28. kolo
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. -TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A-TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s.
TJ Slovan Varnsdorf z.s. B-Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod
TJ Slovan Varnsdorf z.s. A-Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště
Příští kolo
TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. -Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. BSO23.2.10:00
TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. -TJ Slovan Varnsdorf z.s. BSO23.2.10:00
TJ Slovan Varnsdorf z.s. A-Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ASO23.2.10:00
Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště -Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod SO23.2.9:00
kalendář skupiny
1. kolo
1 13. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod Knop J.
2 13. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B Hainz F.
3 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. Reinišová Z.
4 13. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času Pozděna M.
2. kolo
5 13. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod Knop J.
6 13. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B Hainz F.
7 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. Reinišová Z.
8 13. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Pozděna M.
3. kolo
9 20. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A změna času .
10 20. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna pořadatele .
11 20. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
12 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. Nejedlo J.
4. kolo
13 20. 10. 2018, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A změna času .
14 20. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna pořadatele .
15 20. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
16 20. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. Nejedlo J.
5. kolo
17 27. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. Finke B.
18 27. 10. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času .
19 27. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Dopita P.
20 27. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
6. kolo
21 27. 10. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. Finke B.
22 27. 10. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času .
23 27. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Dopita P.
24 27. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
7. kolo
25 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
26 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna termínu a času .
27 3. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
28 3. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
8. kolo
29 3. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
30 4. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna termínu .
31 3. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
32 3. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
9. kolo
33 10. 11. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
34 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
35 10. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
36 10. 11. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna času .
10. kolo
37 10. 11. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
38 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
39 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
40 10. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
11. kolo
41 17. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
42 17. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
43 17. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
44 17. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna pořadatele .
12. kolo
45 17. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
46 17. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
47 17. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
48 17. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna pořadatele .
13. kolo
49 24. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B Nejedlo J.
50 24. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B Dopita P.
51 24. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna pořadatele .
52 24. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
14. kolo
53 24. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B Nejedlo J.
54 24. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B Dopita P.
55 24. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna pořadatele .
56 24. 11. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
15. kolo
57 1. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
58 2. 12. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna termínu a času .
59 1. 12. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna času .
60 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
16. kolo
61 1. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
62 2. 12. 2018, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna termínu a času .
63 1. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
64 1. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
17. kolo
65 8. 12. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
66 8. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
67 8. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
68 8. 12. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
18. kolo
69 8. 12. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
70 8. 12. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
71 8. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
72 8. 12. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
19. kolo
73 12. 1. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna termínu .
74 19. 1. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
75 19. 1. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
76 19. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
20. kolo
77 12. 1. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna termínu .
78 19. 1. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
79 19. 1. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
80 19. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
21. kolo
81 26. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
82 26. 1. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna pořadatele .
83 26. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B změna času .
84 26. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
22. kolo
85 26. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
86 26. 1. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna pořadatele .
87 26. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
88 26. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
23. kolo
89 2. 2. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
90 2. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B změna času .
91 3. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna termínu a času .
92 2. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
24. kolo
93 2. 2. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
94 2. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
95 3. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A změna termínu .
96 2. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
25. kolo
97 9. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
98 23. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna termínu .
99 9. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna času .
100 9. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
26. kolo
101 9. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
102 23. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna termínu .
103 9. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
104 9. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
27. kolo
105 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
106 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
107 16. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
108 16. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
28. kolo
109 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
110 16. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
111 16. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
112 16. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
29. kolo
113 23. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
114 23. 2. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
115 23. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
116 23. 2. 2019, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna pořadatele a času .
30. kolo
117 23. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
118 23. 2. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
119 23. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
120 23. 2. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna pořadatele .
31. kolo
121 2. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
122 2. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
123 2. 3. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna pořadatele .
124 2. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
32. kolo
125 2. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
126 2. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Slovan Varnsdorf z.s. A .
127 2. 3. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna pořadatele .
128 2. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
33. kolo
129 9. 3. 2019, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
130 9. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
131 9. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
132 9. 3. 2019, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
34. kolo
133 9. 3. 2019, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. A - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
134 9. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
135 9. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B .
136 9. 3. 2019, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A .
35. kolo
171 16. 3. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
172 16. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
173 16. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
174 16. 3. 2019, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna času .
36. kolo
176 16. 3. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. B .
177 16. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
178 16. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. A - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
179 16. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. B - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
© ČVS 2015-2018