Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
11. kolo
SKV Havířov2:3SK Šenov (19, -20, 12, -23, -13)
VK Karviná3:1TJ Albrechtice (19, 8, -18, 17)
Star Havířov 0:3SK SPV Havířov(-19, -20, -19)
Příští kolo
SK SPV Havířov3:0VK KarvináST4.4.18:00
TJ Albrechtice 3:0SKV HavířovPO26.3.18:45
SK Šenov 3:0TJ Sokol Bohumín SO7.4.15:15
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 SK SPV Havířov129201 34:1131
2 SK Šenov 128301 34:1130
3 VK Karviná128004 26:1524
4 TJ Albrechtice 113224 21:2215
5 TJ Sokol Bohumín 112126 14:2810
6 SKV Havířov121047 13:347
7 Star Havířov 121119 12:336
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Ivan Krajča email: krajcaivan@seznam.cz tel: 604422735
1. kolo
2 18. 10. 2017, 18:00 SK SPV Havířov - SK Šenov 1:3 (-24,16,-15,-15)
3 25. 10. 2017, 18:00 Star Havířov - TJ Sokol Bohumín 1:3 (21,-19,-17,-11)
4 19. 10. 2017, 18:00 VK Karviná - SKV Havířov 3:1 (16,11,-23,20)
2. kolo
6 8. 11. 2017, 19:30 TJ Sokol Bohumín - VK Karviná 0:3 (-19,-16,-20)
7 25. 5. 2018, 15:15 SK Šenov - Star Havířov 3:0 (5,12,21)
8 30. 10. 2017, 18:45 TJ Albrechtice - SK SPV Havířov 1:3 (-22,23,-20,-20)
3. kolo
10 15. 11. 2017, 18:00 Star Havířov - TJ Albrechtice 0:3 (-20,-26,-14)
11 16. 11. 2017, 18:00 VK Karviná - SK Šenov 1:3 (-23,21,-12,-18)
12 15. 11. 2017, 19:30 TJ Sokol Bohumín - SKV Havířov změna pořad 1:3 (10,-21,-12,-20)
4. kolo
14 25. 11. 2017, 15:15 SK Šenov - SKV Havířov 3:0 (5,8,8)
15 20. 11. 2017, 18:45 TJ Albrechtice - VK Karviná 0:3 (-21,-17,-21)
16 29. 11. 2017, 18:00 SK SPV Havířov - Star Havířov 3:1 (19,17,-21,13)
5. kolo
18 7. 12. 2017, 18:00 VK Karviná - SK SPV Havířov 1:3 (-13,-23,21,-13)
19 5. 12. 2017, 18:15 SKV Havířov - TJ Albrechtice 0:3 (-7,-16,-22)
20 28. 3. 2018, 19:20 TJ Sokol Bohumín - SK Šenov 2:3 (19,21,-21,-21,-12)
6. kolo
22 8. 1. 2018, 18:45 TJ Albrechtice - TJ Sokol Bohumín 3:2 (11,16,-9,-15,10)
23 10. 1. 2018, 18:00 SK SPV Havířov - SKV Havířov 3:0 (19,8,13)
24 24. 1. 2018, 18:00 Star Havířov - VK Karviná 1:3 (-24,-22,27,-19)
7. kolo
26 16. 1. 2018, 18:15 SKV Havířov - Star Havířov 2:3 (-20,-23,21,21,-10)
27 24. 1. 2018, 19:30 TJ Sokol Bohumín - SK SPV Havířov 0:3 (-17,-10,-13)
28 20. 1. 2018, 15:15 SK Šenov - TJ Albrechtice 3:2 (-14,23,-23,15,6)
8. kolo
30 3. 2. 2018, 15:15 SK Šenov - SK SPV Havířov 1:3 (-21,-16,19,-22)
31 31. 1. 2018, 19:30 TJ Sokol Bohumín - Star Havířov 3:1 (21,23,-19,16)
32 30. 1. 2018, 18:15 SKV Havířov - VK Karviná 0:3 (-16,-13,-20)
9. kolo
34 22. 2. 2018, 18:00 VK Karviná - TJ Sokol Bohumín 3:0 (17,26,21)
35 21. 2. 2018, 18:00 Star Havířov - SK Šenov 0:3 (-18,-9,-12)
36 14. 2. 2018, 18:00 SK SPV Havířov - TJ Albrechtice 3:2 (-21,17,-25,22,10)
10. kolo
38 5. 3. 2018, 18:45 TJ Albrechtice - Star Havířov 3:2 (16,24,-23,-22,8)
39 24. 3. 2018, 15:15 SK Šenov - VK Karviná 3:0 (23,9,24)
40 20. 3. 2018, 18:15 SKV Havířov - TJ Sokol Bohumín 2:3 (22,-15,20,-13,-8)
11. kolo
42 24. 4. 2018, 18:15 SKV Havířov - SK Šenov 2:3 (19,-20,12,-23,-13)
43 5. 4. 2018, 18:00 VK Karviná - TJ Albrechtice 3:1 (19,8,-18,17)
44 21. 3. 2018, 18:00 Star Havířov - SK SPV Havířov 0:3 (-19,-20,-19)
12. kolo
46 4. 4. 2018, 18:00 SK SPV Havířov - VK Karviná 3:0 (22,23,20)
47 26. 3. 2018, 18:45 TJ Albrechtice - SKV Havířov 3:0 (20,22,14)
48 7. 4. 2018, 15:15 SK Šenov - TJ Sokol Bohumín 3:0 (16,23,16)
13. kolo
50 18. 4. 2018, 19:30 TJ Sokol Bohumín - TJ Albrechtice .
51 17. 4. 2018, 18:15 SKV Havířov - SK SPV Havířov 2:3 (-22,-18,21,20,-12)
52 19. 4. 2018, 18:00 VK Karviná - Star Havířov 3:0 (18,16,18)
14. kolo
54 2. 5. 2018, 18:00 Star Havířov - SKV Havířov 3:1 (25,-23,25,25)
55 9. 5. 2018, 18:00 SK SPV Havířov - TJ Sokol Bohumín 3:0 (21,12,17)
56 14. 5. 2018, 18:45 TJ Albrechtice - SK Šenov 0:3 (-11,-18,-18)
© ČVS 2015-2018