Reprezentace
25. 5. 2019
Ženy - Golden European League : SWE - CZE
Reprezentace
26. 5. 2019
Muži - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
29. 5. 2019
Muži - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
29. 5. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - FIN, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
8. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - BLR, Jindřichův Hradec
Reprezentace
8. 6. 2019
Ženy - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Muži - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Muži - Golden European League : FIN - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SWE, Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED

MCR-ZCI-FF

KOLO
3. kolo
Znojmo-Přímětice0:2Ostrava(-18, -14)
České Budějovice2:0Český Krumlov(25, 17)
Nymburk2:0Sokolov(23, 24)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Znojmo-Přímětice54001 8:212
2 Ostrava53011 7:410
3 České Budějovice52102 6:58
4 Sokolov51112 5:76
5 Nymburk51112 5:76
6 Český Krumlov50113 3:93
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
2. část Mistrovství ČR žáků, čtvrtfinálová skupina F (B+D); Pořadatel: TJ Slavia Hradec Králové
1. kolo
1 11. 5. 2019, 11:30 Znojmo-Přímětice - Český Krumlov B1-D3 2:0 (14,23)
2 11. 5. 2019, 11:30 České Budějovice - Sokolov B2-D2 0:2 (-28,-23)
3 11. 5. 2019, 11:30 Nymburk - Ostrava B3-D1 0:2 (-26,-15)
2. kolo
4 11. 5. 2019, 14:30 Sokolov - Znojmo-Přímětice D2-B1 0:2 (-16,-24)
5 11. 5. 2019, 14:30 Ostrava - České Budějovice D1-B2 0:2 (-19,-22)
6 11. 5. 2019, 14:30 Český Krumlov - Nymburk D3-B3 1:2 (-20,19,-14)
3. kolo
7 11. 5. 2019, 17:30 Znojmo-Přímětice - Ostrava B1-D1 0:2 (-18,-14)
8 11. 5. 2019, 17:30 České Budějovice - Český Krumlov B2-D3 2:0 (25,17)
9 11. 5. 2019, 17:30 Nymburk - Sokolov B3-D2 2:0 (23,24)
© ČVS 2015-2018