KOLO
2. kolo
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 2:0Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. (6, 4)
VK Dukla Liberec 2:0Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C(12, 13)
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B2:0Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C(26, 17)
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 2:0VK Dukla Liberec (14, 16)
VK Dukla Liberec 2:0Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. (14, 9)
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B0:2Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. (-10, -17)
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 2:0Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C(10, 11)
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B2:0Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. (9, 11)
VK Dukla Liberec 2:0Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B(18, 20)
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 0:2Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C(-9, -17)
Příští kolo
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. -Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. NE16.12.9:00
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. -Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. CNE16.12.9:00
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B-Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. NE16.12.10:00
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C-Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. NE16.12.10:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. -Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. CNE16.12.11:00
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. -Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. BNE16.12.11:00
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. -Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. NE16.12.12:00
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B-Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. NE16.12.12:00
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C-Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. BNE16.12.13:00
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. -Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. NE16.12.13:00
kalendář skupiny
1. kolo
1 6. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. SH Nový Bor 2:0 (12,5)
2 6. 10. 2018, 09:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. SH Nový Bor 2:X
3 6. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. SH Nový Bor 2:X
4 6. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - VK Dukla Liberec SH Nový Bor 2:0 (8,17)
5 6. 10. 2018, 11:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. SH Nový Bor 2:0 (14,12)
6 6. 10. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. SH Nový Bor 0:2 (-7,-17)
7 6. 10. 2018, 12:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. SH Nový Bor X:2
8 6. 10. 2018, 12:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. SH Nový Bor 2:0 (10,21)
9 6. 10. 2018, 13:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B SH Nový Bor 2:0 (14,11)
10 6. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. SH Nový Bor 2:X
2. kolo
11 18. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Liberec, Sokolovská 2:0 (6,4)
12 18. 11. 2018, 09:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C ZŠ Liberec, Sokolovská 2:0 (12,13)
13 18. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C ZŠ Liberec, Sokolovská 2:0 (26,17)
14 18. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - VK Dukla Liberec ZŠ Liberec, Sokolovská 2:0 (14,16)
15 18. 11. 2018, 11:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Liberec, Sokolovská 2:0 (14,9)
16 18. 11. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. ZŠ Liberec, Sokolovská 0:2 (-10,-17)
17 18. 11. 2018, 12:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C ZŠ Liberec, Sokolovská 2:0 (10,11)
18 18. 11. 2018, 12:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Liberec, Sokolovská 2:0 (9,11)
19 18. 11. 2018, 13:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B ZŠ Liberec, Sokolovská 2:0 (18,20)
20 18. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C ZŠ Liberec, Sokolovská 0:2 (-9,-17)
3. kolo
21 16. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Liberec, Sokolovská .
22 16. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C ZŠ Liberec, Sokolovská .
23 16. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. ZŠ Liberec, Sokolovská .
24 16. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. ZŠ Liberec, Sokolovská .
25 16. 12. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C ZŠ Liberec, Sokolovská .
26 16. 12. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B ZŠ Liberec, Sokolovská .
27 16. 12. 2018, 12:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. ZŠ Liberec, Sokolovská .
28 16. 12. 2018, 12:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. ZŠ Liberec, Sokolovská .
29 16. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B ZŠ Liberec, Sokolovská .
30 16. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. ZŠ Liberec, Sokolovská .
4. kolo
31 13. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C ZŠ Liberec, Sokolovská .
32 13. 1. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - VK Dukla Liberec ZŠ Liberec, Sokolovská .
33 13. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. ZŠ Liberec, Sokolovská .
34 13. 1. 2019, 10:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. ZŠ Liberec, Sokolovská .
35 13. 1. 2019, 11:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C - VK Dukla Liberec ZŠ Liberec, Sokolovská .
36 13. 1. 2019, 11:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B ZŠ Liberec, Sokolovská .
37 13. 1. 2019, 12:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. ZŠ Liberec, Sokolovská .
38 13. 1. 2019, 12:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C ZŠ Liberec, Sokolovská .
39 13. 1. 2019, 13:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B ZŠ Liberec, Sokolovská .
40 13. 1. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. ZŠ Liberec, Sokolovská .
5. kolo
41 23. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. MH Jablonec n. Nis. .
42 23. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - VK Dukla Liberec MH Jablonec n. Nis. .
43 23. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. MH Jablonec n. Nis. .
44 23. 2. 2019, 10:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. MH Jablonec n. Nis. .
45 23. 2. 2019, 11:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - VK Dukla Liberec MH Jablonec n. Nis. .
46 23. 2. 2019, 11:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C MH Jablonec n. Nis. .
47 23. 2. 2019, 12:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. MH Jablonec n. Nis. .
48 23. 2. 2019, 12:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. MH Jablonec n. Nis. .
49 23. 2. 2019, 13:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C MH Jablonec n. Nis. .
50 23. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. MH Jablonec n. Nis. .
6. kolo
51 10. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala VK DUKLA Liberec .
52 10. 3. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - VK Dukla Liberec Hala VK DUKLA Liberec .
53 10. 3. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Hala VK DUKLA Liberec .
54 10. 3. 2019, 10:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C Hala VK DUKLA Liberec .
55 10. 3. 2019, 11:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - VK Dukla Liberec Hala VK DUKLA Liberec .
56 10. 3. 2019, 11:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B Hala VK DUKLA Liberec .
57 10. 3. 2019, 12:00 Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. C Hala VK DUKLA Liberec .
58 10. 3. 2019, 12:00 Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. Hala VK DUKLA Liberec .
59 10. 3. 2019, 13:00 VK Dukla Liberec - Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. B Hala VK DUKLA Liberec .
60 10. 3. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. - Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Hala VK DUKLA Liberec .
© ČVS 2015-2018