34. kolo
Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. -TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s.
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. -Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště
Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod -Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s.
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. -TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s.
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště -TJ Slovan Varnsdorf z.s. SO24.3.9:00
TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. -Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod SO24.3.10:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. -Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. SO24.3.10:00
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. -TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. NE25.3.9:00
kalendář skupiny
1. kolo
1 30. 9. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna času 3:0 (15,23,21)
2 30. 9. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (21,13,18)
3 19. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna termínu 2:3 (-18,21,24,-11,-12)
4 30. 9. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 1:3 (21,-13,-21,-13)
2. kolo
5 30. 9. 2017, 11:30 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna času 3:0 (20,26,14)
6 30. 9. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (21,17,8)
7 19. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna termínu 1:3 (-16,13,-16,-14)
8 30. 9. 2017, 12:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna času 0:3 (-14,-15,-17)
3. kolo
9 7. 10. 2017, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:0 (15,22,19)
10 7. 10. 2017, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 3:1 (17,12,-23,16)
11 8. 10. 2017, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna termínu 0:3 (-19,-13,-25)
12 7. 10. 2017, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna času 3:2 (-24,17,19,-17,18)
4. kolo
13 7. 10. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:0 (9,9,24)
14 7. 10. 2017, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 3:0 (28,22,27)
15 8. 10. 2017, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna termínu 0:3 (-22,-13,-18)
16 7. 10. 2017, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna času 3:0 (15,16,21)
5. kolo
17 14. 10. 2017, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 3:1 (12,-25,22,22)
18 15. 10. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna termínu a času 0:3 (-25,-20,-14)
19 15. 10. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna termínu a NT ZŠ Skálova 2:3 (-21,14,22,-19,-8)
20 14. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (22,9,19)
6. kolo
21 14. 10. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 3:2 (-23,-20,20,17,13)
22 15. 10. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna termínu a času 1:3 (-18,-9,22,-12)
23 15. 10. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna termínu a NT ZŠ Skálova 1:3 (23,-21,-21,-11)
24 14. 10. 2017, 14:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (16,14,11)
7. kolo
25 21. 10. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:0 (13,18,15)
26 21. 10. 2017, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna pořadatele 1:3 (-20,-23,23,-24)
27 21. 10. 2017, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna času 3:1 (-23,19,16,17)
28 21. 10. 2017, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 0:3 (-14,-14,-21)
8. kolo
29 21. 10. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:1 (-18,23,12,24)
30 21. 10. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna pořadatele 1:3 (-17,23,-20,-22)
31 21. 10. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. 3:0 (15,9,18)
32 21. 10. 2017, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 1:3 (22,-25,-22,-22)
9. kolo
33 4. 11. 2017, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 1:3 (-13,22,-8,-9)
34 4. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:1 (-23,22,19,21)
35 4. 11. 2017, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (22,12,12)
36 4. 11. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času 1:3 (-21,24,-22,-8)
10. kolo
37 4. 11. 2017, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 1:3 (-16,20,-19,-23)
38 4. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 2:3 (-11,-15,20,25,-9)
39 4. 11. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (16,12,21)
40 4. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 2:3 (20,20,-19,-15,-9)
11. kolo
41 11. 11. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna času 0:3 (-22,-21,-14)
42 11. 11. 2017, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 1:3 (-21,-16,19,-22)
43 11. 11. 2017, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 0:3 (-16,-21,-19)
44 11. 11. 2017, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna času 3:0 (11,21,10)
12. kolo
45 11. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. 0:3 (-20,-13,-24)
46 11. 11. 2017, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. 0:3 (-20,-9,-16)
47 11. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 0:3 (-23,-19,-15)
48 11. 11. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod 3:0 (14,21,15)
13. kolo
49 25. 11. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna času 3:0 (19,16,15)
50 25. 11. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času a NT ZŠ Skálova 3:2 (15,-20,22,-20,9)
51 25. 11. 2017, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 2:3 (-8,24,20,-12,-9)
52 25. 11. 2017, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:1 (13,-24,10,20)
14. kolo
53 25. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. 3:0 (12,14,21)
54 25. 11. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. NT ZŠ Skálova 2:3 (-17,19,-23,20,-4)
55 25. 11. 2017, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 1:3 (-13,-16,24,-21)
56 25. 11. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 3:1 (23,19,-19,21)
15. kolo
57 2. 12. 2017, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 1:3 (-16,-15,17,-17)
58 3. 12. 2017, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna termínu a času 2:3 (20,18,-23,-10,-8)
59 2. 12. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna času 1:3 (22,-17,-20,-15)
60 3. 12. 2017, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. změna termínu a pořadatele 3:1 (-25,18,16,19)
16. kolo
61 2. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 1:3 (24,-20,-24,-15)
62 3. 12. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. změna termínu 3:0 (17,23,23)
63 2. 12. 2017, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod 2:3 (-22,19,23,-19,-8)
64 3. 12. 2017, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. změna termínu a pořadatele 3:0 (20,19,13)
17. kolo
65 9. 12. 2017, 14:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času Kuba V.
66 9. 12. 2017, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. 1:3 (-12,12,-14,-17)
67 9. 12. 2017, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. změna času 3:0 (10,15,26)
68 9. 12. 2017, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:0 (18,16,21)
18. kolo
69 9. 12. 2017, 16:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času Kuba V.
70 9. 12. 2017, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. 3:1 (20,-21,11,22)
71 9. 12. 2017, 15:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. změna času 3:0 (19,20,16)
72 9. 12. 2017, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 3:0 (20,22,18)
19. kolo
73 27. 1. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. .
74 27. 1. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. .
75 27. 1. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
76 27. 1. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. změna času .
20. kolo
77 27. 1. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. .
78 27. 1. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. .
79 27. 1. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
80 27. 1. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
21. kolo
81 3. 2. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
82 3. 2. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna času .
83 3. 2. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna času .
84 3. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
22. kolo
85 3. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
86 3. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
87 3. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. .
88 3. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
23. kolo
89 10. 2. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
90 10. 2. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
91 10. 2. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. změna času .
92 10. 2. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
24. kolo
93 10. 2. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
94 10. 2. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
95 10. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. .
96 10. 2. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
25. kolo
97 17. 2. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. změna času .
98 17. 2. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna pořadatele .
99 17. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
100 17. 2. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna času .
26. kolo
101 17. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. .
102 17. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod změna pořadatele .
103 17. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
104 17. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. .
27. kolo
105 24. 2. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna času .
106 24. 2. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
107 24. 2. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
108 24. 2. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. změna času .
28. kolo
109 24. 2. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna času .
110 24. 2. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
111 24. 2. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
112 24. 2. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. .
29. kolo
113 3. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
114 3. 3. 2018, 10:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. .
115 3. 3. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. změna času .
116 3. 3. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
30. kolo
117 3. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
118 3. 3. 2018, 13:00 TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. - TJ Slovan Varnsdorf z.s. .
119 3. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. .
120 3. 3. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
31. kolo
121 10. 3. 2018, 10:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
122 10. 3. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. změna času .
123 10. 3. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna času .
124 10. 3. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
32. kolo
125 10. 3. 2018, 13:00 TJ Slovan Varnsdorf z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
126 10. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. .
127 10. 3. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
128 10. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
33. kolo
129 17. 3. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. změna času .
130 17. 3. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště změna času .
131 17. 3. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
132 17. 3. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna pořadatele .
34. kolo
133 17. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. - TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. .
134 17. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště .
135 17. 3. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. .
136 17. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna pořadatele .
35. kolo
171 24. 3. 2018, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. změna času .
172 24. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
173 24. 3. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
174 25. 3. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. změna termínu a času .
36. kolo
176 24. 3. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště - TJ Slovan Varnsdorf z.s. .
177 24. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol TESLA Stráž nad Nisou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Železný Brod .
178 24. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. .
179 24. 3. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - TJ Jablonex Jablonec nad Nisou o.s. .
© ČVS 2015