Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
27. kolo
Příští kolo
kalendář skupiny
1. kolo
1 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A .
2 20. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Vrtule Frýdlant, z.s. A .
3 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
2. kolo
4 20. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A .
5 20. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Vrtule Frýdlant, z.s. A .
6 20. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
3. kolo
7 27. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
8 27. 10. 2018, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
9 27. 10. 2018, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A .
4. kolo
10 27. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
11 27. 10. 2018, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
12 27. 10. 2018, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A .
5. kolo
13 3. 11. 2018, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A .
14 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
15 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. A .
6. kolo
16 3. 11. 2018, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A .
17 3. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
18 3. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. A .
7. kolo
19 10. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A .
20 10. 11. 2018, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
21 10. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
8. kolo
22 10. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A .
23 10. 11. 2018, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
24 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
9. kolo
25 24. 11. 2018, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A .
26 24. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A .
27 24. 11. 2018, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
10. kolo
28 24. 11. 2018, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A .
29 24. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A .
30 24. 11. 2018, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
11. kolo
31 26. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
32 26. 1. 2019, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
33 26. 1. 2019, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A .
12. kolo
34 26. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
35 26. 1. 2019, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
36 26. 1. 2019, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A .
13. kolo
37 2. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A .
38 2. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
39 2. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Vrtule Frýdlant, z.s. A .
14. kolo
40 2. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A .
41 2. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
42 2. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Vrtule Frýdlant, z.s. A .
15. kolo
43 9. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
44 9. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A .
45 9. 2. 2019, 10:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
16. kolo
46 9. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
47 9. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A .
48 9. 2. 2019, 13:00 Vrtule Frýdlant, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
17. kolo
49 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A .
50 16. 2. 2019, 10:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. A .
51 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
18. kolo
52 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A .
53 16. 2. 2019, 13:00 TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. - Vrtule Frýdlant, z.s. A .
54 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
19. kolo
55 23. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Vrtule Frýdlant, z.s. A .
56 23. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
57 23. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
20. kolo
58 23. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. A - Vrtule Frýdlant, z.s. A .
59 23. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
60 23. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Vysoké nad Jizerou, z.s. .
© ČVS 2015-2018