Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

M1 2018/19

12. kolo
Žižka A-Dobeška A
Modřany A-Meteor D
Řepy A-Smíchov A
Braník A-Praga A
Dobeška B-MFF B
Příští kolo
Dobeška B-Žižka AČT30.5.18:00
MFF B-Braník AČT30.5.18:00
Praga A-Řepy AČT30.5.18:00
Smíchov A-Modřany AČT30.5.18:00
Meteor D-Dobeška AČT30.5.18:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Modřany A00000 0:00
2 Dobeška A00000 0:00
3 Meteor D00000 0:00
4 Smíchov A00000 0:00
5 Praga A00000 0:00
6 MFF B00000 0:00
7 Dobeška B00000 0:00
8 Braník A00000 0:00
9 Řepy A00000 0:00
10 Žižka A00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. třída mužů 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
1 4. 9. 2018, 17:30 Modřany A - Žižka A Syrový M.
2 4. 9. 2018, 17:30 Dobeška A - Řepy A Kalina J.
3 4. 9. 2018, 17:30 Meteor D - Braník A Zich J.
4 4. 9. 2018, 17:30 Smíchov A - Dobeška B Pítr V.
5 4. 9. 2018, 17:30 Praga A - MFF B Šedá V.
2. kolo
6 6. 9. 2018, 17:30 Žižka A - MFF B Nedbálek A.
7 6. 9. 2018, 17:30 Dobeška B - Praga A Jusič A.
8 6. 9. 2018, 17:30 Braník A - Smíchov A Velinov E.
9 6. 9. 2018, 17:30 Řepy A - Meteor D Šauer M.
10 6. 9. 2018, 17:30 Modřany A - Dobeška A Sehnal I.
3. kolo
11 11. 9. 2018, 17:30 Dobeška A - Žižka A Luptáková P.
12 11. 9. 2018, 17:30 Meteor D - Modřany A Škoda Z.
13 11. 9. 2018, 17:30 Smíchov A - Řepy A Kristl V.
14 11. 9. 2018, 17:30 Praga A - Braník A Blažek M.
15 11. 9. 2018, 17:30 MFF B - Dobeška B Kotrč M.
4. kolo
16 13. 9. 2018, 17:30 Žižka A - Dobeška B Buchar T.
17 13. 9. 2018, 17:30 Braník A - MFF B Činátl D.
18 13. 9. 2018, 17:30 Řepy A - Praga A Poláček J.
19 13. 9. 2018, 17:30 Modřany A - Smíchov A Dupal R.
20 13. 9. 2018, 17:30 Dobeška A - Meteor D Bauer J.
5. kolo
21 18. 9. 2018, 17:30 Meteor D - Žižka A Kožár P.
22 18. 9. 2018, 17:30 Smíchov A - Dobeška A Farář P.
23 18. 9. 2018, 17:30 Praga A - Modřany A Kohlmann T.
24 18. 9. 2018, 17:30 MFF B - Řepy A Formanová A.
25 18. 9. 2018, 17:30 Dobeška B - Braník A Petnuch P.
6. kolo
26 20. 9. 2018, 17:30 Žižka A - Braník A Horbowyj V.
27 20. 9. 2018, 17:30 Řepy A - Dobeška B Rychlík D.
28 20. 9. 2018, 17:30 Modřany A - MFF B Sukup V.
29 20. 9. 2018, 17:30 Dobeška A - Praga A Pítr V.
30 20. 9. 2018, 17:30 Meteor D - Smíchov A Tkáč A.
7. kolo
31 25. 9. 2018, 17:30 Smíchov A - Žižka A Zápotocká V.
32 25. 9. 2018, 17:30 Praga A - Meteor D Škoda Z.
33 25. 9. 2018, 17:30 MFF B - Dobeška A Sukup V.
34 25. 9. 2018, 17:30 Dobeška B - Modřany A Tvrz J.
35 25. 9. 2018, 17:30 Braník A - Řepy A Hladišová M.
8. kolo
36 7. 5. 2019, 17:30 Žižka A - Řepy A .
37 7. 5. 2019, 17:30 Modřany A - Braník A .
38 7. 5. 2019, 17:30 Dobeška A - Dobeška B .
39 7. 5. 2019, 17:30 Meteor D - MFF B .
40 7. 5. 2019, 17:30 Smíchov A - Praga A .
9. kolo
41 14. 5. 2019, 18:00 Praga A - Žižka A .
42 14. 5. 2019, 18:00 MFF B - Smíchov A .
43 14. 5. 2019, 18:00 Dobeška B - Meteor D .
44 14. 5. 2019, 18:00 Braník A - Dobeška A .
45 14. 5. 2019, 18:00 Řepy A - Modřany A .
10. kolo
46 16. 5. 2019, 18:00 Žižka A - Modřany A .
47 16. 5. 2019, 18:00 Řepy A - Dobeška A .
48 16. 5. 2019, 18:00 Braník A - Meteor D .
49 16. 5. 2019, 18:00 Dobeška B - Smíchov A .
50 16. 5. 2019, 18:00 MFF B - Praga A .
11. kolo
51 23. 5. 2019, 18:00 MFF B - Žižka A .
52 23. 5. 2019, 18:00 Praga A - Dobeška B .
53 23. 5. 2019, 18:00 Smíchov A - Braník A .
54 23. 5. 2019, 18:00 Meteor D - Řepy A .
55 23. 5. 2019, 18:00 Dobeška A - Modřany A .
12. kolo
56 28. 5. 2019, 18:00 Žižka A - Dobeška A .
57 28. 5. 2019, 18:00 Modřany A - Meteor D .
58 28. 5. 2019, 18:00 Řepy A - Smíchov A .
59 28. 5. 2019, 18:00 Braník A - Praga A .
60 28. 5. 2019, 18:00 Dobeška B - MFF B .
13. kolo
61 30. 5. 2019, 18:00 Dobeška B - Žižka A .
62 30. 5. 2019, 18:00 MFF B - Braník A .
63 30. 5. 2019, 18:00 Praga A - Řepy A .
64 30. 5. 2019, 18:00 Smíchov A - Modřany A .
65 30. 5. 2019, 18:00 Meteor D - Dobeška A .
14. kolo
66 6. 6. 2019, 18:00 Žižka A - Meteor D .
67 6. 6. 2019, 18:00 Dobeška A - Smíchov A .
68 6. 6. 2019, 18:00 Modřany A - Praga A .
69 6. 6. 2019, 18:00 Řepy A - MFF B .
70 6. 6. 2019, 18:00 Braník A - Dobeška B .
15. kolo
71 11. 6. 2019, 18:00 Braník A - Žižka A .
72 11. 6. 2019, 18:00 Dobeška B - Řepy A .
73 11. 6. 2019, 18:00 MFF B - Modřany A .
74 11. 6. 2019, 18:00 Praga A - Dobeška A .
75 11. 6. 2019, 18:00 Smíchov A - Meteor D .
16. kolo
76 13. 6. 2019, 18:00 Žižka A - Smíchov A .
77 13. 6. 2019, 18:00 Meteor D - Praga A .
78 13. 6. 2019, 18:00 Dobeška A - MFF B .
79 13. 6. 2019, 18:00 Modřany A - Dobeška B .
80 13. 6. 2019, 18:00 Řepy A - Braník A .
17. kolo
81 20. 6. 2019, 18:00 Řepy A - Žižka A .
82 20. 6. 2019, 18:00 Braník A - Modřany A .
83 20. 6. 2019, 18:00 Dobeška B - Dobeška A .
84 20. 6. 2019, 18:00 MFF B - Meteor D .
85 20. 6. 2019, 18:00 Praga A - Smíchov A .
18. kolo
86 25. 6. 2019, 18:00 Žižka A - Praga A .
87 25. 6. 2019, 18:00 Smíchov A - MFF B .
88 25. 6. 2019, 18:00 Meteor D - Dobeška B .
89 25. 6. 2019, 18:00 Dobeška A - Braník A .
90 25. 6. 2019, 18:00 Modřany A - Řepy A .
© ČVS 2015-2018