Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
18. kolo
Příští kolo
kalendář skupiny
1. kolo
1 15. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. .
2 15. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Poniklá - Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. .
2. kolo
3 15. 9. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. .
4 15. 9. 2018, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Poniklá - Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. .
3. kolo
5 22. 9. 2018, 10:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Poniklá .
6 22. 9. 2018, 10:00 Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B .
4. kolo
7 22. 9. 2018, 13:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Poniklá .
8 22. 9. 2018, 13:00 Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B .
5. kolo
9 29. 9. 2018, 10:00 Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. .
10 29. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Poniklá .
6. kolo
11 29. 9. 2018, 14:00 Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. .
12 29. 9. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Poniklá .
7. kolo
13 25. 5. 2019, 10:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B .
14 25. 5. 2019, 10:00 Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Poniklá .
8. kolo
15 25. 5. 2019, 13:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B .
16 25. 5. 2019, 13:00 Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Poniklá .
9. kolo
17 1. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Poniklá - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. .
18 1. 6. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B - Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. .
10. kolo
19 1. 6. 2019, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Poniklá - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. .
20 1. 6. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B - Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. .
11. kolo
21 8. 6. 2019, 10:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. - Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. .
22 8. 6. 2019, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Poniklá - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B .
12. kolo
23 8. 6. 2016, 13:00 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. - Sportovní klub policie Česká Lípa, z.s. .
24 8. 6. 2016, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Poniklá - Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. B .
© ČVS 2015-2018