Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

2. třída mužů - skupina A

11. kolo
-Sl. Žižkov
Řepy A3:0Řepy C(15, 22, 16)
Vyšehrad A1:3VŠCHT(-12, -22, 22, -14)
Technika3:0Vysočany A(21, 22, 21)
Přír. vědy D-Košíře A
Příští kolo
Sl. Žižkov2:3Přír. vědy DČT28.5.18:00
Košíře A0:3TechnikaČT28.5.18:00
Vysočany A1:3Vyšehrad AČT28.5.18:00
VŠCHT0:3Řepy AČT28.5.18:00
Řepy C-ČT28.5.18:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Řepy A 10 9 0 0 1 27:5 778:579 27
2 VŠCHT 12 7 2 2 1 31:15 1039:895 27
3 Přír. vědy D 10 7 2 1 0 29:10 912:765 26
4 Technika 12 6 1 2 3 28:19 1017:998 22
5 Vyšehrad A 11 3 3 1 4 21:24 947:952 16
6 Sl. Žižkov 10 3 2 1 4 19:21 861:873 14
7 7 2 1 2 2 14:14 588:605 10
8 Řepy C 9 2 1 1 5 11:21 651:737 9
9 Vysočany A 11 1 0 0 10 6:31 730:894 3
10 Košíře A 12 0 0 2 10 10:36 867:1092 2
kalendář skupiny
2. třída mužů, sk. A 2019/2020
1. kolo
1 3. 9. 2019, 17:30 Košíře A - Sl. Žižkov 1:3 (-15,23,-14,-21)
2 3. 9. 2019, 17:30 Přír. vědy D - Vysočany A 3:1 (-23,19,14,18)
3 3. 9. 2019, 17:30 Technika - VŠCHT 3:2 (23,17,-13,-17,7)
4 19. 5. 2020, 18:00 Vyšehrad A - Řepy C odloženo!NT! 2:3 (-20,23,22,-23,-9)
5 3. 9. 2019, 17:30 Řepy A - 3:0 (12,19,22)
2. kolo
6 5. 9. 2019, 17:30 Sl. Žižkov - 3:2 (-25,21,-13,23,6)
7 5. 9. 2019, 17:30 Řepy C - Řepy A 0:3 (-16,-20,-12)
8 5. 9. 2019, 17:30 VŠCHT - Vyšehrad A 2:3 (21,-21,-21,24,-9)
9 5. 9. 2019, 17:30 Vysočany A - Technika 0:3 (-20,-15,-22)
10 5. 9. 2019, 17:30 Košíře A - Přír. vědy D 0:3 (-14,-12,-20)
3. kolo
11 10. 9. 2019, 17:30 Přír. vědy D - Sl. Žižkov 3:0 (18,17,16)
12 10. 9. 2019, 17:30 Technika - Košíře A 3:1 (16,-23,18,20)
13 10. 9. 2019, 17:30 Vyšehrad A - Vysočany A 3:1 (-23,22,12,17)
14 10. 9. 2019, 17:30 Řepy A - VŠCHT 0:3 (-18,-23,-17)
15 10. 9. 2019, 17:30 - Řepy C 3:0 (18,18,21)
4. kolo
16 2. 6. 2020, 18:00 Sl. Žižkov - Řepy C odloženo!NT! Činátl D.
17 12. 9. 2019, 17:30 VŠCHT - 3:2 (13,-18,13,-21,7)
18 7. 5. 2020, 18:00 Řepy A - Vysočany A odloženo!NT!změna pořadatelství! .
19 12. 9. 2019, 17:30 Košíře A - Vyšehrad A 2:3 (21,-17,18,-12,-9)
20 12. 9. 2019, 17:30 Přír. vědy D - Technika 3:2 (22,-21,-23,21,10)
5. kolo
21 17. 9. 2019, 17:30 Technika - Sl. Žižkov 3:1 (18,21,-21,21)
22 17. 9. 2019, 17:30 Vyšehrad A - Přír. vědy D 0:3 (-19,-13,-19)
23 17. 9. 2019, 17:30 Řepy A - Košíře A 3:0 (13,16,16)
24 17. 9. 2019, 17:30 - Vysočany A 3:0 (21,22,21)
25 17. 9. 2019, 17:30 VŠCHT - Řepy C změna pořadatelství! 3:0 (17,17,21)
6. kolo
26 19. 9. 2019, 17:30 Sl. Žižkov - VŠCHT 0:3 (-18,-13,-18)
27 5. 5. 2020, 18:00 Vysočany A - Řepy C odloženo!NT! .
28 19. 9. 2019, 17:30 Košíře A - 2:3 (-19,24,-19,21,-14)
29 28. 4. 2020, 18:00 Přír. vědy D - Řepy A nový termín!NT! .
30 19. 9. 2019, 17:30 Technika - Vyšehrad A 2:3 (18,-14,-14,19,-10)
7. kolo
31 7. 5. 2020, 18:00 Vyšehrad A - Sl. Žižkov odloženo!NT! .
32 24. 9. 2019, 17:30 Řepy A - Technika 3:1 (-19,13,17,9)
33 24. 9. 2019, 17:30 - Přír. vědy D 1:3 (-27,20,-23,-14)
34 24. 9. 2019, 17:30 Řepy C - Košíře A 3:1 (-21,18,21,25)
35 24. 9. 2019, 17:30 VŠCHT - Vysočany A 3:0 (22,20,11)
8. kolo
36 12. 5. 2020, 18:00 Sl. Žižkov - Vysočany A 3:0 (21,28,20)
37 12. 5. 2020, 18:00 Košíře A - VŠCHT 0:3 (-16,-15,-15)
38 12. 5. 2020, 18:00 Přír. vědy D - Řepy C Koumarová O.
39 12. 5. 2020, 18:00 Technika - .
40 12. 5. 2020, 18:00 Vyšehrad A - Řepy A 0:3 (-13,-15,-22)
9. kolo
41 14. 5. 2020, 18:00 Řepy A - Sl. Žižkov 3:1 (24,17,-25,21)
42 14. 5. 2020, 18:00 - Vyšehrad A .
43 14. 5. 2020, 18:00 Řepy C - Technika 0:3 (-21,-23,-18)
44 14. 5. 2020, 18:00 VŠCHT - Přír. vědy D 3:2 (22,27,-24,-21,12)
45 14. 5. 2020, 18:00 Vysočany A - Košíře A 3:1 (15,-15,14,16)
10. kolo
46 21. 5. 2020, 18:00 Sl. Žižkov - Košíře A 3:1 (22,23,-21,23)
47 21. 5. 2020, 18:00 Vysočany A - Přír. vědy D 0:3 (-13,-17,-17)
48 21. 5. 2020, 18:00 VŠCHT - Technika 3:1 (21,-21,23,17)
49 21. 5. 2020, 18:00 Řepy C - Vyšehrad A 3:0 (19,22,21)
50 21. 5. 2020, 18:00 - Řepy A .
11. kolo
51 26. 5. 2020, 18:00 - Sl. Žižkov .
52 26. 5. 2020, 18:00 Řepy A - Řepy C 3:0 (15,22,16)
53 26. 5. 2020, 18:00 Vyšehrad A - VŠCHT 1:3 (-12,-22,22,-14)
54 26. 5. 2020, 18:00 Technika - Vysočany A 3:0 (21,22,21)
55 26. 5. 2020, 18:00 Přír. vědy D - Košíře A Kohlmann T.
12. kolo
56 28. 5. 2020, 18:00 Sl. Žižkov - Přír. vědy D 2:3 (15,-21,14,-18,-12)
57 28. 5. 2020, 18:00 Košíře A - Technika 0:3 (-17,-20,-16)
58 28. 5. 2020, 18:00 Vysočany A - Vyšehrad A 1:3 (-21,23,-22,-18)
59 28. 5. 2020, 18:00 VŠCHT - Řepy A 0:3 (-18,-23,-13)
60 28. 5. 2020, 18:00 Řepy C - .
13. kolo
61 4. 6. 2020, 18:00 Řepy C - Sl. Žižkov 2:3 (-16,-18,24,20,-8)
62 4. 6. 2020, 18:00 - VŠCHT .
63 4. 6. 2020, 18:00 Vysočany A - Řepy A změna pořadatelství! 0:3 (-11,-19,-18)
64 4. 6. 2020, 18:00 Vyšehrad A - Košíře A 3:1 (22,-22,18,15)
65 4. 6. 2020, 18:00 Technika - Přír. vědy D 1:3 (-18,23,-19,-25)
14. kolo
66 9. 6. 2020, 18:00 Sl. Žižkov - Technika Matras J.
67 9. 6. 2020, 18:00 Přír. vědy D - Vyšehrad A Bauer J.
68 9. 6. 2020, 18:00 Košíře A - Řepy A Rybová D.
69 9. 6. 2020, 18:00 Vysočany A - .
70 9. 6. 2020, 18:00 Řepy C - VŠCHT změna pořadatelství! Kotrč M.
15. kolo
71 11. 6. 2020, 18:00 VŠCHT - Sl. Žižkov Farář P.
72 11. 6. 2020, 18:00 Řepy C - Vysočany A Šauer M.
73 11. 6. 2020, 18:00 - Košíře A .
74 11. 6. 2020, 18:00 Řepy A - Přír. vědy D Pítr V.
75 11. 6. 2020, 18:00 Vyšehrad A - Technika Nágl P.
16. kolo
76 16. 6. 2020, 18:00 Sl. Žižkov - Vyšehrad A Jusič A.
77 16. 6. 2020, 18:00 Technika - Řepy A Majstríková R.
78 16. 6. 2020, 18:00 Přír. vědy D - .
79 16. 6. 2020, 18:00 Košíře A - Řepy C Boev B.
80 16. 6. 2020, 18:00 Vysočany A - VŠCHT Louka P.
17. kolo
81 18. 6. 2020, 18:00 Vysočany A - Sl. Žižkov Hladišová M.
82 18. 6. 2020, 18:00 VŠCHT - Košíře A Kotrč M.
83 18. 6. 2020, 18:00 Řepy C - Přír. vědy D Rychlík D.
84 18. 6. 2020, 18:00 - Technika .
85 18. 6. 2020, 18:00 Řepy A - Vyšehrad A Macalík T.
18. kolo
86 25. 6. 2020, 18:00 Sl. Žižkov - Řepy A Koumarová O.
87 25. 6. 2020, 18:00 Vyšehrad A - .
88 25. 6. 2020, 18:00 Technika - Řepy C Jusič A.
89 25. 6. 2020, 18:00 Přír. vědy D - VŠCHT Kuběna R.
90 25. 6. 2020, 18:00 Košíře A - Vysočany A Pítr V.
Vedoucí soutěže: Barbora Caithamelová, 778 004 538, praha@volejbal.cz
© ČVS 2015-2018