Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
17. kolo
TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. -Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod
TJ Slovan Varnsdorf z.s. A-Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště
TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. -Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. -TJ Slovan Varnsdorf z.s. B
Příští kolo
TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. -Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod SO2.2.13:00
TJ Slovan Varnsdorf z.s. A-Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště SO2.2.13:00
TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. -Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. BSO2.2.13:00
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. -TJ Slovan Varnsdorf z.s. BSO2.2.13:00
kalendář skupiny
1. kolo
1 20. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
2 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
3 20. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
4 20. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
2. kolo
5 20. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
6 20. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
7 20. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
8 20. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
3. kolo
9 27. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
10 27. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
11 27. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
12 27. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
4. kolo
13 27. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
14 27. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
15 27. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
16 27. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
5. kolo
17 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
18 3. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
19 3. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
20 3. 11. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
6. kolo
21 3. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
22 3. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
23 3. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
24 3. 11. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
7. kolo
25 10. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
26 10. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
27 10. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
28 10. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
8. kolo
29 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
30 10. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
31 10. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
32 10. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
9. kolo
33 17. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
34 17. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
35 17. 11. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
36 17. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
10. kolo
37 17. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
38 17. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
39 17. 11. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
40 17. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
11. kolo
41 24. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
42 24. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
43 24. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
44 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
12. kolo
45 24. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
46 24. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
47 24. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
48 24. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
13. kolo
49 1. 12. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
50 1. 12. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
51 1. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
52 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
14. kolo
53 1. 12. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
54 1. 12. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
55 1. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
56 1. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
15. kolo
57 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
58 26. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
59 26. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
60 26. 1. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
16. kolo
61 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
62 26. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
63 26. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
64 26. 1. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
17. kolo
65 2. 2. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
66 2. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
67 2. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
68 2. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
18. kolo
69 2. 2. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
70 2. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
71 2. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
72 2. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
19. kolo
73 9. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
74 9. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
75 9. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
76 9. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
20. kolo
77 9. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
78 9. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
79 9. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
80 9. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
21. kolo
81 16. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
82 16. 2. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
83 16. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
84 16. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
22. kolo
85 16. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
86 16. 2. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
87 16. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
88 16. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
23. kolo
89 23. 2. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
90 23. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
91 23. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
92 23. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
24. kolo
93 23. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
94 23. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
95 23. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
96 23. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
25. kolo
97 2. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
98 2. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
99 2. 3. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
100 2. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
26. kolo
101 2. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
102 2. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
103 2. 3. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
104 2. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
27. kolo
105 9. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
106 9. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
107 9. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
108 9. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
28. kolo
109 9. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
110 9. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
111 9. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
112 9. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
© ČVS 2015-2018