18. kolo
TJ Slovan Varnsdorf z.s. B0:3Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště (-16, -20, -22)
Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod -TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s.
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:2Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A(20, 19, -23, -17, 12)
TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 0:3Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B(-23, -23, -11)
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod -TJ Slovan Varnsdorf z.s. ASO12.1.10:00
TJ Slovan Varnsdorf z.s. B-Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ASO19.1.10:00
TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. -TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. SO19.1.10:00
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. -Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. BSO19.1.10:00
kalendář skupiny
1. kolo
1 13. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod 0:3 (-19,-14,-14)
2 13. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B 3:1 (20,23,-22,19)
3 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 3:1 (-22,27,21,20)
4 13. 10. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času 3:2 (-22,25,-17,17,8)
2. kolo
5 13. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod 0:3 (-17,-25,-15)
6 13. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B 3:1 (16,-18,28,20)
7 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 0:3 (-29,-8,-21)
8 13. 10. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času 3:1 (20,-24,17,12)
3. kolo
9 20. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A změna času 3:0 (8,9,18)
10 20. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna pořadatele 1:3 (-17,24,-19,-21)
11 20. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B 1:3 (20,-17,-23,-26)
12 20. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna času 3:0 (18,22,24)
4. kolo
13 20. 10. 2018, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A změna času 3:1 (19,20,-20,16)
14 20. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna pořadatele 0:3 (-22,-4,-15)
15 20. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B 0:3 (-13,-10,-18)
16 20. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. 3:1 (21,-20,18,16)
5. kolo
17 27. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 0:3 (-7,-23,-22)
18 27. 10. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času 3:0 (23,16,16)
19 27. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 2:3 (-13,16,20,-23,-11)
20 27. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B 2:3 (-20,14,13,-21,-9)
6. kolo
21 27. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 0:3 (-19,-22,-11)
22 27. 10. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času 3:2 (-22,-16,22,11,4)
23 27. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 0:3 (-16,-9,-21)
24 27. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B 0:3 (-21,-20,-27)
7. kolo
25 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B 1:3 (-12,-16,22,-15)
26 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna termínu a času 3:0 (14,21,11)
27 3. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 1:3 (22,-20,-24,-20)
28 3. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A 3:0 (22,12,19)
8. kolo
29 3. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B 0:3 (-23,-26,-19)
30 4. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna termínu 3:2 (-22,16,15,-22,9)
31 3. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 0:3 (-23,-18,-25)
32 3. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A 3:1 (16,-23,20,22)
9. kolo
33 10. 11. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:1 (15,-18,22,15)
34 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A 3:2 (-23,13,19,-23,12)
35 10. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B 3:1 (21,24,-18,10)
36 10. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna času 3:0 (17,18,11)
10. kolo
37 10. 11. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:2 (20,-21,16,-23,14)
38 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A 3:0 (17,14,14)
39 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B 3:2 (-21,17,-23,21,12)
40 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A 3:0 (17,22,15)
11. kolo
41 17. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. 3:1 (-22,15,10,14)
42 17. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 1:3 (23,-12,-18,-18)
43 17. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna času 3:0 (22,25,15)
44 17. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna pořadatele 2:3 (-17,-15,21,26,-13)
12. kolo
45 17. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. 3:0 (18,11,15)
46 17. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 0:3 (-18,-12,-8)
47 17. 11. 2018, 12:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna času 3:0 (18,21,15)
48 17. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna pořadatele 2:3 (-17,-26,19,10,-11)
13. kolo
49 24. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B změna času 3:2 (10,10,-24,-18,8)
50 24. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B 0:3 (-12,-11,-11)
51 24. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna pořadatele 3:1 (-23,12,27,26)
52 24. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A 2:3 (-14,20,19,-24,-11)
14. kolo
53 24. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B 2:3 (20,19,-25,-22,-13)
54 24. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B 0:3 (-14,-11,-13)
55 24. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna pořadatele 3:0 (14,17,21)
56 24. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A 0:3 (-18,-22,-17)
15. kolo
57 1. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A 3:0 (11,24,16)
58 2. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna termínu a času 3:1 (22,-23,11,25)
59 1. 12. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna času 3:0 (23,7,12)
60 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 0:3 (-19,-19,-9)
16. kolo
61 1. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A 3:0 (17,20,15)
62 2. 12. 2018, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna termínu a času 3:1 (22,-22,16,15)
63 1. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod 3:0 (13,18,5)
64 1. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 2:3 (-19,20,-16,11,-11)
17. kolo
65 8. 12. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 0:3 (-24,-15,-11)
66 15. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna termínu Finke B.
67 8. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A změna času 3:1 (-21,21,25,19)
68 8. 12. 2018, 11:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B změna času 0:3 (-18,-15,-16)
18. kolo
69 8. 12. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 0:3 (-16,-20,-22)
70 15. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna termínu Finke B.
71 8. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A 3:2 (20,19,-23,-17,12)
72 8. 12. 2018, 15:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B změna času 0:3 (-23,-23,-11)
19. kolo
73 12. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna termínu .
74 19. 1. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
75 19. 1. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
76 19. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
20. kolo
77 12. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna termínu .
78 19. 1. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
79 19. 1. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
80 19. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
21. kolo
81 26. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
82 26. 1. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna pořadatele .
83 26. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B změna času .
84 26. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
22. kolo
85 26. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
86 26. 1. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna pořadatele .
87 26. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
88 26. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
23. kolo
89 2. 2. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
90 2. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B změna času .
91 3. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna termínu a času .
92 2. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
24. kolo
93 2. 2. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
94 2. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
95 3. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna termínu .
96 2. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
25. kolo
97 9. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
98 23. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna termínu .
99 9. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna času .
100 9. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
26. kolo
101 9. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
102 23. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna termínu .
103 9. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
104 9. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
27. kolo
105 16. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna času .
106 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
107 16. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
108 16. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
28. kolo
109 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
110 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
111 16. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
112 16. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
29. kolo
113 23. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
114 23. 2. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
115 23. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
116 23. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna pořadatele a času .
30. kolo
117 23. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
118 23. 2. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
119 23. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
120 23. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna pořadatele .
31. kolo
121 2. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
122 2. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
123 2. 3. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna pořadatele .
124 2. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
32. kolo
125 2. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
126 2. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
127 2. 3. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna pořadatele .
128 2. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
33. kolo
129 9. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
130 9. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
131 9. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
132 9. 3. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
34. kolo
133 9. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
134 9. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
135 9. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
136 9. 3. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
35. kolo
171 16. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
172 16. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
173 16. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
174 16. 3. 2019, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna času .
36. kolo
176 16. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
177 16. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
178 16. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
179 16. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
© ČVS 2015-2018