Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. třída mužů 2019/2020

2. kolo
Žižka A-MFF B
Podolí B-Praga
Braník A-Smíchov
H. Počernice A-Meteor D
Modřany A-Podolí A
Příští kolo
Podolí A-Žižka AÚT10.9.17:30
Meteor D-Modřany AÚT10.9.17:30
Smíchov-H. Počernice AÚT10.9.17:30
Praga-Braník AÚT10.9.17:30
MFF B-Podolí BÚT10.9.17:30
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Smíchov 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Podolí B 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Praga 0 0 0 0 0   0:0 0
4 MFF B 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Braník A 0 0 0 0 0   0:0 0
6 Meteor D 0 0 0 0 0   0:0 0
7 Žižka A 0 0 0 0 0   0:0 0
8 Podolí A 0 0 0 0 0   0:0 0
9 H. Počernice A 0 0 0 0 0   0:0 0
10 Modřany A 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. třída mužů 2019/2020
1. kolo
1 3. 9. 2019, 17:30 Modřany A - Žižka A Nágl P.
2 3. 9. 2019, 17:30 Podolí A - H. Počernice A Kalina J.
3 3. 9. 2019, 17:30 Meteor D - Braník A Škoda Z.
4 3. 9. 2019, 17:30 Smíchov - Podolí B Farář P.
5 3. 9. 2019, 17:30 Praga - MFF B Zich J.
2. kolo
6 5. 9. 2019, 17:30 Žižka A - MFF B Blažek M.
7 5. 9. 2019, 17:30 Podolí B - Praga Velinov E.
8 5. 9. 2019, 17:30 Braník A - Smíchov Dupal R.
9 5. 9. 2019, 17:30 H. Počernice A - Meteor D Horbowyj V.
10 5. 9. 2019, 17:30 Modřany A - Podolí A Bauer J.
3. kolo
11 10. 9. 2019, 17:30 Podolí A - Žižka A Kohlmann T.
12 10. 9. 2019, 17:30 Meteor D - Modřany A Michálková D.
13 10. 9. 2019, 17:30 Smíchov - H. Počernice A Skřivánková J.
14 10. 9. 2019, 17:30 Praga - Braník A Gill M.
15 10. 9. 2019, 17:30 MFF B - Podolí B Koumarová O.
4. kolo
16 12. 9. 2019, 17:30 Žižka A - Podolí B Nedbálek A.
17 12. 9. 2019, 17:30 Braník A - MFF B Činátl D.
18 12. 9. 2019, 17:30 H. Počernice A - Praga Tkáč A.
19 12. 9. 2019, 17:30 Modřany A - Smíchov Majstríková R.
20 12. 9. 2019, 17:30 Podolí A - Meteor D Tvrz J.
5. kolo
21 17. 9. 2019, 17:30 Meteor D - Žižka A Michálková D.
22 17. 9. 2019, 17:30 Smíchov - Podolí A Kristl V.
23 17. 9. 2019, 17:30 Praga - Modřany A Buchar T.
24 17. 9. 2019, 17:30 MFF B - H. Počernice A Drbal P.
25 17. 9. 2019, 17:30 Podolí B - Braník A Bauer J.
6. kolo
26 19. 9. 2019, 17:30 Žižka A - Braník A Hladišová M.
27 19. 9. 2019, 17:30 H. Počernice A - Podolí B Rychlík D.
28 19. 9. 2019, 17:30 Modřany A - MFF B Kalina J.
29 19. 9. 2019, 17:30 Podolí A - Praga Kohlmann T.
30 19. 9. 2019, 17:30 Meteor D - Smíchov Zich J.
7. kolo
31 24. 9. 2019, 17:30 Smíchov - Žižka A Kotrč M.
32 24. 9. 2019, 17:30 Praga - Meteor D Zápotocká V.
33 24. 9. 2019, 17:30 MFF B - Podolí A Koumarová O.
34 24. 9. 2019, 17:30 Podolí B - Modřany A Formanová A.
35 24. 9. 2019, 17:30 Braník A - H. Počernice A Velinov E.
8. kolo
36 12. 5. 2020, 18:00 Žižka A - H. Počernice A .
37 12. 5. 2020, 18:00 Modřany A - Braník A .
38 12. 5. 2020, 18:00 Podolí A - Podolí B .
39 12. 5. 2020, 18:00 Meteor D - MFF B .
40 12. 5. 2020, 18:00 Smíchov - Praga .
9. kolo
41 14. 5. 2020, 18:00 Praga - Žižka A .
42 14. 5. 2020, 18:00 MFF B - Smíchov .
43 14. 5. 2020, 18:00 Podolí B - Meteor D .
44 14. 5. 2020, 18:00 Braník A - Podolí A .
45 14. 5. 2020, 18:00 H. Počernice A - Modřany A .
10. kolo
46 21. 5. 2020, 18:00 Žižka A - Modřany A .
47 21. 5. 2020, 18:00 H. Počernice A - Podolí A .
48 21. 5. 2020, 18:00 Braník A - Meteor D .
49 21. 5. 2020, 18:00 Podolí B - Smíchov .
50 21. 5. 2020, 18:00 MFF B - Praga .
11. kolo
51 26. 5. 2020, 18:00 MFF B - Žižka A .
52 26. 5. 2020, 18:00 Praga - Podolí B .
53 26. 5. 2020, 18:00 Smíchov - Braník A .
54 26. 5. 2020, 18:00 Meteor D - H. Počernice A .
55 26. 5. 2020, 18:00 Podolí A - Modřany A .
12. kolo
56 28. 5. 2020, 18:00 Žižka A - Podolí A .
57 28. 5. 2020, 18:00 Modřany A - Meteor D .
58 28. 5. 2020, 18:00 H. Počernice A - Smíchov .
59 28. 5. 2020, 18:00 Braník A - Praga .
60 28. 5. 2020, 18:00 Podolí B - MFF B .
13. kolo
61 4. 6. 2020, 18:00 Podolí B - Žižka A .
62 4. 6. 2020, 18:00 MFF B - Braník A .
63 4. 6. 2020, 18:00 Praga - H. Počernice A .
64 4. 6. 2020, 18:00 Smíchov - Modřany A .
65 4. 6. 2020, 18:00 Meteor D - Podolí A .
14. kolo
66 9. 6. 2020, 18:00 Žižka A - Meteor D .
67 9. 6. 2020, 18:00 Podolí A - Smíchov .
68 9. 6. 2020, 18:00 Modřany A - Praga .
69 9. 6. 2020, 18:00 H. Počernice A - MFF B .
70 9. 6. 2020, 18:00 Braník A - Podolí B .
15. kolo
71 11. 6. 2020, 18:00 Braník A - Žižka A .
72 11. 6. 2020, 18:00 Podolí B - H. Počernice A .
73 11. 6. 2020, 18:00 MFF B - Modřany A .
74 11. 6. 2020, 18:00 Praga - Podolí A .
75 11. 6. 2020, 18:00 Smíchov - Meteor D .
16. kolo
76 16. 6. 2020, 18:00 Žižka A - Smíchov .
77 16. 6. 2020, 18:00 Meteor D - Praga .
78 16. 6. 2020, 18:00 Podolí A - MFF B .
79 16. 6. 2020, 18:00 Modřany A - Podolí B .
80 16. 6. 2020, 18:00 H. Počernice A - Braník A .
17. kolo
81 18. 6. 2020, 18:00 H. Počernice A - Žižka A .
82 18. 6. 2020, 18:00 Braník A - Modřany A .
83 18. 6. 2020, 18:00 Podolí B - Podolí A .
84 18. 6. 2020, 18:00 MFF B - Meteor D .
85 18. 6. 2020, 18:00 Praga - Smíchov .
18. kolo
86 25. 6. 2020, 18:00 Žižka A - Praga .
87 25. 6. 2020, 18:00 Smíchov - MFF B .
88 25. 6. 2020, 18:00 Meteor D - Podolí B .
89 25. 6. 2020, 18:00 Podolí A - Braník A .
90 25. 6. 2020, 18:00 Modřany A - H. Počernice A .
Vedoucí soutěže: Barbora Caithamelová, 778 004 538, praha@volejbal.cz
© ČVS 2015-2018