Mistrovství Prahy mužů

20. kolo
-Modřany B
Španielka-Kyje
Meteor F-Dansport B
Dansport A-Přír. vědy C
Prosek B-Meteor G
Modřany C-Michle
Příští kolo
Modřany C-27.3.19:30
Michle-Prosek BČT26.3.20:30
Meteor G-Dansport AST25.3.20:20
Přír. vědy C-Meteor FPO23.3.20:20
Dansport B-Španielka27.3.18:00
Kyje-Modřany BPO23.3.20:30
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Modřany B 14 10 1 2 1 38:17 1263:1149 34
2 Přír. vědy C 14 10 0 1 3 34:16 1254:1096 31
3 Dansport A 12 7 3 0 2 32:15 1103:976 27
4 Španielka 15 7 3 0 5 34:23 1282:1188 27
5 Prosek B 15 6 3 2 4 31:28 1310:1264 26
6 Meteor G 15 5 2 4 4 31:30 1308:1349 23
7 Modřany C 14 5 1 2 6 25:27 1139:1110 19
8 Meteor F 14 5 0 4 5 23:28 1101:1145 19
9 Kyje 15 3 3 1 8 25:35 1293:1364 16
10 Michle 14 2 1 0 11 12:37 990:1169 8
11 Dansport B 14 0 1 2 11 12:41 1136:1369 4
kalendář skupiny
Mistrovstí Prahy mužů 2019/2020
1. kolo
1 4. 10. 2019, 17:15 Prosek B - .
2 3. 10. 2019, 20:00 Dansport A - Modřany C 3:0 (20,16,20)
3 2. 10. 2019, 20:20 Meteor F - Michle 3:1 (18,-21,28,20)
4 16. 12. 2019, 19:00 Španielka - Meteor G odloženo!NT! 3:0 (21,14,17)
5 4. 10. 2019, 19:30 Modřany B - Přír. vědy C 3:0 (15,18,14)
6 30. 9. 2019, 20:30 Kyje - Dansport B 3:0 (22,23,18)
2. kolo
7 7. 10. 2019, 18:00 - Dansport B .
8 7. 10. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Kyje 3:0 (14,20,22)
9 9. 10. 2019, 20:20 Meteor G - Modřany B 2:3 (-17,-24,21,20,-8)
10 10. 10. 2019, 20:30 Michle - Španielka 0:3 (-12,-15,-19)
11 11. 10. 2019, 19:30 Modřany C - Meteor F 3:0 (24,23,18)
12 11. 10. 2019, 17:15 Prosek B - Dansport A 0:3 (-14,-21,-22)
3. kolo
13 17. 10. 2019, 20:00 Dansport A - .
14 16. 10. 2019, 20:20 Meteor F - Prosek B 2:3 (24,-17,-20,19,-10)
15 14. 10. 2019, 19:00 Španielka - Modřany C 3:2 (-24,21,-16,23,13)
16 18. 10. 2019, 19:30 Modřany B - Michle 3:1 (21,23,-23,11)
17 14. 10. 2019, 20:30 Kyje - Meteor G 2:3 (23,-19,20,-17,-13)
18 18. 10. 2019, 19:00 Dansport B - Přír. vědy C 0:3 (-18,-16,-19)
4. kolo
19 21. 10. 2019, 18:00 - Přír. vědy C .
20 23. 10. 2019, 20:20 Meteor G - Dansport B 2:3 (-20,22,-24,18,-8)
21 24. 10. 2019, 20:30 Michle - Kyje 3:1 (-21,24,19,16)
22 27. 3. 2020, 19:30 Modřany C - Modřany B odloženo!NT! Velinov E.
23 25. 10. 2019, 17:15 Prosek B - Španielka 0:3 (-21,-16,-24)
24 24. 10. 2019, 20:00 Dansport A - Meteor F 3:2 (19,-21,21,-21,12)
5. kolo
25 30. 10. 2019, 20:20 Meteor F - .
26 31. 10. 2019, 20:00 Dansport A - Španielka změna pořadatelství! 3:1 (-24,16,17,13)
27 5. 11. 2019, 20:30 Modřany B - Prosek B odloženo!NT! 3:0 (20,23,22)
28 18. 11. 2019, 20:30 Kyje - Modřany C odloženo!NT! 3:1 (29,-22,22,22)
29 1. 11. 2019, 19:00 Dansport B - Michle 2:3 (22,27,-15,-17,-9)
30 30. 10. 2019, 20:20 Meteor G - Přír. vědy C změna pořadatelství! 1:3 (-23,-14,22,-22)
6. kolo
31 4. 11. 2019, 18:00 - Meteor G .
32 7. 11. 2019, 20:30 Michle - Přír. vědy C Nedbálek A.
33 8. 11. 2019, 19:30 Modřany C - Dansport B 3:0 (12,19,17)
34 8. 11. 2019, 17:15 Prosek B - Kyje 3:1 (21,-25,23,29)
35 7. 11. 2019, 20:00 Dansport A - Modřany B 1:3 (-23,-22,24,-15)
36 6. 11. 2019, 20:20 Meteor F - Španielka 2:3 (-20,-20,20,18,-7)
7. kolo
37 11. 11. 2019, 19:00 Španielka - .
38 15. 11. 2019, 19:30 Modřany B - Meteor F 3:0 (28,18,16)
39 11. 11. 2019, 20:30 Kyje - Dansport A 0:3 (-19,-16,-16)
40 15. 11. 2019, 19:00 Dansport B - Prosek B 1:3 (22,-19,-15,-26)
41 11. 11. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Modřany C 3:1 (-19,15,18,17)
42 13. 11. 2019, 20:20 Meteor G - Michle 3:0 (19,22,19)
8. kolo
43 18. 11. 2019, 18:00 - Michle .
44 22. 11. 2019, 19:30 Modřany C - Meteor G 0:3 (-19,-22,-20)
45 22. 11. 2019, 17:15 Prosek B - Přír. vědy C 3:1 (20,-15,21,23)
46 21. 11. 2019, 20:00 Dansport A - Dansport B 3:1 (24,-22,11,13)
47 20. 11. 2019, 20:20 Meteor F - Kyje 3:0 (23,18,22)
48 18. 11. 2019, 19:00 Španielka - Modřany B 1:3 (22,-22,-19,-19)
9. kolo
49 29. 11. 2019, 19:30 Modřany B - .
50 25. 11. 2019, 20:30 Kyje - Španielka 1:3 (-26,-19,24,-22)
51 29. 11. 2019, 19:00 Dansport B - Meteor F 0:3 (-19,-15,-18)
52 25. 11. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Dansport A 2:3 (20,-19,27,-21,-8)
53 27. 11. 2019, 20:20 Meteor G - Prosek B 2:3 (22,-12,-15,17,-6)
54 28. 11. 2019, 20:30 Michle - Modřany C 0:3 (-17,-15,-17)
10. kolo
55 2. 12. 2019, 18:00 - Modřany C .
56 6. 12. 2019, 17:15 Prosek B - Michle 3:0 (21,28,19)
57 5. 12. 2019, 20:00 Dansport A - Meteor G 3:1 (19,-20,23,24)
58 4. 12. 2019, 20:20 Meteor F - Přír. vědy C 0:3 (-19,-12,-23)
59 2. 12. 2019, 19:00 Španielka - Dansport B Farář P.
60 6. 12. 2019, 19:30 Modřany B - Kyje Kuběna R.
11. kolo
61 9. 12. 2019, 20:30 Kyje - .
62 13. 12. 2019, 19:00 Dansport B - Modřany B 1:3 (25,-15,-15,-21)
63 9. 12. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Španielka 3:1 (-19,20,11,24)
64 9. 12. 2019, 20:00 Meteor G - Meteor F 3:0 (30,24,23)
65 12. 12. 2019, 20:30 Michle - Dansport A Velinov E.
66 13. 12. 2019, 19:30 Modřany C - Prosek B 2:3 (22,-19,19,-16,-11)
12. kolo
67 6. 1. 2020, 18:00 - Prosek B .
68 31. 3. 2020, 18:30 Modřany C - Dansport A odloženo!NT! Činátl D.
69 9. 1. 2020, 20:30 Michle - Meteor F 0:3 (-21,-15,-21)
70 8. 1. 2020, 20:20 Meteor G - Španielka 3:1 (-17,15,23,23)
71 6. 1. 2020, 20:20 Přír. vědy C - Modřany B 1:3 (19,-22,-18,-19)
72 10. 1. 2020, 18:00 Dansport B - Kyje změna začátku utkání! 2:3 (-17,17,-19,24,-13)
13. kolo
73 17. 1. 2020, 18:00 Dansport B - .
74 13. 1. 2020, 20:30 Kyje - Přír. vědy C 1:3 (-16,-10,21,-20)
75 17. 1. 2020, 19:30 Modřany B - Meteor G 2:3 (-19,-25,21,23,-9)
76 13. 1. 2020, 19:00 Španielka - Michle 3:0 (16,13,14)
77 15. 1. 2020, 20:20 Meteor F - Modřany C 3:0 (22,22,23)
78 16. 1. 2020, 20:00 Dansport A - Prosek B 3:2 (19,23,-26,-23,14)
14. kolo
79 20. 1. 2020, 18:00 - Dansport A .
80 24. 1. 2020, 17:15 Prosek B - Meteor F 3:0 (22,15,14)
81 24. 1. 2020, 19:30 Modřany C - Španielka 1:3 (-16,21,-21,-15)
82 23. 1. 2020, 20:30 Michle - Modřany B 0:3 (-22,-20,-22)
83 22. 1. 2020, 20:30 Meteor G - Kyje 2:3 (-22,17,26,-18,-13)
84 20. 1. 2020, 20:20 Přír. vědy C - Dansport B 3:0 (28,117,10)
15. kolo
85 27. 1. 2020, 20:20 Přír. vědy C - .
86 24. 1. 2020, 18:00 Dansport B - Meteor G předehrávka!NT! změna začátku utkání! 1:3 (26,-23,-21,-23)
87 27. 1. 2020, 20:30 Kyje - Michle 3:1 (16,-18,15,15)
88 31. 1. 2020, 19:30 Modřany B - Modřany C 2:3 (-18,-12,25,15,-11)
89 27. 1. 2020, 19:00 Španielka - Prosek B 3:0 (18,17,22)
90 29. 1. 2020, 20:20 Meteor F - Dansport A Tkáč A.
16. kolo
91 3. 2. 2020, 18:00 - Meteor F .
92 3. 2. 2020, 19:00 Španielka - Dansport A změna pořadatelství! 0:3 (-25,-22,-22)
93 5. 2. 2020, 19:45 Prosek B - Modřany B předehrávka!NT! 3:1 (12,17,-20,18)
94 7. 2. 2020, 19:30 Modřany C - Kyje 3:1 (-20,21,20,19)
95 6. 2. 2020, 20:30 Michle - Dansport B 3:1 (24,-23,20,23)
96 3. 2. 2020, 20:20 Přír. vědy C - Meteor G změna pořadatelství! 3:0 (14,10,22)
17. kolo
97 12. 2. 2020, 20:20 Meteor G - .
98 10. 2. 2020, 20:20 Přír. vědy C - Michle 3:0 (24,12,15)
99 14. 2. 2020, 18:00 Dansport B - Modřany C změna začátku utkání! 0:3 (-13,-18,-10)
100 10. 2. 2020, 20:30 Kyje - Prosek B 3:2 (18,-19,20,-22,9)
101 14. 2. 2020, 19:30 Modřany B - Dansport A 3:1 (23,20,-20,20)
102 10. 2. 2020, 19:00 Španielka - Meteor F 3:2 (20,-23,-20,18,6)
18. kolo
103 2. 3. 2020, 18:00 - Španielka .
104 4. 3. 2020, 20:20 Meteor F - Modřany B Dušek P.
105 5. 3. 2020, 20:00 Dansport A - Kyje Pítr V.
106 4. 3. 2020, 19:45 Prosek B - Dansport B předehrávka!NT! Šedá V.
107 6. 3. 2020, 19:30 Modřany C - Přír. vědy C Velinov E.
108 5. 3. 2020, 20:30 Michle - Meteor G Koumarová O.
19. kolo
109 12. 3. 2020, 20:30 Michle - .
110 11. 3. 2020, 20:20 Meteor G - Modřany C Popadinec B.
111 9. 3. 2020, 20:30 Přír. vědy C - Prosek B Kuběna R.
112 13. 3. 2020, 18:00 Dansport B - Dansport A změna začátku utkání! Skřivánková J.
113 9. 3. 2020, 20:30 Kyje - Meteor F Louka P.
114 13. 3. 2020, 19:30 Modřany B - Španielka Jusič A.
20. kolo
115 16. 3. 2020, 18:00 - Modřany B .
116 16. 3. 2020, 19:00 Španielka - Kyje Šauer M.
117 18. 3. 2020, 20:20 Meteor F - Dansport B Louka P.
118 19. 3. 2020, 20:00 Dansport A - Přír. vědy C Drbal P.
119 20. 3. 2020, 17:15 Prosek B - Meteor G Rychlík D.
120 20. 3. 2020, 19:30 Modřany C - Michle Jusič A.
21. kolo
121 27. 3. 2020, 19:30 Modřany C - .
122 26. 3. 2020, 20:30 Michle - Prosek B Drbal P.
123 25. 3. 2020, 20:20 Meteor G - Dansport A Škoda Z.
124 23. 3. 2020, 20:20 Přír. vědy C - Meteor F Strachanová I.
125 27. 3. 2020, 18:00 Dansport B - Španielka změna začátku utkání! Činátl D.
126 23. 3. 2020, 20:30 Kyje - Modřany B Horbowyj V.
22. kolo
127 30. 3. 2020, 18:00 - Kyje .
128 3. 4. 2020, 19:30 Modřany B - Dansport B Hadrbolcová .
129 30. 3. 2020, 19:00 Španielka - Přír. vědy C Kotrč M.
130 1. 4. 2020, 20:20 Meteor F - Meteor G Buchar T.
131 2. 4. 2020, 20:00 Dansport A - Michle Pítr V.
132 3. 4. 2020, 17:15 Prosek B - Modřany C Rychlík D.
Vedoucí soutěže: Barbora Caithamelová, 778 004 538, praha@volejbal.cz
© ČVS 2015-2018