Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

M1 2018/19

4. kolo
Žižka A1:3Dobeška B(-22, 31, -21, -19)
Braník A3:0MFF B(22, 9, 23)
Řepy A3:0Praga A(20, 17, 21)
Modřany A0:3Smíchov A(-7, -19, -12)
Dobeška A3:2Meteor D(14, -22, -19, 17, 13)
Příští kolo
Meteor D3:2Žižka AÚT18.9.17:30
Smíchov A3:0Dobeška AÚT21.5.18:00
Praga A3:2Modřany AÚT18.9.17:30
MFF B3:1Řepy AÚT18.9.17:30
Dobeška B0:3Braník AÚT18.9.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Braník A168323 39:2432
2 Smíchov A147502 37:1831
3 Praga A157305 32:2427
4 Dobeška B157035 30:2724
5 MFF B147106 29:2523
6 Meteor D154416 28:3321
7 Žižka A154173 31:3521
8 Řepy A154047 24:3616
9 Dobeška A144109 18:3114
10 Modřany A152238 23:3813
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. třída mužů 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
1 4. 9. 2018, 17:30 Modřany A - Žižka A 1:3 (-23,18,-20,-18)
2 4. 9. 2018, 17:30 Dobeška A - Řepy A 3:1 (22,19,-18,24)
3 4. 9. 2018, 17:30 Meteor D - Braník A 0:3 (-24,-17,-20)
4 4. 9. 2018, 17:30 Smíchov A - Dobeška B 0:3 (-19,-14,-18)
5 4. 9. 2018, 17:30 Praga A - MFF B 1:3 (19,-18,-19,-20)
2. kolo
6 6. 9. 2018, 17:30 Žižka A - MFF B 3:1 (-21,27,22,13)
7 6. 9. 2018, 17:30 Dobeška B - Praga A 3:0 (15,16,16)
8 6. 9. 2018, 17:30 Braník A - Smíchov A 2:3 (-23,19,18,-20,-12)
9 6. 9. 2018, 17:30 Řepy A - Meteor D 3:1 (20,-16,20,19)
10 6. 9. 2018, 17:30 Modřany A - Dobeška A 0:3 (-19,-18,-17)
3. kolo
11 11. 9. 2018, 17:30 Dobeška A - Žižka A 3:0 (17,20,23)
12 11. 9. 2018, 17:30 Meteor D - Modřany A 3:2 (-21,15,14,-20,12)
13 11. 9. 2018, 17:30 Smíchov A - Řepy A 3:2 (-30,24,-14,23,13)
14 11. 9. 2018, 17:30 Praga A - Braník A 0:3 (-22,-20,-27)
15 11. 9. 2018, 17:30 MFF B - Dobeška B 1:3 (21,-19,-17,-14)
4. kolo
16 13. 9. 2018, 17:30 Žižka A - Dobeška B 1:3 (-22,31,-21,-19)
17 13. 9. 2018, 17:30 Braník A - MFF B 3:0 (22,9,23)
18 13. 9. 2018, 17:30 Řepy A - Praga A 3:0 (20,17,21)
19 23. 4. 2019, 18:00 Modřany A - Smíchov A odloženo!NT! 0:3 (-7,-19,-12)
20 13. 9. 2018, 17:30 Dobeška A - Meteor D 3:2 (14,-22,-19,17,13)
5. kolo
21 18. 9. 2018, 17:30 Meteor D - Žižka A 3:2 (-21,-23,22,21,12)
22 21. 5. 2019, 18:00 Smíchov A - Dobeška A odloženo!NT! 3:0 (18,21,21)
23 18. 9. 2018, 17:30 Praga A - Modřany A 3:2 (-28,-19,23,23,10)
24 18. 9. 2018, 17:30 MFF B - Řepy A 3:1 (10,-23,17,25)
25 18. 9. 2018, 17:30 Dobeška B - Braník A 0:3 (-20,-23,-20)
6. kolo
26 20. 9. 2018, 17:30 Žižka A - Braník A 2:3 (-19,17,-18,28,-8)
27 30. 4. 2019, 18:00 Řepy A - Dobeška B odloženo!NT! 3:1 (-21,22,18,24)
28 30. 4. 2019, 18:00 Modřany A - MFF B odloženo!NT! 1:3 (17,-22,-23,-27)
29 4. 6. 2019, 18:00 Dobeška A - Praga A odloženo!NT! 3:1 (20,-21,24,23)
30 25. 4. 2019, 18:00 Meteor D - Smíchov A odloženo!NT! 0:3 (-18,-21,-17)
7. kolo
31 4. 6. 2019, 18:00 Smíchov A - Žižka A odloženo!NT! 3:2 (-22,19,-30,21,9)
32 21. 5. 2019, 18:00 Praga A - Meteor D odloženo!NT! 3:1 (19,18,-12,20)
33 25. 9. 2018, 17:30 MFF B - Dobeška A 3:0 (10,23,22)
34 25. 9. 2018, 17:30 Dobeška B - Modřany A 3:0 (17,19,11)
35 25. 9. 2018, 17:30 Braník A - Řepy A 3:1 (-22,18,16,22)
8. kolo
36 7. 5. 2019, 18:00 Žižka A - Řepy A 3:2 (21,23,-23,-23,6)
37 7. 5. 2019, 18:00 Modřany A - Braník A 3:1 (-11,17,18,23)
38 18. 6. 2019, 18:00 Dobeška A - Dobeška B odloženo!NT! Kalina J.
39 7. 5. 2019, 18:00 Meteor D - MFF B 3:1 (-7,16,22,23)
40 7. 5. 2019, 18:00 Smíchov A - Praga A 1:3 (11,-17,-19,-23)
9. kolo
41 14. 5. 2019, 18:00 Praga A - Žižka A 3:2 (-20,18,20,-26,6)
42 18. 6. 2019, 18:00 MFF B - Smíchov A odloženo!NT! Majstríková R.
43 14. 5. 2019, 18:00 Dobeška B - Meteor D 1:3 (20,-23,-17,-11)
44 14. 5. 2019, 18:00 Braník A - Dobeška A 3:0 (20,18,20)
45 14. 5. 2019, 18:00 Řepy A - Modřany A 2:3 (-21,-20,15,22,-16)
10. kolo
46 16. 5. 2019, 18:00 Žižka A - Modřany A 2:3 (8,20,-19,-20,-14)
47 16. 5. 2019, 18:00 Řepy A - Dobeška A 3:1 (-19,19,15,22)
48 16. 5. 2019, 18:00 Braník A - Meteor D 2:3 (8,-18,20,-33,-4)
49 5. 6. 2019, 18:00 Dobeška B - Smíchov A odloženo!NT! 2:3 (17,22,-18,-16,-11)
50 16. 5. 2019, 18:00 MFF B - Praga A 1:3 (10,-18,-15,-21)
11. kolo
51 23. 5. 2019, 18:00 MFF B - Žižka A 3:2 (23,22,-17,-14,9)
52 23. 5. 2019, 18:00 Praga A - Dobeška B 3:2 (17,-20,-20,15,7)
53 23. 5. 2019, 18:00 Smíchov A - Braník A 3:1 (14,15,-24,24)
54 23. 5. 2019, 18:00 Meteor D - Řepy A 3:1
55 23. 5. 2019, 18:00 Dobeška A - Modřany A 0:3 (-16,-21,-22)
12. kolo
56 17. 6. 2019, 18:00 Žižka A - Dobeška A odloženo!NT! 3:0 (16,20,17)
57 4. 6. 2019, 18:00 Modřany A - Meteor D odloženo!NT! 2:3 (21,23,-16,-17,-11)
58 28. 5. 2019, 18:00 Řepy A - Smíchov A 0:3 (-18,-10,-22)
59 28. 5. 2019, 18:00 Braník A - Praga A 0:3 (-9,-23,-12)
60 28. 5. 2019, 18:00 Dobeška B - MFF B 0:3 (-14,-21,-22)
13. kolo
61 30. 5. 2019, 18:00 Dobeška B - Žižka A 1:3 (-23,23,-20,-23)
62 30. 5. 2019, 18:00 MFF B - Braník A 1:3 (-22,-16,17,-16)
63 30. 5. 2019, 18:00 Praga A - Řepy A 3:0 (10,14,21)
64 30. 5. 2019, 18:00 Smíchov A - Modřany A 3:1 (-21,20,20,18)
65 30. 5. 2019, 18:00 Meteor D - Dobeška A 3:1 (23,21,-23,20)
14. kolo
66 18. 6. 2019, 18:00 Žižka A - Meteor D odloženo!NT! Popadinec B.
67 6. 6. 2019, 18:00 Dobeška A - Smíchov A Tvrz J.
68 18. 6. 2019, 18:00 Modřany A - Praga A odloženo!NT! Sehnal I.
69 27. 6. 2019, 18:00 Řepy A - MFF B odloženo!NT! Poláček J.
70 6. 6. 2019, 18:00 Braník A - Dobeška B 3:2 (21,-23,15,-20,8)
15. kolo
71 11. 6. 2019, 18:00 Braník A - Žižka A 3:1 (22,-23,16,22)
72 11. 6. 2019, 18:00 Dobeška B - Řepy A 3:0 (18,22,21)
73 11. 6. 2019, 18:00 MFF B - Modřany A 3:1 (-19,14,21,18)
74 11. 6. 2019, 18:00 Praga A - Dobeška A 3:0 (19,11,13)
75 11. 6. 2019, 18:00 Smíchov A - Meteor D 3:0 (18,20,29)
16. kolo
76 13. 6. 2019, 18:00 Žižka A - Smíchov A 2:3 (-27,-13,18,18,-12)
77 13. 6. 2019, 18:00 Meteor D - Praga A 0:3 (-22,-18,-22)
78 13. 6. 2019, 18:00 Dobeška A - MFF B 1:3 (-20,-21,23,-12)
79 13. 6. 2019, 18:00 Modřany A - Dobeška B 1:3 (-24,-25,14,-17)
80 13. 6. 2019, 18:00 Řepy A - Braník A 2:3 (-18,24,13,-14,-13)
17. kolo
81 20. 6. 2019, 18:00 Řepy A - Žižka A Pítr V.
82 20. 6. 2019, 18:00 Braník A - Modřany A Majstríková R.
83 20. 6. 2019, 18:00 Dobeška B - Dobeška A Gill M.
84 20. 6. 2019, 18:00 MFF B - Meteor D Petnuch P.
85 20. 6. 2019, 18:00 Praga A - Smíchov A Škoda Z.
18. kolo
86 25. 6. 2019, 18:00 Žižka A - Praga A Gill M.
87 25. 6. 2019, 18:00 Smíchov A - MFF B Drbal P.
88 25. 6. 2019, 18:00 Meteor D - Dobeška B Popadinec B.
89 25. 6. 2019, 18:00 Dobeška A - Braník A Sukup V.
90 25. 6. 2019, 18:00 Modřany A - Řepy A Řeháček M.
© ČVS 2015-2018