26. kolo
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. -Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. -Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod
TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. -Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště
Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. -TJ Slovan Varnsdorf z.s.
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. -TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. SO24.2.11:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. -TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. SO24.2.10:00
TJ Slovan Varnsdorf z.s. -Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod SO24.2.10:00
Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště -Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. SO24.2.9:00
kalendář skupiny
1. kolo
1 30. 9. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna času 3:0 (15,23,21)
2 30. 9. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (21,13,18)
3 19. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna termínu 2:3 (-18,21,24,-11,-12)
4 30. 9. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 1:3 (21,-13,-21,-13)
2. kolo
5 30. 9. 2017, 11:30 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna času 3:0 (20,26,14)
6 30. 9. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (21,17,8)
7 19. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna termínu 1:3 (-16,13,-16,-14)
8 30. 9. 2017, 12:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna času 0:3 (-14,-15,-17)
3. kolo
9 7. 10. 2017, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:0 (15,22,19)
10 7. 10. 2017, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 3:1 (17,12,-23,16)
11 8. 10. 2017, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna termínu 0:3 (-19,-13,-25)
12 7. 10. 2017, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna času 3:2 (-24,17,19,-17,18)
4. kolo
13 7. 10. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:0 (9,9,24)
14 7. 10. 2017, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 3:0 (28,22,27)
15 8. 10. 2017, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna termínu 0:3 (-22,-13,-18)
16 7. 10. 2017, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna času 3:0 (15,16,21)
5. kolo
17 14. 10. 2017, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 3:1 (12,-25,22,22)
18 15. 10. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna termínu a času 0:3 (-25,-20,-14)
19 15. 10. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna termínu a NT ZŠ Skálova 2:3 (-21,14,22,-19,-8)
20 14. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (22,9,19)
6. kolo
21 14. 10. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 3:2 (-23,-20,20,17,13)
22 15. 10. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna termínu a času 1:3 (-18,-9,22,-12)
23 15. 10. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna termínu a NT ZŠ Skálova 1:3 (23,-21,-21,-11)
24 14. 10. 2017, 14:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (16,14,11)
7. kolo
25 21. 10. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:0 (13,18,15)
26 21. 10. 2017, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna pořadatele 1:3 (-20,-23,23,-24)
27 21. 10. 2017, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna času 3:1 (-23,19,16,17)
28 21. 10. 2017, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 0:3 (-14,-14,-21)
8. kolo
29 21. 10. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:1 (-18,23,12,24)
30 21. 10. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna pořadatele 1:3 (-17,23,-20,-22)
31 21. 10. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. 3:0 (15,9,18)
32 21. 10. 2017, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 1:3 (22,-25,-22,-22)
9. kolo
33 4. 11. 2017, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 1:3 (-13,22,-8,-9)
34 4. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:1 (-23,22,19,21)
35 4. 11. 2017, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (22,12,12)
36 4. 11. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času 1:3 (-21,24,-22,-8)
10. kolo
37 4. 11. 2017, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 1:3 (-16,20,-19,-23)
38 4. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 2:3 (-11,-15,20,25,-9)
39 4. 11. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (16,12,21)
40 4. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 2:3 (20,20,-19,-15,-9)
11. kolo
41 11. 11. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna času 0:3 (-22,-21,-14)
42 11. 11. 2017, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 1:3 (-21,-16,19,-22)
43 11. 11. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 0:3 (-16,-21,-19)
44 11. 11. 2017, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna času 3:0 (11,21,10)
12. kolo
45 11. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. 0:3 (-20,-13,-24)
46 11. 11. 2017, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 0:3 (-20,-9,-16)
47 11. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 0:3 (-23,-19,-15)
48 11. 11. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod 3:0 (14,21,15)
13. kolo
49 25. 11. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna času 3:0 (19,16,15)
50 25. 11. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času a NT ZŠ Skálova 3:2 (15,-20,22,-20,9)
51 25. 11. 2017, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 2:3 (-8,24,20,-12,-9)
52 25. 11. 2017, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:1 (13,-24,10,20)
14. kolo
53 25. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (12,14,21)
54 25. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. NT ZŠ Skálova 2:3 (-17,19,-23,20,-4)
55 25. 11. 2017, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 1:3 (-13,-16,24,-21)
56 25. 11. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:1 (23,19,-19,21)
15. kolo
57 2. 12. 2017, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 1:3 (-16,-15,17,-17)
58 3. 12. 2017, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna termínu a času 2:3 (20,18,-23,-10,-8)
59 2. 12. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna času 1:3 (22,-17,-20,-15)
60 3. 12. 2017, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. změna termínu a pořadatele 3:1 (-25,18,16,19)
16. kolo
61 2. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 1:3 (24,-20,-24,-15)
62 3. 12. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna termínu 3:0 (17,23,23)
63 2. 12. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod 2:3 (-22,19,23,-19,-8)
64 3. 12. 2017, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. změna termínu a pořadatele 3:0 (20,19,13)
17. kolo
65 9. 12. 2017, 14:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času 0:3 (-15,-10,-13)
66 9. 12. 2017, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. 1:3 (-12,12,-14,-17)
67 9. 12. 2017, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. změna času 3:0 (10,15,26)
68 9. 12. 2017, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:0 (18,16,21)
18. kolo
69 9. 12. 2017, 16:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času 0:3 (-10,-11,-8)
70 9. 12. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. 3:1 (20,-21,11,22)
71 9. 12. 2017, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. změna času 3:0 (19,20,16)
72 9. 12. 2017, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:0 (20,22,18)
19. kolo
73 27. 1. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. Vít J.
74 27. 1. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Kuba V.
75 27. 1. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. Drábek V.
76 27. 1. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času Maděra M.
20. kolo
77 27. 1. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. Vít J.
78 27. 1. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Kuba V.
79 27. 1. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. Drábek V.
80 27. 1. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Maděra M.
21. kolo
81 3. 2. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště Bydžovský Z.
82 3. 2. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna času Vyhlídko L.
83 3. 2. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna času Augsten J.
84 3. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. Reinišová Z.
22. kolo
85 3. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště Bydžovský Z.
86 3. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. Vyhlídko L.
87 3. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. Augsten J.
88 3. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. Reinišová Z.
23. kolo
89 10. 2. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod Finke B.
90 10. 2. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Kuba V.
91 10. 2. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. změna času Hainz F.
92 10. 2. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. Klimpera Z.
24. kolo
93 10. 2. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod Finke B.
94 10. 2. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Kuba V.
95 10. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. Hainz F.
96 10. 2. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. Klimpera Z.
25. kolo
97 17. 2. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. změna času Drábek V.
98 17. 2. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna pořadatele Reinišová Z.
99 17. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště Maděra M.
100 17. 2. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna času Čurda K.
26. kolo
101 17. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Drábek V.
102 17. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna pořadatele Reinišová Z.
103 17. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště Maděra M.
104 17. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. Čurda K.
27. kolo
105 24. 2. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna času Reinišová Z.
106 24. 2. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. Klimpera Z.
107 24. 2. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod Kuba V.
108 24. 2. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. změna času Preisler P.
28. kolo
109 24. 2. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna času Reinišová Z.
110 24. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. Klimpera Z.
111 24. 2. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod Kuba V.
112 24. 2. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. Preisler P.
29. kolo
113 3. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Maděra M.
114 3. 3. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. Finke B.
115 3. 3. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. změna času Nejedlo J.
116 3. 3. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště Vít J.
30. kolo
117 3. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Maděra M.
118 3. 3. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. Finke B.
119 3. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Nejedlo J.
120 3. 3. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště Vít J.
31. kolo
121 10. 3. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. Klimpera Z.
122 10. 3. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. změna času Pozděna M.
123 10. 3. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna času Šourek J.
124 10. 3. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
32. kolo
125 10. 3. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. Klimpera Z.
126 10. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. Pozděna M.
127 10. 3. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. Šourek J.
128 10. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
33. kolo
129 17. 3. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna času Nejedlo J.
130 17. 3. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času Běhal J.
131 17. 3. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Vít J.
132 17. 3. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna pořadatele Klimpera Z.
34. kolo
133 17. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. Nejedlo J.
134 17. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště Běhal J.
135 17. 3. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Vít J.
136 17. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna pořadatele Klimpera Z.
35. kolo
171 24. 3. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna času .
172 24. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod Reinišová Z.
173 24. 3. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. Klimpera Z.
174 25. 3. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna termínu a času Drábek V.
36. kolo
176 24. 3. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. .
177 24. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod Reinišová Z.
178 24. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. Klimpera Z.
179 25. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna termínu Drábek V.
© ČVS 2015