Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
KOLO
1. kolo
VK Karviná A2:0Slezan Orlová B(5, 9)
Slezan Orlová A2:0Rychvald(8, 9)
Slezan Orlová B0:2Rychvald(-3, -24)
VK Karviná A1:2Slezan Orlová A(-8, 15, -5)
Slezan Orlová A2:0Slezan Orlová B(9, 7)
Rychvald0:2VK Karviná A(-6, -10)
Příští kolo
VK Karviná A2:0Slezan Orlová BST7.3.14:00
Slezan Orlová A2:0RychvaldST7.3.14:00
Slezan Orlová B2:1RychvaldST7.3.15:00
VK Karviná A2:1Slezan Orlová AST7.3.15:00
Slezan Orlová A2:0Slezan Orlová BST7.3.16:00
Rychvald0:2VK Karviná AST7.3.16:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Slezan Orlová A120000 23:423
2 VK Karviná A120000 18:920
3 Slezan Orlová B120000 9:1916
4 Rychvald120000 4:2213
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 30. 1. 2018, 14:00 VK Karviná A - Slezan Orlová B 2:0 (5,9)
2 30. 1. 2018, 15:00 Slezan Orlová A - Rychvald 2:0 (8,9)
3 30. 1. 2018, 14:00 Slezan Orlová B - Rychvald 0:2 (-3,-24)
4 30. 1. 2018, 15:00 VK Karviná A - Slezan Orlová A 1:2 (-8,15,-5)
5 30. 1. 2018, 16:00 Slezan Orlová A - Slezan Orlová B 2:0 (9,7)
6 30. 1. 2018, 16:00 Rychvald - VK Karviná A 0:2 (-6,-10)
2. kolo
7 7. 3. 2018, 14:00 VK Karviná A - Slezan Orlová B 2:0 (12,18)
8 7. 3. 2018, 14:00 Slezan Orlová A - Rychvald 2:0 (10,13)
9 7. 3. 2018, 15:00 Slezan Orlová B - Rychvald 2:1 (12,-21,10)
10 7. 3. 2018, 15:00 VK Karviná A - Slezan Orlová A 2:1 (17,-17,10)
11 7. 3. 2018, 16:00 Slezan Orlová A - Slezan Orlová B 2:0 (12,10)
12 7. 3. 2018, 16:00 Rychvald - VK Karviná A 0:2 (-18,-12)
3. kolo
13 14. 5. 2018, 15:00 VK Karviná A - Slezan Orlová B 2:0 (13,17)
14 14. 5. 2018, 15:30 Slezan Orlová A - Rychvald 2:0 (8,5)
15 14. 5. 2018, 16:00 Slezan Orlová B - Rychvald 2:0 (15,18)
16 14. 5. 2018, 16:30 VK Karviná A - Slezan Orlová A 0:2 (-23,-19)
17 14. 5. 2018, 17:00 Slezan Orlová A - Slezan Orlová B 2:0 (12,13)
18 14. 5. 2018, 17:30 Rychvald - VK Karviná A 0:2 (-5,-3)
4. kolo
19 30. 5. 2018, 15:00 VK Karviná A - Slezan Orlová B 1:2 (22,-17,-9)
20 30. 5. 2018, 15:30 Slezan Orlová A - Rychvald 2:0 (8,10)
21 30. 5. 2018, 16:00 Slezan Orlová B - Rychvald 2:1 (15,-10,5)
22 30. 5. 2018, 16:30 VK Karviná A - Slezan Orlová A 0:2 (-17,-21)
23 30. 5. 2018, 17:00 Slezan Orlová A - Slezan Orlová B 2:1 (-22,18,12)
24 30. 5. 2018, 17:30 Rychvald - VK Karviná A 0:2 (-8,-10)
© ČVS 2015-2018