Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

M1 2017/18

13. kolo
Dobeška B3:2Braník A(22, 24, -17, -21, 13)
MFF B0:3Žižka A(-21, -12, -17)
Smíchov2:3Řepy A(-27, -22, 15, 15, -15)
Pharming A1:3Modřany A(17, -24, -19, -19)
Meteor D3:1Dobeška A
Příští kolo
Braník A3:2Meteor DÚT12.6.18:00
Dobeška A3:1Pharming AÚT12.6.18:00
Modřany A1:3SmíchovÚT12.6.18:00
Řepy A3:1MFF BÚT12.6.18:00
Žižka A3:1Dobeška BÚT12.6.18:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Žižka A1613120 46:1843
2 Dobeška B179314 40:2534
3 Smíchov169214 37:2432
4 Braník A168133 35:2728
5 Meteor D187038 32:3824
6 Řepy A164426 32:3622
7 MFF B176119 27:3521
8 Dobeška A163328 28:3817
9 Modřany A163319 27:3716
10 Pharming A1620212 17:438
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. třída mužů - Přebor Prahy dospělých 2017/18
1. kolo
1 5. 9. 2017, 17:30 Modřany A - Braník A 1:3 (-17,-20,25,-23)
2 5. 9. 2017, 17:30 Dobeška A - Řepy A 3:2 (21,20,-24,-23,10)
3 5. 9. 2017, 17:30 Meteor D - Žižka A 0:3 (-14,-17,-13)
4 5. 9. 2017, 17:30 Pharming A - Dobeška B 0:3 (-13,-19,-18)
5 5. 9. 2017, 17:30 Smíchov - MFF B 3:0 (18,24,23)
2. kolo
6 26. 4. 2018, 18:00 Braník A - MFF B odloženo!NT! 3:0 (27,11,17)
7 7. 9. 2017, 17:30 Dobeška B - Smíchov 3:0 (19,20,19)
8 7. 9. 2017, 17:30 Žižka A - Pharming A 3:1 (17,22,-20,20)
9 10. 5. 2018, 18:00 Řepy A - Meteor D odloženo!NT! 3:2 (22,-21,12,-21,8)
10 7. 9. 2017, 17:30 Modřany A - Dobeška A 3:0 (22,21,16)
3. kolo
11 12. 9. 2017, 17:30 Dobeška A - Braník A 3:1 (22,18,-30,19)
12 3. 5. 2018, 18:00 Meteor D - Modřany A odloženo!NT! 3:1 (16,-17,19,16)
13 12. 9. 2017, 17:30 Pharming A - Řepy A 1:3 (-25,25,-18,-12)
14 10. 5. 2018, 18:00 Smíchov - Žižka A odloženo!NT! 1:3 (-21,-15,15,-24)
15 12. 9. 2017, 17:30 MFF B - Dobeška B 2:3 (21,10,-17,-26,-12)
4. kolo
16 10. 5. 2018, 18:00 Braník A - Dobeška B nový termín!NT! 2:3 (25,12,-23,-22,-12)
17 14. 9. 2017, 17:30 Žižka A - MFF B 3:1 (-22,22,19,19)
18 7. 6. 2018, 18:00 Řepy A - Smíchov nový termín!NT! 1:3 (-17,21,-22,-15)
19 10. 5. 2018, 18:00 Modřany A - Pharming A odloženo!NT! 3:2 (20,16,-24,-16,9)
20 26. 4. 2018, 18:00 Dobeška A - Meteor D odloženo!NT! 3:2 (-20,15,-20,24,8)
5. kolo
21 19. 9. 2017, 17:30 Meteor D - Braník A 0:3 (-7,-26,-21)
22 19. 9. 2017, 17:30 Pharming A - Dobeška A 3:0 (19,22,23)
23 19. 9. 2017, 17:30 Smíchov - Modřany A 0:3 (-23,-15,-26)
24 19. 9. 2017, 17:30 MFF B - Řepy A 3:0 (18,15,16)
25 19. 9. 2017, 17:30 Dobeška B - Žižka A 1:3 (-18,22,-18,-19)
6. kolo
26 3. 5. 2018, 18:00 Braník A - Žižka A odloženo!NT! 1:3 (-25,-24,23,-22)
27 3. 5. 2018, 18:00 Řepy A - Dobeška B odloženo!NT! 0:3 (-19,-13,-19)
28 21. 9. 2017, 17:30 Modřany A - MFF B 2:3 (-14,21,21,-14,-11)
29 29. 5. 2018, 18:00 Dobeška A - Smíchov nový termín!NT! 1:3 (-19,22,-14,-25)
30 21. 9. 2017, 17:30 Meteor D - Pharming A 1:3 (14,-17,-17,-15)
7. kolo
31 29. 5. 2018, 18:00 Pharming A - Braník A odloženo!NT! 1:3 (-18,-21,23,-22)
32 26. 9. 2017, 17:30 Smíchov - Meteor D 3:1 (24,-24,19,21)
33 3. 5. 2018, 18:00 MFF B - Dobeška A odloženo!NT! 3:1 (-25,23,22,23)
34 26. 9. 2017, 17:30 Dobeška B - Modřany A 3:0 (19,17,17)
35 26. 4. 2018, 18:00 Žižka A - Řepy A odloženo!NT! 3:1 (21,-20,16,16)
8. kolo
36 15. 5. 2018, 18:00 Braník A - Řepy A 3:1 (20,19,-21,24)
37 15. 5. 2018, 18:00 Modřany A - Žižka A 1:3 (16,-9,-18,-20)
38 15. 5. 2018, 18:00 Dobeška A - Dobeška B 1:3 (-14,20,-19,-20)
39 29. 5. 2018, 18:00 Meteor D - MFF B odloženo!NT! 0:3 (-23,-12,-20)
40 15. 5. 2018, 18:00 Pharming A - Smíchov 0:3 (-14,-19,-20)
9. kolo
41 17. 5. 2018, 18:00 Smíchov - Braník A 3:0 (20,22,25)
42 17. 5. 2018, 18:00 MFF B - Pharming A 3:1 (-19,12,13,21)
43 17. 5. 2018, 18:00 Dobeška B - Meteor D 0:3 (-26,-16,-21)
44 7. 6. 2018, 18:00 Žižka A - Dobeška A odloženo!NT! 2:3 (-16,17,-26,18,-13)
45 29. 5. 2018, 18:00 Řepy A - Modřany A odloženo!NT! 2:3 (-18,13,18,-23,-12)
10. kolo
46 22. 5. 2018, 18:00 Braník A - Modřany A 3:1 (23,15,-28,14)
47 22. 5. 2018, 18:00 Řepy A - Dobeška A 3:1 (-19,23,23,14)
48 22. 5. 2018, 18:00 Žižka A - Meteor D 3:1 (15,20,-23,22)
49 22. 5. 2018, 18:00 Dobeška B - Pharming A 3:1 (-24,15,23,17)
50 22. 5. 2018, 18:00 MFF B - Smíchov 1:3 (-20,-18,17,-23)
11. kolo
51 24. 5. 2018, 18:00 MFF B - Braník A 0:3 (-16,-21,-22)
52 24. 5. 2018, 18:00 Smíchov - Dobeška B 3:0 (24,18,21)
53 24. 5. 2018, 18:00 Pharming A - Žižka A 0:3 (-19,-17,-16)
54 24. 5. 2018, 18:00 Meteor D - Řepy A 1:3 (-19,-21,23,-19)
55 24. 5. 2018, 18:00 Dobeška A - Modřany A 2:3 (22,-22,14,-22,-10)
12. kolo
56 31. 5. 2018, 18:00 Braník A - Dobeška A X:3
57 31. 5. 2018, 18:00 Modřany A - Meteor D 1:3 (-18,23,-18,-19)
58 31. 5. 2018, 18:00 Řepy A - Pharming A 3:2 (-26,-21,18,25,11)
59 31. 5. 2018, 18:00 Žižka A - Smíchov 2:3 (31,21,-16,-17,-7)
60 31. 5. 2018, 18:00 Dobeška B - MFF B 3:0 (12,22,14)
13. kolo
61 5. 6. 2018, 18:00 Dobeška B - Braník A 3:2 (22,24,-17,-21,13)
62 5. 6. 2018, 18:00 MFF B - Žižka A 0:3 (-21,-12,-17)
63 5. 6. 2018, 18:00 Smíchov - Řepy A 2:3 (-27,-22,15,15,-15)
64 5. 6. 2018, 18:00 Pharming A - Modřany A 1:3 (17,-24,-19,-19)
65 5. 6. 2018, 18:00 Meteor D - Dobeška A 3:1
14. kolo
66 12. 6. 2018, 18:00 Braník A - Meteor D 3:2 (-23,-13,17,22,10)
67 12. 6. 2018, 18:00 Dobeška A - Pharming A 3:1 (16,-20,15,18)
68 12. 6. 2018, 18:00 Modřany A - Smíchov 1:3 (-19,-24,21,-20)
69 12. 6. 2018, 18:00 Řepy A - MFF B 3:1 (-23,14,12,21)
70 12. 6. 2018, 18:00 Žižka A - Dobeška B 3:1 (24,19,-22,18)
15. kolo
71 14. 6. 2018, 18:00 Žižka A - Braník A 3:2 (21,-24,-19,21,12)
72 14. 6. 2018, 18:00 Dobeška B - Řepy A 2:3 (-18,-19,18,16,-11)
73 19. 6. 2018, 18:00 MFF B - Modřany A odloženo!NT! 3:0 (19,22,22)
74 14. 6. 2018, 18:00 Smíchov - Dobeška A 3:2 (19,-21,15,-12,13)
75 14. 6. 2018, 18:00 Pharming A - Meteor D 0:3 (-22,-24,-13)
16. kolo
76 21. 6. 2018, 18:00 Braník A - Pharming A 3:0 (17,14,14)
77 21. 6. 2018, 18:00 Meteor D - Smíchov 3:1 (23,21,-25,20)
78 21. 6. 2018, 18:00 Dobeška A - MFF B 1:3 (19,-15,-23,-15)
79 21. 6. 2018, 18:00 Modřany A - Dobeška B 1:3 (-22,29,-17,-22)
80 21. 6. 2018, 18:00 Řepy A - Žižka A 1:3 (24,-13,-14,-20)
17. kolo
81 26. 6. 2018, 18:00 Řepy A - Braník A Farář P.
82 26. 6. 2018, 18:00 Žižka A - Modřany A Drbal P.
83 26. 6. 2018, 18:00 Dobeška B - Dobeška A Velinov E.
84 7. 6. 2018, 18:00 MFF B - Meteor D předehrávka!NT! 1:3 (22,-15,-11,-20)
85 26. 6. 2018, 18:00 Smíchov - Pharming A Hladišová M.
18. kolo
86 28. 6. 2018, 18:00 Braník A - Smíchov Sehnal I.
87 28. 6. 2018, 18:00 Pharming A - MFF B Zich J.
88 19. 6. 2018, 18:00 Meteor D - Dobeška B předehrávka!NT! 1:3
89 28. 6. 2018, 18:00 Dobeška A - Žižka A Drbal P.
90 28. 6. 2018, 18:00 Modřany A - Řepy A Luptáková P.
© ČVS 2015-2018