Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Pořadatel: SK Volejbal Brno, z.s. A, SG Botanická 63, Brno 602 00

KOLO
6. kolo
SK Volejbal Brno B0:2TJ TESLA BRNO z.s.(-22, -21)
VK PNF Znojmo 2:1SK Volejbal Brno A(17, -27, 5)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK PNF Znojmo 32100 6:18
2 SK Volejbal Brno A32010 5:27
3 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s.32010 5:27
4 TJ TESLA BRNO z.s.32001 4:26
5 VS Drásov31002 2:43
6 Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s.31002 2:43
7 SK Volejbal Brno B30102 2:52
8 TJ SOKOL LETOVICE, z.s.30003 0:60
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Pořadatel: SK Volejbal Brno, z.s. A, SG Botanická 63, Brno 602 00
1. kolo
1 6. 4. 2019, 09:00 VK PNF Znojmo - VS Drásov Kurt 1 2:0 (10,16)
2 6. 4. 2019, 09:00 SK Volejbal Brno A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. Kurt 2 2:0 (11,10)
2. kolo
3 6. 4. 2019, 10:30 VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. - SK Volejbal Brno B Kurt 1 1:2 (-25,17,-5)
4 6. 4. 2019, 10:30 TJ TESLA BRNO z.s. - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. Kurt 2 2:0 (11,11)
3. kolo
5 6. 4. 2019, 11:45 VS Drásov - TJ SOKOL LETOVICE, z.s. poražený utkání č.1 vs č.4, Kurt 1 2:0 (20,15)
6 6. 4. 2019, 11:45 Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. poražený utkání č.2 vs č.3, Kurt 2 0:2 (-15,-19)
4. kolo
7 6. 4. 2019, 13:00 VK PNF Znojmo - TJ TESLA BRNO z.s. vítěz utkání č.1 vs č.4, Kurt 1 2:0 (19,21)
8 6. 4. 2019, 13:00 SK Volejbal Brno A - SK Volejbal Brno B vítěz utkání č.2 vs č.3, Kurt 2 2:0 (15,9)
5. kolo
9 6. 4. 2019, 14:15 TJ SOKOL LETOVICE, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. poražený utkání č.5 vs č.6, o 7. místo, Kurt 1 0:2 (-13,-16)
10 6. 4. 2019, 14:15 VS Drásov - VOLEJBAL VYŠKOV, z.s. vítěz utkání č.5 vs č.6, o 5. místo, Kurt 2 0:2 (-16,-19)
6. kolo
11 6. 4. 2019, 15:30 SK Volejbal Brno B - TJ TESLA BRNO z.s. poražený utkání č.7 vs č.8, o 3. místo, Kurt 1 0:2 (-22,-21)
12 6. 4. 2019, 15:30 VK PNF Znojmo - SK Volejbal Brno A vítěz utkání č.7 vs č.8, o 1. místo, Kurt 2 2:1 (17,-27,5)
© ČVS 2015-2018