2. třída mužů - skupina A

4. kolo
Sl. Žižkov-Řepy C
VŠCHT3:2Modřany B(13, -18, 13, -21, 7)
Řepy A-Vysočany A
Košíře A2:3Vyšehrad A(21, -17, 18, -12, -9)
Přír. vědy D3:2Technika(22, -21, -23, 21, 10)
Příští kolo
Technika3:1Sl. ŽižkovÚT17.9.17:30
Vyšehrad A0:3Přír. vědy DÚT17.9.17:30
Řepy A3:0Košíře AÚT17.9.17:30
Modřany B3:0Vysočany AÚT17.9.17:30
VŠCHT3:0Řepy CÚT17.9.17:30
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Přír. vědy D 6 5 1 0 0 18:4 531:416 17
2 VŠCHT 7 4 1 2 0 19:8 603:503 16
3 Technika 7 3 1 2 1 17:13 619:623 13
4 Řepy A 5 4 0 0 1 12:4 377:285 12
5 Modřany B 7 2 1 2 2 14:14 588:605 10
6 Vyšehrad A 5 1 3 0 1 12:10 465:429 9
7 Sl. Žižkov 5 1 1 0 3 7:12 386:423 5
8 Řepy C 4 1 0 0 3 3:10 258:314 3
9 Košíře A 7 0 0 2 5 7:21 525:659 2
10 Vysočany A 5 0 0 0 5 2:15 326:421 0
kalendář skupiny
2. třída mužů, sk. A 2019/2020
1. kolo
1 3. 9. 2019, 17:30 Košíře A - Sl. Žižkov 1:3 (-15,23,-14,-21)
2 3. 9. 2019, 17:30 Přír. vědy D - Vysočany A 3:1 (-23,19,14,18)
3 3. 9. 2019, 17:30 Technika - VŠCHT 3:2 (23,17,-13,-17,7)
4 19. 5. 2020, 18:00 Vyšehrad A - Řepy C odloženo!NT! Činátl J.
5 3. 9. 2019, 17:30 Řepy A - Modřany B 3:0 (12,19,22)
2. kolo
6 5. 9. 2019, 17:30 Sl. Žižkov - Modřany B 3:2 (-25,21,-13,23,6)
7 5. 9. 2019, 17:30 Řepy C - Řepy A 0:3 (-16,-20,-12)
8 5. 9. 2019, 17:30 VŠCHT - Vyšehrad A 2:3 (21,-21,-21,24,-9)
9 5. 9. 2019, 17:30 Vysočany A - Technika 0:3 (-20,-15,-22)
10 5. 9. 2019, 17:30 Košíře A - Přír. vědy D 0:3 (-14,-12,-20)
3. kolo
11 10. 9. 2019, 17:30 Přír. vědy D - Sl. Žižkov 3:0 (18,17,16)
12 10. 9. 2019, 17:30 Technika - Košíře A 3:1 (16,-23,18,20)
13 10. 9. 2019, 17:30 Vyšehrad A - Vysočany A 3:1 (-23,22,12,17)
14 10. 9. 2019, 17:30 Řepy A - VŠCHT 0:3 (-18,-23,-17)
15 10. 9. 2019, 17:30 Modřany B - Řepy C 3:0 (18,18,21)
4. kolo
16 2. 6. 2020, 18:00 Sl. Žižkov - Řepy C odloženo!NT! Sehnal I.
17 12. 9. 2019, 17:30 VŠCHT - Modřany B 3:2 (13,-18,13,-21,7)
18 7. 5. 2020, 18:00 Řepy A - Vysočany A odloženo!NT!změna pořadatelství! Šlechta J.
19 12. 9. 2019, 17:30 Košíře A - Vyšehrad A 2:3 (21,-17,18,-12,-9)
20 12. 9. 2019, 17:30 Přír. vědy D - Technika 3:2 (22,-21,-23,21,10)
5. kolo
21 17. 9. 2019, 17:30 Technika - Sl. Žižkov 3:1 (18,21,-21,21)
22 17. 9. 2019, 17:30 Vyšehrad A - Přír. vědy D 0:3 (-19,-13,-19)
23 17. 9. 2019, 17:30 Řepy A - Košíře A 3:0 (13,16,16)
24 17. 9. 2019, 17:30 Modřany B - Vysočany A 3:0 (21,22,21)
25 17. 9. 2019, 17:30 VŠCHT - Řepy C změna pořadatelství! 3:0 (17,17,21)
6. kolo
26 19. 9. 2019, 17:30 Sl. Žižkov - VŠCHT 0:3 (-18,-13,-18)
27 5. 5. 2020, 18:00 Vysočany A - Řepy C odloženo!NT! Škoda Z.
28 19. 9. 2019, 17:30 Košíře A - Modřany B 2:3 (-19,24,-19,21,-14)
29 28. 4. 2020, 18:00 Přír. vědy D - Řepy A nový termín!NT! Formanová A.
30 19. 9. 2019, 17:30 Technika - Vyšehrad A 2:3 (18,-14,-14,19,-10)
7. kolo
31 7. 5. 2020, 18:00 Vyšehrad A - Sl. Žižkov odloženo!NT! .
32 24. 9. 2019, 17:30 Řepy A - Technika 3:1 (-19,13,17,9)
33 24. 9. 2019, 17:30 Modřany B - Přír. vědy D 1:3 (-27,20,-23,-14)
34 24. 9. 2019, 17:30 Řepy C - Košíře A 3:1 (-21,18,21,25)
35 24. 9. 2019, 17:30 VŠCHT - Vysočany A 3:0 (22,20,11)
8. kolo
36 12. 5. 2020, 18:00 Sl. Žižkov - Vysočany A .
37 12. 5. 2020, 18:00 Košíře A - VŠCHT .
38 12. 5. 2020, 18:00 Přír. vědy D - Řepy C .
39 12. 5. 2020, 18:00 Technika - Modřany B .
40 12. 5. 2020, 18:00 Vyšehrad A - Řepy A .
9. kolo
41 14. 5. 2020, 18:00 Řepy A - Sl. Žižkov .
42 14. 5. 2020, 18:00 Modřany B - Vyšehrad A .
43 14. 5. 2020, 18:00 Řepy C - Technika .
44 14. 5. 2020, 18:00 VŠCHT - Přír. vědy D .
45 14. 5. 2020, 18:00 Vysočany A - Košíře A .
10. kolo
46 21. 5. 2020, 18:00 Sl. Žižkov - Košíře A .
47 21. 5. 2020, 18:00 Vysočany A - Přír. vědy D .
48 21. 5. 2020, 18:00 VŠCHT - Technika .
49 21. 5. 2020, 18:00 Řepy C - Vyšehrad A .
50 21. 5. 2020, 18:00 Modřany B - Řepy A .
11. kolo
51 26. 5. 2020, 18:00 Modřany B - Sl. Žižkov .
52 26. 5. 2020, 18:00 Řepy A - Řepy C .
53 26. 5. 2020, 18:00 Vyšehrad A - VŠCHT .
54 26. 5. 2020, 18:00 Technika - Vysočany A .
55 26. 5. 2020, 18:00 Přír. vědy D - Košíře A .
12. kolo
56 28. 5. 2020, 18:00 Sl. Žižkov - Přír. vědy D .
57 28. 5. 2020, 18:00 Košíře A - Technika .
58 28. 5. 2020, 18:00 Vysočany A - Vyšehrad A .
59 28. 5. 2020, 18:00 VŠCHT - Řepy A .
60 28. 5. 2020, 18:00 Řepy C - Modřany B .
13. kolo
61 4. 6. 2020, 18:00 Řepy C - Sl. Žižkov .
62 4. 6. 2020, 18:00 Modřany B - VŠCHT .
63 4. 6. 2020, 18:00 Vysočany A - Řepy A změna pořadatelství! .
64 4. 6. 2020, 18:00 Vyšehrad A - Košíře A .
65 4. 6. 2020, 18:00 Technika - Přír. vědy D .
14. kolo
66 9. 6. 2020, 18:00 Sl. Žižkov - Technika .
67 9. 6. 2020, 18:00 Přír. vědy D - Vyšehrad A .
68 9. 6. 2020, 18:00 Košíře A - Řepy A .
69 9. 6. 2020, 18:00 Vysočany A - Modřany B .
70 9. 6. 2020, 18:00 Řepy C - VŠCHT změna pořadatelství! .
15. kolo
71 11. 6. 2020, 18:00 VŠCHT - Sl. Žižkov .
72 11. 6. 2020, 18:00 Řepy C - Vysočany A .
73 11. 6. 2020, 18:00 Modřany B - Košíře A .
74 11. 6. 2020, 18:00 Řepy A - Přír. vědy D .
75 11. 6. 2020, 18:00 Vyšehrad A - Technika .
16. kolo
76 16. 6. 2020, 18:00 Sl. Žižkov - Vyšehrad A .
77 16. 6. 2020, 18:00 Technika - Řepy A .
78 16. 6. 2020, 18:00 Přír. vědy D - Modřany B .
79 16. 6. 2020, 18:00 Košíře A - Řepy C .
80 16. 6. 2020, 18:00 Vysočany A - VŠCHT .
17. kolo
81 18. 6. 2020, 18:00 Vysočany A - Sl. Žižkov .
82 18. 6. 2020, 18:00 VŠCHT - Košíře A .
83 18. 6. 2020, 18:00 Řepy C - Přír. vědy D .
84 18. 6. 2020, 18:00 Modřany B - Technika .
85 18. 6. 2020, 18:00 Řepy A - Vyšehrad A .
18. kolo
86 25. 6. 2020, 18:00 Sl. Žižkov - Řepy A .
87 25. 6. 2020, 18:00 Vyšehrad A - Modřany B .
88 25. 6. 2020, 18:00 Technika - Řepy C .
89 25. 6. 2020, 18:00 Přír. vědy D - VŠCHT .
90 25. 6. 2020, 18:00 Košíře A - Vysočany A .
Vedoucí soutěže: Barbora Caithamelová, 778 004 538, praha@volejbal.cz
© ČVS 2015-2018