. kolo
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. -Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. ASO20.10.11:00
Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště -Vrtule Frýdlant, z.s. ASO20.10.9:00
Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A-TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. SO20.10.10:00
kalendář skupiny
1. kolo
1 20. 10. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A změna času Ludvíček J.
2 20. 10. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Vrtule Frýdlant, z.s. A změna času Vyhlídko L.
3 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. Augsten J.
2. kolo
4 20. 10. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A změna času Ludvíček J.
5 20. 10. 2018, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Vrtule Frýdlant, z.s. A změna času Vyhlídko L.
6 20. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. Augsten J.
3. kolo
7 27. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času Reinišová Z.
8 27. 10. 2018, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Běhal J.
9 27. 10. 2018, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A Knop J.
4. kolo
10 27. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště Reinišová Z.
11 27. 10. 2018, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Běhal J.
12 27. 10. 2018, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A Knop J.
5. kolo
13 4. 11. 2018, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A změna termínu Vyhlídko L.
14 4. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna termínu Preisler P.
15 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. A Čurda K.
6. kolo
16 4. 11. 2018, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A změna termínu Vyhlídko L.
17 4. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna termínu Preisler P.
18 3. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. A Čurda K.
7. kolo
19 11. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A změna termínu Drechsler M.
20 10. 11. 2018, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. Knop J.
21 10. 11. 2018, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času Běhal J.
8. kolo
22 11. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A změna termínu Drechsler M.
23 10. 11. 2018, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. Knop J.
24 10. 11. 2018, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času Běhal J.
9. kolo
25 24. 11. 2018, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A Knop J.
26 24. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A Preisler P.
27 25. 11. 2018, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna termínu Čurda K.
10. kolo
28 24. 11. 2018, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A Knop J.
29 24. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A Preisler P.
30 25. 11. 2018, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna termínu Čurda K.
11. kolo
31 27. 1. 2019, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna termínu a času .
32 26. 1. 2019, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
33 26. 1. 2019, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A .
12. kolo
34 27. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna termínu a času .
35 26. 1. 2019, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
36 26. 1. 2019, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A .
13. kolo
37 2. 2. 2019, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A změna času .
38 2. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
39 2. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Vrtule Frýdlant, z.s. A .
14. kolo
40 2. 2. 2019, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A změna času .
41 2. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
42 2. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Vrtule Frýdlant, z.s. A .
15. kolo
43 9. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
44 9. 2. 2019, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A změna času .
45 9. 2. 2019, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
16. kolo
46 9. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
47 9. 2. 2019, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A změna času .
48 9. 2. 2019, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
17. kolo
49 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A .
50 16. 2. 2019, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. A .
51 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
18. kolo
52 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A .
53 16. 2. 2019, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. A .
54 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
19. kolo
55 23. 2. 2019, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Vrtule Frýdlant, z.s. A změna času .
56 23. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
57 23. 2. 2019, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. změna času .
20. kolo
58 23. 2. 2019, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Vrtule Frýdlant, z.s. A změna času .
59 23. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
60 23. 2. 2019, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. změna času .
© ČVS 2015-2018