Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
20. kolo
Žabiny -Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice
Orel jednota Brno - Obřany-VK Pegas Znojmo
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec-TJ Sokol Jehnice, z.s. B
VK Křenovice B, z.s.-Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.
VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.-VK Lužánky - SVČ
Boskovice-TJ Sokol Hodonín
Příští kolo
TJ Sokol Hodonín-Žabiny SO8.12.10:00
VK Lužánky - SVČ-BoskoviceSO8.12.10:00
Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s.-VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.SO8.12.10:00
TJ Sokol Jehnice, z.s. B-VK Křenovice B, z.s.SO8.12.10:00
VK Pegas Znojmo-Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý LískovecSO8.12.10:00
Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice -Orel jednota Brno - ObřanySO8.12.10:00
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Štěpán Říha, E: riha@bts.cz, M: 602766605
1. kolo
1 22. 9. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Žabiny .
2 22. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
3 22. 9. 2018, 10:00 VK Křenovice B, z.s. - VK Pegas Znojmo .
4 22. 9. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
5 22. 9. 2018, 10:00 Boskovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
6 22. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Lužánky - SVČ .
2. kolo
7 22. 9. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Žabiny .
8 22. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
9 22. 9. 2018, 13:00 VK Křenovice B, z.s. - VK Pegas Znojmo .
10 22. 9. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
11 22. 9. 2018, 13:00 Boskovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
12 22. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Lužánky - SVČ .
3. kolo
13 29. 9. 2018, 10:00 Žabiny - VK Lužánky - SVČ .
14 29. 9. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Hodonín .
15 29. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Boskovice .
16 29. 9. 2018, 10:00 VK Pegas Znojmo - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
17 29. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK Křenovice B, z.s. .
18 29. 9. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
4. kolo
19 29. 9. 2018, 13:00 Žabiny - VK Lužánky - SVČ .
20 29. 9. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Hodonín .
21 29. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Boskovice .
22 29. 9. 2018, 13:00 VK Pegas Znojmo - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
23 29. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK Křenovice B, z.s. .
24 29. 9. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
5. kolo
25 6. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Žabiny .
26 6. 10. 2018, 10:00 VK Křenovice B, z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
27 6. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
28 6. 10. 2018, 10:00 Boskovice - VK Pegas Znojmo .
29 6. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
30 6. 10. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
6. kolo
31 6. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Žabiny .
32 6. 10. 2018, 13:00 VK Křenovice B, z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
33 6. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
34 6. 10. 2018, 13:00 Boskovice - VK Pegas Znojmo .
35 6. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
36 6. 10. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
7. kolo
37 13. 10. 2018, 10:00 Žabiny - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
38 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK Lužánky - SVČ .
39 13. 10. 2018, 10:00 VK Pegas Znojmo - TJ Sokol Hodonín .
40 13. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Boskovice .
41 13. 10. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
42 13. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Křenovice B, z.s. .
8. kolo
43 13. 10. 2018, 13:00 Žabiny - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
44 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK Lužánky - SVČ .
45 13. 10. 2018, 13:00 VK Pegas Znojmo - TJ Sokol Hodonín .
46 13. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Boskovice .
47 13. 10. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
48 13. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Křenovice B, z.s. .
9. kolo
49 20. 10. 2018, 10:00 VK Křenovice B, z.s. - Žabiny .
50 20. 10. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
51 20. 10. 2018, 10:00 Boskovice - Orel jednota Brno - Obřany .
52 20. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
53 20. 10. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VK Pegas Znojmo .
54 20. 10. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
10. kolo
55 20. 10. 2018, 13:00 VK Křenovice B, z.s. - Žabiny .
56 20. 10. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
57 20. 10. 2018, 13:00 Boskovice - Orel jednota Brno - Obřany .
58 20. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
59 20. 10. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VK Pegas Znojmo .
60 20. 10. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
11. kolo
61 3. 11. 2018, 10:00 Žabiny - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
62 3. 11. 2018, 10:00 VK Pegas Znojmo - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
63 3. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK Lužánky - SVČ .
64 3. 11. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Hodonín .
65 3. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Boskovice .
66 3. 11. 2018, 10:00 VK Křenovice B, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
12. kolo
67 3. 11. 2018, 13:00 Žabiny - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
68 3. 11. 2018, 13:00 VK Pegas Znojmo - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
69 3. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK Lužánky - SVČ .
70 3. 11. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Hodonín .
71 3. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Boskovice .
72 3. 11. 2018, 13:00 VK Křenovice B, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
13. kolo
73 10. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Žabiny .
74 10. 11. 2018, 10:00 Boskovice - VK Křenovice B, z.s. .
75 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
76 10. 11. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Obřany .
77 10. 11. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
78 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK Pegas Znojmo .
14. kolo
79 10. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Žabiny .
80 10. 11. 2018, 13:00 Boskovice - VK Křenovice B, z.s. .
81 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
82 10. 11. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Orel jednota Brno - Obřany .
83 10. 11. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
84 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK Pegas Znojmo .
15. kolo
85 17. 11. 2018, 10:00 Žabiny - VK Pegas Znojmo .
86 17. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
87 17. 11. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
88 17. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Lužánky - SVČ .
89 17. 11. 2018, 10:00 VK Křenovice B, z.s. - TJ Sokol Hodonín .
90 17. 11. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Boskovice .
16. kolo
91 17. 11. 2018, 13:00 Žabiny - VK Pegas Znojmo .
92 17. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
93 17. 11. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
94 17. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Lužánky - SVČ .
95 17. 11. 2018, 13:00 VK Křenovice B, z.s. - TJ Sokol Hodonín .
96 17. 11. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Boskovice .
17. kolo
97 24. 11. 2018, 10:00 Boskovice - Žabiny .
98 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
99 24. 11. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VK Křenovice B, z.s. .
100 24. 11. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
101 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Orel jednota Brno - Obřany .
102 24. 11. 2018, 10:00 VK Pegas Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
18. kolo
103 24. 11. 2018, 13:00 Boskovice - Žabiny .
104 24. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
105 24. 11. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VK Křenovice B, z.s. .
106 24. 11. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
107 24. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Orel jednota Brno - Obřany .
108 24. 11. 2018, 13:00 VK Pegas Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
19. kolo
109 1. 12. 2018, 10:00 Žabiny - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
110 1. 12. 2018, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Pegas Znojmo .
111 1. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
112 1. 12. 2018, 10:00 VK Křenovice B, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
113 1. 12. 2018, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Lužánky - SVČ .
114 1. 12. 2018, 10:00 Boskovice - TJ Sokol Hodonín .
20. kolo
115 1. 12. 2018, 13:00 Žabiny - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
116 1. 12. 2018, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Pegas Znojmo .
117 1. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
118 1. 12. 2018, 13:00 VK Křenovice B, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
119 1. 12. 2018, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Lužánky - SVČ .
120 1. 12. 2018, 13:00 Boskovice - TJ Sokol Hodonín .
21. kolo
121 8. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Žabiny .
122 8. 12. 2018, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Boskovice .
123 8. 12. 2018, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
124 8. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK Křenovice B, z.s. .
125 8. 12. 2018, 10:00 VK Pegas Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
126 8. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Orel jednota Brno - Obřany .
22. kolo
127 8. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Žabiny .
128 8. 12. 2018, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Boskovice .
129 8. 12. 2018, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
130 8. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VK Křenovice B, z.s. .
131 8. 12. 2018, 13:00 VK Pegas Znojmo - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
132 8. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Orel jednota Brno - Obřany .
23. kolo
133 12. 1. 2019, 10:00 Žabiny - Orel jednota Brno - Obřany .
134 12. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
135 12. 1. 2019, 10:00 VK Pegas Znojmo - VK Křenovice B, z.s. .
136 12. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
137 12. 1. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Boskovice .
138 12. 1. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Hodonín .
24. kolo
139 12. 1. 2019, 13:00 Žabiny - Orel jednota Brno - Obřany .
140 12. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
141 12. 1. 2019, 13:00 VK Pegas Znojmo - VK Křenovice B, z.s. .
142 12. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
143 12. 1. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Boskovice .
144 12. 1. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Hodonín .
25. kolo
145 19. 1. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Žabiny .
146 19. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
147 19. 1. 2019, 10:00 Boskovice - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
148 19. 1. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Pegas Znojmo .
149 19. 1. 2019, 10:00 VK Křenovice B, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
150 19. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Obřany .
26. kolo
151 19. 1. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Žabiny .
152 19. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
153 19. 1. 2019, 13:00 Boskovice - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
154 19. 1. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Pegas Znojmo .
155 19. 1. 2019, 13:00 VK Křenovice B, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
156 19. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Orel jednota Brno - Obřany .
27. kolo
157 26. 1. 2019, 10:00 Žabiny - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
158 26. 1. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Křenovice B, z.s. .
159 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
160 26. 1. 2019, 10:00 VK Pegas Znojmo - Boskovice .
161 26. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - TJ Sokol Hodonín .
162 26. 1. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Lužánky - SVČ .
28. kolo
163 26. 1. 2019, 13:00 Žabiny - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
164 26. 1. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Křenovice B, z.s. .
165 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
166 26. 1. 2019, 13:00 VK Pegas Znojmo - Boskovice .
167 26. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - TJ Sokol Hodonín .
168 26. 1. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Lužánky - SVČ .
29. kolo
169 9. 2. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Žabiny .
170 9. 2. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
171 9. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Pegas Znojmo .
172 9. 2. 2019, 10:00 Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
173 9. 2. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
174 9. 2. 2019, 10:00 VK Křenovice B, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
30. kolo
175 9. 2. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Žabiny .
176 9. 2. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
177 9. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Pegas Znojmo .
178 9. 2. 2019, 13:00 Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
179 9. 2. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
180 9. 2. 2019, 13:00 VK Křenovice B, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
31. kolo
181 23. 2. 2019, 10:00 Žabiny - VK Křenovice B, z.s. .
182 23. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
183 23. 2. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Boskovice .
184 23. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - TJ Sokol Hodonín .
185 23. 2. 2019, 10:00 VK Pegas Znojmo - VK Lužánky - SVČ .
186 23. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
32. kolo
187 23. 2. 2019, 13:00 Žabiny - VK Křenovice B, z.s. .
188 23. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
189 23. 2. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Boskovice .
190 23. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - TJ Sokol Hodonín .
191 23. 2. 2019, 13:00 VK Pegas Znojmo - VK Lužánky - SVČ .
192 23. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
33. kolo
193 2. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Žabiny .
194 2. 3. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Pegas Znojmo .
195 2. 3. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
196 2. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany .
197 2. 3. 2019, 10:00 Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
198 2. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Křenovice B, z.s. .
34. kolo
199 2. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Žabiny .
200 2. 3. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Pegas Znojmo .
201 2. 3. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
202 2. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Orel jednota Brno - Obřany .
203 2. 3. 2019, 13:00 Boskovice - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
204 2. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - VK Křenovice B, z.s. .
35. kolo
205 9. 3. 2019, 10:00 Žabiny - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
206 9. 3. 2019, 10:00 VK Křenovice B, z.s. - Boskovice .
207 9. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Hodonín .
208 9. 3. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ .
209 9. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
210 9. 3. 2019, 10:00 VK Pegas Znojmo - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
36. kolo
211 9. 3. 2019, 13:00 Žabiny - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
212 9. 3. 2019, 13:00 VK Křenovice B, z.s. - Boskovice .
213 9. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - TJ Sokol Hodonín .
214 9. 3. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - VK Lužánky - SVČ .
215 9. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
216 9. 3. 2019, 13:00 VK Pegas Znojmo - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
37. kolo
217 16. 3. 2019, 10:00 VK Pegas Znojmo - Žabiny .
218 16. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
219 16. 3. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
220 16. 3. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
221 16. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - VK Křenovice B, z.s. .
222 16. 3. 2019, 10:00 Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
38. kolo
223 16. 3. 2019, 13:00 VK Pegas Znojmo - Žabiny .
224 16. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
225 16. 3. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - Orel jednota Brno - Obřany .
226 16. 3. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
227 16. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - VK Křenovice B, z.s. .
228 16. 3. 2019, 13:00 Boskovice - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
39. kolo
229 23. 3. 2019, 10:00 Žabiny - Boskovice .
230 23. 3. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Hodonín .
231 23. 3. 2019, 10:00 VK Křenovice B, z.s. - VK Lužánky - SVČ .
232 23. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
233 23. 3. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
234 23. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK Pegas Znojmo .
40. kolo
235 23. 3. 2019, 13:00 Žabiny - Boskovice .
236 23. 3. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - TJ Sokol Hodonín .
237 23. 3. 2019, 13:00 VK Křenovice B, z.s. - VK Lužánky - SVČ .
238 23. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
239 23. 3. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
240 23. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - VK Pegas Znojmo .
41. kolo
241 30. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Žabiny .
242 30. 3. 2019, 10:00 VK Pegas Znojmo - Orel jednota Brno - Obřany .
243 30. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
244 30. 3. 2019, 10:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Křenovice B, z.s. .
245 30. 3. 2019, 10:00 VK Lužánky - SVČ - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
246 30. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Hodonín - Boskovice .
42. kolo
247 30. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice - Žabiny .
248 30. 3. 2019, 13:00 VK Pegas Znojmo - Orel jednota Brno - Obřany .
249 30. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Jehnice, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec .
250 30. 3. 2019, 13:00 Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. - VK Křenovice B, z.s. .
251 30. 3. 2019, 13:00 VK Lužánky - SVČ - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. .
252 30. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Hodonín - Boskovice .
43. kolo
253 6. 4. 2019, 10:00 Žabiny - TJ Sokol Hodonín .
254 6. 4. 2019, 10:00 Boskovice - VK Lužánky - SVČ .
255 6. 4. 2019, 10:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
256 6. 4. 2019, 10:00 VK Křenovice B, z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
257 6. 4. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Pegas Znojmo .
258 6. 4. 2019, 10:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
44. kolo
259 6. 4. 2019, 13:00 Žabiny - TJ Sokol Hodonín .
260 6. 4. 2019, 13:00 Boskovice - VK Lužánky - SVČ .
261 6. 4. 2019, 13:00 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. .
262 6. 4. 2019, 13:00 VK Křenovice B, z.s. - TJ Sokol Jehnice, z.s. B .
263 6. 4. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Starý Lískovec - VK Pegas Znojmo .
264 6. 4. 2019, 13:00 Orel jednota Brno - Obřany - Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice .
© ČVS 2015-2018