M 2018/19

5. kolo
Meteor F----
Kyje-Dansport A
Modřany B-Prosek
Španielka-Modřany C
Dansport B-Přír. vědy C
Michle-Meteor G
Příští kolo
----Meteor GPO5.11.18:00
Přír. vědy C -MichlePO5.11.20:20
Modřany C-Dansport B9.11.19:30
Prosek-Španielka9.11.17:20
Dansport A-Modřany BČT8.11.20:00
Meteor F-KyjeST7.11.19:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Přír. vědy C 22000 6:16
2 Španielka22000 6:26
3 Dansport A21100 6:35
4 Kyje31011 6:74
5 Modřany B11000 3:13
6 Prosek20110 5:53
7 Meteor G20101 4:52
8 Meteor F20011 2:61
9 Modřany C20002 2:60
10 Michle20002 2:60
11 Dansport B00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Mistrovství Prahy mužů 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
2 4. 10. 2018, 20:00 Dansport A - Modřany C 3:1 (-18,20,17,18)
3 3. 10. 2018, 19:30 Meteor F - Přír. vědy C 0:3 (-19,-13,-13)
4 1. 10. 2018, 20:30 Kyje - Meteor G 2:3 (15,-24,25,-20,-14)
5 5. 10. 2018, 19:30 Modřany B - Michle 3:1 (17,-22,9,17)
6 17. 12. 2018, 19:00 Španielka - Dansport B Farář P.
2. kolo
8 11. 10. 2018, 20:30 Michle - Španielka 1:3 (18,-19,-18,-19)
9 10. 10. 2018, 19:20 Meteor G - Modřany B Šedá V.
10 8. 10. 2018, 20:20 Přír. vědy C - Kyje 3:1 (15,-20,17,8)
11 2. 11. 2018, 19:30 Modřany C - Meteor F odloženo!NT! Sukup V.
12 12. 10. 2018, 17:20 Prosek - Dansport A 2:3 (22,-23,23,-8,-6)
3. kolo
14 17. 10. 2018, 19:30 Meteor F - Prosek 2:3 (-21,22,22,-20,-8)
15 15. 10. 2018, 20:30 Kyje - Modřany C 3:1 (19,-12,17,23)
16 19. 10. 2018, 19:30 Modřany B - Přír. vědy C Jusič A.
17 15. 10. 2018, 19:00 Španielka - Meteor G 3:1 (15,-17,20,17)
18 19. 10. 2018, 18:00 Dansport B - Michle Činátl D.
4. kolo
20 24. 10. 2018, 19:20 Meteor G - Dansport B Zich J.
21 22. 10. 2018, 20:20 Přír. vědy C - Španielka Bauer J.
22 26. 10. 2018, 19:30 Modřany C - Modřany B Luptáková P.
23 26. 10. 2018, 17:20 Prosek - Kyje Michálková D.
24 25. 10. 2018, 20:00 Dansport A - Meteor F Farář P.
5. kolo
26 29. 10. 2018, 20:30 Kyje - Dansport A Dušek P.
27 30. 10. 2018, 20:00 Modřany B - Prosek předehrávka!NT! Kuběna R.
28 29. 10. 2018, 19:00 Španielka - Modřany C Zápotocká V.
29 2. 11. 2018, 18:00 Dansport B - Přír. vědy C Kotrč M.
30 1. 11. 2018, 20:30 Michle - Meteor G Činátl R.
6. kolo
32 5. 11. 2018, 20:20 Přír. vědy C - Michle Drbal P.
33 9. 11. 2018, 19:30 Modřany C - Dansport B Sukup V.
34 9. 11. 2018, 17:20 Prosek - Španielka Michálková D.
35 8. 11. 2018, 20:00 Dansport A - Modřany B Pítr V.
36 7. 11. 2018, 19:30 Meteor F - Kyje Tkáč A.
7. kolo
38 16. 11. 2018, 19:30 Modřany B - Meteor F Jusič A.
39 12. 11. 2018, 19:00 Španielka - Dansport A Pítr V.
40 4. 1. 2019, 18:00 Dansport B - Prosek Kohlmann T.
41 15. 11. 2018, 20:30 Michle - Modřany C Činátl D.
42 14. 11. 2018, 19:20 Meteor G - Přír. vědy C Nedbálek A.
8. kolo
44 23. 11. 2018, 19:30 Modřany C - Meteor G Činátl D.
45 23. 11. 2018, 17:20 Prosek - Michle Šedá V.
46 22. 11. 2018, 20:00 Dansport A - Dansport B Pítr V.
47 21. 11. 2018, 19:30 Meteor F - Španielka Blažek M.
48 19. 11. 2018, 20:30 Kyje - Modřany B Popadinec B.
9. kolo
50 26. 11. 2018, 19:00 Španielka - Kyje Farář P.
51 30. 11. 2018, 18:00 Dansport B - Meteor F Šauer M.
52 29. 11. 2018, 20:30 Michle - Dansport A Velinov E.
53 28. 11. 2018, 19:20 Meteor G - Prosek Buchar T.
54 26. 11. 2018, 20:20 Přír. vědy C - Modřany C Blažek M.
10. kolo
56 7. 12. 2018, 17:20 Prosek - Přír. vědy C Zich J.
57 6. 12. 2018, 20:00 Dansport A - Meteor G Skřivánková J.
58 5. 12. 2018, 19:30 Meteor F - Michle Škoda Z.
59 3. 12. 2018, 20:30 Kyje - Dansport B Nedbálek A.
60 7. 12. 2018, 19:30 Modřany B - Španielka Kalina J.
11. kolo
62 14. 12. 2018, 18:00 Dansport B - Modřany B Kotrč M.
63 13. 12. 2018, 20:30 Michle - Kyje Kuběna R.
64 12. 12. 2018, 19:20 Meteor G - Meteor F Tkáč A.
65 10. 12. 2018, 20:20 Přír. vědy C - Dansport A Bauer J.
66 14. 12. 2018, 19:30 Modřany C - Prosek Jusič A.
12. kolo
68 11. 1. 2019, 19:30 Modřany C - Dansport A Sukup V.
69 7. 1. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Meteor F Kohlmann T.
70 9. 1. 2019, 19:20 Meteor G - Kyje Drbal P.
71 10. 1. 2019, 20:30 Michle - Modřany B Bauer J.
72 11. 1. 2019, 18:00 Dansport B - Španielka Zápotocká V.
13. kolo
74 14. 1. 2019, 19:00 Španielka - Michle Poláček J.
75 18. 1. 2019, 19:30 Modřany B - Meteor G Luptáková P.
76 14. 1. 2019, 20:30 Kyje - Přír. vědy C Horbowyj V.
77 16. 1. 2019, 19:30 Meteor F - Modřany C Popadinec B.
78 17. 1. 2019, 20:00 Dansport A - Prosek Boev B.
14. kolo
80 25. 1. 2019, 17:20 Prosek - Meteor F Dušek P.
81 25. 1. 2019, 19:30 Modřany C - Kyje Sukup V.
82 21. 1. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Modřany B Hladišová M.
83 23. 1. 2019, 19:20 Meteor G - Španielka Činátl R.
84 24. 1. 2019, 20:30 Michle - Dansport B Kuběna R.
15. kolo
86 31. 1. 2019, 20:00 Dansport B - Meteor G Kotrč M.
87 28. 1. 2019, 19:00 Španielka - Přír. vědy C Skřivánková J.
88 1. 2. 2019, 19:30 Modřany B - Modřany C Kalina J.
89 28. 1. 2019, 20:30 Kyje - Prosek Rychlík D.
90 30. 1. 2019, 19:30 Meteor F - Dansport A Kohlmann T.
16. kolo
92 7. 2. 2019, 20:00 Dansport A - Kyje Šauer M.
93 6. 2. 2019, 20:00 Prosek - Modřany B předehrávka!NT! Činátl R.
94 8. 2. 2019, 19:30 Modřany C - Španielka Činátl D.
95 4. 2. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Dansport B Blažek M.
96 6. 2. 2019, 19:20 Meteor G - Michle Buchar T.
17. kolo
98 28. 2. 2019, 20:30 Michle - Přír. vědy C Hladišová M.
99 1. 3. 2019, 18:00 Dansport B - Modřany C Zápotocká V.
100 25. 2. 2019, 19:00 Španielka - Prosek Poláček J.
101 1. 3. 2019, 19:30 Modřany B - Dansport A Kuběna R.
102 25. 2. 2019, 20:30 Kyje - Meteor F Horbowyj V.
18. kolo
104 6. 3. 2019, 19:30 Meteor F - Modřany B Drbal P.
105 7. 3. 2019, 20:00 Dansport A - Španielka Šauer M.
106 6. 3. 2019, 20:00 Prosek - Dansport B Michálková D.
107 8. 3. 2019, 19:30 Modřany C - Michle Velinov E.
108 4. 3. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Meteor G Zich J.
19. kolo
110 13. 3. 2019, 19:20 Meteor G - Modřany C Michálková D.
111 14. 3. 2019, 20:30 Michle - Prosek Zich J.
112 14. 3. 2019, 20:00 Dansport B - Dansport A Poláček J.
113 11. 3. 2019, 19:00 Španielka - Meteor F Kotrč M.
114 15. 3. 2019, 19:30 Modřany B - Kyje Kalina J.
20. kolo
116 18. 3. 2019, 20:30 Kyje - Španielka Rychlík D.
117 20. 3. 2019, 19:30 Meteor F - Dansport B Nedbálek A.
118 21. 3. 2019, 20:00 Dansport A - Michle Farář P.
119 22. 3. 2019, 18:20 Prosek - Meteor G Šedá V.
120 22. 3. 2019, 19:30 Modřany C - Přír. vědy C Činátl D.
21. kolo
122 25. 3. 2019, 20:20 Přír. vědy C - Prosek Kohlmann T.
123 27. 3. 2019, 19:20 Meteor G - Dansport A Dušek P.
124 28. 3. 2019, 20:30 Michle - Meteor F Velinov E.
125 29. 3. 2019, 18:00 Dansport B - Kyje Pítr V.
126 25. 3. 2019, 19:00 Španielka - Modřany B Skřivánková J.
22. kolo
128 5. 4. 2019, 19:30 Modřany B - Dansport B Luptáková P.
129 1. 4. 2019, 20:30 Kyje - Michle Popadinec B.
130 3. 4. 2019, 19:30 Meteor F - Meteor G Tkáč A.
131 4. 4. 2019, 20:00 Dansport A - Přír. vědy C Bauer J.
132 5. 4. 2019, 17:20 Prosek - Modřany C Buchar T.
© ČVS 2015-2018