Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

M3B 2018/19

8. kolo
Petřiny B3:0 Malá Strana(17, 15, 15)
Řepy B3:0Meteor E(19, 15, 20)
H. Počernice B3:1Přír.vědy B(13, 17, -22, 17)
Čakovice1:3Řepy C(-18, -17, 14, -21)
Řepy D1:3Žižkov A(-20, 14, -17, -19)
Příští kolo
Žižkov A3:2Petřiny BÚT14.5.18:00
Řepy C3:1Řepy DÚT14.5.18:00
Přír.vědy B3:2ČakoviceÚT14.5.18:00
Meteor E3:2H. Počernice BÚT14.5.18:00
Malá Strana1:3Řepy BÚT14.5.18:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Řepy C1612202 44:1340
2 Petřiny B1611311 44:1640
3 Žižkov A168224 37:2730
4 Meteor E156324 32:2826
5 Přír.vědy B176218 31:3623
6 Řepy B155235 29:3122
7 Řepy D175066 31:3821
8 Čakovice164318 28:3619
9 H. Počernice B1741111 21:4115
10 Malá Strana1510113 11:424
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
3. třída mužů, skupina B 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
1 4. 9. 2018, 17:30 Řepy B - Petřiny B 1:3 (-19,-21,18,-21)
2 4. 9. 2018, 17:30 H. Počernice B - Malá Strana 3:0 (21,19,18)
3 4. 9. 2018, 17:30 Čakovice - Meteor E 1:3 (-21,22,-21,-20)
4 4. 9. 2018, 17:30 Řepy D - Přír.vědy B 3:0 (22,20,19)
5 4. 9. 2018, 17:30 Žižkov A - Řepy C 2:3 (-21,-18,15,20,-13)
2. kolo
6 6. 9. 2018, 17:30 Petřiny B - Řepy C 3:1 (-22,13,18,22)
7 6. 9. 2018, 17:30 Přír.vědy B - Žižkov A 3:1 (-23,23,17,18)
8 6. 9. 2018, 17:30 Meteor E - Řepy D 3:2 (-21,18,21,-24,8)
9 6. 9. 2018, 17:30 Malá Strana - Čakovice 2:3 (15,-23,24,-21,-10)
10 23. 4. 2019, 18:00 Řepy B - H. Počernice B odloženo!NT! 3:0 (17,16,13)
3. kolo
11 25. 4. 2019, 18:00 H. Počernice B - Petřiny B odloženo!NT! 1:3 (23,-22,-15,-14)
12 11. 9. 2018, 17:30 Čakovice - Řepy B 3:2 (-23,23,19,-23,12)
13 11. 9. 2018, 17:30 Řepy D - Malá Strana 3:1 (9,-19,15,19)
14 23. 4. 2019, 18:00 Žižkov A - Meteor E odloženo!NT! 1:3 (-22,22,-21,-22)
15 11. 9. 2018, 17:30 Řepy C - Přír.vědy B 3:0 (22,15,19)
4. kolo
16 23. 4. 2019, 18:00 Petřiny B - Přír.vědy B odloženo!NT! 3:1 (17,-20,19,19)
17 13. 9. 2018, 17:30 Meteor E - Řepy C 0:3 (-14,-10,-19)
18 13. 9. 2018, 17:30 Malá Strana - Žižkov A 0:3 (-19,-21,-20)
19 13. 9. 2018, 17:30 Řepy B - Řepy D 3:2 (20,17,-13,-12,13)
20 13. 9. 2018, 17:30 H. Počernice B - Čakovice 3:1 (21,-17,14,18)
5. kolo
21 18. 9. 2018, 17:30 Čakovice - Petřiny B 0:3 (-20,-10,-21)
22 18. 9. 2018, 17:30 Řepy D - H. Počernice B 3:0 (21,20,25)
23 18. 9. 2018, 17:30 Žižkov A - Řepy B 3:0 (20,20,8)
24 18. 9. 2018, 17:30 Řepy C - Malá Strana 3:1 (13,-20,13,19)
25 18. 9. 2018, 17:30 Přír.vědy B - Meteor E 1:3 (26,-13,-22,-21)
6. kolo
26 20. 9. 2018, 17:30 Petřiny B - Meteor E 3:2 (17,-18,15,-26,8)
27 20. 9. 2018, 17:30 Malá Strana - Přír.vědy B 1:3 (-20,-21,24,-22)
28 30. 4. 2019, 18:00 Řepy B - Řepy C odloženo!NT! 0:3 (-19,-19,-18)
29 20. 9. 2018, 17:30 H. Počernice B - Žižkov A 1:3 (23,-15,-12,-13)
30 20. 9. 2018, 17:30 Čakovice - Řepy D 3:1 (19,19,-22,23)
7. kolo
31 25. 9. 2018, 17:30 Řepy D - Petřiny B 0:3 (-16,-21,-21)
32 25. 4. 2019, 18:00 Žižkov A - Čakovice odloženo!NT! 3:1 (-24,21,17,9)
33 21. 5. 2019, 18:00 Řepy C - H. Počernice B odloženo!NT! 3:0 (20,16,15)
34 25. 9. 2018, 17:30 Přír.vědy B - Řepy B 1:3 (-23,21,-20,-24)
35 25. 9. 2018, 17:30 Meteor E - Malá Strana 3:1 (13,-20,17,23)
8. kolo
36 7. 5. 2019, 18:00 Petřiny B - Malá Strana 3:0 (17,15,15)
37 7. 5. 2019, 18:00 Řepy B - Meteor E 3:0 (19,15,20)
38 7. 5. 2019, 18:00 H. Počernice B - Přír.vědy B 3:1 (13,17,-22,17)
39 7. 5. 2019, 18:00 Čakovice - Řepy C 1:3 (-18,-17,14,-21)
40 7. 5. 2019, 18:00 Řepy D - Žižkov A 1:3 (-20,14,-17,-19)
9. kolo
41 14. 5. 2019, 18:00 Žižkov A - Petřiny B 3:2 (24,-16,22,-21,11)
42 14. 5. 2019, 18:00 Řepy C - Řepy D 3:1 (-19,20,11,19)
43 14. 5. 2019, 18:00 Přír.vědy B - Čakovice 3:2 (-24,-21,24,16,13)
44 14. 5. 2019, 18:00 Meteor E - H. Počernice B 3:2 (22,-24,22,-19,12)
45 14. 5. 2019, 18:00 Malá Strana - Řepy B 1:3 (-16,14,-19,-15)
10. kolo
46 16. 5. 2019, 18:00 Petřiny B - Řepy B 3:0 (20,19,20)
47 16. 5. 2019, 18:00 Malá Strana - H. Počernice B 3:0 (15,13,13)
48 16. 5. 2019, 18:00 Meteor E - Čakovice 1:3 (-18,16,-17,-13)
49 21. 5. 2019, 18:00 Přír.vědy B - Řepy D odloženo!NT! 3:2 (20,-18,-14,22,12)
50 4. 6. 2019, 18:00 Řepy C - Žižkov A odloženo!NT! 3:2 (-20,16,23,-21,7)
11. kolo
51 23. 5. 2019, 18:00 Řepy C - Petřiny B 3:0 (25,18,24)
52 23. 5. 2019, 18:00 Žižkov A - Přír.vědy B 1:3 (-16,-18,20,-23)
53 23. 5. 2019, 18:00 Řepy D - Meteor E 2:3 (23,-18,22,-23,-9)
54 23. 5. 2019, 18:00 Čakovice - Malá Strana 3:0 (20,22,17)
55 23. 5. 2019, 18:00 H. Počernice B - Řepy B 3:1 (21,-19,13,23)
12. kolo
56 28. 5. 2019, 18:00 Petřiny B - H. Počernice B 3:0 (18,12,20)
57 28. 5. 2019, 18:00 Řepy B - Čakovice 2:3 (-24,24,-22,17,-10)
58 28. 5. 2019, 18:00 Malá Strana - Řepy D 0:3 (-13,-21,-15)
59 28. 5. 2019, 18:00 Meteor E - Žižkov A 3:0 (16,14,23)
60 28. 5. 2019, 18:00 Přír.vědy B - Řepy C 3:1 (-22,27,19,23)
13. kolo
61 30. 5. 2019, 18:00 Přír.vědy B - Petřiny B 2:3 (19,-17,-14,20,-8)
62 30. 5. 2019, 18:00 Řepy C - Meteor E 3:0 (14,10,18)
63 30. 5. 2019, 18:00 Žižkov A - Malá Strana 3:1 (14,-16,20,9)
64 30. 5. 2019, 18:00 Řepy D - Řepy B 2:3 (26,-17,-22,14,-9)
65 30. 5. 2019, 18:00 Čakovice - H. Počernice B 3:1 (-23,17,17,15)
14. kolo
66 6. 6. 2019, 18:00 Petřiny B - Čakovice 3:0 (15,14,22)
67 18. 6. 2019, 18:00 H. Počernice B - Řepy D odloženo!NT! 3:2 (-20,-24,23,22,13)
68 6. 6. 2019, 18:00 Řepy B - Žižkov A 2:3 (-20,-22,23,18,-10)
69 18. 6. 2019, 18:00 Malá Strana - Řepy C odloženo!NT! 0:3 (-18,-16,-15)
70 6. 6. 2019, 18:00 Meteor E - Přír.vědy B 3:0 (14,12,14)
15. kolo
71 11. 6. 2019, 18:00 Meteor E - Petřiny B 2:3 (22,-22,-20,21,-10)
72 11. 6. 2019, 18:00 Přír.vědy B - Malá Strana 3:0 (19,16,16)
73 11. 6. 2019, 18:00 Řepy C - Řepy B Naděje B.
74 11. 6. 2019, 18:00 Žižkov A - H. Počernice B 3:0
75 11. 6. 2019, 18:00 Řepy D - Čakovice 3:1 (16,-12,10,9)
16. kolo
76 4. 6. 2019, 18:00 Petřiny B - Řepy D předehrávka!NT! 3:0 (14,21,21)
77 13. 6. 2019, 18:00 Čakovice - Žižkov A Popadinec B.
78 13. 6. 2019, 18:00 H. Počernice B - Řepy C 0:3 (-11,-13,-19)
79 13. 6. 2019, 18:00 Řepy B - Přír.vědy B 3:1 (15,-19,20,16)
80 13. 6. 2019, 18:00 Malá Strana - Meteor E Šlechta J.
17. kolo
81 20. 6. 2019, 18:00 Malá Strana - Petřiny B Bauer J.
82 20. 6. 2019, 18:00 Meteor E - Řepy B Michálková D.
83 20. 6. 2019, 18:00 Přír.vědy B - H. Počernice B 3:1 (23,14,-15,14)
84 20. 6. 2019, 18:00 Řepy C - Čakovice 3:0 (14,12,13)
85 20. 6. 2019, 18:00 Žižkov A - Řepy D 3:1
18. kolo
86 25. 6. 2019, 18:00 Petřiny B - Žižkov A Tvrz J.
87 25. 6. 2019, 18:00 Řepy D - Řepy C Arendáč M.
88 25. 6. 2019, 18:00 Čakovice - Přír.vědy B Hladišová M.
89 25. 6. 2019, 18:00 H. Počernice B - Meteor E Tkáč A.
90 25. 6. 2019, 18:00 Řepy B - Malá Strana Kristl V.
© ČVS 2015-2018