Krajský přebor

10. kolo
TJ VK DUKLA LIBEREC z.s.2:0Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. (6, 16)
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. D2:0Sportovní klub ToRiK Doksy, z.s. (8, 21)
SK Ještědská Liberec z.s. A0:2Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B(-20, -14)
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B2:0Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. DNE7.1.11:00
Sportovní klub ToRiK Doksy, z.s. 0:2TJ VK DUKLA LIBEREC z.s.NE7.1.11:00
USK Slavia Liberec z.s. 2:0Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. NE7.1.11:00
kalendář skupiny
1. kolo
2 5. 11. 2017, 12:30 USK Slavia Liberec z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. D 2:0 (13,13)
3 5. 11. 2017, 12:30 SK Ještědská Liberec z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 2:1 (18,-18,14)
4 5. 11. 2017, 12:30 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B - Sportovní klub ToRiK Doksy, z.s. 2:0 (8,12)
2. kolo
6 24. 9. 2017, 11:30 Sportovní klub ToRiK Doksy, z.s. - SK Ještědská Liberec z.s. A 1:2 (-12,19,-9)
7 24. 9. 2017, 11:30 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. D - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 2:0 (20,23)
8 24. 9. 2017, 11:30 TJ VK DUKLA LIBEREC z.s. - USK Slavia Liberec z.s. 2:0 (19,19)
3. kolo
10 5. 11. 2017, 13:30 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ VK DUKLA LIBEREC z.s. 0:2 (-19,-13)
11 24. 9. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. D - Sportovní klub ToRiK Doksy, z.s. 0:2 (-17,-22)
12 24. 9. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B - SK Ještědská Liberec z.s. A 2:0 (6,14)
4. kolo
14 24. 9. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. D - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B 1:2 (18,-11,-7)
15 24. 9. 2017, 10:00 TJ VK DUKLA LIBEREC z.s. - Sportovní klub ToRiK Doksy, z.s. 2:0 (8,12)
16 24. 9. 2017, 10:00 USK Slavia Liberec z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 2:0 (14,7)
5. kolo
18 5. 11. 2017, 11:00 Sportovní klub ToRiK Doksy, z.s. - USK Slavia Liberec z.s. 0:2 (-25,-7)
19 5. 11. 2017, 11:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B - TJ VK DUKLA LIBEREC z.s. 0:2 (-22,-23)
20 5. 11. 2017, 11:00 SK Ještědská Liberec z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. D 2:1 (18,-20,13)
6. kolo
22 24. 9. 2017, 09:00 TJ VK DUKLA LIBEREC z.s. - SK Ještědská Liberec z.s. A 2:0 (2,11)
23 24. 9. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B - USK Slavia Liberec z.s. 0:2 (-9,-23)
24 24. 9. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Sportovní klub ToRiK Doksy, z.s. 2:0 (13,20)
7. kolo
26 5. 11. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 2:0 (5,5)
27 5. 11. 2017, 09:00 USK Slavia Liberec z.s. - SK Ještědská Liberec z.s. A 2:0 (13,7)
28 5. 11. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. D - TJ VK DUKLA LIBEREC z.s. 0:2 (-15,-16)
8. kolo
30 3. 2. 2018, 12:30 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. D - USK Slavia Liberec z.s. 0:2 (-9,-7)
31 3. 2. 2018, 12:30 SK Ještědská Liberec z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 2:1 (19,-19,12)
32 3. 2. 2018, 12:30 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B - Sportovní klub ToRiK Doksy, z.s. 2:0 (23,24)
9. kolo
34 7. 1. 2018, 12:30 Sportovní klub ToRiK Doksy, z.s. - SK Ještědská Liberec z.s. A 2:1 (-17,18,11)
35 7. 1. 2018, 12:30 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. D 1:2 (21,-23,-5)
36 7. 1. 2018, 12:30 USK Slavia Liberec z.s. - TJ VK DUKLA LIBEREC z.s. 2:0 (23,22)
10. kolo
38 3. 2. 2018, 13:30 TJ VK DUKLA LIBEREC z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 2:0 (6,16)
39 7. 1. 2018, 13:30 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. D - Sportovní klub ToRiK Doksy, z.s. 2:0 (8,21)
40 7. 1. 2018, 13:30 SK Ještědská Liberec z.s. A - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B 0:2 (-20,-14)
11. kolo
42 7. 1. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. D 2:0 (24,15)
43 7. 1. 2018, 11:00 Sportovní klub ToRiK Doksy, z.s. - TJ VK DUKLA LIBEREC z.s. 0:2 (-10,-19)
44 7. 1. 2018, 11:00 USK Slavia Liberec z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 2:0 (7,14)
12. kolo
46 3. 2. 2018, 11:00 USK Slavia Liberec z.s. - Sportovní klub ToRiK Doksy, z.s. 2:0 (10,20)
47 3. 2. 2018, 11:00 TJ VK DUKLA LIBEREC z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B 2:1 (16,-19,5)
48 3. 2. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. D - SK Ještědská Liberec z.s. A 0:2 (-19,-17)
13. kolo
50 7. 1. 2018, 09:00 TJ VK DUKLA LIBEREC z.s. - SK Ještědská Liberec z.s. A 2:0 (8,7)
51 7. 1. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B - USK Slavia Liberec z.s. 0:2 (-17,-19)
52 7. 1. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Sportovní klub ToRiK Doksy, z.s. 2:1 (-16,15,8)
14. kolo
54 3. 2. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B 0:2 (-23,-19)
55 3. 2. 2018, 09:00 USK Slavia Liberec z.s. - SK Ještědská Liberec z.s. A 2:0 (11,17)
56 3. 2. 2018, 09:00 TJ VK DUKLA LIBEREC z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. D 2:0 (8,14)
© ČVS 2015