Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

M2A 2018/19

3. kolo
Přír.Vědy D-Žižka B
Technika -Košíře A
Vyšehrad A-Vysočany A
Petřiny A-VŠCHT
Modřany B-H. Počernice A
Příští kolo
Žižka B-H. Počernice AČT13.9.17:30
VŠCHT -Modřany BČT13.9.17:30
Vysočany A-Petřiny AČT13.9.17:30
Košíře A-Vyšehrad AČT13.9.17:30
Přír.Vědy D-Technika ČT13.9.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Košíře A00000 0:00
2 Přír.Vědy D00000 0:00
3 Technika 00000 0:00
4 Vyšehrad A00000 0:00
5 Petřiny A00000 0:00
6 Modřany B00000 0:00
7 H. Počernice A00000 0:00
8 VŠCHT 00000 0:00
9 Vysočany A00000 0:00
10 Žižka B00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
2. třída mužů, skupina A 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
1 4. 9. 2018, 17:30 Košíře A - Žižka B Kristl V.
2 4. 9. 2018, 17:30 Přír.Vědy D - Vysočany A Koumarová O.
3 4. 9. 2018, 17:30 Technika - VŠCHT Pechá A.
4 4. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad A - H. Počernice A Jusič A.
5 4. 9. 2018, 17:30 Petřiny A - Modřany B Škoda Z.
2. kolo
6 6. 9. 2018, 17:30 Žižka B - Modřany B Petnuch P.
7 6. 9. 2018, 17:30 H. Počernice A - Petřiny A Horbowyj V.
8 6. 9. 2018, 17:30 VŠCHT - Vyšehrad A Farář P.
9 6. 9. 2018, 17:30 Vysočany A - Technika Buchar T.
10 6. 9. 2018, 17:30 Košíře A - Přír.Vědy D Rychlík D.
3. kolo
11 11. 9. 2018, 17:30 Přír.Vědy D - Žižka B Majstríková R.
12 11. 9. 2018, 17:30 Technika - Košíře A Pechá A.
13 11. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad A - Vysočany A Nágl P.
14 11. 9. 2018, 17:30 Petřiny A - VŠCHT Tkáč A.
15 11. 9. 2018, 17:30 Modřany B - H. Počernice A Kalina J.
4. kolo
16 13. 9. 2018, 17:30 Žižka B - H. Počernice A Závora J.
17 13. 9. 2018, 17:30 VŠCHT - Modřany B Šauer M.
18 13. 9. 2018, 17:30 Vysočany A - Petřiny A Kohlmann T.
19 13. 9. 2018, 17:30 Košíře A - Vyšehrad A Kotrč M.
20 13. 9. 2018, 17:30 Přír.Vědy D - Technika Formanová A.
5. kolo
21 18. 9. 2018, 17:30 Technika - Žižka B Pechá A.
22 18. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad A - Přír.Vědy D Hladišová M.
23 18. 9. 2018, 17:30 Petřiny A - Košíře A Blažek M.
24 18. 9. 2018, 17:30 Modřany B - Vysočany A Sehnal I.
25 18. 9. 2018, 17:30 H. Počernice A - VŠCHT Vondráček V.
6. kolo
26 20. 9. 2018, 17:30 Žižka B - VŠCHT Bauer J.
27 20. 9. 2018, 17:30 Vysočany A - H. Počernice A Popadinec B.
28 20. 9. 2018, 17:30 Košíře A - Modřany B Kuběna R.
29 20. 9. 2018, 17:30 Přír.Vědy D - Petřiny A Petnuch P.
30 20. 9. 2018, 17:30 Technika - Vyšehrad A Syrový M.
7. kolo
31 25. 9. 2018, 17:30 Vyšehrad A - Žižka B Luptáková P.
32 25. 9. 2018, 17:30 Petřiny A - Technika Zich J.
33 25. 9. 2018, 17:30 Modřany B - Přír.Vědy D Dupal R.
34 25. 9. 2018, 17:30 H. Počernice A - Košíře A Horbowyj V.
35 25. 9. 2018, 17:30 VŠCHT - Vysočany A Skřivánková J.
8. kolo
36 7. 5. 2019, 17:30 Žižka B - Vysočany A .
37 7. 5. 2019, 17:30 Košíře A - VŠCHT .
38 7. 5. 2019, 17:30 Přír.Vědy D - H. Počernice A .
39 7. 5. 2019, 17:30 Technika - Modřany B .
40 7. 5. 2019, 17:30 Vyšehrad A - Petřiny A .
9. kolo
41 14. 5. 2019, 18:00 Petřiny A - Žižka B .
42 14. 5. 2019, 18:00 Modřany B - Vyšehrad A .
43 14. 5. 2019, 18:00 H. Počernice A - Technika .
44 14. 5. 2019, 18:00 VŠCHT - Přír.Vědy D .
45 14. 5. 2019, 18:00 Vysočany A - Košíře A .
10. kolo
46 16. 5. 2019, 18:00 Žižka B - Košíře A .
47 16. 5. 2019, 18:00 Vysočany A - Přír.Vědy D .
48 16. 5. 2019, 18:00 VŠCHT - Technika .
49 16. 5. 2019, 18:00 H. Počernice A - Vyšehrad A .
50 16. 5. 2019, 18:00 Modřany B - Petřiny A .
11. kolo
51 23. 5. 2019, 18:00 Modřany B - Žižka B .
52 23. 5. 2019, 18:00 Petřiny A - H. Počernice A .
53 23. 5. 2019, 18:00 Vyšehrad A - VŠCHT .
54 23. 5. 2019, 18:00 Technika - Vysočany A .
55 23. 5. 2019, 18:00 Přír.Vědy D - Košíře A .
12. kolo
56 28. 5. 2019, 18:00 Žižka B - Přír.Vědy D .
57 28. 5. 2019, 18:00 Košíře A - Technika .
58 28. 5. 2019, 18:00 Vysočany A - Vyšehrad A .
59 28. 5. 2019, 18:00 VŠCHT - Petřiny A .
60 28. 5. 2019, 18:00 H. Počernice A - Modřany B .
13. kolo
61 30. 5. 2019, 18:00 H. Počernice A - Žižka B .
62 30. 5. 2019, 18:00 Modřany B - VŠCHT .
63 30. 5. 2019, 18:00 Petřiny A - Vysočany A .
64 30. 5. 2019, 18:00 Vyšehrad A - Košíře A .
65 30. 5. 2019, 18:00 Technika - Přír.Vědy D .
14. kolo
66 6. 6. 2019, 18:00 Žižka B - Technika .
67 6. 6. 2019, 18:00 Přír.Vědy D - Vyšehrad A .
68 6. 6. 2019, 18:00 Košíře A - Petřiny A .
69 6. 6. 2019, 18:00 Vysočany A - Modřany B .
70 6. 6. 2019, 18:00 VŠCHT - H. Počernice A .
15. kolo
71 11. 6. 2019, 18:00 VŠCHT - Žižka B .
72 11. 6. 2019, 18:00 H. Počernice A - Vysočany A .
73 11. 6. 2019, 18:00 Modřany B - Košíře A .
74 11. 6. 2019, 18:00 Petřiny A - Přír.Vědy D .
75 11. 6. 2019, 18:00 Vyšehrad A - Technika .
16. kolo
76 13. 6. 2019, 18:00 Žižka B - Vyšehrad A .
77 13. 6. 2019, 18:00 Technika - Petřiny A .
78 13. 6. 2019, 18:00 Přír.Vědy D - Modřany B .
79 13. 6. 2019, 18:00 Košíře A - H. Počernice A .
80 13. 6. 2019, 18:00 Vysočany A - VŠCHT .
17. kolo
81 20. 6. 2019, 18:00 Vysočany A - Žižka B .
82 20. 6. 2019, 18:00 VŠCHT - Košíře A .
83 20. 6. 2019, 18:00 H. Počernice A - Přír.Vědy D .
84 20. 6. 2019, 18:00 Modřany B - Technika .
85 20. 6. 2019, 18:00 Petřiny A - Vyšehrad A .
18. kolo
86 25. 6. 2019, 18:00 Žižka B - Petřiny A .
87 25. 6. 2019, 18:00 Vyšehrad A - Modřany B .
88 25. 6. 2019, 18:00 Technika - H. Počernice A .
89 25. 6. 2019, 18:00 Přír.Vědy D - VŠCHT .
90 25. 6. 2019, 18:00 Košíře A - Vysočany A .
© ČVS 2015-2018