Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

M2A 2017/18

14. kolo
Přír. vědy D3:0Vysočany A(17, 19, 19)
Vyšehrad A3:2Žižkov A(16, 22, -14, -22, 13)
Košíře A1:3Technika (23, -21, -23, -23)
Petřiny A1:3 Modřany B(-25, -18, 15, -14)
Žižka B0:3H. Počernice A(-21, -14, -16)
Příští kolo
Žižka B0:3Přír. vědy DČT14.6.18:00
H. Počernice A3:1Petřiny AČT14.6.18:00
Modřany B2:3Košíře AČT14.6.18:00
Technika 1:3Vyšehrad AČT14.6.18:00
Žižkov A3:2Vysočany AČT14.6.18:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Přír. vědy D1515000 45:845
2 H. Počernice A1610114 38:1933
3 Technika 168206 32:2528
4 Vyšehrad A166424 36:2928
5 Petřiny A166217 29:3023
6 Modřany B165245 32:3423
7 Žižka B166037 26:3421
8 Košíře A163229 22:4015
9 Vysočany A1631111 22:3912
10 Žižkov A150339 18:429
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
2. třída mužů, skupina A - Přebor Prahy dospělých 2017/18
1. kolo
1 5. 9. 2017, 17:30 Košíře A - Přír. vědy D 1:3 (20,-12,-22,-19)
2 5. 9. 2017, 17:30 Vyšehrad A - Petřiny A 2:3 (16,21,-20,-13,-12)
3 10. 5. 2018, 18:00 Vysočany A - Žižka B odloženo!NT! 1:3 (22,-22,-17,-15)
4 5. 9. 2017, 17:30 Žižkov A - H. Počernice A 0:3 (-17,-21,-15)
5 5. 9. 2017, 17:30 Technika - Modřany B 3:2 (22,-18,-19,18,13)
2. kolo
6 7. 9. 2017, 17:30 Přír. vědy D - Modřany B 3:0 (21,17,21)
7 26. 4. 2018, 18:00 H. Počernice A - Technika odloženo!NT! 0:3 (-20,-24,-24)
8 7. 9. 2017, 17:30 Žižka B - Žižkov A 3:1 (17,21,-21,20)
9 7. 9. 2017, 17:30 Petřiny A - Vysočany A 3:1 (-25,23,18,25)
10 7. 9. 2017, 17:30 Košíře A - Vyšehrad A 3:1 (-22,20,11,23)
3. kolo
11 12. 9. 2017, 17:30 Vyšehrad A - Přír. vědy D 1:3 (21,-24,-25,-17)
12 12. 9. 2017, 17:30 Vysočany A - Košíře A 3:2 (20,-15,19,-22,9)
13 12. 9. 2017, 17:30 Žižkov A - Petřiny A 2:3 (-19,12,17,-22,-9)
14 12. 9. 2017, 17:30 Technika - Žižka B 3:1 (14,-16,15,13)
15 12. 9. 2017, 17:30 Modřany B - H. Počernice A 3:1 (17,20,-27,16)
4. kolo
16 14. 9. 2017, 17:30 Přír. vědy D - H. Počernice A 3:1 (23,-18,19,21)
17 14. 9. 2017, 17:30 Žižka B - Modřany B 0:3 (-24,-22,-20)
18 14. 9. 2017, 17:30 Petřiny A - Technika 0:3 (-13,-22,-21)
19 14. 9. 2017, 17:30 Košíře A - Žižkov A 2:3 (18,-13,-11,22,-13)
20 29. 5. 2018, 18:00 Vyšehrad A - Vysočany A nový termín!NT! 3:1 (15,19,-27,20)
5. kolo
21 19. 9. 2017, 17:30 Vysočany A - Přír. vědy D 1:3 (-13,-16,21,-19)
22 19. 9. 2017, 17:30 Žižkov A - Vyšehrad A 0:3 (-18,-15,-16)
23 19. 9. 2017, 17:30 Technika - Košíře A 3:0 (13,20,11)
24 3. 5. 2018, 18:00 Modřany B - Petřiny A odloženo!NT! 3:0 (15,27,19)
25 19. 9. 2017, 17:30 H. Počernice A - Žižka B 3:0 (22,17,18)
6. kolo
26 21. 9. 2017, 17:30 Přír. vědy D - Žižka B 3:1 (-19,10,9,21)
27 10. 5. 2018, 18:00 Petřiny A - H. Počernice A odloženo!NT! 2:3 (-24,-21,19,22,-10)
28 26. 4. 2018, 18:00 Košíře A - Modřany B odloženo!NT! 3:2 (-15,14,-24,15,12)
29 3. 5. 2018, 18:00 Vyšehrad A - Technika odloženo!NT! 3:1 (-15,21,16,19)
30 3. 5. 2018, 18:00 Vysočany A - Žižkov A odloženo!NT! 3:1 (21,-26,16,24)
7. kolo
31 10. 5. 2018, 18:00 Žižkov A - Přír. vědy D odloženo!NT! Horbowyj V.
32 26. 9. 2017, 17:30 Technika - Vysočany A 3:0 (21,13,18)
33 10. 5. 2018, 18:00 Modřany B - Vyšehrad A odloženo!NT! 3:2 (14,17,-17,-17,14)
34 26. 9. 2017, 17:30 H. Počernice A - Košíře A 3:0 (17,17,20)
35 26. 9. 2017, 17:30 Žižka B - Petřiny A 3:1 (15,22,-14,16)
8. kolo
36 15. 5. 2018, 18:00 Přír. vědy D - Petřiny A 3:0 (14,24,19)
37 15. 5. 2018, 18:00 Košíře A - Žižka B 0:3 (-18,-20,-18)
38 15. 5. 2018, 18:00 Vyšehrad A - H. Počernice A 3:2 (16,20,-25,-18,14)
39 15. 5. 2018, 18:00 Vysočany A - Modřany B 1:3 (-21,-21,17,-17)
40 15. 5. 2018, 18:00 Žižkov A - Technika 0:3 (-17,-20,-18)
9. kolo
41 17. 5. 2018, 18:00 Technika - Přír. vědy D 0:3 (-19,-13,-17)
42 17. 5. 2018, 18:00 Modřany B - Žižkov A 3:2 (-11,-22,17,18,10)
43 7. 6. 2018, 18:00 H. Počernice A - Vysočany A odloženo!NT! 3:1 (-23,18,22,16)
44 17. 5. 2018, 18:00 Žižka B - Vyšehrad A 2:3 (-22,23,-23,14,-8)
45 17. 5. 2018, 18:00 Petřiny A - Košíře A 3:0 (18,21,16)
10. kolo
46 22. 5. 2018, 18:00 Přír. vědy D - Košíře A 3:1 (17,19,-23,24)
47 22. 5. 2018, 18:00 Petřiny A - Vyšehrad A 0:3 (-23,-11,-20)
48 22. 5. 2018, 18:00 Žižka B - Vysočany A 3:0 (22,22,14)
49 22. 5. 2018, 18:00 H. Počernice A - Žižkov A 3:0 (25,22,16)
50 22. 5. 2018, 18:00 Modřany B - Technika 1:3 (-20,19,-15,-19)
11. kolo
51 24. 5. 2018, 18:00 Modřany B - Přír. vědy D 1:3 (-22,-17,24,-25)
52 24. 5. 2018, 18:00 Technika - H. Počernice A 0:3 (-17,-18,-17)
53 24. 5. 2018, 18:00 Žižkov A - Žižka B 3:2 (27,-7,21,-20,15)
54 24. 5. 2018, 18:00 Vysočany A - Petřiny A 1:3 (23,-16,-22,-20)
55 24. 5. 2018, 18:00 Vyšehrad A - Košíře A 3:0 (19,19,10)
12. kolo
56 31. 5. 2018, 18:00 Přír. vědy D - Vyšehrad A 3:0 (18,23,19)
57 31. 5. 2018, 18:00 Košíře A - Vysočany A 3:1 (11,-20,20,17)
58 31. 5. 2018, 18:00 Petřiny A - Žižkov A 3:0 (21,21,23)
59 31. 5. 2018, 18:00 Žižka B - Technika 2:3 (-18,15,19,-14,-12)
60 31. 5. 2018, 18:00 H. Počernice A - Modřany B 3:0 (26,15,17)
13. kolo
61 5. 6. 2018, 18:00 H. Počernice A - Přír. vědy D 1:3 (-17,23,-21,-19)
62 5. 6. 2018, 18:00 Modřany B - Žižka B 1:3 (-24,-24,16,-14)
63 5. 6. 2018, 18:00 Technika - Petřiny A 0:3 (-19,-22,-15)
64 5. 6. 2018, 18:00 Žižkov A - Košíře A 1:3 (11,-23,-15,-21)
65 5. 6. 2018, 18:00 Vysočany A - Vyšehrad A 3:0 (21,18,14)
14. kolo
66 12. 6. 2018, 18:00 Přír. vědy D - Vysočany A 3:0 (17,19,19)
67 12. 6. 2018, 18:00 Vyšehrad A - Žižkov A 3:2 (16,22,-14,-22,13)
68 12. 6. 2018, 18:00 Košíře A - Technika 1:3 (23,-21,-23,-23)
69 12. 6. 2018, 18:00 Petřiny A - Modřany B 1:3 (-25,-18,15,-14)
70 12. 6. 2018, 18:00 Žižka B - H. Počernice A 0:3 (-21,-14,-16)
15. kolo
71 14. 6. 2018, 18:00 Žižka B - Přír. vědy D 0:3 (-11,-20,-19)
72 14. 6. 2018, 18:00 H. Počernice A - Petřiny A 3:1 (15,20,-19,25)
73 14. 6. 2018, 18:00 Modřany B - Košíře A 2:3 (19,23,-12,-20,-13)
74 14. 6. 2018, 18:00 Technika - Vyšehrad A 1:3 (-15,24,-19,-22)
75 14. 6. 2018, 18:00 Žižkov A - Vysočany A 3:2 (18,-28,-16,22,15)
16. kolo
76 21. 6. 2018, 18:00 Přír. vědy D - Žižkov A 3:0 (19,16,22)
77 21. 6. 2018, 18:00 Vysočany A - Technika 3:0 (20,18,25)
78 21. 6. 2018, 18:00 Vyšehrad A - Modřany B 3:2 (24,-14,21,-19,11)
79 21. 6. 2018, 18:00 Košíře A - H. Počernice A 0:3 (-14,-12,-23)
80 21. 6. 2018, 18:00 Petřiny A - Žižka B 3:0 (15,12,21)
17. kolo
81 26. 6. 2018, 18:00 Petřiny A - Přír. vědy D Popadinec B.
82 26. 6. 2018, 18:00 Žižka B - Košíře A Šedá V.
83 26. 6. 2018, 18:00 H. Počernice A - Vyšehrad A Vondráček V.
84 26. 6. 2018, 18:00 Modřany B - Vysočany A Sehnal I.
85 26. 6. 2018, 18:00 Technika - Žižkov A Holý P.
18. kolo
86 28. 6. 2018, 18:00 Přír. vědy D - Technika Kohlmann T.
87 28. 6. 2018, 18:00 Žižkov A - Modřany B Kotrč M.
88 28. 6. 2018, 18:00 Vysočany A - H. Počernice A Hrubý F.
89 28. 6. 2018, 18:00 Vyšehrad A - Žižka B Pechá A.
90 28. 6. 2018, 18:00 Košíře A - Petřiny A Boev B.
© ČVS 2015-2018