M2A 2018/19

7. kolo
Vyšehrad A-Žižka B
Petřiny A0:3Technika (-15, -25, -20)
Modřany B3:1Přír.Vědy D(-24, 19, 25, 23)
H. Počernice A3:0Košíře A(21, 24, 19)
VŠCHT 3:1Vysočany A(16, 25, -21, 18)
Příští kolo
Žižka B-Vysočany AÚT7.5.17:30
Košíře A-VŠCHT ÚT7.5.17:30
Přír.Vědy D-H. Počernice AÚT7.5.17:30
Technika -Modřany BÚT7.5.17:30
Vyšehrad A-Petřiny AÚT7.5.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Přír.Vědy D76001 19:718
2 VŠCHT 74201 19:916
3 H. Počernice A54001 13:412
4 Technika 73112 15:1112
5 Vyšehrad A63012 12:1110
6 Modřany B63012 11:1210
7 Vysočany A72005 8:176
8 Košíře A60123 9:174
9 Žižka B50113 6:143
10 Petřiny A60105 7:172
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
2. třída mužů, skupina A 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
1 4. 9. 2018, 17:30 Košíře A - Žižka B 3:2 (11,-23,16,-17,11)
2 4. 9. 2018, 17:30 Přír.Vědy D - Vysočany A 3:0 (24,18,18)
3 4. 9. 2018, 17:30 Technika - VŠCHT 2:3 (-23,28,-18,15,-15)
4 4. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad A - H. Počernice A 3:1 (18,-14,24,26)
5 4. 9. 2018, 17:30 Petřiny A - Modřany B 1:3 (-23,17,-18,-22)
2. kolo
6 6. 9. 2018, 17:30 Žižka B - Modřany B 3:2 (-20,25,26,-15,16)
7 23. 4. 2019, 18:00 H. Počernice A - Petřiny A odloženo!NT! Horbowyj V.
8 6. 9. 2018, 17:30 VŠCHT - Vyšehrad A 3:2 (16,-14,21,-23,12)
9 6. 9. 2018, 17:30 Vysočany A - Technika 0:3 (-22,-25,-27)
10 6. 9. 2018, 17:30 Košíře A - Přír.Vědy D 1:3 (-18,22,-19,-17)
3. kolo
11 11. 9. 2018, 17:30 Přír.Vědy D - Žižka B 3:1 (13,21,-19,18)
12 11. 9. 2018, 17:30 Technika - Košíře A 3:2 (14,-16,25,-22,12)
13 11. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad A - Vysočany A 1:3 (-16,17,-22,-23)
14 11. 9. 2018, 17:30 Petřiny A - VŠCHT 1:3 (-12,23,-23,-13)
15 11. 9. 2018, 17:30 Modřany B - H. Počernice A 0:3 (-23,-22,-14)
4. kolo
16 25. 4. 2019, 18:00 Žižka B - H. Počernice A odloženo!NT! Závora J.
17 13. 9. 2018, 17:30 VŠCHT - Modřany B 3:0 (17,19,22)
18 13. 9. 2018, 17:30 Vysočany A - Petřiny A 3:1 (17,-20,15,19)
19 13. 9. 2018, 17:30 Košíře A - Vyšehrad A 1:3 (-22,-21,22,-18)
20 13. 9. 2018, 17:30 Přír.Vědy D - Technika 3:1 (19,22,-24,17)
5. kolo
21 18. 9. 2018, 17:30 Technika - Žižka B 3:0 (22,18,13)
22 18. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad A - Přír.Vědy D 0:3 (-15,-15,-20)
23 18. 9. 2018, 17:30 Petřiny A - Košíře A 3:2 (-20,-23,17,17,7)
24 18. 9. 2018, 17:30 Modřany B - Vysočany A 3:1 (18,-19,21,15)
25 18. 9. 2018, 17:30 H. Počernice A - VŠCHT 3:1 (-17,22,19,20)
6. kolo
26 20. 9. 2018, 17:30 Žižka B - VŠCHT 0:3 (-26,-16,-21)
27 20. 9. 2018, 17:30 Vysočany A - H. Počernice A 0:3 (-28,-21,-16)
28 23. 4. 2019, 18:00 Košíře A - Modřany B odloženo!NT! Kuběna R.
29 20. 9. 2018, 17:30 Přír.Vědy D - Petřiny A 3:1 (-19,14,14,14)
30 20. 9. 2018, 17:30 Technika - Vyšehrad A 0:3 (-22,-20,-21)
7. kolo
31 30. 4. 2019, 18:00 Vyšehrad A - Žižka B odloženo!NT! Sehnal I.
32 25. 9. 2018, 17:30 Petřiny A - Technika 0:3 (-15,-25,-20)
33 25. 9. 2018, 17:30 Modřany B - Přír.Vědy D 3:1 (-24,19,25,23)
34 25. 9. 2018, 17:30 H. Počernice A - Košíře A 3:0 (21,24,19)
35 25. 9. 2018, 17:30 VŠCHT - Vysočany A 3:1 (16,25,-21,18)
8. kolo
36 7. 5. 2019, 17:30 Žižka B - Vysočany A .
37 7. 5. 2019, 17:30 Košíře A - VŠCHT .
38 7. 5. 2019, 17:30 Přír.Vědy D - H. Počernice A .
39 7. 5. 2019, 17:30 Technika - Modřany B .
40 7. 5. 2019, 17:30 Vyšehrad A - Petřiny A .
9. kolo
41 14. 5. 2019, 18:00 Petřiny A - Žižka B .
42 14. 5. 2019, 18:00 Modřany B - Vyšehrad A .
43 14. 5. 2019, 18:00 H. Počernice A - Technika .
44 14. 5. 2019, 18:00 VŠCHT - Přír.Vědy D .
45 14. 5. 2019, 18:00 Vysočany A - Košíře A .
10. kolo
46 16. 5. 2019, 18:00 Žižka B - Košíře A .
47 16. 5. 2019, 18:00 Vysočany A - Přír.Vědy D .
48 16. 5. 2019, 18:00 VŠCHT - Technika .
49 16. 5. 2019, 18:00 H. Počernice A - Vyšehrad A .
50 16. 5. 2019, 18:00 Modřany B - Petřiny A .
11. kolo
51 23. 5. 2019, 18:00 Modřany B - Žižka B .
52 23. 5. 2019, 18:00 Petřiny A - H. Počernice A .
53 23. 5. 2019, 18:00 Vyšehrad A - VŠCHT .
54 23. 5. 2019, 18:00 Technika - Vysočany A .
55 23. 5. 2019, 18:00 Přír.Vědy D - Košíře A .
12. kolo
56 28. 5. 2019, 18:00 Žižka B - Přír.Vědy D .
57 28. 5. 2019, 18:00 Košíře A - Technika .
58 28. 5. 2019, 18:00 Vysočany A - Vyšehrad A .
59 28. 5. 2019, 18:00 VŠCHT - Petřiny A .
60 28. 5. 2019, 18:00 H. Počernice A - Modřany B .
13. kolo
61 30. 5. 2019, 18:00 H. Počernice A - Žižka B .
62 30. 5. 2019, 18:00 Modřany B - VŠCHT .
63 30. 5. 2019, 18:00 Petřiny A - Vysočany A .
64 30. 5. 2019, 18:00 Vyšehrad A - Košíře A .
65 30. 5. 2019, 18:00 Technika - Přír.Vědy D .
14. kolo
66 6. 6. 2019, 18:00 Žižka B - Technika .
67 6. 6. 2019, 18:00 Přír.Vědy D - Vyšehrad A .
68 6. 6. 2019, 18:00 Košíře A - Petřiny A .
69 6. 6. 2019, 18:00 Vysočany A - Modřany B .
70 6. 6. 2019, 18:00 VŠCHT - H. Počernice A .
15. kolo
71 11. 6. 2019, 18:00 VŠCHT - Žižka B .
72 11. 6. 2019, 18:00 H. Počernice A - Vysočany A .
73 11. 6. 2019, 18:00 Modřany B - Košíře A .
74 11. 6. 2019, 18:00 Petřiny A - Přír.Vědy D .
75 11. 6. 2019, 18:00 Vyšehrad A - Technika .
16. kolo
76 13. 6. 2019, 18:00 Žižka B - Vyšehrad A .
77 13. 6. 2019, 18:00 Technika - Petřiny A .
78 13. 6. 2019, 18:00 Přír.Vědy D - Modřany B .
79 13. 6. 2019, 18:00 Košíře A - H. Počernice A .
80 13. 6. 2019, 18:00 Vysočany A - VŠCHT .
17. kolo
81 20. 6. 2019, 18:00 Vysočany A - Žižka B .
82 20. 6. 2019, 18:00 VŠCHT - Košíře A .
83 20. 6. 2019, 18:00 H. Počernice A - Přír.Vědy D .
84 20. 6. 2019, 18:00 Modřany B - Technika .
85 20. 6. 2019, 18:00 Petřiny A - Vyšehrad A .
18. kolo
86 25. 6. 2019, 18:00 Žižka B - Petřiny A .
87 25. 6. 2019, 18:00 Vyšehrad A - Modřany B .
88 25. 6. 2019, 18:00 Technika - H. Počernice A .
89 25. 6. 2019, 18:00 Přír.Vědy D - VŠCHT .
90 25. 6. 2019, 18:00 Košíře A - Vysočany A .
© ČVS 2015-2018