Mistrovství Prahy mužů

3. kolo
Dansport A-
Meteor F2:3Prosek B(24, -17, -20, 19, -10)
Španielka3:2Modřany C(-24, 21, -16, 23, 13)
Modřany B3:1Michle(21, 23, -23, 11)
Kyje2:3Meteor G(23, -19, 20, -17, -13)
Dansport B0:3Přír. vědy C(-18, -16, -19)
Příští kolo
-Přír. vědy CPO21.10.18:00
Meteor G-Dansport BST23.10.20:20
Michle3:1KyjeČT24.10.20:30
Modřany C-Modřany B27.3.19:30
Prosek B0:3Španielka25.10.17:15
Dansport A3:2Meteor FČT24.10.20:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Dansport A 9 6 2 0 1 25:10 823:703 22
2 Modřany B 7 6 1 0 0 21:5 631:524 20
3 Přír. vědy C 9 6 0 1 2 21:12 749:679 19
4 Prosek B 9 4 2 0 3 18:16 771:749 16
5 Španielka 8 3 2 0 3 18:14 698:696 13
6 Meteor F 10 3 0 3 4 15:22 806:838 12
7 Meteor G 7 2 1 2 2 15:14 623:641 10
8 Modřany C 8 3 0 1 4 13:15 624:614 10
9 Kyje 9 2 0 1 6 11:22 724:799 7
10 Michle 7 1 1 0 5 8:18 545:608 5
11 Dansport B 7 0 0 1 6 4:21 469:612 1
kalendář skupiny
Mistrovstí Prahy mužů 2019/2020
1. kolo
1 4. 10. 2019, 17:15 Prosek B - .
2 3. 10. 2019, 20:00 Dansport A - Modřany C 3:0 (20,16,20)
3 2. 10. 2019, 20:20 Meteor F - Michle 3:1 (18,-21,28,20)
4 16. 12. 2019, 19:00 Španielka - Meteor G odloženo!NT! Poláček J.
5 4. 10. 2019, 19:30 Modřany B - Přír. vědy C 3:0 (15,18,14)
6 30. 9. 2019, 20:30 Kyje - Dansport B 3:0 (22,23,18)
2. kolo
7 7. 10. 2019, 18:00 - Dansport B .
8 7. 10. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Kyje 3:0 (14,20,22)
9 9. 10. 2019, 20:20 Meteor G - Modřany B 2:3 (-17,-24,21,20,-8)
10 10. 10. 2019, 20:30 Michle - Španielka 0:3 (-12,-15,-19)
11 11. 10. 2019, 19:30 Modřany C - Meteor F 3:0 (24,23,18)
12 11. 10. 2019, 17:15 Prosek B - Dansport A 0:3 (-14,-21,-22)
3. kolo
13 17. 10. 2019, 20:00 Dansport A - .
14 16. 10. 2019, 20:20 Meteor F - Prosek B 2:3 (24,-17,-20,19,-10)
15 14. 10. 2019, 19:00 Španielka - Modřany C 3:2 (-24,21,-16,23,13)
16 18. 10. 2019, 19:30 Modřany B - Michle 3:1 (21,23,-23,11)
17 14. 10. 2019, 20:30 Kyje - Meteor G 2:3 (23,-19,20,-17,-13)
18 18. 10. 2019, 19:00 Dansport B - Přír. vědy C 0:3 (-18,-16,-19)
4. kolo
19 21. 10. 2019, 18:00 - Přír. vědy C .
20 23. 10. 2019, 20:20 Meteor G - Dansport B Buchar T.
21 24. 10. 2019, 20:30 Michle - Kyje 3:1 (-21,24,19,16)
22 27. 3. 2020, 19:30 Modřany C - Modřany B odloženo!NT! Velinov E.
23 25. 10. 2019, 17:15 Prosek B - Španielka 0:3 (-21,-16,-24)
24 24. 10. 2019, 20:00 Dansport A - Meteor F 3:2 (19,-21,21,-21,12)
5. kolo
25 30. 10. 2019, 20:20 Meteor F - .
26 31. 10. 2019, 20:00 Dansport A - Španielka změna pořadatelství! 3:1 (-24,16,17,13)
27 5. 11. 2019, 20:30 Modřany B - Prosek B odloženo!NT! 3:0 (20,23,22)
28 18. 11. 2019, 20:30 Kyje - Modřany C odloženo!NT! 3:1 (29,-22,22,22)
29 1. 11. 2019, 19:00 Dansport B - Michle 2:3 (22,27,-15,-17,-9)
30 30. 10. 2019, 20:20 Meteor G - Přír. vědy C změna pořadatelství! 1:3 (-23,-14,22,-22)
6. kolo
31 4. 11. 2019, 18:00 - Meteor G .
32 7. 11. 2019, 20:30 Michle - Přír. vědy C Nedbálek A.
33 8. 11. 2019, 19:30 Modřany C - Dansport B 3:0 (12,19,17)
34 8. 11. 2019, 17:15 Prosek B - Kyje 3:1 (21,-25,23,29)
35 7. 11. 2019, 20:00 Dansport A - Modřany B 1:3 (-23,-22,24,-15)
36 6. 11. 2019, 20:20 Meteor F - Španielka 2:3 (-20,-20,20,18,-7)
7. kolo
37 11. 11. 2019, 19:00 Španielka - .
38 15. 11. 2019, 19:30 Modřany B - Meteor F 3:0 (28,18,16)
39 11. 11. 2019, 20:30 Kyje - Dansport A 0:3 (-19,-16,-16)
40 15. 11. 2019, 19:00 Dansport B - Prosek B 1:3 (22,-19,-15,-26)
41 11. 11. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Modřany C 3:1 (-19,15,18,17)
42 13. 11. 2019, 20:20 Meteor G - Michle Buchar T.
8. kolo
43 18. 11. 2019, 18:00 - Michle .
44 22. 11. 2019, 19:30 Modřany C - Meteor G 0:3 (-19,-22,-20)
45 22. 11. 2019, 17:15 Prosek B - Přír. vědy C 3:1 (20,-15,21,23)
46 21. 11. 2019, 20:00 Dansport A - Dansport B 3:1 (24,-22,11,13)
47 20. 11. 2019, 20:20 Meteor F - Kyje 3:0 (23,18,22)
48 18. 11. 2019, 19:00 Španielka - Modřany B 1:3 (22,-22,-19,-19)
9. kolo
49 29. 11. 2019, 19:30 Modřany B - .
50 25. 11. 2019, 20:30 Kyje - Španielka 1:3 (-26,-19,24,-22)
51 29. 11. 2019, 19:00 Dansport B - Meteor F 0:3 (-19,-15,-18)
52 25. 11. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Dansport A 2:3 (20,-19,27,-21,-8)
53 27. 11. 2019, 20:20 Meteor G - Prosek B 2:3 (22,-12,-15,17,-6)
54 28. 11. 2019, 20:30 Michle - Modřany C 0:3 (-17,-15,-17)
10. kolo
55 2. 12. 2019, 18:00 - Modřany C .
56 6. 12. 2019, 17:15 Prosek B - Michle 3:0 (21,28,19)
57 5. 12. 2019, 20:00 Dansport A - Meteor G 3:1 (19,-20,23,24)
58 4. 12. 2019, 20:20 Meteor F - Přír. vědy C 0:3 (-19,-12,-23)
59 2. 12. 2019, 19:00 Španielka - Dansport B Farář P.
60 6. 12. 2019, 19:30 Modřany B - Kyje Kuběna R.
11. kolo
61 9. 12. 2019, 20:30 Kyje - .
62 13. 12. 2019, 19:00 Dansport B - Modřany B Farář P.
63 9. 12. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Španielka 3:1 (-19,20,11,24)
64 9. 12. 2019, 20:00 Meteor G - Meteor F 3:0 (30,24,23)
65 12. 12. 2019, 20:30 Michle - Dansport A Velinov E.
66 13. 12. 2019, 19:30 Modřany C - Prosek B Kalina J.
12. kolo
67 6. 1. 2020, 18:00 - Prosek B .
68 10. 1. 2020, 19:30 Modřany C - Dansport A Činátl D.
69 9. 1. 2020, 20:30 Michle - Meteor F Koumarová O.
70 8. 1. 2020, 20:20 Meteor G - Španielka Dušek P.
71 6. 1. 2020, 20:20 Přír. vědy C - Modřany B Blažek M.
72 10. 1. 2020, 18:00 Dansport B - Kyje změna začátku utkání! Farář P.
13. kolo
73 17. 1. 2020, 18:00 Dansport B - .
74 13. 1. 2020, 20:30 Kyje - Přír. vědy C Horbowyj V.
75 17. 1. 2020, 19:30 Modřany B - Meteor G Činátl J.
76 13. 1. 2020, 19:00 Španielka - Michle Drbal P.
77 15. 1. 2020, 20:20 Meteor F - Modřany C Škoda Z.
78 16. 1. 2020, 20:00 Dansport A - Prosek B Šauer M.
14. kolo
79 20. 1. 2020, 18:00 - Dansport A .
80 24. 1. 2020, 17:15 Prosek B - Meteor F Škoda Z.
81 24. 1. 2020, 19:30 Modřany C - Španielka Velinov E.
82 23. 1. 2020, 20:30 Michle - Modřany B Činátl R.
83 22. 1. 2020, 20:30 Meteor G - Kyje Popadinec B.
84 20. 1. 2020, 20:20 Přír. vědy C - Dansport B Blažek M.
15. kolo
85 27. 1. 2020, 20:20 Přír. vědy C - .
86 24. 1. 2020, 18:00 Dansport B - Meteor G předehrávka!NT! změna začátku utkání! Činátl J.
87 27. 1. 2020, 20:30 Kyje - Michle Rychlík D.
88 31. 1. 2020, 19:30 Modřany B - Modřany C Řeháček M.
89 27. 1. 2020, 19:00 Španielka - Prosek B Poláček J.
90 29. 1. 2020, 20:20 Meteor F - Dansport A Tkáč A.
16. kolo
91 3. 2. 2020, 18:00 - Meteor F .
92 3. 2. 2020, 19:00 Španielka - Dansport A změna pořadatelství! Činátl D.
93 5. 2. 2020, 19:45 Prosek B - Modřany B předehrávka!NT! Rychlík D.
94 7. 2. 2020, 19:30 Modřany C - Kyje Kalina J.
95 6. 2. 2020, 20:30 Michle - Dansport B Koumarová O.
96 3. 2. 2020, 20:20 Přír. vědy C - Meteor G změna pořadatelství! Hladišová M.
17. kolo
97 12. 2. 2020, 20:20 Meteor G - .
98 10. 2. 2020, 20:20 Přír. vědy C - Michle Škoda Z.
99 14. 2. 2020, 18:00 Dansport B - Modřany C změna začátku utkání! Kohlmann T.
100 10. 2. 2020, 20:30 Kyje - Prosek B Rychlík D.
101 14. 2. 2020, 19:30 Modřany B - Dansport A Dupal R.
102 10. 2. 2020, 19:00 Španielka - Meteor F Boev B.
18. kolo
103 2. 3. 2020, 18:00 - Španielka .
104 4. 3. 2020, 20:20 Meteor F - Modřany B Dušek P.
105 5. 3. 2020, 20:00 Dansport A - Kyje Pítr V.
106 4. 3. 2020, 19:45 Prosek B - Dansport B předehrávka!NT! Šedá V.
107 6. 3. 2020, 19:30 Modřany C - Přír. vědy C Velinov E.
108 5. 3. 2020, 20:30 Michle - Meteor G Koumarová O.
19. kolo
109 12. 3. 2020, 20:30 Michle - .
110 11. 3. 2020, 20:20 Meteor G - Modřany C Popadinec B.
111 9. 3. 2020, 20:30 Přír. vědy C - Prosek B Kuběna R.
112 13. 3. 2020, 18:00 Dansport B - Dansport A změna začátku utkání! Skřivánková J.
113 9. 3. 2020, 20:30 Kyje - Meteor F Louka P.
114 13. 3. 2020, 19:30 Modřany B - Španielka Jusič A.
20. kolo
115 16. 3. 2020, 18:00 - Modřany B .
116 16. 3. 2020, 19:00 Španielka - Kyje Šauer M.
117 18. 3. 2020, 20:20 Meteor F - Dansport B Louka P.
118 19. 3. 2020, 20:00 Dansport A - Přír. vědy C Drbal P.
119 20. 3. 2020, 17:15 Prosek B - Meteor G Rychlík D.
120 20. 3. 2020, 19:30 Modřany C - Michle Jusič A.
21. kolo
121 27. 3. 2020, 19:30 Modřany C - .
122 26. 3. 2020, 20:30 Michle - Prosek B Drbal P.
123 25. 3. 2020, 20:20 Meteor G - Dansport A Škoda Z.
124 23. 3. 2020, 20:20 Přír. vědy C - Meteor F Strachanová I.
125 27. 3. 2020, 18:00 Dansport B - Španielka změna začátku utkání! Činátl D.
126 23. 3. 2020, 20:30 Kyje - Modřany B Horbowyj V.
22. kolo
127 30. 3. 2020, 18:00 - Kyje .
128 3. 4. 2020, 19:30 Modřany B - Dansport B Hadrbolcová .
129 30. 3. 2020, 19:00 Španielka - Přír. vědy C Kotrč M.
130 1. 4. 2020, 20:20 Meteor F - Meteor G Buchar T.
131 2. 4. 2020, 20:00 Dansport A - Michle Pítr V.
132 3. 4. 2020, 17:15 Prosek B - Modřany C Rychlík D.
Vedoucí soutěže: Barbora Caithamelová, 778 004 538, praha@volejbal.cz
© ČVS 2015-2018