Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

M3C 2018/19

. kolo
Příští kolo
Chodov-MedvědiPO3.9.17:30
Uhříněves-MFF CPO3.9.17:30
Slavoj-Dukla PO3.9.17:30
Junior-N. VysočanyPO3.9.17:30
Žižkov B-Modřany DPO3.9.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Chodov00000 0:00
2 Uhříněves00000 0:00
3 Slavoj00000 0:00
4 Junior00000 0:00
5 Žižkov B00000 0:00
6 Modřany D00000 0:00
7 N. Vysočany00000 0:00
8 Dukla 00000 0:00
9 MFF C00000 0:00
10 Medvědi00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
3. třída mužů, skupina C 2018/19 - Pražský volejbalový svaz
1. kolo
1 3. 9. 2018, 17:30 Chodov - Medvědi Hadrbolcová .
2 3. 9. 2018, 17:30 Uhříněves - MFF C Futera M.
3 3. 9. 2018, 17:30 Slavoj - Dukla Lhoták J.
4 3. 9. 2018, 17:30 Junior - N. Vysočany Tkáč A.
5 3. 9. 2018, 17:30 Žižkov B - Modřany D Bauer J.
2. kolo
6 5. 9. 2018, 17:30 Medvědi - Modřany D Lhoták J.
7 5. 9. 2018, 17:30 N. Vysočany - Žižkov B Louka P.
8 5. 9. 2018, 17:30 Dukla - Junior Šlechta J.
9 5. 9. 2018, 17:30 MFF C - Slavoj Tvrz J.
10 5. 9. 2018, 17:30 Chodov - Uhříněves Kobliha V.
3. kolo
11 10. 9. 2018, 17:30 Uhříněves - Medvědi Horbowyj V.
12 10. 9. 2018, 17:30 Slavoj - Chodov Škoda Z.
13 10. 9. 2018, 17:30 Junior - MFF C Hladišová M.
14 10. 9. 2018, 17:30 Žižkov B - Dukla Blažek M.
15 10. 9. 2018, 17:30 Modřany D - N. Vysočany Řeháček M.
4. kolo
16 12. 9. 2018, 17:30 Medvědi - N. Vysočany Másilko Z.
17 12. 9. 2018, 17:30 Dukla - Modřany D Formanová A.
18 12. 9. 2018, 17:30 MFF C - Žižkov B Činátl J.
19 12. 9. 2018, 17:30 Chodov - Junior Kalina J.
20 12. 9. 2018, 17:30 Uhříněves - Slavoj Futera M.
5. kolo
21 17. 9. 2018, 17:30 Slavoj - Medvědi Popadinec B.
22 17. 9. 2018, 17:30 Junior - Uhříněves Michálková D.
23 17. 9. 2018, 17:30 Žižkov B - Chodov Zápotocká V.
24 17. 9. 2018, 17:30 Modřany D - MFF C Kobliha V.
25 17. 9. 2018, 17:30 N. Vysočany - Dukla Másilko Z.
6. kolo
26 19. 9. 2018, 17:30 Medvědi - Dukla Dušek P.
27 19. 9. 2018, 17:30 MFF C - N. Vysočany Syrový M.
28 19. 9. 2018, 17:30 Chodov - Modřany D Řeháček M.
29 19. 9. 2018, 17:30 Uhříněves - Žižkov B Horbowyj V.
30 19. 9. 2018, 17:30 Slavoj - Junior Bauer J.
7. kolo
31 24. 9. 2018, 17:30 Junior - Medvědi Hladišová M.
32 24. 9. 2018, 17:30 Žižkov B - Slavoj Matras J.
33 24. 9. 2018, 17:30 Modřany D - Uhříněves Pechá A.
34 24. 9. 2018, 17:30 N. Vysočany - Chodov Závora J.
35 24. 9. 2018, 17:30 Dukla - MFF C Kníže J.
8. kolo
36 6. 5. 2019, 18:00 Medvědi - MFF C .
37 6. 5. 2019, 18:00 Chodov - Dukla .
38 6. 5. 2019, 18:00 Uhříněves - N. Vysočany .
39 6. 5. 2019, 18:00 Slavoj - Modřany D .
40 6. 5. 2019, 18:00 Junior - Žižkov B .
9. kolo
41 13. 5. 2019, 18:00 Žižkov B - Medvědi .
42 13. 5. 2019, 18:00 Modřany D - Junior .
43 13. 5. 2019, 18:00 N. Vysočany - Slavoj .
44 13. 5. 2019, 18:00 Dukla - Uhříněves .
45 13. 5. 2019, 18:00 MFF C - Chodov .
10. kolo
46 15. 5. 2019, 18:00 Medvědi - Chodov .
47 15. 5. 2019, 18:00 MFF C - Uhříněves .
48 15. 5. 2019, 18:00 Dukla - Slavoj .
49 15. 5. 2019, 18:00 N. Vysočany - Junior .
50 15. 5. 2019, 18:00 Modřany D - Žižkov B .
11. kolo
51 22. 5. 2019, 18:00 Modřany D - Medvědi .
52 22. 5. 2019, 18:00 Žižkov B - N. Vysočany .
53 22. 5. 2019, 18:00 Junior - Dukla .
54 22. 5. 2019, 18:00 Slavoj - MFF C .
55 22. 5. 2019, 18:00 Uhříněves - Chodov .
12. kolo
56 27. 5. 2019, 18:00 Medvědi - Uhříněves .
57 27. 5. 2019, 18:00 Chodov - Slavoj .
58 27. 5. 2019, 18:00 MFF C - Junior .
59 27. 5. 2019, 18:00 Dukla - Žižkov B .
60 27. 5. 2019, 18:00 N. Vysočany - Modřany D .
13. kolo
61 29. 5. 2019, 18:00 N. Vysočany - Medvědi .
62 29. 5. 2019, 18:00 Modřany D - Dukla .
63 29. 5. 2019, 18:00 Žižkov B - MFF C .
64 29. 5. 2019, 18:00 Junior - Chodov .
65 29. 5. 2019, 18:00 Slavoj - Uhříněves .
14. kolo
66 5. 6. 2019, 18:00 Medvědi - Slavoj .
67 5. 6. 2019, 18:00 Uhříněves - Junior .
68 5. 6. 2019, 18:00 Chodov - Žižkov B .
69 5. 6. 2019, 18:00 MFF C - Modřany D .
70 5. 6. 2019, 18:00 Dukla - N. Vysočany .
15. kolo
71 10. 6. 2019, 18:00 Dukla - Medvědi .
72 10. 6. 2019, 18:00 N. Vysočany - MFF C .
73 10. 6. 2019, 18:00 Modřany D - Chodov .
74 10. 6. 2019, 18:00 Žižkov B - Uhříněves .
75 10. 6. 2019, 18:00 Junior - Slavoj .
16. kolo
76 12. 6. 2019, 18:00 Medvědi - Junior .
77 12. 6. 2019, 18:00 Slavoj - Žižkov B .
78 12. 6. 2019, 18:00 Uhříněves - Modřany D .
79 12. 6. 2019, 18:00 Chodov - N. Vysočany .
80 12. 6. 2019, 18:00 MFF C - Dukla .
17. kolo
81 19. 6. 2019, 18:00 MFF C - Medvědi .
82 19. 6. 2019, 18:00 Dukla - Chodov .
83 19. 6. 2019, 18:00 N. Vysočany - Uhříněves .
84 19. 6. 2019, 18:00 Modřany D - Slavoj .
85 19. 6. 2019, 18:00 Žižkov B - Junior .
18. kolo
86 24. 6. 2019, 18:00 Medvědi - Žižkov B .
87 24. 6. 2019, 18:00 Junior - Modřany D .
88 24. 6. 2019, 18:00 Slavoj - N. Vysočany .
89 24. 6. 2019, 18:00 Uhříněves - Dukla .
90 24. 6. 2019, 18:00 Chodov - MFF C .
© ČVS 2015-2018