15. kolo
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A-Tělovýchovná jednota Turnov, z.s.
Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 3:1Spolek VK Liberec (16, 23, -20, 18)
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:0TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. (23, 17, 19)
Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště3:1Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. (13, -25, 17, 20)
Příští kolo
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A-Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. SO2.12.13:00
Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 3:1Spolek VK Liberec SO2.12.13:00
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:0TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. SO2.12.15:00
Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště3:0Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. NE3.12.15:00
kalendář skupiny
1. kolo
1 18. 11. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. změna termínu a NT hala ZŠ Rovensko 3:1 (-18,17,12,17)
2 30. 9. 2017, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Vrtule Frýdlant, z.s. 3:0 (10,23,21)
3 30. 9. 2017, 10:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. Rokytnice odstoupila .
4 30. 9. 2017, 11:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Spolek VK Liberec změna času 3:0 (19,14,13)
2. kolo
5 18. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. změna termínu a NT hala ZŠ Rovensko 3:0 (20,20,20)
6 30. 9. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Vrtule Frýdlant, z.s. 3:1 (20,-19,25,26)
7 30. 9. 2017, 13:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. Rokytnice odstoupila .
8 30. 9. 2017, 15:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Spolek VK Liberec změna času 3:0 (22,16,20)
3. kolo
9 7. 10. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 0:3 (-21,-23,-24)
10 7. 10. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. změna času 1:3 (-16,19,-20,-22)
11 7. 10. 2017, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 0:3 (-11,-18,-19)
12 7. 10. 2017, 10:00 Spolek VK Liberec - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
4. kolo
13 7. 10. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 2:3 (-22,-16,23,23,-7)
14 7. 10. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 0:3 (-16,-17,-19)
15 7. 10. 2017, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 0:3 (-21,-17,-21)
16 7. 10. 2017, 13:00 Spolek VK Liberec - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
5. kolo
17 14. 10. 2017, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. změna pořadatele a času 3:1 (18,18,-23,19)
18 15. 10. 2017, 11:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. změna termínu a času 3:2 (14,23,-23,-23,9)
19 14. 10. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Spolek VK Liberec NT ZŠ Skálova 3:1 (11,22,-26,14)
20 14. 10. 2017, 10:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - Vrtule Frýdlant, z.s. Rokytnice odstoupila .
6. kolo
21 14. 10. 2017, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. změna pořadatele a času 3:1 (-25,19,13,14)
22 15. 10. 2017, 15:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. změna termínu a času 3:0 (18,20,21)
23 14. 10. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Spolek VK Liberec NT ZŠ Skálova 3:2 (-18,-20,20,14,13)
24 14. 10. 2017, 14:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - Vrtule Frýdlant, z.s. Rokytnice odstoupila .
7. kolo
25 21. 10. 2017, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času 2:3 (25,-15,-16,20,-10)
26 22. 10. 2017, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Spolek VK Liberec 2:3 (16,-17,18,-17,-10)
27 21. 10. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
28 21. 10. 2017, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 1:3 (25,-20,-19,-17)
8. kolo
29 21. 10. 2017, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času 2:3 (-21,-24,22,23,-12)
30 22. 10. 2017, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Spolek VK Liberec 0:3 (-20,-15,-23)
31 21. 10. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
32 21. 10. 2017, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 1:3 (24,-16,-12,-23)
9. kolo
33 4. 11. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Spolek VK Liberec změna času 3:0 (23,20,21)
34 4. 11. 2017, 10:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště Rokytnice odstoupila .
35 4. 11. 2017, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. 3:0 (20,17,20)
36 4. 11. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. NT ZŠ Skálova 3:1 (19,-23,12,21)
10. kolo
37 4. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Spolek VK Liberec 3:1 (-23,16,23,18)
38 4. 11. 2017, 13:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště Rokytnice odstoupila .
39 4. 11. 2017, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. 1:3 (-22,-15,20,-22)
40 4. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. NT ZŠ Skálova 3:1 (-22,20,15,16)
11. kolo
41 11. 11. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
42 11. 11. 2017, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 1:3 (-13,-17,30,-13)
43 11. 11. 2017, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. změna času 3:0 (21,23,21)
44 11. 11. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 3:2 (24,-18,14,-19,9)
12. kolo
45 11. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
46 11. 11. 2017, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 0:3 (-18,-13,-22)
47 11. 11. 2017, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. změna času 3:2 (-23,18,19,-18,14)
48 11. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 2:3 (-21,17,26,-15,-9)
13. kolo
49 25. 11. 2017, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Spolek VK Liberec 0:3 (-21,-24,-24)
50 25. 11. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. NT hala ZŠ Rovensko 0:3 (-26,-22,-20)
51 26. 11. 2017, 12:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. změna termínu a času 3:2 (22,23,-21,-13,13)
52 25. 11. 2017, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 0:3 (-24,-18,-11)
14. kolo
53 25. 11. 2017, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Spolek VK Liberec 0:3 (-19,-20,-16)
54 25. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. NT hala ZŠ Rovensko 1:3 (-18,-21,15,-16)
55 26. 11. 2017, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. změna termínu a času 3:0 (20,21,22)
56 25. 11. 2017, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 1:3 (19,-23,-12,-24)
15. kolo
57 2. 12. 2017, 10:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. Rokytnice odstoupila .
58 2. 12. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Spolek VK Liberec 3:1 (16,23,-20,18)
59 2. 12. 2017, 11:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. 3:0 (23,17,19)
60 3. 12. 2017, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna termínu a času 3:1 (13,-25,17,20)
16. kolo
61 2. 12. 2017, 13:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. Rokynice odstoupila .
62 2. 12. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Spolek VK Liberec 3:1 (-13,22,18,20)
63 2. 12. 2017, 15:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. změna času 3:0 (20,18,12)
64 3. 12. 2017, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna termínu a času 3:0 (23,15,19)
17. kolo
65 9. 12. 2017, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 1:3 (-13,-22,18,-21)
66 9. 12. 2017, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
67 9. 12. 2017, 10:00 Spolek VK Liberec - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 3:2 (20,-23,21,-21,11)
68 9. 12. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času 0:3 (-9,-19,-13)
18. kolo
69 9. 12. 2017, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. 0:3 (-18,-24,-13)
70 9. 12. 2017, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
71 9. 12. 2017, 13:00 Spolek VK Liberec - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 2:3 (20,21,-13,-20,-10)
72 9. 12. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 0:3 (-16,-16,-22)
19. kolo
73 27. 1. 2018, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. .
74 27. 1. 2018, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
75 27. 1. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
76 27. 1. 2018, 10:00 Spolek VK Liberec - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
20. kolo
77 27. 1. 2018, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. .
78 27. 1. 2018, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
79 27. 1. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
80 27. 1. 2018, 13:00 Spolek VK Liberec - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
21. kolo
81 3. 2. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. .
82 3. 2. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna času .
83 3. 2. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. změna času .
84 3. 2. 2018, 10:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - Spolek VK Liberec Rokytnice odstoupila .
22. kolo
85 3. 2. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. .
86 3. 2. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna času .
87 3. 2. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. .
88 3. 2. 2018, 13:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - Spolek VK Liberec Rokytnice odstoupila .
23. kolo
89 10. 2. 2018, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna pořadatele .
90 10. 2. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
91 10. 2. 2018, 10:00 Spolek VK Liberec - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. .
92 10. 2. 2018, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
24. kolo
93 10. 2. 2018, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna pořadatele .
94 10. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
95 10. 2. 2018, 13:00 Spolek VK Liberec - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. .
96 10. 2. 2018, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
25. kolo
97 17. 2. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
98 17. 2. 2018, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Spolek VK Liberec .
99 17. 2. 2018, 10:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. Rokytnice odstoupila .
100 17. 2. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. změna času .
26. kolo
101 17. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
102 17. 2. 2018, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Spolek VK Liberec .
103 17. 2. 2018, 13:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. Rokytnice odstoupila .
104 17. 2. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. změna času .
27. kolo
105 24. 2. 2018, 10:00 Spolek VK Liberec - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
106 24. 2. 2018, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
107 24. 2. 2018, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
108 24. 2. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. .
28. kolo
109 24. 2. 2018, 13:00 Spolek VK Liberec - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
110 24. 2. 2018, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
111 24. 2. 2018, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
112 24. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. .
29. kolo
113 3. 3. 2018, 10:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Rokytnice odstoupila .
114 3. 3. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. .
115 3. 3. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště NT ZŠ Skálova .
116 3. 3. 2018, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. .
30. kolo
117 3. 3. 2018, 13:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Rokytnice odstoupila .
118 3. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. .
119 3. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště NT ZŠ Skálova .
120 3. 3. 2018, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. .
31. kolo
121 10. 3. 2018, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Spolek VK Liberec .
122 10. 3. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. změna času .
123 10. 3. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
124 10. 3. 2018, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. změna času .
32. kolo
125 10. 3. 2018, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. - Spolek VK Liberec .
126 10. 3. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. změna času .
127 10. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
128 10. 3. 2018, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. změna času .
33. kolo
129 17. 3. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
130 17. 3. 2018, 10:00 Spolek VK Liberec - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. .
131 17. 3. 2018, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
132 17. 3. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času .
34. kolo
133 17. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A Rokytnice odstoupila .
134 17. 3. 2018, 13:00 Spolek VK Liberec - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. .
135 17. 3. 2018, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
136 17. 3. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času .
35. kolo
171 24. 3. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. .
172 24. 3. 2018, 10:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. Rokytnice odstoupila .
173 24. 3. 2018, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Spolek VK Liberec změna času .
174 24. 3. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
36. kolo
176 24. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. .
177 24. 3. 2018, 13:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. A - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. Rokytnice odstoupila .
178 24. 3. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Spolek VK Liberec .
179 24. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
© ČVS 2015