosice - Orel jednota Brno - Židenice .
117 28. 1. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Křenovice B .
118 28. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Znojmo - Přímětice .
119 28. 1. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Minerva Boskovice .
120 27. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Lužánky - SVČ .
25. kolo
121 17. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Psycho Rosice .
122 18. 2. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - SKP Kometa Brno .
123 18. 2. 2018, 10:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec .
124 18. 2. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel jednota Brno - Obřany .
125 18. 2. 2018, 10:00 VK Křenovice B - Orel jednota Brno - Židenice .
26. kolo
126 17. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Psycho Rosice .
127 18. 2. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - SKP Kometa Brno .
128 18. 2. 2018, 13:00 TJ Minerva Boskovice - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec .
129 18. 2. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - Orel jednota Brno - Obřany .
130 18. 2. 2018, 13:00 VK Křenovice B - Orel jednota Brno - Židenice .
27. kolo
131 25. 2. 2018, 10:00 VK Psycho Rosice - VK Křenovice B .
132 25. 2. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Znojmo - Přímětice .
133 25. 2. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Minerva Boskovice .
134 25. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Lužánky - SVČ .
135 25. 2. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Hodonín .
28. kolo
136 25. 2. 2018, 13:00 VK Psycho Rosice - VK Křenovice B .
137 25. 2. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Znojmo - Přímětice .
138 25. 2. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Minerva Boskovice .
139 25. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Lužánky - SVČ .
140 25. 2. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - TJ Sokol Hodonín .
29. kolo
141 4. 3. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - VK Psycho Rosice .
142 3. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec .
143 4. 3. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Obřany .
144 4. 3. 2018, 10:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Brno - Židenice .
145 4. 3. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Křenovice B .
30. kolo
146 4. 3. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - VK Psycho Rosice .
147 3. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec .
148 4. 3. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Obřany .
149 4. 3. 2018, 13:00 TJ Minerva Boskovice - Orel jednota Brno - Židenice .
150 4. 3. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Křenovice B .
31. kolo
151 11. 3. 2018, 10:00 VK Psycho Rosice - VK Znojmo - Přímětice .
152 11. 3. 2018, 10:00 VK Křenovice B - TJ Minerva Boskovice .
153 11. 3. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Lužánky - SVČ .
154 11. 3. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Hodonín .
155 11. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - SKP Kometa Brno .
32. kolo
156 11. 3. 2018, 13:00 VK Psycho Rosice - VK Znojmo - Přímětice .
157 11. 3. 2018, 13:00 VK Křenovice B - TJ Minerva Boskovice .
158 11. 3. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - VK Lužánky - SVČ .
159 11. 3. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Hodonín .
160 11. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - SKP Kometa Brno .
33. kolo
161 18. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Psycho Rosice .
162 18. 3. 2018, 10:00 SKP Kometa Brno - Orel jednota Brno - Obřany .
163 17. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Židenice .
164 18. 3. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VK Křenovice B .
165 2. 12. 2017, 10:00 TJ Minerva Boskovice - VK Znojmo - Přímětice 3:2 (-23,8,18,-24,5)
34. kolo
166 18. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Psycho Rosice .
167 18. 3. 2018, 13:00 SKP Kometa Brno - Orel jednota Brno - Obřany .
168 17. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Židenice .
169 18. 3. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VK Křenovice B .
170 2. 12. 2017, 13:00 TJ Minerva Boskovice - VK Znojmo - Přímětice 0:3 (-25,-15,-25)
35. kolo
171 25. 3. 2018, 10:00 VK Psycho Rosice - TJ Minerva Boskovice .
172 25. 3. 2018, 10:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Lužánky - SVČ .
173 24. 3. 2018, 10:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Hodonín .
174 25. 3. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Židenice - SKP Kometa Brno .
175 25. 3. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec .
36. kolo
176 25. 3. 2018, 13:00 VK Psycho Rosice - TJ Minerva Boskovice .
177 25. 3. 2018, 13:00 VK Znojmo - Přímětice - VK Lužánky - SVČ .
178 24. 3. 2018, 13:00 VK Křenovice B - TJ Sokol Hodonín .
179 25. 3. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Židenice - SKP Kometa Brno .
180 25. 3. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Brno - Starý Lískovec .
© ČVS 2015